Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1396397399401402672

Komentarz

  • W_Nieszczególny napisal(a):
    David Rockefeller zmarł w 2017
    Potemu pytałem czy znowu.
  • trep napisal(a):
    W_Nieszczególny napisal(a):
    David Rockefeller zmarł w 2017
    Potemu pytałem czy znowu.
    A ktusz bogatemu zabroni?
  • trep napisal(a):
    W_Nieszczególny napisal(a):
    David Rockefeller zmarł w 2017
    Potemu pytałem czy znowu.
  • edytowano July 2021
    Jaworek dalej na wolności.

    Wspomniałem o tym, bo temat niesamowicie międlony medialnie.
    Zatem aktualność jak najbardziej.

    Gdyby ktoś nie wiedział to poszło o majątek i chłop rozstrzelał brata wraz z jego żoną i synem. Natępnie się ulotnił.
  • Policja przeznaczyła 20 tys. za wskazanie żywego lub martwego.
    Nosz, komendantowa z wioski na waciki sobie odjęła.
  • 20 tysięcy to mało?

    Ale ile powinni dać?
  • więcej
  • Myślisz że ktoś go ukrywa? Raczej strzelił sobie w łeb gdzieś w lesie.
  • Przemko napisal(a):
    Myślisz że ktoś go ukrywa? Raczej strzelił sobie w łeb gdzieś w lesie.
    to znajdą martwego, ale szukać trzeba
  • Jest to jakiś biznes plan
  • Śmieszy mnie ta histeria, jeszcze alert RCB na komórki, no litości... Ale dobry sposób, żeby coś tam przykryć.
  • Co przykryć?
  • jaki alert
  • a prawda to jest, że policja zlekceważyła zgłoszenia rodziny o groźbach?

  • janosik napisal(a):
    a prawda to jest, że policja zlekceważyła zgłoszenia rodziny o groźbach?

    Taki zarzut można zawsze postawić.
  • ethanol napisal(a):
    jaki alert
    Nie wypytuję, gdzie Kolega mieszka, ale w zeszłym tygodniu mieszkańcy woj. śląskiego dostali stosowne powiadomienie na komórki, takie jak o burzach i nawałnicach, serio.
  • Ba! Nawet o lawinach!
  • Przemko napisal(a):
    janosik napisal(a):
    a prawda to jest, że policja zlekceważyła zgłoszenia rodziny o groźbach?

    Taki zarzut można zawsze postawić.
    Bo prawie zawsze jest on prawdziwy. Dopóki się nie wydarzy tragedia, dewiza psiarni, jest taka, jaką scenarzysta filmu Chinatown włożył w usta głównego bohatera w kącówce filmu.
  • edytowano July 2021
    rozum.von.keikobad napisal(a):
    ethanol napisal(a):
    jaki alert
    Nie wypytuję, gdzie Kolega mieszka, ale w zeszłym tygodniu mieszkańcy woj. śląskiego dostali stosowne powiadomienie na komórki, takie jak o burzach i nawałnicach, serio.
    U nasz też było. Z fotą.
    Ale dopiero za trzecią razą, gdyż za pierszymi dwiema razami był niedziałający link.
  • janosik napisal(a):
    a prawda to jest, że policja zlekceważyła zgłoszenia rodziny o groźbach?

    Gdyby reagowali to nie zajmowali się niczym innym. Na tym świecie wszystko musi być jakoś, kompromisowo i uwzględniając różne czynniki.
  • edytowano July 2021
    JORGE napisal(a):
    janosik napisal(a):
    a prawda to jest, że policja zlekceważyła zgłoszenia rodziny o groźbach?

    Gdyby reagowali to nie zajmowali się niczym innym. Na tym świecie wszystko musi być jakoś, kompromisowo i uwzględniając różne czynniki.
    Dodam, że rzekome groźby karane to jedno z głównych narzędzi w pomawianiu o tzw przemoc domową np. w szeroko rozumianych sprawach okołorozwodowyh Nie muszę chyba dodawać, lep jakiej ideologii kryje się za takimi działaniami?
  • MarianoX napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    janosik napisal(a):
    a prawda to jest, że policja zlekceważyła zgłoszenia rodziny o groźbach?

    Gdyby reagowali to nie zajmowali się niczym innym. Na tym świecie wszystko musi być jakoś, kompromisowo i uwzględniając różne czynniki.
    Dodam, że rzekome groźby karane to jedno z głównych narzędzi w pomawianiu o tzw przemoc domową np. w szeroko rozumianych sprawach okołorozwodowyh Nie muszę chyba dodawać, lep jakiej ideologii kryje się za takimi działaniami?

    Sprawa jest skomplikowana, bo kij takego podejścia ma swój drugi konec.
  • MarianoX napisal(a):

    Dodam, że rzekome groźby karane to jedno z głównych narzędzi w pomawianiu o tzw przemoc domową np. w szeroko rozumianych sprawach okołorozwodowyh Nie muszę chyba dodawać, lep jakiej ideologii kryje się za takimi działaniami?
    Ale to, że jest nadużywane, nie znaczy że nie istnieją.

