Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1316317319321322672

Komentarz

  • Hehe. Nie skojarzyłem na początku co to za grrówno ten Nowy Świat. Ubaw po papachy.
  • edytowano August 2020
    Niechaj szczekają a wiater niechaj niesie, niech deklarują mocniej, dobitniej, stanowczo i wyraźnie.

    Ciekawam111 ile patronów zawinie się po tej samokrytyce oraz kogo z personelu antenowego zemdli pierwszego i poleci lub wyleci.
  • edytowano August 2020
    SigmundvonBurak napisal(a):
    Był gdzieś o tem wątek ,ale nie mogę znaleźć .
    Radio Nowy Świat ma kłopoty ! Patroni grożą wycofaniem finansowania ! Gdyż ichni redaktor określił " Margot" jako mężczyznę .

    https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/margot-michal-sz-aresztowany-aktywista-lgbt-radio-nowy-swiat-okresla-go-jako-kobiete-udzialowcy-odcieli-sie-od-zalozyciela-stacji

    He he.
    Szefostwo radia odcięło się od stanowiska szefa radia...
    To ilu jest tam szefów?

    (Oraz poczuli brak stabilności dużych reklamodawców i z budżetu, bo przejeli się darczyńcami z patronite: ok. 0,7 mln zł/mc. (czyli 25 zł/mc od darczyńcy)

    Kurde, za 25 zeta miesięcznie ma się abonament (np. spotify) na muzę jaką się chce i ile się chce, a oni za gadki płacą o Margot! ;)
  • Nie wiem jak wy ale mnie to wszystko bardzo cieszy. Odrobina humoru

  • Jakże uprzedzona i ...fobiczna okaże się niewidzialna ręka rynku.
  • edytowano August 2020
    Pani_Łyżeczka napisal(a):
    Jakże uprzedzona i ...fobiczna okaże się niewidzialna ręka rynku.
    !
    Mamy wasze 25 zł i co... bez nas zrobicie!
  • los napisal(a):
    Nie wiem jak wy ale mnie to wszystko bardzo cieszy. Odrobina humoru

    imageObrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    Skoro o Stan/Lorettcie mowa...

    https://mobile.twitter.com/sjkaleta/status/1292745630427815936
  • edytowano August 2020
    Ledwo zaczęli nadawać, a już dostali po łbie za "odchylenie reakcyjne" - Dwudziestopięciozłotowi sponsorzy zagrozili (nomen omen!) anulacją wsparcia.

    A już ogłaszali "oszałamiający sukces" finansowy na starcie...
  • edytowano August 2020
    https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/margot-michal-sz-aresztowany-aktywista-lgbt-radio-nowy-swiat-okresla-go-jako-kobiete-udzialowcy-odcieli-sie-od-zalozyciela-stacji

    Ale nawalanka, jak cudownie się naparzają dywagując nad binarnością czy kwantowowością osobowości niestabilnego psychicznie, niebezpiecznego pana.

    Jasny dowód na to, że musieli odejść z PR.3 by ten pozostał "stacją dla inteligencji"
  • To się nadaje również do "Psychiatryk" oraz "Dobra wiadomość z rana".
  • edytowano August 2020
    SigmundvonBurak napisal(a):
    Był gdzieś o tem wątek ,ale nie mogę znaleźć .
    Radio Nowy Świat ma kłopoty ...!.

    tutaj, Radiowa Trujka (wątek Rafała!)

    I wszystkie powyższe posty do Sigmunda (o Nowym Świecie (Trujki) skopiowałem tam.



  • Przegapiłam informację, że Brytole zamroziły odtajnienie dokumentów dotyczących katastrofy w Gibraltarze na dalsze 50 lat.
    Szok!

    Trochę mniej mnie zadziwia cyrk z różnymi bieżącymi sprawami. Np. to, że taki pan współodpowiedzialny za aferę FOZZ siedzi teraz w europarlamencie i śmieje się nam w twarz.
    Albo, że sądy przywróciły wszystkim ubekom emerytury i nikt się o tym w Kurskiej TVP nie zająknął. Ani w "naszej" prasie.

    O Smoleńsku nawet szkoda wspominać. Przecież to dopiero 10 lat...
  • Maria napisal(a):
    Przegapiłam informację, że Brytole zamroziły odtajnienie dokumentów dotyczących katastrofy w Gibraltarze na dalsze 50 lat.
    Szok!
    Pytanie czy to nadal przesłanka czy już dowód.
    Maria napisal(a):
    Albo, że sądy przywróciły wszystkim ubekom emerytury i nikt się o tym w Kurskiej TVP nie zająknął. Ani w "naszej" prasie.
    A skąd info? Czytam że w indywidualnych przypadkach a nie "wszystkim ubekom".
  • edytowano August 2020
    Maria napisal(a):
    Przegapiłam informację, że Brytole zamroziły odtajnienie dokumentów dotyczących katastrofy w Gibraltarze na dalsze 50 lat.Szok!
    Katastrofa Giblartarska staje sie niczym ta smoleńska.
    ;(
  • TecumSeh napisal(a):
    Maria napisal(a):
    Albo, że sądy przywróciły wszystkim ubekom emerytury i nikt się o tym w Kurskiej TVP nie zająknął. Ani w "naszej" prasie.
    A skąd info? Czytam że w indywidualnych przypadkach a nie "wszystkim ubekom".
    Oczywiście, że w indywidualnych przypadkach.
    A tych przypadków tyle, ilu ubeków. Pewnie przypadkiem.

