Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1562563565567568637

Komentarz

  • loslos
    edytowano May 2023

    P. Florek przede wszystkiem wie, że międzynarodowego biznesu nie da się robić bez wydatnego wsparcia Oyczyzny a to dostanie tylko wtedy, jeśli u władzy będzie PiS. PO nie wspiera polskich interesów na świecie tylko niemieckie interesy w Polsce ale od Duńczyków też wezmą, więc los pana Florka nie będzie nadmiernie słodki, jeśli do władzy dojdzie PO. Pan Muś też nie będzie miał wiele powodów do radości swoją drogą ale tego jeszcze nie wie.

  • @los powiedział(a):
    P. Florek przede wszystkiem wie, że międzynarodowego biznesu nie da się robić bez wydatnego wsparcia Oyczyzny a to dostanie tylko wtedy, jeśli u władzy będzie PiS. PO nie wspiera polskich interesów na świecie tylko niemieckie interesy w Polsce ale od Duńczyków też wezmą, więc los pana Florka nie będzie nadmiernie słodki, jeśli do władzy dojdzie PO. Pan Muś też nie będzie miał wiele powodów do radości swoją drogą ale tego jeszcze nie wie.

    W CD Projekt Red Ojczyzna w osobie PMM wpompowała milijony... a rezultaty widać w powyższej tabulce.

    Tęczowe wynalazki jakie Kiciński wprowadził w swojej firmie nie zmieściły się za to w w/w tabulce.

  • @peterman powiedział(a):
    W CD Projekt Red Ojczyzna w osobie PMM wpompowała milijony... a rezultaty widać w powyższej tabulce.

    Tęczowe wynalazki jakie Kiciński wprowadził w swojej firmie nie zmieściły się za to w w/w tabulce.

    A to wynika ze specyfiki branży gajmingowej. Tam tęczowe klimaty są w modzie. Tylko niektóre firmy zachowują względna neutralność.

  • @trep powiedział(a):
    A 11k?

    Może była opcja "wybierz kwotę z listy" i AI podpowiadała akurat 11 tysi.

    A na serio to nie wiem.

  • https://www.nytimes.com/2023/05/23/us/illinois-catholic-church-sex-abuse.html

    To niestety są naprawdę struktury zła, czytać hadko... Mt18,6 Lecz kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza.

  • Ambasada Rosji w Norwegii wystąpiła do rządu w Oslo o zgodę na badanie dna morskiego w pobliżu norweskich instalacji naftowych i gazowych. Według ekspertów rosyjskie statki naukowe należy traktować jako obiekty wojskowe.

    Jak podaje norweski nadawca publiczny NRK, Rosjanie planują odbyć latem dwie wyprawy naukowe. Statek Akademik Mścisław Kiełdysz zamierza badać dno morskie u wybrzeży Finnmarku (północna Norwegia), natomiast Profesor Mołczanow - mapować obszar na wschód od archipelagu Svalbard.
    Co planuje Rosja?

    W miejscach, którymi zainteresowani są Rosjanie, znajdują się norweskie instalacje naftowe oraz gazowe, w tym pole Snohvit, z którego rurociągiem doprowadzany jest gaz do zakładu na wyspie Melkoya, gdzie produkowany jest skroplony gaz ziemny LNG na potrzeby Niemiec. Surowiec ten zastąpił rosyjski gaz.

  • Admin, czy naprawdę musimy tolerować tego głąba? Nie christopha znaczy.

  • loslos
    edytowano May 2023

    Jeszcze granic nie przekroczył.

  • @los powiedział(a):
    Jeszcze granic nie przekroczył.

    Forum internetowe to nie życie.

  • Wolę AtaNaziego wychować niż pogonić. Wiem, rzeźbienie powietrza ale może?

  • @Przemko powiedział(a):
    Admin, czy naprawdę musimy tolerować tego głąba? Nie christopha znaczy.

    dzięęęęki!

  • Każdy procent jest na wagę złota.

  • W nawiązaniu do sąsiedniego wątku: w sumie to może być też test / forma nacisku na USA.

  • USA są pod ścianą. Ja się sprzeciwią, to możemy powiedzieć: Dobrze, to wycofujemy się z pomocy Ukrainie i wstępujemy do WNP.

