Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1564565567569570634

Komentarz

  • @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):

    nie widzę
    kompjuter mnie pisze, że strona niebezpieczna, zródło obrazka
    jak próbowałem podjrzeć

  • @Pigwa powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    Gdzie jest napisane w polskim prawie, że poseł ma prawo wszędzie wejść?

    Nie jest, ale policja nasza zachowuje się jakby było.

    To policja nie wpuściła Bąkiewicza a wpuściła Browna? Mariusz Kamiński im takie polecenie wydał? Nie, proszę pani, to lokalni organizatorzy, pod niemiecką kryszą albo i nawet sami Niemcy, którzy polską policję mają gdzieś. Każdy ma prawo wpuścić do siebie każdego albo nie wpuścić i się z tego nie tłumaczyć. Bracia Niemcy uznali za stosowne wpuścić Browna a nie wpuszczać Bąkiewicza. Kto ma mózg do rozumowana, ten niech wyciąga wnioski.

  • @Przemko powiedział(a):
    Niechcianym pieskom i kotkom pomaga się na różne sposoby ale usypianie nie wchodzi w grę. W schroniskach trzymają nawet te psy które są niezrównoważone, agresywne i nie do wzięcia.

    Przemku, jeszcze gorzej - ze zwierzątek w stanie agonalnym czyni się skarbonki, utrzymując je przy życiu nieraz w męczarniach i naprawdę bez sensu, ucząc bezmózgich ludków że mają wykonywać przelewy na przypadki - od razu widać - beznadziejne, bo dobre anioły zajmujące się tzw. opieką nad zwierzątkami uczynią cud i taki beznadziejny przypadek 'na pewno" wyleczą.

    Potem jeden z drugim idiota napada na staruszkę prowadzącą na ulicy stareńkiego, źle wyglądającego (z powodu wieku i licznych chorób) psa usiłując go jej wyszarpać, bo wstrętna baba "nie leczy" i "zaniedbuje". A przecież w internecie widzi codziennie, że dobre ludzie z NGO-sów nie takie przypadki do pionu postawili!

  • P.S. A propos odwałów na pogrzebach:

  • Addendum: wiewiórki ćwiąkają, że Brown przerwał nie Grabowskiemu ale Gontarczykowi, który właśnie był w trakcie rozsmarowywania Grabowskiego na asfalcie za pomocą faktów.

    Kto ma oczy do patrzenia, ten widzi oczywiste. Kto nie widzi, lepiej niech patrzy przez okno.

  • edytowano May 2023

    @Berek powiedział(a):

    @Przemko powiedział(a):
    Niechcianym pieskom i kotkom pomaga się na różne sposoby ale usypianie nie wchodzi w grę. W schroniskach trzymają nawet te psy które są niezrównoważone, agresywne i nie do wzięcia.

    Przemku, jeszcze gorzej - ze zwierzątek w stanie agonalnym czyni się skarbonki, utrzymując je przy życiu nieraz w męczarniach i naprawdę bez sensu, ucząc bezmózgich ludków że mają wykonywać przelewy na przypadki - od razu widać - beznadziejne, bo dobre anioły zajmujące się tzw. opieką nad zwierzątkami uczynią cud i taki beznadziejny przypadek 'na pewno" wyleczą.

    Potem jeden z drugim idiota napada na staruszkę prowadzącą na ulicy stareńkiego, źle wyglądającego (z powodu wieku i licznych chorób) psa usiłując go jej wyszarpać, bo wstrętna baba "nie leczy" i "zaniedbuje". A przecież w internecie widzi codziennie, że dobre ludzie z NGO-sów nie takie przypadki do pionu postawili!

    Nie wiedziałem że aż tak. Z kolei w Azji okalecza sie lub krzywdzi zwierzęta aby potem nagrać film z ich ratowania. Nie powielajcie żadnych tego typu treści z Azji lub Afryki, wyciąganie słonika z jakiegoś zapadliska, psa że studni - autorzy sami wcześniej je tam wrzucili, obrywanie muszli ze skorup żółwi (przyklejone wcześniej samodzielnie), mycie kota że smoły, ptaka z oleju itd.

  • @los powiedział(a):
    Addendum: wiewiórki ćwiąkają, że Brown przerwał nie Grabowskiemu ale Gontarczykowi, który właśnie był w trakcie rozsmarowywania Grabowskiego na asfalcie za pomocą faktów.

    Kto ma oczy do patrzenia, ten widzi oczywiste. Kto nie widzi, lepiej niech patrzy przez okno.

    To zmienia trochę optykę na całość spotkania.
    Gontarczyk ok

    Występ brownie był mocno teatralny, rozmowa z policją również

  • Okazuje się, że podczas pogrzebu wyznawcy czekana K. Tekielego faktycznie poleciał "Dziub-dziub".

    Sowieckie pogrzeby miały więcej godności.

  • Edyta Geppert
    Jakie życie taka śmierć

  • edytowano May 2023

    @christoph powiedział(a):

    Występ brownie był mocno teatralny, rozmowa z policją również

    U niego wszystko jest teatralne. Gdy mówi, to przymyka oczy i upaja się swoim głosem. Aktor i widz w jednym.

  • Chyba takiego aktora potrzebowali

  • @christoph powiedział(a):
    Edyta Geppert
    Jakie życie taka śmierć

    Jakie życie taki zgon!

