Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1517518520522523671

Komentarz

  • los napisal(a):
    Zaraz, ale co ten cały Liz robił, że tak pracował? Ten cały Njusłik to wygląda jak robiony na kolanie w godzinę.
    No właśnie, no właśnie. :D Im wszystkim się wydaje że są tacy zajebiści, bo osiągnęli jakiś tam sukces.
  • To nie był ich sukces, to był sukces Michnika i Miszczaka (duet Mi-Mi). Mianowicie ci dwaj panowie przez dziesiątki lat nakręcali publikę do nienawiści do Jarosława Kaczyńskiego i jego kolejnych partii. Wychowali w ten sposób pewną ilość kompletnie sfiksowanych nieszczęśników. Liz się tylko podłączył pod to, co już było, może tylko w jakimś niewielki stopniu tworząc niszę - bo były oszalałe radiostacje, oszalałe telewizje, oszalałe dzienniki a nie było oszalałego tygodnika i on go stworzył.
  • I jeszcze się na telewizji publicznej podwiózł. Podobnie jak te wszystkie skurwiałe kabarety na Kabaretowej Scenie Dwójki się promowały.
  • edytowano October 2022
    Przemko napisal(a): Im wszystkim się wydaje że są tacy zajebiści, bo osiągnęli jakiś tam sukces.
    Jeśli są to sukcesy na miarę chodzenia drogich maratonów w odległych destynacjach 6 h to ja dziękuję...
    może 10-15 lat robiłoby to na luckości wrażenie ale nie teraz. jak juz pisałam nie zauważył, że świat sie zmienił.

    Boomerstwo peedziała by młodzież ;)
  • Pamiętacie kononowicza?

  • posix napisal(a):
    Pamiętacie kononowicza?

    image
    Nie wiem czy wiecie ale Kononowicz od 10 lat jak nie więcej jest po prostu patostreamerem, razem z kolegami. Tzn. w zasadzie nie on sam nagrywa - jego nagrywają i jak sądzę jak zwykle wykorzystują.
  • edytowano October 2022
    To widać po minucie ( ok paru minutach ) tego filmu (który wkleiłem), że zrobili sobie u niego melinę i go wykorzystują.
  • Czeczetkowicz i spółka to hieny.
  • edytowano October 2022
    Edit: jak zwykle proszę żeby do filmu dołączyć chociaż ze dwa zdania o czym to jest a jak sens prosty to od razu go napisać
  • Tomek napisal(a):
    Jaki jest morał? Żeby nie pokazywać debilów w internecie?
    Tomek, nie udawaj niekumatego, proszę!
  • Trzeba przyznać, że Tomek ma skłonności do trollowania. Ponieważ kiedyś tam uznałeś Tomku nasze forum za pewną wartość, powinieneś te skłonności dla swojego własnego dobra powstrzymywać.

    PS. Ten wpis nie jest zaproszeniem do dyskusji na temat trollerskich skłonności Tomka. Jeśli Tomku uważasz, że ich nie masz, uważaj tak dalej.
  • Mania napisal(a):
    Tomek napisal(a):
    Jaki jest morał? Żeby nie pokazywać debilów w internecie?
    Tomek, nie udawaj niekumatego, proszę!
    Przepraszam, wyedytowałem. Filmu nie widziałem.
  • los napisal(a):
    Trzeba przyznać, że Tomek ma skłonności do trollowania.
    Bardzo przepraszam, że tak to wyszło, ale dlaczego ktoś kto wkleja 45 minutowy film nie może napisać paru zdań jaki jest temat i wniosek końcowy. Przecież to nie jest kryminał, że nie można zdradzić kto zabił.

    Jak wniosek końcowy uznam za oczywisty (to z tym debilem to był przykład na niewidziane), to filmu nie będę oglądał bo po co.

