Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1360361363365366672

Komentarz

  • I tak dajesz, a jak serwis padnie to link będzie nieczytelny.
  • Wśród dziennikarzy było ponoć najwięcej szpiclów. To, co do tej pory wyszło na jaw to wierzchołek góry lodowej.
  • Przemko napisal(a):
    I tak dajesz, a jak serwis padnie to link będzie nieczytelny.
    No i w tym archiwum nic nie ma, tzn. jest - tytuł, zagajenie, jeden akapit i zdjęcie. Tak na oko 5% całości.
    Sorry, peter ale tą razą nie pykło.

    👣

    🐾
    🐾

  • Przemko napisal(a):
    I tak dajesz, a jak serwis padnie to link będzie nieczytelny.
    Nie daję, jeno skopiowałem linek. Nie mam zamiaru wchodzić głębiej w to szambo.

    A że serwis pewnie padnie albo ulegnie MSM, to fakt. Waybackmachine został już ponoć przeczołgany i kolaboruje.
  • peterman napisal(a):
    Przemko napisal(a):
    I tak dajesz, a jak serwis padnie to link będzie nieczytelny.
    Nie daję, jeno skopiowałem linek. Nie mam zamiaru wchodzić głębiej w to szambo.

    A że serwis pewnie padnie albo ulegnie MSM, to fakt. Waybackmachine został już ponoć przeczołgany i kolaboruje.
    O co chodzi z way back?
  • Styxhexenhammer666 mówi, że kasują 'problematyczne' materiały. Nie jestem w stanie tego zweryfikować, bo nigdy z WBM nie korzystałem.
  • Ale każdy może skasować swoją stronę.

    Adam Bielan napisał list do polityków Porozumienia, wynika z niego że Porozumienie nie ma dotacji dla partii, wiedzieliście?
  • edytowano February 2021
    Mania napisal(a):
    Wśród dziennikarzy było ponoć najwięcej szpiclów. To, co do tej pory wyszło na jaw to wierzchołek góry lodowej.
    ... jej nazwisko znalazło się na liście Wildsteina. I nikt od 2005 roku nie zajrzał do tej teczki.
    O! njus sprzed 15 lat.
  • edytowano February 2021
    Przemko napisal(a):
    Adam Bielan napisał list do polityków Porozumienia, wynika z niego że Porozumienie nie ma dotacji dla partii, wiedzieliście?
    Od 2015 roku. Szli przecież, podobnie jak Solidarna P., z listy PiS, a nie wszyscy jako koalicja. I już było na fforum (przy jakiś pierwszych fikołkach).

  • Z listy wynika że od 2018, bo PKW odrzuciła sprawozdanie finansowe?
  • Aż zajrzałem (way back) i wpisałem excathedra.pl.
    Pierwszy 'captur' jest z 31.10.2015 roku dopiero...

    Ale fora źle się archiwizują... (Szkoda (wpisów) Rebelyi, oj, szkoda...)
  • czy mie pamięc zawodzi, czy jednak gryzonia wywalili z tt?
    @delestoile lub @delestoille
    jesli dobrze pamiętam
  • edytowano February 2021
    christoph napisal(a):
    czy mie pamięc zawodzi, czy jednak gryzonia wywalili z tt?
    @delestoile lub @delestoille
    jesli dobrze pamiętam
    ?

    jest, tylko chwilowo zniewidocznione, trzeba kliknąć "konto zostało zawieszone"

    @delestoile Adam Gwiazda

    i zero (!) tweetów!

    otworzył nowe: @Delestoile2 delestoile+
    lecz także puste, jest na parler



  • Czy mi się dobrze wydaje, że platforma chyba właśnie zapadła objawowo na angielskie poty?
  • Teksas skuty śniegiem i lodem. Nie ma prądu, sklepy opróżnione, więc zaraz skończy się jedzenie. Czegoś takiego nie było chyba od czasów pionierów.

  • To skutek globalnego ocieplenia. Walka klimatyczna zaostrza się w miarę jego postępów.
  • peterman napisal(a):
    Teksas skuty śniegiem i lodem. Nie ma prądu, sklepy opróżnione, więc zaraz skończy się jedzenie. Czegoś takiego nie było chyba od czasów pionierów.

    imageObrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    Ludziom mieszkającym w przyczepach kempingowych i altanach robiących za całoroczne domy może być ciężko. Ktoś kiedyś powiedział że Ameryka to kraj kanciap i pakamer..
  • To po prostu najbogatszy kraj Trzeciego Świata, taka lepsza Somalia.

