Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1508509511513514671

Komentarz

  • JORGE napisal(a):
    Przemko napisal(a):

    Koledzy na forum obok uważają że nie tylko do wyborów, że Morawiecki z rozmysłem federalizuje Polskę z UE.
    Opozycja i mejnstrim uważają, że Morawiecki gra pod Rosję i chce swoimi działaniami wyciągnąć Polskę z UE. Nasi koledzy natomiast, uważają że z rozmysłem federalizuje Polskę z UE. No, ktoś się musi mylić !

    Będziemy rozkminiać kto ? Eeee, chyba nie ma sensu ...

    Pewnie że nie, po wyborach się okaże, a może i wcześniej - UE coś kombinuje w zakresie sankcji na Rosję.
  • Coś więcej odnośnie kombinacji? A Morawer, jak to polityk, pewnie kluczy.
  • Mania napisal(a):
    Biden chyba udawał tego Parkinsona. Ruskie dali się nabrać.
    Nie, po prostu tam jest deep state. Więc ani Obama, ani Trump, ani Biden nie mają de facto możliwości robić co chcą, ale to co muszą. No, mogą jakieś tam mniej ważne kwestie żeby nie zostawiać ich w smutnym wrażeniu że niczego nie mogą.
  • trep napisal(a):
    Dziwię się tym śmieszkom w kontekście faktu, że na tenforum również pojawiają się wątpliwości co do szczerości deklaracji i działań premiera. Został nawet założony specjalny wątek. Można by rzec, że te poglądy są spójne. Grejt majndz sink alajk.
    Morawiecki miał bardzo złe papiery jak zostawał premierem - paplał u sowy z przyjaciółmi, był banksterem w pełnym tego słowa znaczeniu, itp. No ale co do działań -robi co należy z grubsza, a piachu w tryby jak np Duda nie sypie.

    Nie wiem czy robi to szczerze, czy dlatego że mu tak wygodnie - ale robi. Głowy, ani nawet palca za szczerość jego intencji nie dam, no ale jeśli jest żołnierzem, który wykonuje rozkazy, to spełnia swoje zadanie.
  • Kuba_ napisal(a):
    Coś więcej odnośnie kombinacji? A Morawer, jak to polityk, pewnie kluczy.
    Pojawiła się informacja że zostanie zniesiona zasada weta odnośnie sankcji. Należałoby to rozumieć jako precedens, dalej pójdzie już z górki. Tak że niemcy chyba już się pogodzili że plan by podzielić sobie Europę razem z Rosją nie wypalił więc potrzebują teraz przeczołgać ostatecznie Polskę na pocieszenie.
  • trep napisal(a):
    Dziwię się tym śmieszkom w kontekście faktu, że na tenforum również pojawiają się wątpliwości co do szczerości deklaracji i działań premiera. Został nawet założony specjalny wątek. Można by rzec, że te poglądy są spójne. Grejt majndz sink alajk.
    Dokładnie, koledzy na sąsiednim forum mogą sobie pisać każdą bzdurę, która im do głowy przyjdzie. I nie ma sensu tego tutaj analizować.
  • Podobnie jak i na tym.
  • "Ig Nobel w dziedzinie literatury trafił do zespołu, który wyjaśnił, dlaczego tak trudno zrozumieć teksty prawne. Otóż prawnicy - zdaniem naukowców - robią to specjalnie." Wiedziałem.
  • trep napisal(a):
    Podobnie jak i na tym.
    To po co się zajmujemy ?
  • edytowano September 2022
    No właśnie.
  • JORGE napisal(a):
    trep napisal(a):
    Dziwię się tym śmieszkom w kontekście faktu, że na tenforum również pojawiają się wątpliwości co do szczerości deklaracji i działań premiera. Został nawet założony specjalny wątek. Można by rzec, że te poglądy są spójne. Grejt majndz sink alajk.
    Dokładnie, koledzy na sąsiednim forum mogą sobie pisać każdą bzdurę, która im do głowy przyjdzie. I nie ma sensu tego tutaj analizować.
    tym bardziej, że są ludzie piszący i tu i tu i głupio w ich obecności tak obgadywać. Masz coś do mnie Przemku, napisz to wprost.
  • edytowano September 2022
    KazioToJa napisal(a):

    tym bardziej, że są ludzie piszący i tu i tu i głupio w ich obecności tak obgadywać. Masz coś do mnie Przemku, napisz to wprost.
    Znaczy, analizować nie ma sensu. Ale wiedzieć - jak najbardziej. O, jak ich odpięło ! i wystarczy.