  • Jednak Praesupponendum jest nieodzownym warunkiem prowadzenia dyskusji na forum, być może zresztą jest nieodzownym warunkiem jakichkolwiek kontaktów międzyludzkich.
  • Tomaszek leniuszek filmów nie pacza ale ze streszczeniami, refleksjami wnioskami chętnie bedzie potrolemizował.
  • los napisal(a):
    Jednak Praesupponendum jest nieodzownym warunkiem prowadzenia dyskusji na forum, być może zresztą jest nieodzownym warunkiem jakichkolwiek kontaktów międzyludzkich.
    Ja zakładam, że Kolega posix nie wkleja jakiegoś chłamu i właśnie dlatego proszę o te kilka zdań. Bo jednak może być niechłam, który uznam za nieinteresujący mnie, bo już mam taką samą opinię jaka w tym filmie się pojawia na końcu. Czym teraz zgrzeszyłem?
  • Upierdliwością.
  • Pani_Łyżeczka napisal(a):
    Tomaszek leniuszek filmów nie pacza ale ze streszczeniami, refleksjami wnioskami chętnie bedzie potrolemizował.
    Jak pewien bardzo długi film obejrzałem bardzo dokładnie dwa razy i potem wypisywałem różne szczegóły, które mi się nie podobały to wyszedłem na zajadłego czepiarza w opiniach tych, którzy film oglądali dawno i nie całkiem pamiętali. Więc kij zawsze się znajdzie. Raz będzie leniuszek, raz będzie czepialski.

    Jednak trudno się przyzwyczaić kiedy wypowiedzi czytane są maksymalną nieżyczliwością. Jestem tutaj tylko bytem internetowym, nikt mnie nie zna, więc jeśli nie pasuję do towarzystwa znajomych można mi to w otwartym tekstem powiedzieć. Będzie prościej i bez niepotrzebnych nieporozumień. Nie muszę pisać, mogę tylko czytać.
  • Tomek napisal(a):
    los napisal(a):
    Trzeba przyznać, że Tomek ma skłonności do trollowania.
    Bardzo przepraszam, że tak to wyszło, ale dlaczego ktoś kto wkleja 45 minutowy film nie może napisać paru zdań jaki jest temat i wniosek końcowy. Przecież to nie jest kryminał, że nie można zdradzić kto zabił.

    Jak wniosek końcowy uznam za oczywisty (to z tym debilem to był przykład na niewidziane), to filmu nie będę oglądał bo po co.

    Zawsze można zapytać, ja też nie wiem o czym jest ten program i nie bardzo mnie to interesuje, Kononowicz jest ofiarą tyle mi wystarczy.
  • los napisal(a):
    Upierdliwością.
    Poproszę o bana. Za upierdliwość trolerkę i inne grzechy których nie pamiętam. Ja nie będę miał pokus inni nie będą tracić czasu na docinki i sytuacja będzie czysta.
  • Bez przesady, Tomek!
  • Tomek OK. Wcale nie ma zdolności do trollowania. A jeśli, to wszyscy mają, w mniejszym lub większym stopniu. Tomek, nie proś o bana, bo nie masz podstaw.
  • Na bana trzeba sobie zasłużyć.
  • Jakoś to przeżyję. Ale nie mogę pisać na forum, na którym lekceważy się mnie do tego stopnia, że nawet adminowi nie chce się mnie zbanować :D
  • Tomek napisal(a):
    Jakoś to przeżyję. Ale nie mogę pisać na forum, na którym lekceważy się mnie do tego stopnia, że nawet adminowi nie chce się mnie zbanować :D
    Z wewnętrznym Rafałem należy walczyć, a nie mu ulegać.
  • Tomek napisal(a):
    Jakoś to przeżyję. Ale nie mogę pisać na forum, na którym lekceważy się mnie do tego stopnia, że nawet adminowi nie chce się mnie zbanować :D
    Jak Graucho Marx
  • Mam go dawno w splonkowanego. Rozsadnik fermentu na forum. Będzie męczył, w końcu go zbanujecie, ale część mniej przytomnych użytkowników na forum będzie go bronić. Zaczną się pytania o regulamin, sprawiedliwość, dlaczego on a inni nie, dyskusje, słowem zacznie się syf.

    Takich ziomków na sto kilometrów wyczuwam.

  • edytowano October 2022
    Prośba o dwa zdania streszczenia do filmu wydaje się mieć sens. Tylko czy to nie rodzi lenistwa w drugą stronę? Jesteśmy w stanie permanentnej wojny informacyjnej. Na każdym kroku próbuje się nas oszukać. Użytkownik internetu powinien, jak kierowca samochodu, ZAWSZE zachować SZCZEGÓLNĄ ostrożność. Wyćwiczyć w sobie mechanizm szybkiego rozpoznania wartościowego materiału. Wszystko owładnąć czujnym okiem. Przy pierwszym zetknięciu z informacją nasza wyćwiczona cnota roztropności powinna pracować na 110 %. Oglądam? Złe? Dobre? To co istotne już wiem. Nie mam na to czasu!
  • image

    👣

    🐾
    🐾

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.