Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

17374767879676

Komentarz

  • Ma kolega jeszcze szanse na uniknięcie egzekucji choć po zachowaniu wnoszę, że o to koledze właśnie idzie.
  • Trump Won't Meet Poland's Leaders Until Their Holocaust Law Is Repealed, US Diplomats Have Reportedly Warned
    A diplomatic source in Warsaw confirmed to BuzzFeed News that a report by Polish media on a leaked State Department memo was correct.
  • Pragnienie kolegi zostaje spełnione.
  • Paczcie ludziska, jakie ten Onet ma kontakty. Dostarczają mu wiadomości z samego gabinetu owalnego. No, no, potęga. Drżyjcie narody. Lecę schować się pod kołdrę. ( proszę odczytać ten wpis jako ciąg brzydkich wyrazów znanych menelom od Bieszczad po Nizinę Szczecińską).
  • Zazu napisal(a):
    Paczcie ludziska, jakie ten Onet ma kontakty. Dostarczają mu wiadomości z samego gabinetu owalnego.
    Ale z gabinetu kanclerza mogą.

  • Przemko napisal(a):
    Należało to zrobić jak tylko zaczął się legendować wontkiem o patronach dnia.
    Całkiem jak Rene na FF. :-(
  • Może by tak garsteczkę kontrfejkniusów posłać w ich okopy? Kto czym wojuje, od tego ginie. Nie warto być szlachetnym w grze brutali. Nic to nie da, jeno narzekania.
  • Mania napisal(a):
    Przemko napisal(a):
    Należało to zrobić jak tylko zaczął się legendować wontkiem o patronach dnia.
    Całkiem jak Rene na FF. :-(
    Bo i to był pewnie on, gdyby jeszcze Rubelka działała można by się przyjrzeć kto stylem pasuje.
  • 32 osoby zginęły w katastrofie rosyjskiego wojskowego samolotu transportowego An-26 w czasie podejścia do lądowania w bazie lotniczej Hmejmim w prowincji Latakia na zachodzie Syrii - poinformowało we wtorek ministerstwo obrony Rosji.
    W radiu podają, że był tam też jakiś generał.
  • Podejrzewam, że wszystkie państwa mają. A jak nie mają, to nie są państwa.
  • Doniesienia mediów o zawieszeniu przez USA stosunków z Polską i inne tego typu wiadomości „są po prostu fałszywe” - podkreśliła we wtorek na konferencji prasowej rzeczniczka Departamentu Stanu Heather Nauert.

    Stawiam dolary przeciw orzechom, że ten fejk to robota braci Niemców.
  • los napisal(a):
    Doniesienia mediów o zawieszeniu przez USA stosunków z Polską i inne tego typu wiadomości „są po prostu fałszywe” - podkreśliła we wtorek na konferencji prasowej rzeczniczka Departamentu Stanu Heather Nauert.

    Stawiam dolary przeciw orzechom, że ten fejk to robota braci Niemców.
    Za dawanie wiary takim newsom powinno się konfiskować dowód.
  • Zdementwane, mój niepokój przechodzi w panikę B-)
  • Swoją robotę mógł też wykonać jeszcze obecny ambasador. A tak poza tym to niech PiS weźmie się za mendia, bo jak nic nie zrobi fake newsy będą codziennością.
  • Po tych enuncjacjach i dementi wiem tyle, że nic nie wiem. Tu by pomogło szybkie i krótkie spotkanie Bloba z jakimsi wickiem od Wielkiego Szatana. Dementi może zostać obrócone przez Helmutokacapię w korzystną dla niej stronę.
  • Czasami się prowadzi vide dementi.
  • Nie czapkować.

    Napisałem z punktu widzenia obserwatora który ma sprzeczne dane. Gdyby teraz zdarzyło się spotkanie na wysokim szczeblu sprawa byłaby jasna.
  • W tym momencie policje jawne, tajne i dwupłciowe powinny usmażyć Złonet i wszystkich, co choć obok przechodzili. Racja stanu.

    Wiem, żartuję sobie.
  • 7dmy napisal(a):
    Jakie sprzeczne dane? Po jednej stronie jest rząd Polski i Amerykański po drugiej fake onetu.
    Nie mam nijakiej pewnosci, ze obrazek jest tak prosty i czytelny jak go kolega przedstawia.
  • edytowano March 2018
    Chcecie polskiej dyplomacji na poziomie radzieckiej. marzy sie Ławrow i jego machina jeszcze sprzed Lenina (w Rosji jest ciągłość idei), do tego tra sojuszu z Francją i bałtyckich Niemców - dwie podpory działań rosyjskich dyplomatów
  • christoph napisal(a):
    Kkolegom marzy sie Ławrow i jego machina jeszcze sprzed Lenina, do tego tra sojuszu z Francją i bałtyckich Niemców
    Ke?
  • randolph napisal(a):
    7dmy napisal(a):
    Jakie sprzeczne dane? Po jednej stronie jest rząd Polski i Amerykański po drugiej fake onetu.
    Nie mam nijakiej pewnosci, ze obrazek jest tak prosty i czytelny jak go kolega przedstawia.
    +1
  • Dużo da się ułożyć z widocznych części pucla. Ale nigdy nie jest to tym, co podpowiadają emocje.
  • Emocje wokół newsa Onetu, wynikają z tego ,że nagłośniomo dywagacje na temat DYSKRETNEJ wymiany zdań na linii USA_PL na forum krajowe a potem swiatowe (patrz Politico). I uczyniono to nadymając jego ostrość, Swoim dementi USA zadeklarowały: NIC INNYM (w tym ONETOWI) do tego.

    — Piotr Semka (@PiotrSemka) 7 marca 2018
  • Qiz pisał cos o wojnie celnej USA - to nie o to tu chodzi?
  • edytowano March 2018
    Szczelam: jakiś dyskretny sygnał z US mógł pójść, hycleroski kret tą informację wyniósł z MSZ, a potem ją napompowali, wskazówkę zamienili na sankcje i nagłośnili.
  • Jest wiele wytłumaczeń a najgłupszą rzeczą jaką można zrobić, to dociekanie numeru telefonu, którego się nie zna. A jeśli państwo polskie (hehe haha) nie wykorzysta prowokacji do zajebania Złonetu i kogo tam zajebanie mu się przyda, to mam do niego jeszcze mniej szacunku.
  • Czyli w sumie powinniśmy podziękować temu Gajcu, bo Amerykanie nie mieli wyjścia, jak publicznie zaprzeczyć czyli spalić swoją "subtelną grę" między swoimi "najważniejszymi sojusznikami".
  • los image napisał:
    Wiem, żartuję sobie.
    Z braku laku, tzn. śmiechu smoka (nie umiem wycinać z filmików)
    przekleństwo Wroga - ¡caramba!



  • Onerd grzeje temat:

    image
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.