Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1319320322324325672

Komentarz

  • Maria napisal(a):
    Jagto co?
    Czaskoski udaje, że rządzi.
    Czyly mamy powtórkę z rozrywki - rosczelnienie rury i g.wno we Wiśle..
    A przeciez zostalo naprawione, a z awarie ( w zasadzie katastrofę budiwkana i ekologiczną) nie można, jak orzekł profesor ekspert z PW,
    nikogo obwiniac - na pewno juz nie projektantow, wykonawcow i inwestora.
  • edytowano August 2020
    Janysz Waś o roztrzygnieciu komisji ds. awarii ( miesiac temu)
    https://www.polskieradio24.pl/130/5925/Artykul/2556859,Inzynier-Janusz-Was-o-raporcie-ws-awarii-Czajki-jestem-zbulwersowany-to-co-uslyszelismy-jest-skandalem

    zachęcam do wysluchania

    rurociag jest caly do wymiany, bo inaczej ciagle beda "awarie" i spuszanie syfu do Wisly
  • uhrr napisal(a):
    Janysz Waś o roztrzygnieciu komisji ds. awarii ( miesiac temu)
    https://www.polskieradio24.pl/130/5925/Artykul/2556859,Inzynier-Janusz-Was-o-raporcie-ws-awarii-Czajki-jestem-zbulwersowany-to-co-uslyszelismy-jest-skandalem

    zachęcam do wysluchania

    rurociag jest caly do wymiany, bo inaczej ciagle beda "awarie" i spuszanie syfu do Wisly
    Kurde, do wymiany to jest sam pomysł tłoczenia hovna pod Wisłą na drugą stronę. No, serio, powój to? Nie prościej postawić drugą obczyszczalnię w Burakowie czy gdzieś tam? Znająć pełoskie miszczostwo we wszystkim, pewnie by nawet taniej wyszło.
  • Maria napisal(a):
    Ten śmierdzący debil znowu spuszcza ścieki do Wisły.
    - Rafał!
    - Co?
    - Gówno!!!
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    uhrr napisal(a):
    Janysz Waś o roztrzygnieciu komisji ds. awarii ( miesiac temu)
    https://www.polskieradio24.pl/130/5925/Artykul/2556859,Inzynier-Janusz-Was-o-raporcie-ws-awarii-Czajki-jestem-zbulwersowany-to-co-uslyszelismy-jest-skandalem

    zachęcam do wysluchania

    rurociag jest caly do wymiany, bo inaczej ciagle beda "awarie" i spuszanie syfu do Wisly
    Kurde, do wymiany to jest sam pomysł tłoczenia hovna pod Wisłą na drugą stronę. No, serio, powój to? Nie prościej postawić drugą obczyszczalnię w Burakowie czy gdzieś tam? Znająć pełoskie miszczostwo we wszystkim, pewnie by nawet taniej wyszło.
    Łomatko - tylko nie za władz tej kołalicji. Bo wtedy jusz się z obu stron do tey nieszczesnej rzeki będzie lało g...
  • Jedno dobre o Czaskowskim można jednak powiedzieć - gówno płynie Wisłą ciągle w jedną stronę.
  • Filozof się odezwał, cholera.
    A moją osobę skrenca...
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Nie prościej postawić drugą obczyszczalnię.

    Moze tak byc, zwlaszcza, ze spalarnia wadliwa,i oczyszczalna wadliwa...

    Ale czekaj! Nie! Na razie wielkie kokosy mozna zbic na ciągłej naprawie WG*!


    * Wielkie Gówno
  • Azaliż prawdą jest, że aby w ogóle sprawdzić na 100% co spieprzono należałoby najpierw skuć pisiąt tysięcy ton betonu?
  • edytowano August 2020
    elektorat POebów rzucil sie do obrony i warczy ze oczyszczalnia jest calkiem sprawna, a awaria nastapiła poza oczyszczalnią =))
  • Przecież napisałam, oni majo wytrawione czymś siano zamiast mózgów.
    To już nie jest gimbaza, to jest NIEWIEMCO. 8-X
  • Patrzcie panstwo, za POebow nic sie nie oplacalo. OFE okradzione, z wojska, w jedno popoludnie, tusk z klichem zczyscili pieniadze, przeszlo 5 mld, LOT sie nie oplacal, PKP sie nie oplacalo. Poczta Polska likwidowane placowki, Policja likwidowane posterunki, itd, itp. Piniędzy nie było i nie miało być

    A głupia banda złodziei popiera i za trzy lata da im wladzę
  • Maria napisal(a):
    Przecież napisałam, oni majo wytrawione czymś siano zamiast mózgów.
    To już nie jest gimbaza, to jest NIEWIEMCO. 8-X
    Ja wiem. To jest takie samo gówno.
  • edytowano August 2020


    "- Ja się polityką nie interesuję!
    - Ale kupę robi każdy""
  • uhrr napisal(a):
    imageObrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.

