Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1485486488490491671

Komentarz

  • KAnia napisal(a):

    Nie
    nie

  • Pani_Łyżeczka napisal(a):
    ... bez pianków można się pławić ...
    ???

  • edytowano July 2022
    romeck napisal(a):
    Pani_Łyżeczka napisal(a):
    ... bez pianków można się pławić ...
    ???

    Pianka surfingowa
    https://www.decathlon.fr/p/combinaison-surf-100-neoprene-2-2-mm-femme-bleu-marine-back-zip/_/R-p-170592

  • Tak, acz triathlonowa lepsza 3mm .
  • edytowano July 2022
    Izrael znowu się lubi z Polską. Co ciekawe, w naszych mediach to news drugorzędny, a na timesofisreal.com jest to top 1, wywalone wielką czcionką:

    https://www.timesofisrael.com/liveblog_entry/poland-to-send-envoy-to-israel-apparently-putting-year-long-dispute-to-bed/
  • polmisiek napisal(a):
    Izrael znowu się lubi z Polską. Co ciekawe, w naszych mediach to news drugorzędny, a na timesofisreal.com jest to top 1, wywalone wielką czcionką:

    https://www.timesofisrael.com/liveblog_entry/poland-to-send-envoy-to-israel-apparently-putting-year-long-dispute-to-bed/
    A było coś zauważone na fforum to:?
    W lipcu 2021 r. polski ustawodawca uchwalił ustawę skutecznie odcinającą wszelkie przyszłe restytucje spadkobiercom mienia zagarniętego przez nazistów podczas Holokaustu. W odpowiedzi na ustawę podpisaną przez Dudę minister spraw zagranicznych Yair Lapid nazwał ją „antysemicką i niemoralną”.

    Izrael odwołał swojego wysłannika do Warszawy na konsultacje w następnym miesiącu, a Lapid poradził ambasadorowi Polski w Izraelu, aby pozostał na wakacjach w jego ojczyźnie, a nowemu ambasadorowi Izraela w Polsce, Jaacovowi Livne, pozostał w Izraelu.
  • Andrij Melnyk (embajador UA w Berlinie) odwołany. Wzięli go na v-ce min. SZ.
  • Za Polskę czy za Niemcy?
  • Za Niemcy polskimi rękami.
  • edytowano July 2022
    juz kilka tygodni temu poleciały ambasadory UA w Gruzji, bo poparcie było niezauważalne,
    Andrzej Młynarz poleciał imho za uzbrojenie bez amunicji i brak ruchów contra Ruchów ze strony Oli Szoli
    jednak robotę pi arową robił dobrą, społeczeństwo niemieckie odkleiło się od oficjalnych działań rządu NRF
  • W takim razie był chroniony dopóki roboty pijrowej nie zepsuł. Logiczne.
  • Byłem lekkim idolem tych tablic. Ale wczoraj doczytałem, że ich założeniem jest max 0,5 mld ludzi.

    Tyle to się w Nigerii zmieści.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Byłem lekkim idolem tych tablic. Ale wczoraj doczytałem, że ich założeniem jest max 0,5 mld ludzi.

    Tyle to się w Nigerii zmieści.
    O to to. Dyabelskim portalem do krainy Chaosu to paskudztwo było.
  • Napiszę coś, co się tu znowu nie spodoba. Diabelska czcionka, diabelska treść. I bezpośrednie skojarzenie z pandemią i szczepionkami. Ciekawe, czy ten sam sponsor.
  • Boris Johnson zapowiedział w czwartek ustąpienie ze stanowiska premiera Wielkiej Brytanii. Nie będzie już także liderem konserwatystów. To efekt bezprecedensowej fali rezygnacji w jego rządzie, które miała miejsce w ciągu ostatnich dni.

    Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-boris-johnson-rezygnuje-premier-wielkiej-brytanii-podal-sie-,nId,6141719#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
  • edytowano July 2022
    Cyrylica napisal(a):
    Boris Johnson zapowiedział w czwartek ustąpienie ze stanowiska premiera Wielkiej Brytanii. Nie będzie już także liderem konserwatystów. To efekt bezprecedensowej fali rezygnacji w jego rządzie, które miała miejsce w ciągu ostatnich dni.
    Śmierdzi mi ta afera ruskim samogonem.
  • polmisiek napisal(a):
    Cyrylica napisal(a):
    Boris Johnson zapowiedział w czwartek ustąpienie ze stanowiska premiera Wielkiej Brytanii. Nie będzie już także liderem konserwatystów. To efekt bezprecedensowej fali rezygnacji w jego rządzie, które miała miejsce w ciągu ostatnich dni.
    Śmierdzi mi ta afera ruskim samogonem.
    Mnie też. Dziś przeczytałam też na Interii, że zwalniają się jacyś ludzie z otoczenia Bidena.
  • polmisiek napisal(a):
    Cyrylica napisal(a):
    Boris Johnson zapowiedział w czwartek ustąpienie ze stanowiska premiera Wielkiej Brytanii. Nie będzie już także liderem konserwatystów. To efekt bezprecedensowej fali rezygnacji w jego rządzie, które miała miejsce w ciągu ostatnich dni.
    Śmierdzi mi ta afera ruskim samogonem.
    Spokojnie, do października zostaje, a najprawdopodobniejsi następcy są równie antyrosyjscy co Boris.
  • polmisiek napisal(a):
    Cyrylica napisal(a):
    Boris Johnson zapowiedział w czwartek ustąpienie ze stanowiska premiera Wielkiej Brytanii. Nie będzie już także liderem konserwatystów. To efekt bezprecedensowej fali rezygnacji w jego rządzie, które miała miejsce w ciągu ostatnich dni.
    Śmierdzi mi ta afera ruskim samogonem.
    Mnie też.
  • No ale jak następcą będzie Ben Wallace to wykluczyłbym ruskie onuce
  • Liczą, że nie będzie.
  • Jeśli Taleb miał rację z tym chirurgiem, to jeszcze może być ciekawie. Bo Borisowi wygląd nie pomaga, wiec pomyślcie, jaki to musi być zawodnik, jeśli jest tam gdzie jest.
  • Boris to subtelny intelektualista, który utrzymuje image excentrycznego dżentelmena.
  • janosik napisal(a):
    No ale jak następcą będzie Ben Wallace to wykluczyłbym ruskie onuce
    Albo Liz Truss.
  • edytowano July 2022
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Boris to subtelny intelektualista, który utrzymuje image excentrycznego dżentelmena.
    Ale to jest kupa trudnej roboty. Do tego bycie dżentelmenem z Oxbridge nie przyciąga głosów klasy pracującej, a zdaje się Torysi właśnie w nich obecnie celują (śmieszna sprawa, bo to Laburzyści dalej mają pracę w nazwie).

    Jak się ma wygląd Jarosława Gowina to można leżeć i pachnieć, i liczyć na to, że jakieś głosy wpadną bo przecież z daleka wyglada się jak energiczny mąż stanu.

    Ale jak się zaczyna od wizerunku śmiesznego ludzika z mopem na głowie, to trzeba masy talentu, żeby w głowach ludzi to przekuć na ekscentrycznego dżentelmena.

    Sam mimowolnie zacząłem go darzyć sympatią od akcji z herbatą dla dziennikarzy - w tle stary Peżot 106, kubki każdy z innej parady.
  • +1 Ja też!
  • Sri Lanka, 22-milionowy południowoazjatycki kraj, pogrążony w największym od dziesięcioleci kryzysie finansowym, został ogłoszony bankrutem przez swojego premiera, Ranil Wickremesinghe.
    Źródło, tej informacji.
    Ciekawe123 co się teraz z takim państwem robi?
  • Robert Winnicki i Grzegorz Braun przeciwko przyjęciu Szwecji i Finlandii do NATO, Winnicki przyznał że się pomylił, Braun milczy, znaczy się nie pomylił.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.