Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1371372374376377672

Komentarz

  • Brzost napisal(a):
    Odbieram to jako deklarację udziału w interesującym spotkaniu międzyregionalnym gdy tylko zaistnieją po temu warunki :-)
    Dokładnie

  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Brzost napisal(a):
    Odbieram to jako deklarację udziału w interesującym spotkaniu międzyregionalnym gdy tylko zaistnieją po temu warunki :-)
    Dokładnie

    Tak
  • No to już jest nas pięcioro :-) Termin i miejsce zależne od dalszego biegu wypadków.
  • Władze Ohio próbują walczyć z mordowaniem dzieci z syndromem Downa, Nick Rekieta komentuje (transmisja nadal trwa).

  • Bernie Madoff nie żyje więzienie North Carolina, przyczyny - naturalne
  • Mruk napisal(a):
    Jednak ktoś wdepnął pedał:

    https://twitter.com/PR24_pl/status/1382746363994181635

    ta strona nie istnieje
  • edytowano April 2021
    W związku spożywczym, pitanie do Losa: jak bardzo zabolą sankcje te na obligacje?
  • Nie bardzo.
  • to jest wojna!
    Wg szacunków Middle East Monitor prawie co setne dziecko urodzone w Palestynie zostało poczęte z przemyconego przez uwięzionych w Izraelu mężczyzn nasienia.
  • Dziś, 16 IV, Benedykt XVI kończy 94 lata. Niech Dobry Bóg wspomaga Go każdego dnia! +++
  • Mania napisal(a):
    Horror. Podobno wnuk prof. Vetulaniego.
    https://twitter.com/OMAntypolonizmu/status/1382785558213230599
    brak słów
  • Mania napisal(a):
    Horror. Podobno wnuk prof. Vetulaniego.
    https://twitter.com/OMAntypolonizmu/status/1382785558213230599
    Dragi zażywane przez przodków mszczą się na nastepnych pokoleniach.
  • Mania napisal(a):
    Dziś, 16 IV, Benedykt XVI kończy 94 lata. Niech Dobry Bóg wspomaga Go każdego dnia! +++
    Alleluja!
  • Mania napisal(a):
    Dziś, 16 IV, Benedykt XVI kończy 94 lata. Niech Dobry Bóg wspomaga Go każdego dnia! +++
    +++
  • :)
    +

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Prost!
  • Prost!
    &
    Plurimos annos!
  • Ks. Jerzy Szymik o Benedykcie :-)
    Niepostrzeżenie Benedykt XVI stał się strawny dla lewych i otwartych. Ze wszystkiego pamiętają mu już tylko (pozytywnie) dwie rzeczy. Pierwszą: że poszedł na emeryturę i przestał dręczyć postępowy świat. Drugą: że w 1969 roku powiedział w heskim radiu, iż Kościół „czekają ciężkie czasy”, że będzie małą trzódką, że „nie będzie w stanie zapełnić wielkich budowli, które powstały w okresie dobrej koniunktury”. Hura! – powtarzają te słowa wszystkie niusłiki i tygodniki. Nawet on to wiedział: przestaną się liczyć, znikną, przejmiemy rząd dusz.
    Całość: https://www.gosc.pl/doc/6807003.J-Ratzinger-Benedykt-XVI-o-Kosciele
  • +++

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • W ostatnich tygodniach przekonywałem wszystkie opcje w Sejmie do tego, że można pluralistycznie ukształtować instytucję RPO, skoncentrować się na obronie wolności praw obywatelskich, wspieraniu ludzi. To samo zamierzam robić w Senacie, przekonywać do tego, że RPO powinien działać poza polityką, poza ideologią, pozostawiając tę sferę parlamentowi.

    A gdyby nie udało się zdobyć większości w Senacie, a PiS przeforsowałby ustawę o trybie wyboru RPO i wprowadził funkcję tymczasowego Rzecznika, to zgodziłby się pan ją wykonywać?