    "- Ja się polityką nie interesuję!
    - Ale kupę robi każdy""
    Urzekły mnie jednostki smrodu. Proponuję skrót "yebm" =))
  • edytowano August 2020
    wojtek napisal(a):
    >
    Urzekły mnie jednostki smrodu. Proponuję skrót "yebm" =))
    Jaok:"Tam trzasnęło"
    750 yebm=7,5 trzsk ( w skali 1 do 10 trzaska)

  • Ale w sumie zalosni sa ci mieszkancy. Kazdy trzyma gębę na kłodkę, byle ukochanego trzaska nie skrytykowac.
    Mam propozycje do rządu ( jesli znow zacznie budowac bypass dla g..na)-prosze skierowac wyrzut tak z kilkanascie km w gore Wisly
  • pono nie ma orginałów porozumień sierpniowych.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    uhrr napisal(a):
    Janysz Waś o roztrzygnieciu komisji ds. awarii ( miesiac temu)
    https://www.polskieradio24.pl/130/5925/Artykul/2556859,Inzynier-Janusz-Was-o-raporcie-ws-awarii-Czajki-jestem-zbulwersowany-to-co-uslyszelismy-jest-skandalem

    zachęcam do wysluchania

    rurociag jest caly do wymiany, bo inaczej ciagle beda "awarie" i spuszanie syfu do Wisly
    Kurde, do wymiany to jest sam pomysł tłoczenia hovna pod Wisłą na drugą stronę. No, serio, powój to? Nie prościej postawić drugą obczyszczalnię w Burakowie czy gdzieś tam? Znająć pełoskie miszczostwo we wszystkim, pewnie by nawet taniej wyszło.
    Taki pomysł miał Lech Kaczyński, ale go pono jakieś profesury z politbudy zakrzyczały, że co on tam wie.
    Tera widać, że oni sami g... wiedzą :o)
  • A teraz Trzasku nadaje z tefałszena, że wszystko to wina błędnej koncepcji, za którą odpowiedzialny jest nie kto inny, jak właśnie Lech Kaczyński.
  • hiena cmentarna
  • Poza tym, to pisowska propaganda, bo nie cała Warszawa, a jedynie kilka lewobrzeżnych dzielnic, a poza tym jak ktoś ma potrzebę, to może przez most przejechać i sobie ulżyć.
  • Poza oczywistą winą sprzed 15 lat temat w zasadzie nie istnieje w tefauenach.

    Wzmianki gdzieś nisko, po minucie przewijania nie liczą się.
  • A za naprawę 70 mln wydano? wydano! za ekspertyzę kolejne miliony wydano? wydano! więc prosze się nie czepiać
  • Greenpeace zauważył i nawet pogroził
  • robert.gorgon napisal(a):
    Greenpeace zauważył i nawet pogroził
    Ale mam nadzieję, że populistom z PiS?
  • edytowano August 2020
    Wszelka regulacja rzek i kanalizacji wywodzi się z heteronormatywnego, biblijnego nakazu czynienia sobie Matki Gai-Ziemi poddaną i w sposób oczywisty obciąża demokraturę* PiS.

    Demokratura - nowolewicowe określenie rządów wybranych co prawda technicznie w sposób demokratyczny lecz sprawowanych przez niewłaściwą z punktu widzenia słusznościowego opcję polityczną (rządy PiS, Trumpa, Orbana itp.)
  • MarianoX napisal(a):
    Demokratura - nowolewicowe określenie rządów wybranych co prawda technicznie w sposób demokratyczny lecz sprawowanych przez niewłaściwą z punktu widzenia słusznościowego opcję polityczną (rządy PiS, Trumpa, Orbana itp.)
    Cudne :D

  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    uhrr napisal(a):
    Janysz Waś o roztrzygnieciu komisji ds. awarii ( miesiac temu)
    https://www.polskieradio24.pl/130/5925/Artykul/2556859,Inzynier-Janusz-Was-o-raporcie-ws-awarii-Czajki-jestem-zbulwersowany-to-co-uslyszelismy-jest-skandalem

    zachęcam do wysluchania

    rurociag jest caly do wymiany, bo inaczej ciagle beda "awarie" i spuszanie syfu do Wisly
    Kurde, do wymiany to jest sam pomysł tłoczenia hovna pod Wisłą na drugą stronę. No, serio, powój to? Nie prościej postawić drugą obczyszczalnię w Burakowie czy gdzieś tam? Znająć pełoskie miszczostwo we wszystkim, pewnie by nawet taniej wyszło.
    No nie wiem. Pewno argumentów może być dużo, technicznych, ekonomicznych i innych.

    Jak uważamy że rura fi 1.6m w tunelu fi 4.5m o długości circa 600m to jest technologia kosmiczna, która nas przerasta, to faktycznie może lepiej kupić od Niemca machinę do ozonowania i dać se spokój z infrastrukturą.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.