Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1369370372374375672

Komentarz

  • Ja tam bym "ponowennowała" do Michała Archanioła no ale to jest staroczesna metoda katoajatollachów, których
    jak mniemam, pani Nurowska nie uważa.
  • Pani_Łyżeczka napisal(a):
    Ja tam bym "ponowennowała" do Michała Archanioła no ale to jest staroczesna metoda katoajatollachów, których
    jak mniemam, pani Nurowska nie uważa.
    ...ale ona niewiele rozumie nawet z tej hinduskiej karmy, a co dopiero z jakiejś katofaszystowskiej religii. Chciała zabić Kaczora, zniszczyła samą siebie. Demon imieniem Nienawiść to zrobił. Prawdę pisząc, jak to wczoraj przeczytałam, zrobiło mi się zimno. Żeby się wyleczyć, musi najpierw zrozumieć co się z nią stało.
  • edytowano April 2021
    Mania napisal(a):
    Pani_Łyżeczka napisal(a):
    Ja tam bym "ponowennowała" do Michała Archanioła no ale to jest staroczesna metoda katoajatollachów, których
    jak mniemam, pani Nurowska nie uważa.
    ...ale ona niewiele rozumie nawet z tej hinduskiej karmy, a co dopiero z jakiejś katofaszystowskiej religii. Chciała zabić Kaczora, zniszczyła samą siebie. Demon imieniem Nienawiść to zrobił. Prawdę pisząc, jak to wczoraj przeczytałam, zrobiło mi się zimno. Żeby się wyleczyć, musi najpierw zrozumieć co się z nią stało.
    ledwo kojarze, ta Nurowska jakies praktyki voodoo przeciw Kaczynskiemu przedsiebrala?

    aha!
    https://www.wprost.pl/polityka/10140705/wystarczy-maly-wylew-i-paraliz-nurowska-szokuje-slowami-o-voodoo-i-piotrowiczu.html
  • Mania napisal(a):
    Pani_Łyżeczka napisal(a):
    Ja tam bym "ponowennowała" do Michała Archanioła no ale to jest staroczesna metoda katoajatollachów, których
    jak mniemam, pani Nurowska nie uważa.
    ...ale ona niewiele rozumie nawet z tej hinduskiej karmy, a co dopiero z jakiejś katofaszystowskiej religii. Chciała zabić Kaczora, zniszczyła samą siebie. Demon imieniem Nienawiść to zrobił. Prawdę pisząc, jak to wczoraj przeczytałam, zrobiło mi się zimno. Żeby się wyleczyć, musi najpierw zrozumieć co się z nią stało.
    PAN Bóg daje szansę ale nie może sam w imieniu człowienia z niej skorzystać. To człowień musi skorzystać. Niektórym (taki Krawczyk na ten przykład) nie trzeba dwa razy powtarzać, jak Jaruzelski Siwakowi. Innym nic nie Pomorze.
  • A to autentyk? Bo chętnie bym to paru osobom posłał, ale chcę mieć pewność że to nie fejk.
  • Mozna sprawdzic na fejsie.
    Sprawdzilam przed chwila. Taki wpis istniej na jej koncie.
  • OK, nie mam fejsa więc pytam. Dzięki.
  • To wiem, ale chodziło mi o ten świeży, marcowy wpis.
  • z innej beczki

    ktoś coś wie?

    były dziwne maile nt podania hasła do poczty w celu zmniejszenia spamu albo zwiększenia pamięci, ale to po raz pierwszy

    Droga Użytkowniczko, drogi Użytkowniku,

    w ostatnich dniach dotarły do nas informacje o wycieku dużej ilości danych z kont na znanych portalach społecznościowych. Ujawnione informacje mogą posłużyć do uzyskania dostępu do kont w innych usługach (w tym poczty elektronicznej), a skala tego zdarzenia może dotyczyć nawet kilku milionów Użytkowników z naszego kraju.
  • Brzost napisal(a):
    To wiem, ale chodziło mi o ten świeży, marcowy wpis.
    Wpis jest publiczny, widać bez rejestracji https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=3787143231373285&id=100002329372351
  • Cóż, trudno. Mimo wszystko choremu nie umiem życzyć źle.
  • edytowano April 2021
    Jak jest w tym konkretnym przypadku, nie wiemy, ale skąd wszechobecne ostatnio przekonanie, że Bóg nie może karać za grzechy również w czasie życia doczesnego danego czlowieka?