  • Jest mi szalenie przykro, że na naszych oczach skończyła się 30-letnia historia demokratycznej lewicy - mówił Leszek Miller w "Onet Rano". - Mam wrażenie, że od pewnego czasu Czarzasty jest produktem PiS-u. Ta partia go fascynuje - powiedział były premier.

    - Jeżeli traktuje się partię jak swoją własność i prezentuje się przekonanie, że można sprywatyzować partię polityczną i zarządzać nią jak spółką akcyjną, to takie ugrupowanie nie ma nic wspólnego z konstrukcją demokratyczną - powiedział Miller.

    - Czarzasty się przestraszył, że liczba niechętnych mu członków Nowej Lewicy grozi sukcesją, więc rozpoczął od eliminowania wszystkich, których podejrzewa o inne zdanie. Czegoś takiego nie było w historii partii politycznych po 1989 r. - mówił były premier.

    - Ci, którzy popierają ten zamach Czarzastego, bardzo mnie rozczarowali. Dostrzegam tam jeden motyw, żeby za wszelką cenę się utrzymać i mieć zgodę Czarzastego na jeszcze jedną próbę dostania się do Sejmu - powiedział.

    - Nic nie mam przeciwko temu, że Lewica poparła ratyfikację Europejskiego Funduszu Odbudowy, bo to było słuszne. Ale w tym celu nie trzeba spotykać się z PiS-em i z nim paktować, bo to ugrupowanie nie jest normalną partią polityczną w Polsce. To jest partia, która dokonuje swego rodzaju zamachu stanu. Trzeba o tym jasno mówić i dlatego całkowicie podzielam pogląd Tuska, który nazywa te rzeczy po imieniu - mówił Miller

    - Determinacja Czarzastego jest ogromna. On jest w stanie zrobić wszystko, zawiesić kolejnych ludzi w partii, bo dla niego najważniejsze jest utrzymanie się przy władzy - stwierdził.

    - Współpraca z PiS-em to był zapalnik, który spowodował eksplozję. Ale wcześniej już były sygnały, że duża część SLD, a później Nowej Lewicy, nie akceptuje tego sposobu rządzenia. Bunt narastał, sposób kierowania partią nie był akceptowany, a spotkanie z Morawieckim i Terleckim było kroplą, która przepełniła czarę goryczy - mówił Miller.
  • obiecał, będzie lepiej
    AgroUnia blokuje wybijanie i wywózke świń ze stref ASF


    Sporo działo się jednak już wczoraj w Czarnocinie w powiecie piotrkowskim. Wieczorem odbyło się tam spotkanie w sprawie problemów ze sprzedażą świń. Wzięło w nim udział ponad 100 osób. Jak informują lokalne media, atmosfera zrobiła się gorąca, gdy pojawił się poseł Prawa i Sprawiedliwości Antoni Macierewicz, który w Sejmie reprezentuje właśnie część woj. łódzkiego.

    - Wszyscy popadali w mojej okolicy, ja przetrwałem, bo muszę żyć. Nie będę pana bił, panie Macierewicz, ale dlaczego nie chce mnie pan wysłuchać? – pytał parlamentarzystę jeden z rolników jeszcze przed wejściem do remizy OSP. Antoni Macierewicz wytłumaczył się spóźnieniem i udał się na salę. Tam jednak spotkał więcej niezadowolonych osób.

    - Po co pan tu przyjechał? Pora skończyć z tą kampanią – krzyczał kolejny rolnik. – Na Lubelszczyźnie już ASF zniszczył ludzi i gospodarstwa. Dzisiaj tysiące gospodarstw jest zadłużonych, licytacje komornicze się dobywają. To są bankruci, nie rolnicy. Co dalej? – dopytywał.

    Poseł PiS najpierw zaznaczył, że niebawem w Piotrkowie powstanie laboratorium badań krwi pod kątem ASF. To jednak tylko rozbawiło słuchających polityka rolników. Później jednak Antoni Macierewicz obiecał uruchomienie skupu świń dla wszystkich, którzy ponoszą straty w związku ze wstrzymaniem obrotu zwierzętami. Wspomniał też o wyrównaniu różnicy między ceną tucznika w strefach zagrożonych a średnią ceną rynkową.

    - To jest wielki kontrakt na skupowanie od was świń. Skup zacznie się w ciągu dwóch tygodni – zaznaczył parlamentarzysta.


    jak pisaliśmy w wątku o Smoleńsku, to AM jest najwierniejszym z lojalnych wobec PJK
  • RAZ zaprasza Tuska do poważnej debaty o przyszłości Polski. Dobre! Polecam.
    https://dorzeczy.pl/opinie/192133/ziemkiewicz-nagral-wideolist-do-tuska-zaproponowal-mu-debate.html
  • RPO Marcin Wiącek - taka sama kanalia jak Bodnar :-(
  • Mania napisal(a):
    RPO Marcin Wiącek - taka sama kanalia jak Bodnar :-(
    https://twitter.com/SuwerenaPL/status/1417881748650790912
    I nie lepszy był vacat na stanowisku RPO?
    Po co nam to było?
  • Nie ma wakatu, kontynuuje go poprzedni RPO.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.