  • No, wieszcz Maryan pisał o tym już dawno.

  • Maria napisal(a):
    TecumSeh napisal(a):
    Maria napisal(a):
    Albo, że sądy przywróciły wszystkim ubekom emerytury i nikt się o tym w Kurskiej TVP nie zająknął. Ani w "naszej" prasie.
    A skąd info? Czytam że w indywidualnych przypadkach a nie "wszystkim ubekom".
    Oczywiście, że w indywidualnych przypadkach.
    A tych przypadków tyle, ilu ubeków. Pewnie przypadkiem.



    Póki co z tego co piszą to kilkaset na ponad 40 tysięcy, z czego niecałe 30 tys w ogóle się odwołało.
    Więc nie są to wszyscy - natomiast zdaję sobie sprawę że te kilkaset na pewno stworzy precedens.
    Pytanie czy można coś z tym zrobić jeszcze. Piszą że tak, o ile udowodni się indywidualną winę.
    To powinno być wykonalne.
  • O, a gdzie piszo?
  • TecumSeh napisal(a):
    Póki co z tego co piszą to kilkaset na ponad 40 tysięcy, z czego niecałe 30 tys w ogóle się odwołało.
    Może ja niedowidzę, ale jakoś w tym materiale https://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/1486263,tk-rozprawa-ustawa-dezubekizacyjna-odroczona.html nie doczytałam, że "kilkaset".
    Ale nie upieram się również, że "wszyscy", bo to przesada.
    TK faktycznie odwleka kolejny raz rozpatrzenie sprawy i nie wiadomo dlaczego.
    Być może nie chce zbyt szybko dawać szansy stronie przeciwnej na odwoływanie się do ETPC.
    "- Nieważne, jaki wyrok zapadnie. Każdy otwiera drogę do Strasburga. Jestem przekonany, że nasza skarga do ETPC nie zostanie odrzucona, bo europejskie gremia mają wyrobioną opinię o praworządności w Polsce – mówi Zdzisław Czarnecki z Federacji Stowarzyszeń Służb Mundurowych."

    A sądy nad wyraz przychylnie pochylają się nad kolejnymi odwołaniami biednych, pokrzywdzonych ubeków i to jest fakt nie do podważenia.

    Rzeczywistej liczby pozytywnie rozpatrzonych odwołań nie znam. Informacja, która podałam, pochodziła z zaprzyjaźnionych wiewiórczych kręgów.
    Tyle.

  • Maria napisal(a):
    TecumSeh napisal(a):
    Póki co z tego co piszą to kilkaset na ponad 40 tysięcy, z czego niecałe 30 tys w ogóle się odwołało.
    Może ja niedowidzę, ale jakoś w tym materiale https://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/1486263,tk-rozprawa-ustawa-dezubekizacyjna-odroczona.html nie doczytałam, że "kilkaset".
    Ale nie upieram się również, że "wszyscy", bo to przesada.
    TK faktycznie odwleka kolejny raz rozpatrzenie sprawy i nie wiadomo dlaczego.
    Może TK spogląda tęsknie a cynicznie na nieubłagane prawa biologii?
  • Dziś obchodzi 90-te urodziny.
    image
  • Zagajam do kolegi:
    - Kedy ten Soeroes zemrze?
    - On ma syna, jeszcze większego poeba niż on sam.
  • Myśl taką mam, że demokracja to rządy ludu. I nie bardzo rozumię, czemu za arcydemokratyczne uważa się, że jakikolwiek wpływ może mieć miliarder zagraniczniak.
  • Nasza demokracja jest lepsza niż wasza
  • Skoro aby wpuścili na salony trzeba uznać, że chłoptaś jest kobietą... Ze zdania fałszywego wynikają wszystkie inne, praw logiki pan nie zmienisz i nie bądź pan głąb.
  • Tymczasem...

    @PolsatNewsPL
    Pierwsza modlitwa w Hagii Sophii przyniosła 3 tysiące zakażeń koronawirusem. Wśród modlących się był prezydent Turcji Recep Tayyip Erdoğan
  • Mania napisal(a):
    Tymczasem...

    @PolsatNewsPL
    Pierwsza modlitwa w Hagii Sophii przyniosła 3 tysiące zakażeń koronawirusem. Wśród modlących się był prezydent Turcji Recep Tayyip Erdoğan
    Hue hue hue.
  • Ciekawe czy Margot może sobie wziąść kredyt na Michała?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.