    A że kara może być jednocześnie takze wezwaniem do nawrocenia jest sprawą oczywistą, bo w innym przypadku grzesznik zostałby po prostu unicestwiony i postawiony przed sadem szczegolowym.
  • @uhr; nie wiedziałam, że i za Piotrowicza się zabrała... Boszsz!
  • To paskudne, wredne babsko. Dostała talent do słów i utopiła go w gównie.
  • leobulero napisal(a):
    Moim zdaniem Pinior nie spędzi we więźniu nawet dnia. Najpierw odroczenie wykonania kary na rok, a potem warunkowe zawieszenie. Tak się robi sprawiedliwość.
    Na kursie i na ścieżce do wolności:

    https://wpolityce.pl/kryminal/546885-jozef-pinior-nie-trafi-na-razie-do-wiezienia-dlaczego
  • loslos
    edytowano April 2021
    image
  • A mnie mdli.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • edytowano April 2021
    A tymczasem O'Bytec zapowiedział, że będzie czniał wyrok sądu.
  • Tak właśnie należy. Rację ma ten, kto ma grubszą pałę.
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    los napisal(a):
    Żeberko się nie patyczkuje jakimś dobrem wspólnym.
    Dobry szef partii to taki, który efektywnie załatwia kolejne posady dla 'aktywu'

    W tej chwili LP stały się postawem sukna w bitwie między Mateuszem i Zbyniem. Okazuje się, że dymisję Generała wymusił Mateo a w odwecie wiceminister z SolPol wysunął nowego p.o. Generała który zaczął czystki, obsadzając nowe stanowiska działaczami swojej partii.
    Tylko nie wiem jak to skomentować wobec swoich zdezorientowanych, którym dotąd wbijałem do głów, że Dobra Zmiana OK bo przynajmniej nie urządzi wyprzedaży lasów. I to się zgadza (przynajmniej na razie) tyle że bawi się nimi i nie wiadomo jaki będzie stan lasów w wyniku tej zabawy.
  • Niektórzy przodkowie sobie wyrokami sądowymi podbijali deliyę u kołnierza.
  • MarianoX napisal(a):
    Niektórzy przodkowie sobie wyrokami sądowymi podbijali deliyę u kołnierza.
    Niewygodne, drapie w szyję
  • Brzost napisal(a):
    ms.wygnaniec napisal(a):
    los napisal(a):
    Żeberko się nie patyczkuje jakimś dobrem wspólnym.
    Dobry szef partii to taki, który efektywnie załatwia kolejne posady dla 'aktywu'

    W tej chwili LP stały się postawem sukna w bitwie między Mateuszem i Zbyniem. Okazuje się, że dymisję Generała wymusił Mateo a w odwecie wiceminister z SolPol wysunął nowego p.o. Generała który zaczął czystki, obsadzając nowe stanowiska działaczami swojej partii.
    Tylko nie wiem jak to skomentować wobec swoich zdezorientowanych, którym dotąd wbijałem do głów, że Dobra Zmiana OK bo przynajmniej nie urządzi wyprzedaży lasów. I to się zgadza (przynajmniej na razie) tyle że bawi się nimi i nie wiadomo jaki będzie stan lasów w wyniku tej zabawy.

    Brzoście, takie subiektywne odczucie. W ciepły weekend pojeździłem rowerem po moich lasach (nadl. Leżajsk) i jednak mam wrażenie, że tego drewna to się więcej pozyskuje niż tak 10-15 lat temu.
  • Problem nie w wielkości pozyskania, tylko w chaosie z zarządzaniem.
  • Dedukam z tego, że Zbynio rządzi. Zgadłem?
  • Czyli per saldo nie jest dużo, tylko są miejsca gdzie ta gospodarka leśna jest prowadzona chaotycznie. Tak można to rozumieć?
  • Najgorsze, że im wyżej tym tego chaosu jest więcej.
  • los napisal(a):
    Dedukam z tego, że Zbynio rządzi. Zgadłem?
    W tej branży - od pewnego czasu tak. Mateusz próbował odzyskać władzę nad lasami przenosząc leśnictwo do resortu rolnictwa, ale to się spotkało ze sprzeciwem ogółu, bo nie ma u nas takiej tradycji. Udało się uniknąć tej fuzji, ale za cenę pozostania w sferze wpływów Zbynia.
    Staszek2 napisal(a):
    Czyli per saldo nie jest dużo, tylko są miejsca gdzie ta gospodarka leśna jest prowadzona chaotycznie. Tak można to rozumieć?
    Na szczęście póki co, są plany urządzenia lasu, które większość spraw regulują (w tym wielkość pozyskania). Natomiast chaos organizacyjny może doprowadzić do tego, że efekty owej gospodarki będą marnotrawione.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.