Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1388389391393394672

Komentarz

  • edytowano June 2021
    "Politycy opozycji napisali list w sprawie Sławomira Nowaka. Podpisali się pod nim m.in. Borys Budka z Platformy Obywatelskiej, Włodzimierz Czarzasty z Lewicy i Władysław Kosiniak-Kamysz z PSL. "Areszt nie może być wykorzystywany jako narzędzie represji. Sławomir Nowak, były poseł i były konstytucyjny minister rządu Rzeczypospolitej Polskiej, spędził w areszcie dziewięć miesięcy. Został zwolniony decyzją sądu, pod warunkiem wpłaty gigantycznej kwoty tytułem poręczenia majątkowego. W toku postępowania prokuratura zajęła cały majątek jego i jego rodziny, utrudniając mu tym samym wykonanie obowiązku nałożonego przez sąd""

    ;-)

    jak oni go wsadzą do tego aresztu drugi raz to chyba chłopina się załamie zupełnie.
  • posix napisal(a):
    jak oni go wsadzą do tego aresztu drugi raz to chyba chłopina się załamie zupełnie.
    Ale idąc tą drogą Pisiory nie mogą już nigdy oddać władzy. Bo będą siedzieć latami bez zarzutów.
  • JORGE napisal(a):
    posix napisal(a):
    jak oni go wsadzą do tego aresztu drugi raz to chyba chłopina się załamie zupełnie.
    Ale idąc tą drogą Pisiory nie mogą już nigdy oddać władzy. Bo będą siedzieć latami bez zarzutów.
    Możliwe, ale tak się stanie (lub nie) niezależnie ile teraz Nowak posiedzi. Bez wyroku, bo zarzuty ma.
  • rozum.von.keikobad napisal(a):
    Bez wyroku, bo zarzuty ma.
    Wiem, ale oni będą siedzieć bez zarzutów. Szczególnie na początku, chęć nawet nie tyle zemsty, co nauczki, będzie gigantyczna. A później zapomną, bo zajmą się wałami. Nie da się jednocześnie koncentrować na zbieraniu kaski i gnębieniu podludzi.

  • Nie wiem, gdzie to dać, więc tu:
    https://tvrepublika.pl/Na-psy-ratownicze-GOPR-zawsze-mozemy-liczyc-Teraz-my-musimy-im-pomoc,120872.html
    Po wklepaniu www.zrzutka.pl/gcgfy4 można trochę więcej poczytać i pooglądać o zapaleńcach, którzy z własnych środków szkolą psy ratownicze.
    Obecnie zbierają fundusze na remont placu treningowego.
    Państwo (czyli MY, hłe, hłe,...) jakoś nic do tego nie ma.
  • Myślę, że pana Banasia nie trzeba specjalnie jakoś bronić. On doskonale broni się sam.

  • Gazety plotkują że chiński minister bezpieczeństwa zdezerterował.

    "Has a top Chinese official defected to the US with Wuhan lab secrets? Rumors swirl vice minister of State Security fled Beijing in February with information that sparked Biden u-turn on COVID origins"

    https://www.dailymail.co.uk/news/article-9699221/Has-Chinese-official-defected-Rumors-swirl-diplomat-told-DC-Wuhan-lab.html
  • trep napisal(a):
    Myślę, że pana Banasia nie trzeba specjalnie jakoś bronić. On doskonale broni się sam.
    https://twitter.com/Gosc_RadiaZET/status/1405451184685596673?s=20
    Fascynujący gość, fascynująca sprawa.
    Politykom sie wygrane w totolotka , darowizny z manny zdarzają, chorobcia.
    Nic tylko iść w polytyke.
    A jakos tak straszno...
  • Wznowiono prace na duńskim odcinku Baltic Pipe
    (A.Stankowski)
  • Podobno Pan Dong Jingwei wraz z córką przeprowadził się z Chin do USA.
  • Zima napisal(a):
    Podobno Pan Dong Jingwei wraz z córką przeprowadził się z Chin do USA.
    Obergrubo, jeśli to prawda.
  • Zima napisal(a):
    Podobno Pan Dong Jingwei wraz z córką przeprowadził się z Chin do USA.
    Zdradzą te wszystkie powiązania Bidena z Chinami.
  • Zdradzą pod warunkiem, że służby, które go teraz trzymają są lojalne wobec państwa, a nie Bidena.
  • Oraz pod warunkiem że te powiązania istnieją.
  • To, zasadniczo, nie ma znaczenia.
  • Dawid Mysior, którego szanujemy za katolicki vlog prowadzi na tt antyszczepionkową propagandę.
    Dezorientacji cd.
  • Mania napisal(a):
    Dawid Mysior, którego szanujemy za katolicki vlog prowadzi na tt antyszczepionkową propagandę.
    Dezorientacji cd.
    Nikt nie wygrywa z YT. Po co zakłada się swój kanał ? Bo się uważa, że ma się coś do przekazania unikalnego. Oto rozkminiłem rzeczywistość, mam to coś czego wy nie macie. I będę was co jakiś czas nawiedzał, obdarowywał swoją mądrością. I sam będę decydował kiedy.

