Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1561562564566567637

Komentarz

  • Ryży chyba dostanie ultimatum z cyntrali.

  • @Przemko powiedział(a):
    Port i nowe podejście mają zrobić ze Świnoujścia drugi Hamburg"

    Szkoda, że nie drugi Gdańsk! No ale cóż, na początek dobre i to.

  • Co Leszek Balcerowicz chce nam powiedzieć?

  • Balcer to Chance Gardiner.

  • "Kobiety blokują miejsca młodym mężczyznom w dyplomacji. Jest ich za dużo. Jestem za kwotami w dyplomacji dla mężczyzn - stwierdził były ambasador Francji w Warszawie Benoit d'Aboville.

    "40- czy też 45-letnie kobiety wysyłane są na placówki dyplomatyczne i tym samym blokują one miejsca i ścieżkę kariery młodym mężczyznom" - stwierdził znany francuski dyplomata Benoit d'Aboville na konferencji "Ryzyko i honor. Koniec dyplomacji?" zorganizowanej w poniedziałek wieczorem w Bibliotece Polskiej w Paryżu.

    "Poważnym problemem na placówkach dyplomatycznych są ich mężowie" - dodał d'Aboville, wypowiadając się na temat kondycji współczesnej dyplomacji.

    "Miałem doświadczenie pracy z kobietami, gdy pełniłem różne funkcje w NATO i jestem rozczarowany. Jest ich zbyt wiele i są faworyzowane" - dodał d'Aboville, który pełnił funkcję ambasadora Francji przy NATO oraz doradcy sekretarza generalnego Sojuszy Północnoatlantyckiego, d'Aboville był również ambasadorem Francji w Polsce i w Czechach oraz członkiem korpusu dyplomatycznego w kilkunastu innych krajach."

  • "Poważnym problemem na placówkach dyplomatycznych są ich mężowie"

    o co chodzi z tymi mężami?

  • no musisz organizowac jakies zajęcia, takie przedszkole / przechowalnię dla małżonków

  • Chyba najłatwiej w Tajlanii. Ale trzeba szukać kaszlących.

  • @janosik powiedział(a):
    "Poważnym problemem na placówkach dyplomatycznych są ich mężowie"

    o co chodzi z tymi mężami?

    Pewnie pogłębiają stosunki międzynarodowe z ambasadorkami wrażych mocarstw, co budzi uzasadnione wątpliwości.

  • Mat Hari
    szach Mat hari
    Hariri?

  • Hariri to pedał, więc nie wydaje mi się, żeby dla tradycyjnie pojmowanej dyplomacji byłoby to problemem.

  • Z Foucaultem był problem, nawet dość malowniczy. Ale czasy pewnie się zmieniły.

  • edytowano May 2023

    @christoph powiedział(a):
    no musisz organizowac jakies zajęcia, takie przedszkole / przechowalnię dla małżonków

    Życie zawodowe (czy może bardziej jego brak) uwieszone na humorach Biura ds. Osobowych MSZ i to nie w firmie swojej, a małżonki. Nie wiem jak gdzie indziej, ale u nas np. w cyklach 2-4 lata, jeśli nie zdarzą się przypadki losowe.

  • Hehe.

  • A generała Hodgesa nie przeprosi?

  • @Mania powiedział(a):
    A generała Hodgesa nie przeprosi?

    Liczy na to, że jenerał nie zna polskiego.

  • https://www.zdf.de/politik/frontal/frontal-china-langer-arm-deutschland-peking-dissidenten-verfolgung-100.html
    Chiny mają własne stacje policyjne w NRF , które kontrolują Chinczyków w Niemczech

  • Ostatnio zamknięto kilka sztuk takich posterunków w USA.

  • @christoph powiedział(a):
    https://www.zdf.de/politik/frontal/frontal-china-langer-arm-deutschland-peking-dissidenten-verfolgung-100.html
    Chiny mają własne stacje policyjne w NRF , które kontrolują Chinczyków w Niemczech

    Bełło i to dawno.
    https://excathedra.pl/discussion/comment/447989/#Comment_447989

    👣

    🐾
    🐾

  • Najnowsza wunderwaffel totalnych - "człowieki z dużym piniendzem popierają Peło".

    Oficjalnie zapoczątkował to Jelon Muś, nabab od szyb sklejanych.

  • loslos
    edytowano May 2023

    Znakomicie ilustruje to zasadę Petera - talent do szyb sklejanych nie stoi w sprzeczności z debilizmem w innych sprawach. Tylko Florek umie widzieć biznes nieco szerzej.

  • @Mordechlaj_Mashke powiedział(a):

    @christoph powiedział(a):
    https://www.zdf.de/politik/frontal/frontal-china-langer-arm-deutschland-peking-dissidenten-verfolgung-100.html
    Chiny mają własne stacje policyjne w NRF , które kontrolują Chinczyków w Niemczech

    Bełło i to dawno.
    https://excathedra.pl/discussion/comment/447989/#Comment_447989

    w materiale z mego posta swieże są zdjęcia panów komisarzów z uroczystości pryjecia obowiązków i info, że prowadzą jakieś knajpy, firmy na terenie niemiec, przy okazji można u nich wymienić paszport czy załatwić jakaś sprawę w chinskim urzędzie

  • @peterman powiedział(a):
    Najnowsza wunderwaffel totalnych - "człowieki z dużym piniendzem popierają Peło".

    Oficjalnie zapoczątkował to Jelon Muś, nabab od szyb sklejanych.

    Z czego wynika magia kwoty 52350, że tak wielu łapowników ją wręcza?

  • 18 głosów..fiu,fiu...chyba będzie większość konstytucyjna dla PO

  • edytowano May 2023

    Dlaczegóż biznesmęty nie szastają na Konfunię? Wolny rynek im się nie podoba?

  • @trep powiedział(a):

    @peterman powiedział(a):
    Najnowsza wunderwaffel totalnych - "człowieki z dużym piniendzem popierają Peło".

    Oficjalnie zapoczątkował to Jelon Muś, nabab od szyb sklejanych.

    Z czego wynika magia kwoty 52350, że tak wielu łapowników ją wręcza?

    Maksymalna dozwolona kwota (bo jest liczona jako iloraz bodajże średniej pensji, przepraszam za niedokładność, nie chce mi się sprawdzać).

    Natomiast mam podejrzenie graniczące z pewnością, że ta cała zbiórka to sposób na wypranie finansowania PO z innych źródeł, zapewne zagranicznych.

  • A 11k?

  • @los powiedział(a):
    Znakomicie ilustruje to zasadę Petera - talent do szyb sklejanych nie stoi w sprzeczności z debilizmem w innych sprawach. Tylko Florek umie widzieć biznes nieco szerzej.

    jest też Roman Karkosik- najbardziej komediowy słup służb od lewych prywatyzacji i przewalania "inwestorów" na giełdzie.

  • @MarianoX powiedział(a):
    Dlaczegóż biznesmęty nie szastają na Konfunię? Wolny rynek im się nie podoba?

    Te to są zwykłe męty akurat.

  • @los powiedział(a):
    Znakomicie ilustruje to zasadę Petera - talent do szyb sklejanych nie stoi w sprzeczności z debilizmem w innych sprawach. Tylko Florek umie widzieć biznes nieco szerzej.

    P. Florek wie kto u niego pracuje i jakie nastroje panują w okolicy. 😁

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.