Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

16364666869676

Komentarz

  • - Nie chodziło o to, że miały być kwity, tylko o to, że ludzie, którzy mnie popierają - bo tak "Gazeta Wyborcza" napisała - jacyś mi bliżej (nieznani) bo oni nie byli tam wskazani w tym materiale - współpracownicy czy sojusznicy, że to oni jakichś materiałów chcieli, czy użyli, czy chcieli użyć - podkreślił były szef MON.
    /Antoni/

  • Tygodnik Solidarność
    @Tysol
    6 min.6 minut temu

    "Wyborcza" atakowała pobożność polskich skoczków. Adam Małysz odpowiada: "Jestem zbulwersowany"
    http://www.tysol.pl/a15580--Wyborcza-atakowala-poboznosc-polskich-skoczkow-Adam-Malysz-odpowiada-Jestem-zbulwersowany-
  • edytowano January 2018
    A to Kuczok! Jakby jakieś kadzidełka cCzy sypanie ryżu to Ok

    A Małysz fajny.
  • Dyzio_znowu napisal(a):
    A jak inaczej rozumieć obecne wpisy o Bugodrzu, braku narodu i państwa, niepoważności Polski, Kmicicu (czy to ten co oszczędził jednak zdrajcę?) . Sugerowanie, że jesteśmy nędzni bo różne Timmermanse chodzą żywi po tym świecie?

    Od lat próbuję zgłębić polityczne pretensje do Polski Kol. Losa i niestety wychodzi mi jeden najważniejszy element: brak komanda śmierci , które zapewni nam miejsce w elicie narodów i państw. No tak mi wychodzi ale mogę się mylić..
    Jeżeli 2 lata temu mieliśmy państwo teoretyczne to nie jest możliwe że teraz mamy super państwo. Jesteśmy na początku drogi.
  • christoph napisal(a):
    A Małysz fajny.
    Jeśli tylko nie odzywa się nt Kaczyńskich :/

  • Już się odezwał i tego nie wymaże. Nie jest fajny.
  • No nie jest i całe to tajnerowe towarzystwo z Wisły.
  • romeck napisal(a):
    christoph napisal(a):
    A Małysz fajny.
    Jeśli tylko nie odzywa się nt Kaczyńskich :/

    Przypomnij.
  • marniok napisal(a):
    romeck napisal(a):
    christoph napisal(a):
    A Małysz fajny.
    Jeśli tylko nie odzywa się nt Kaczyńskich :/

    Przypomnij.

    http://www.se.pl/wiadomosci/polska/malysz-ostro-o-kaczynskim-smieszne-ze-zamiast-na-wawelu-sklada-kwiaty-pod-palacem-prezydenckim_176925.html
  • A to kutas! Tego nie znałem. Dzięki.
  • Jakie znaczenie ma kilka słów sprzed lat? Ważne są jego poglądy teraz.
  • Teraz to jest celebrytą. Nie wiadomo jakie ma poglądy.
  • Gówno ma pewną przewagę nad takimi słowami - da się zmyć.
  • Małysz - lutrzyk, mieszkaniec pełowskiej Wisły. Nie miałbym co do niego wątpliwości dekadę temu.
  • On ma taką orientację w polityce jak Michał Szpak, mniej więcej.
    To prości ludzie som, często podpuszczani i wykorzystywani przez różnych kitlów czy kublików. Dobrze, że choć w Boga wierzą.
  • edytowano January 2018
    Mania napisal(a):
    On ma taką orientację w polityce jak Michał Szpak, mniej więcej.
    To prości ludzie som, często podpuszczani i wykorzystywani przez różnych kitlów czy kublików. Dobrze, że choć w Boga wierzą.
    to racja.
    dlatego w ich przypadkach - milczenie, złotem na podium!

    (tak zostal wrobiony aktor Tomasz Karolak w programie Lisa przez Lisa (fejknjus o córce Dudy)
  • Podpuścili go, myślał że tak trzeba mówić, a że on ze środowiska lutrów wiślackich, namiętnie popierających zawsze PO no to tak wyszło
  • Wprawdzie to inny kaliber ludzi i sprawy, ale pamiętam jak wrobiono Niemena w pierwszych dniach stanu wojennego. W dniu pacyfikacji Wujka puścili po dzienniku tv Bema pamięci rapsod żałobny i jeszcze inne jego pieśni o Ojczyźnie. Tak że u nasz w domu, w jednym pokoju leciała relacja o Wujku, z Wolnej Europy, a w drugim pokoju śpiewał Niemen w tv. Oczywiście z nagrań, ale tak się władzia uwiarygodniała.
  • Z tym, że Niemen nie miał o tym bladego pojęcia, co czyni kolosalną różnicę. I nigdy komuchów w żaden sposób nie poparł oraz wywiadów nie udzielał (to przecież był czas bojkotu TV przez artystów), a Karolak polazł do Lisa bez żadnych oporów.
  • To oczywiste.

  • Rafał Ślusarz
    @slusarzrafal
    9 min.9 minut temu

    Głosowania o 1.30!

    #GermanDeathCamps

  • miała być o 3-4 rano

  • Krystyna Pawłowicz
    @Krystyn16616795
    6 godz.6 godzin temu

    Sejm:Polska nie brała udziału w Holokauście!!!
    Kneset:Polskę oskarżyć Holokaust !!!
    I co dalej,Izraelu? Wojna przeciw Polsce o trwanie kłamstwa,czy pokój z nami w prawdzie?
    Jeśli wojna,to gdzie Żydzi znajdą teraz azyl przed antyżydowską Europą ?


    172 odpowiedzi 485 podanych dalej 1 440 polubionych

  • Senat przegłosował ustawę o #GermanDeathCamps bez poprawek!
  • "Środki trwałe do 10 tys. zł bez konieczności amortyzacji od 2018 roku"

    Dobra zmiana.
  • A po ludzku tzn? :)
  • Dotychczas było do 3,5 tysiąca, na ludzki to nie wiem jak to przełożyć - to dotyczy przedsiębiorców. W każdym razie dobrze.
  • Mania napisal(a):
    To oczywiste.
    Wiesz, mnie się coraz częściej wydaje, że to, co dla nas oczywiste, dla młodzieży poniżej 40-ki już nie musi być ;)
  • Przemko napisal(a):
    "Środki trwałe do 10 tys. zł bez konieczności amortyzacji od 2018 roku"

    Dobra zmiana.
    No to jest bardzo duży news. Próg 3.5 tysiąca wisiał od lat na niezmienionym poziomie

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.