    – Nie zakładam takiego scenariusza i dlatego od kilku tygodni mówię o tym, że chciałbym, aby biuro Rzecznika było różnorodne, żeby jego zastępcami były osoby o różnych światopoglądach.

    Skoro tak, to czy wyobraża pan sobie, żeby Piotr Ikonowicz, pański konkurent do stanowiska RPO, zgłoszony przez Lewicę, został pana zastępcą?

    – Nie tylko wyobrażam sobie, ale wręcz chciałbym tego, żeby osoba wrażliwa społecznie, o poglądach lewicowych czy liberalnych, była moim zastępcą. Piotr Ikonowicz jest ikoną walki o prawa osób słabszych i doskonale wpisywałby się w taką funkcję. Natomiast nie wiem, czy jest tym zainteresowany. O konkretnych osobach będę jednak mówił dopiero po konsultacjach z wszystkimi siłami politycznymi w Senacie. Do dyskusji o spluralizowaniu prac Rzecznika zaprosiłem polityków strony rządzącej i opozycji, czekam na ich odpowiedzi, rekcje, propozycje. Chciałbym, żebyśmy stworzyli instytucję, która będzie różnić się od wielu innych, w których trwa ostry spór polityczny.

    Opozycja twierdzi, że byłby pan przede wszystkim rzecznikiem poglądów PiS. Czy wystąpi pan z Prawa i Sprawiedliwości?

    – Będę rzecznikiem wszystkich obywateli, niezależnie od poglądów politycznych, religijnych czy światopoglądowych. Konsekwencją wyboru jest rezygnacja z mandatu i bieżącej polityki.
  • Mam nadzieję, że dobrze skopiowałem link.
    Czechy wydalają 18 ruskich dyplomatów, gdyż wyszło na jaw, że stoją za wybuchami w czeskich fabrykach amunicji w 2014.
    Wiedza sporadycznie potrzebna - Czesi akurat tej amunicji produkują dużo.
    https://mobile.twitter.com/christogrozev/status/1383481218411372551
  • edytowano April 2021
    Po ciężkim dniu pracy. Pijąc przepyszne wino wiśniowe własnej produkcji oraz zajadając się bigosikiem odpaliłem yt.
    Czyli coś czego w zasadzie nigdy nie robię. Praktycznie nie korzystam z yt od kilku lat ( w zasadzie 95% to muzyka jak co do czego ).
    Następnie po 10 min poszukiwań namierzyłem "polska influencerka" - takiej frazy szukałem.
    Mamiko.

    Znalazłem jej film nie starszy niż rok z milionem wyświetleń. Rozpocząłem odtwarzanie i zatrzymałem po 5 sec. Nie dlatego, że mnie odrzuciło. Po prostu nie planowałem tego oglądać.
    Tytuł: "W końcu się przyznałam, moja metamorfoza. [Dużo zdjęć]"

    Filmik trwacjący 8 minut i 43 sekundy.

    Przyjmijmy, że tylko połowa osób obejrzała to do końca.

    500 000 * ( 8 * 60 + 43 ) / ( 60 * 60 * 24 * 365 ) = 8,29 roku.
    8.29 roku to jest sporo czasu prawda? Najśmieszniejsze, że jak pomyślałem aby to policzyć to wydawało mi się, że wyjdzie kilka miesięcy.

    Nawet durne gry mają coś w sobie z wyzwania. Chlanie wódy na osiedlowym trzepaku z ziomami. Ganianie się z ochronairzem po działkach. Dosłownie każda próżniacka aktywność będzie milion razy bardziej rozwijająca niż wysłuchiwanie co ta Pani ma do powiedzenia o sobie.

    Niby teraz sie promuje indywidualizm? To skąd aż tak gigantyczna popularność tego typu filmików. W zasadzie zapotrzebowanie. Bo na yt są interesujące filmy, ludzie pokazują ciekawe rzeczy i też mają wiele wyświetleń. Jednak kudy im do czegoś takiego.

  • Pies z tyłu strasznie się nudzi.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.