  • peterman napisal(a):
    Teksas skuty śniegiem i lodem. Nie ma prądu, sklepy opróżnione, więc zaraz skończy się jedzenie. Czegoś takiego nie było chyba od czasów pionierów.

    imageObrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    a czemu prądu brak temu teksasowi?
  • edytowano February 2021
    peterman napisal(a):
    Teksas skuty śniegiem i lodem. Nie ma prądu, sklepy opróżnione, więc zaraz skończy się jedzenie. Czegoś takiego nie było chyba od czasów pionierów.

    image
    A ja, dopiero co po lekturze wielce zajmującej rozmowy z prof. Zybertowiczem, wrzuconej na drugim forumku, dostrzegać zaczynam w p. Timie Poole'u „dziennikarskiego kanibala”, co to lata po internetach, zbiera nagłówki i podaje je w formie prawdy objawionej. Nie wiem, co oni wszyscy z tymi kanibalami (jak nie Antuła Bonnet dwa wieki temu, o czym napomknąłem w wątasku o książkach, to znowu prof. Zybertowicz), ale chyba nabawię się jakichś obsesji.
  • Dobrze, że jest ktoś kto robi choć to. A że przy okazji na tym zarabia - cóż, to biznes.

    Poza tym Pool nie przedstawia swoich odkryć jako prawdy objawionej, wprost przeciwnie - zawsze podkreśla, że cytuje tylko innych, świadomie preferując lewicowe źródła by odbijać ewentualne zarzuty, że zmyśla na korzyść prawicy.

    Nie ustrzega go to przed wpadkami, ale mimo wszystko mam szacunek.
  • Gdzieś czytałem że wskutek śnieżyc brakuje wody pitnej. Czy to nie paradoks? A może śnieg tam jest toksyczny?
  • edytowano February 2021
    Śnieg to woda destylowana, trzeba by najpierw uzdatnić.
    W teori może być też jakieś tam niby zanieczyszczenie.

    EDIT:

    Taka ciekawostka jaką kiedyś czytałem, że jak wodę pitną ( czyli taką należałoby przypuszczać uzdatnioną ) zamrozimy, a następnie będziemy pić po rozpuszczeniu - jest ona niby lepsza dla organizmu niż gdyby ten proces pominąć.
  • kulawy_greg napisal(a):
    Gdzieś czytałem że wskutek śnieżyc brakuje wody pitnej. Czy to nie paradoks? A może śnieg tam jest toksyczny?
    Teksańczycy jeszcze się nie zorientowali, że śnieg można przerobić na wodę pitną. W tej chwili przerabiają edukację survivalową na kilku poziomach naraz.
  • Back to cow boys
  • Oglądam właśnie bloga jednego tubera z Texasu i sytuacja jest naprawdę słaba, domy grzeją prądem - prądu nie ma. Auta elektryczne nie działają ale spalinowe również nie bo nie działają stacje benzynowe. Na dodatek mróz porozsadzał rury w nieogrzewanych domach o czym nie wiedzieli po prostu że nastąpi i mają pozalewane domy. W środku zimy powódź.
  • edytowano February 2021
    .
    Przemko napisal(a):
    Oglądam właśnie bloga jednego tubera z Texasu i sytuacja jest naprawdę słaba, domy grzeją prądem - prądu nie ma. Auta elektryczne nie działają ale spalinowe również nie bo nie działają stacje benzynowe. Na dodatek mróz porozsadzał rury w nieogrzewanych domach o czym nie wiedzieli po prostu że nastąpi i mają pozalewane domy. W środku zimy powódź.
    Heh wyższość gazu i wyngla normalnie.
    Brzmi masakrycznie, nie wiem ile tam mają stopni ale przy -10 jak czasem wyjdę z mokrymi rękami na dwór to zmraża strszanie.
  • edytowano February 2021
    Ich domy nie mają przeważnie kominków nawet, w tym problem. Do tego puste półki w sklepach, kranówki nie piją bo podobno nie zdatna, serio nie uzdatniona do picia? To czy wtedy można by nią myć naczynia?
    A co do temperatury to pada 0 czyli -18 stopni C.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.