  • My life style determines my death style!

  • He he, nie sposób nie przypomnieć:

  • @los powiedział(a):
    Addendum: wiewiórki ćwiąkają, że Brown przerwał nie Grabowskiemu ale Gontarczykowi, który właśnie był w trakcie rozsmarowywania Grabowskiego na asfalcie za pomocą faktów.

    Kto ma oczy do patrzenia, ten widzi oczywiste. Kto nie widzi, lepiej niech patrzy przez okno.

    Już nie wiewiórki:

    „W dużej mierze to Braun uniemożliwił mi zadanie pytań panu Janowi Grabowskiego o liczne fałszywe cytaty z jego publikacji” - mówi w rozmowie z portalem wPolityce.pl dr Piotr Gontarczyk.

  • Jednak świr to świr. Nawet jak się wydaje, że coś pożytecznego robi to szkodzi.

  • To jest b. uprzejma interpretacja jego zachowania.

    Teraz to jest tak:
    Los pisze: X-a nie wpuścili a Brązowego wpuścili.
    A inni odpowiadają: Po prostu jest posłem, przyniósł pomarańcze.

    A wcześniej nie był posłem a przeprowadzał wywiady z Bolkiem, z Szudrichem. Całe to szykanowanie Brązowego, te procesy, jawią się teraz jako legendowanie.

  • edytowano June 2023

    *Świr" to osoba niepoczytalna, której postępowania nie sposób przewidzieć. Gerszom Braun jest zadziwiająco przewidywalny i metodyczny w swojej niepoczytalności.

  • To już Kolego będzie weryfikować komisja od ruskich wpływów ;-)

  • @trep powiedział(a):
    To jest b. uprzejma interpretacja jego zachowania.

    Teraz to jest tak:
    Los pisze: X-a nie wpuścili a Brązowego wpuścili.
    A inni odpowiadają: Po prostu jest posłem, przyniósł pomarańcze.

    A wcześniej nie był posłem a przeprowadzał wywiady z Bolkiem, z Szudrichem. Całe to szykanowanie Brązowego, te procesy, jawią się teraz jako legendowanie.

    On mógł mieć dojścia po linii rodzinnej, Juliusz Braun to zwłaszcza kilkanaście czy kilkadziesiąt lat temu była dość wpływowa osoba.

  • @trep powiedział(a):
    To jest b. uprzejma interpretacja jego zachowania.

    Teraz to jest tak:
    Los pisze: X-a nie wpuścili a Brązowego wpuścili.
    A inni odpowiadają: Po prostu jest posłem, przyniósł pomarańcze.

    A wcześniej nie był posłem a przeprowadzał wywiady z Bolkiem, z Szudrichem. Całe to szykanowanie Brązowego, te procesy, jawią się teraz jako legendowanie.

    On mógł mieć dojścia po linii rodzinnej, Juliusz Braun to zwłaszcza kilkanaście czy kilkadziesiąt lat temu była dość wpływowa osoba.

    a skąd miał papiery, które tak zdenerwowały Wałęsę, że je podarł przed kamerą? Kto najlepsze archiwa w tej części świata?


  • Hat trick Platformy:
    1. Zajumali logo z marszu solidarnych z prostytutkami
    2. Dali kolory ruskiej flagi
    3. Nazwali to Czas Ulicy

    Konsekwentna promocja prostytucji

  • Przypomina mi się jak carskie władze po Powstaniu Styczniowym nakazały prostytutkom ubierać się na kolorowo. Rosyjskie damy nie miały wyboru i też przywdziały żałobę.

  • O! S.-workerki Hołownia i Kosiniak-Kamysz też ubiorą się na kolorowo i przyjdą maszerować! ;)

  • Papież Franciszek przyjął rezygnację Wiktora Skworca z funkcji metropolity katowickiego. Wkrótce w Archikatedrze Chrystusa Króla w Katowicach odbędzie się ingres nowego arcybiskupa - Adriana Galbasa. Ten został koadiutorem po zakończeniu śledztwa "w sprawach wykorzystywania seksualnego popełnionego wobec osób małoletnich przez dwóch kapłanów", które dotyczyło czasów, kiedy Wiktor Skworc sprawował pieczę nad diecezją tarnowską

  • Arcybiskup Wiktor, metropolita katowicki, na swój ostatni Zjazd Mężów w Piekarach Śląskich (pielgrzymka męska do MB Piekarskiej, 28.05.2023; w tym roku były taaaakie tłumy, takie jakich nigdy, serio nigdy, nie widziałem, przecierałem oczy ze zdumienia!)
    zaprosił do odprawienia mszy świętej arcybiskupa Kazimierza, metropolitę warszawskiego.

  • Wzorowe dopasowanie.

  • @romeck powiedział(a):
    Arcybiskup Wiktor, metropolita katowicki, na swój ostatni Zjazd Mężów w Piekarach Śląskich (pielgrzymka męska do MB Piekarskiej, 28.05.2023; w tym roku były taaaakie tłumy, takie jakich nigdy, serio nigdy, nie widziałem, przecierałem oczy ze zdumienia!)
    zaprosił do odprawienia mszy świętej arcybiskupa Kazimierza, metropolitę warszawskiego.

    ić złoto do złota

  • Niemiec ukradł, Japończyk oddał.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.