    To nie może się się dobrze skończyć.
  • edytowano June 2021
    Wczoraj rozmawiałem w realu z kolegą, inteligentny, skończył kilka fakultetów:

    - po szczepionce ludzie umierają
    - globaliści używają ich do depopulacji, a sami biorą inne, przeznaczone dla wtajemniczonych
    - w Nigerii dzieci szkolne po szczepionkach wiją się na podłodze
    - niektórzy zaszczepieni przejawiają właściwości magnetyczne
    - na powyższe są dowody w internecie - posty, filmy itd.
    - o tym wszystkim piszą od dawna Braun i Krajski
  • Errata
    MarianoX napisal(a):
    Wczoraj rozmawiałem w realu z kolegą, inteligentny, skończył kilka fakultetów:

    - po szczepionce ludzie umierają
    - globaliści używają ich do depopulacji, a sami biorą inne, przeznaczone dla wtajemniczonych
    - w Nigerii dzieci szkolne po szczepionkach wiją się na podłodze
    - niektórzy zaszczepieni przejawiają właściwości magnetyczne
    - na powyższe są dowody w internecie - posty, filmy itd.
    - o tym wszystkim piszą od dawna Braun i Krajski
    Errata. Wydawał się inteligentny.
  • Mania napisal(a):
    Dawid Mysior, którego szanujemy za katolicki vlog prowadzi na tt antyszczepionkową propagandę.
    Dezorientacji cd.
    Czyli propaganda nazywamy jednego tweeta, w którym doniósł o śmierci osoby zaszczepionej dzień wcześniej?
    Co więcej, jeśli zakładamy, że dla niektórych grup jak cukrzycy Covid jest zagrożeniem, to dlaczego w tym przypadku dopuszczono tego czlowieka do szczepienia. Naprawdę szczepi ludzi się jak leci. Jakoś grup ryzyka tutaj nie ma.
  • Tak, chodzi o 86 letniego cukrzyka. Zdrowego, wg Misiora.
    Raz, że szczepi się jak leci, a dwa, że ludzie ukrywają w ankiecie swoje choroby.

    Do pierwszego szczepienia poszłam podziębiona i kaszlałam. Lekarka uznała, że mam chore płuca i wysłała mnie na rtg. Na rtg wyszła blizna po zapaleniu płuc, które przeszłam trzy lata temu - identycznie jak na rtg sprzed trzech lat. Następnie, lekarka wysłała mnie na tomografię, żeby przyjrzeli się tej bliźnie. I okazało się, że ta smuga to blizna.
    Trochę byłam wkurzona tym jeżdżeniem na diagnostykę, ale doszłam do wniosku, że lepsza nadmiernie ostrożna lekarka niż lekarka nieostrożna.
  • To w tym przypadku chwała lekarce, z tego co mówią znajomi, bywa różnie.
  • JORGE napisal(a):
    Mania napisal(a):
    Dawid Mysior, którego szanujemy za katolicki vlog prowadzi na tt antyszczepionkową propagandę.
    Dezorientacji cd.
    Nikt nie wygrywa z YT. Po co zakłada się swój kanał ? Bo się uważa, że ma się coś do przekazania unikalnego. Oto rozkminiłem rzeczywistość, mam to coś czego wy nie macie. I będę was co jakiś czas nawiedzał, obdarowywał swoją mądrością. I sam będę decydował kiedy.

    To nie może się się dobrze skończyć.
    Mnie niezmiernie zadziwia, że ktoś, kto sam siebie wypromował, sam o sobie gada, że potwierdzeniem jego mądrości jest to, że jest i gada,
    że ma posłuch, fanów, że się go cytuje i powtarza.
    Nie rozumiem.

    Bo w zasadzie nie ma jak powiedzieć "Sprawdzam!". Trzeba by samemu założyć gadający kanał na YT.
  • edytowano June 2021
    @romeck

    Szkoda czasu.
    Żeby coś ciekawego przekazać wystarczy zrobić 1-2 filmiki na yt rocznie. Raczej każdy znajdzie temat na który może się pomądrzyć i ktoś inny coś się nauczy. Tylko dać z siebie wiele. To cenniejsze niż trzepanie 20min codziennie.
  • Nie wystarczy, taki kanał nie zdobędzie popularności bo algorytmy YouTube nie promują kanałów które mają taką małą aktywność.
  • Staszek2 napisal(a):
    To w tym przypadku chwała lekarce, z tego co mówią znajomi, bywa różnie.
    Brat kolegi uparł się że się koniecznie musi zaszczepić, choć lekarz powiedział, że powinien się wstrzymać ze względu na wynik badania krwi. Wylądował w szpitalu. Takie przypadki też są, czyli NOP na własne życzenie.
  • churtowo się szczepi , nie
    Brzost napisal(a):
    Staszek2 napisal(a):
    To w tym przypadku chwała lekarce, z tego co mówią znajomi, bywa różnie.
    Brat kolegi uparł się że się koniecznie musi zaszczepić, choć lekarz powiedział, że powinien się wstrzymać ze względu na wynik badania krwi. Wylądował w szpitalu. Takie przypadki też są, czyli NOP na własne życzenie.
    Szczepionka daje nieśmiertelność
  • Bardzo możliwe,
    Mi chodziło o przepis na filmik który jest cenny dla *społeczności*. Oczywiście patrżac na wyświetlenia na yt - wniosek jest taki, że im coś jest durniejsze i płytsze tym więcej ma wyświetleń.
  • A
    Staszek2 napisal(a):
    Mania napisal(a):
    Dawid Mysior, którego szanujemy za katolicki vlog prowadzi na tt antyszczepionkową propagandę.
    Dezorientacji cd.
    Czyli propaganda nazywamy jednego tweeta, w którym doniósł o śmierci osoby zaszczepionej dzień wcześniej?
    Co więcej, jeśli zakładamy, że dla niektórych grup jak cukrzycy Covid jest zagrożeniem, to dlaczego w tym przypadku dopuszczono tego czlowieka do szczepienia. Naprawdę szczepi ludzi się jak leci. Jakoś grup ryzyka tutaj nie ma.
    Tak wygląda informacja, aha. Tak w tych okolicznościach to jest propagnda antyszczepionkowa, też płyniesz w tę stronę.

    image
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.