    Jak kto lubi piętrowe spiski, to taki spisek wymyśliłem: To jest inicjatywa Departamentu Stanu, idzie o wyłapanie niemieckich i rosyjskich agentów wpływu w amerykańskiej polityce. Kto się teraz odezwie, ten trafia na listę.

  • (Założyłem/ wydzieliłem nowy wątek u ustawie w hejtparku!)

  • @los powiedział(a):
    USA są pod ścianą. Ja się sprzeciwią, to możemy powiedzieć: Dobrze, to wycofujemy się z pomocy Ukrainie i wstępujemy do WNP.

    Jak kto lubi piętrowe spiski, to taki spisek wymyśliłem: To jest inicjatywa Departamentu Stanu, idzie o wyłapanie niemieckich i rosyjskich agentów wpływu w amerykańskiej polityce. Kto się teraz odezwie, ten trafia na listę.

    Brzezinski?

  • @los powiedział(a):
    USA są pod ścianą. Ja się sprzeciwią, to możemy powiedzieć: Dobrze, to wycofujemy się z pomocy Ukrainie i wstępujemy do WNP.

    Jak kto lubi piętrowe spiski, to taki spisek wymyśliłem: To jest inicjatywa Departamentu Stanu, idzie o wyłapanie niemieckich i rosyjskich agentów wpływu w amerykańskiej polityce. Kto się teraz odezwie, ten trafia na listę.

    Ja Amerykanów rozumiem, ta komisja może im zabrać masę haków na różnych z prawa i lewa. No i istnieje ryzyko że wywoła trzęsienie ziemi i zdestabilizuje sytuację w Polsce.

  • @Przemko powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    USA są pod ścianą. Ja się sprzeciwią, to możemy powiedzieć: Dobrze, to wycofujemy się z pomocy Ukrainie i wstępujemy do WNP.

    Jak kto lubi piętrowe spiski, to taki spisek wymyśliłem: To jest inicjatywa Departamentu Stanu, idzie o wyłapanie niemieckich i rosyjskich agentów wpływu w amerykańskiej polityce. Kto się teraz odezwie, ten trafia na listę.

    Ja Amerykanów rozumiem, ta komisja może im zabrać masę haków na różnych z prawa i lewa. No i istnieje ryzyko że wywoła trzęsienie ziemi i zdestabilizuje sytuację w Polsce.

    Czyli że ruskie i nietylkoruskie kurwy już nie będą miały tak mocnej pozycji?

    Oj, jaka straszna destabilizacja. A co, na ważnych polityków coś mają? Na Dudę, Błaszczaka, Raua albo Kaczyńskiego?

  • Myślę, że będzie odpalenie tylko jednej dużej bomby, góra dwu. I Tux wcale nie musi być bohaterem.

  • Obstawiamy? Sikorski?

  • Zbyt łatwe ;-)

  • @romeck powiedział(a):
    (Założyłem/ wydzieliłem nowy wątek u ustawie w hejtparku!)

  • Analiza przepływów finansowych sugeruje, że chodzi o samorządy, tak więc tak.

  • edytowano May 2023

    Czaskowski w rzeczywistości tańcuje w rytm czastuszek tylko legendując się Dżemirokłajem?

  • Talibowie zamierzają ogłosić dżihad wobec Iranu.

    A nie mówiłem żeby się wstrzymać z ocenami, bo to wycofanie USA z Afganistanu z pozostawieniem sprzętu wojskowego to może wcale nie jest takie nieprzemyślane?

  • Niektórym tutaejszym może się to wydać nieprawdopodobne ale naprawdę są na świecie ludzie, którzy mają o nim większą wiedzę niż my.

  • @los powiedział(a):
    Myślę, że będzie odpalenie tylko jednej dużej bomby, góra dwu. I Tux wcale nie musi być bohaterem.

    Nie sądzisz, że przewrócenie Tuska przewróci wszystko? Być może nawet służby w Niemczech?
    Któż poza tym nędznikiem był koordynatorem likwidacji Tenkraju? Nikt. Tusk, tylko tusk.

  • @los powiedział(a):
    Niektórym tutaejszym może się to wydać nieprawdopodobne ale naprawdę są na świecie ludzie, którzy mają o nim większą wiedzę niż my.

    o Tusku czy o Afganistanie?

  • O wszystkich rzeczach istotnych. Może o rachunku Malliavina wiedzą mniej.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.