  • KazioToJa napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    trep napisal(a):
    Dziwię się tym śmieszkom w kontekście faktu, że na tenforum również pojawiają się wątpliwości co do szczerości deklaracji i działań premiera. Został nawet założony specjalny wątek. Można by rzec, że te poglądy są spójne. Grejt majndz sink alajk.
    Dokładnie, koledzy na sąsiednim forum mogą sobie pisać każdą bzdurę, która im do głowy przyjdzie. I nie ma sensu tego tutaj analizować.
    tym bardziej, że są ludzie piszący i tu i tu i głupio w ich obecności tak obgadywać. Masz coś do mnie Przemku, napisz to wprost.
    Nawet nie pomyślałem o tobie, nie wiem o co chodzi. Poza tym cytowanie to obgadywanie?
  • edytowano September 2022
    JORGE napisal(a):
    KazioToJa napisal(a):

    tym bardziej, że są ludzie piszący i tu i tu i głupio w ich obecności tak obgadywać. Masz coś do mnie Przemku, napisz to wprost.
    Znaczy, analizować nie ma sensu. Ale wiedzieć - jak najbardziej. O, jak ich odpięło ! i wystarczy.

    Ogólnje polska polityka to jest psychiatryk, Morawiecki dla jednych wyprowadza Polskę z UE dla drugich potajemnie federalizuje, Kaczyński dla jednych to talib dla drugich aborcjonista itd., strasznie męczące na dłuższą metę.

    A już wydawanie certyfikatów Niemca osobom o odmiennych spojrzeniach (nawet nie poglądach) to już dużo za dużo dla mnie.
  • Poza tym - na forum dopuszczalne są dowolne teksty na temat wypowiedzi zarówno na forum jak poza nim. Zakazane są tylko tekst obraźliwe o osobach i to tylko o uczestnikach forum, o innych osobach też można pisać rzeczy dowolne.

    Dlaczego tak? Taki regulamin nam się wymyślił i zadziałał, więc się go trzymamy. If it ain't broke, don't fix it.
  • Dopuszczalne =/= ładne.
  • loslos
    edytowano September 2022
    Nie jest. Ale nikt z nas nie będzie zbawiony w cudzym imieniu, w tej sprawie niech każdy pilnuje sam siebie.
  • " Na policję zgłosiła się kobieta, która twierdzi, że została przez poszukiwanego mężczyznę zgwałcona.

    Z materiałów śledczych wynika, że kobieta rzeczywiście była widziana z Jakubem Bocheńskim w hotelowym korytarzu, potem razem weszli do pokoju.

    Nowa Lewica, której członkiem jest Bocheński, poinformowała we wpisie na Twitterze, że został on zawieszony."

    A faceta ni widu ni słychu. Zapadł się pod ziemię.
  • A kto to taki jest, by się nim zajmować?
  • los napisal(a):
    A kto to taki jest, by się nim zajmować?
    Ryjo Kraków zrobiło z tego informację tygodnia. I to jest PUBLICZNA instytucja. Pracownicy mediów chyba naprawdę się nudzą.
  • edytowano September 2022
    Niby nikt, ale przebieg jest ciekawy. Najpierw ogłoszono tajemnicze zniknięcie. Biedroń apelował o pomoc w poszukiwaniach. Niektórzy się podśmiewali, że facet jak to przystało na kumpla Biedronia znajdzie się za jakiś czas z obolałym tyłkiem niewiele pamiętając.
    Potem zgłasza się kobieta, twierdząc ze zostałą zgwałcona. W następstwie gość zostaje wywalony, zanim się jeszcze znalazł z tej swojej nowej lewicy.

    Czekam co będzie dalej.

    ___

    Zdecydowanie bardziej trzyma w napieciu niz kolejne informacje z frontu, że ruscy ciągle/jak zwykle dostają wpier** ;-)
  • Akurat zaginięcie kogokolwiek to świetny temat dla mediów, bo można grzać emocje i napięcie, a nie trzeba do tego żadnej wiedzy. A jak jeszcze w tle jest bycie nawet lokalnym politykiem i zarzut zgwałcenia, to tym lepiej.

    Przypominam, że 11 lat temu cała Polska żyła zaginięciem jednego dziecka...
  • posix napisal(a):
    W następstwie gość zostaje wywalony, zanim się jeszcze znalazł z tej swojej nowej lewicy.
    To już się nie znajdzie, bo nie ma dokąd wracać.

  • Minister Spraw Zagranicznych.

    image
  • Regularny debil.
  • los napisal(a):
    Regularny debil.
    Albo cwana onuca. Czy to nie on kiedyś straszył Ukraińców, że jak nie coś tam coś tam to będą martwi?
  • Zniszczony chlaniem moczymorda, i debil.
  • Mam nadzieję, że to koniec jego parszywej kariery.
  • Tomek napisal(a):
    los napisal(a):
    Regularny debil.
    Albo cwana onuca. Czy to nie on kiedyś straszył Ukraińców, że jak nie coś tam coś tam to będą martwi?
    +1

    tyle że nie cwana, a śmierdząca

  • "A Czesi wciąż kombinują jak uzyskać dostęp do morza.
    Chcą referendum w Obwodzie Kaliningradzkim."

    image
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.