Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

19091939596676

Komentarz

  • raste napisal(a):
    Czyli Tusk był lepszy bo chciał zajebać Kaczyńskiego. Aha
    Tak, bo Polski nie ruszał, chciał tylko, by był spokój. I bardzo uważał, by się ludziom nie narazić.
  • los napisal(a):
    raste napisal(a):
    Czyli Tusk był lepszy bo chciał zajebać Kaczyńskiego. Aha
    Tak, bo Polski nie ruszał, chciał tylko, by był spokój. I bardzo uważał, by się ludziom nie narazić.
    Spokój choćby po trupach. Tusk to polski symbol śmierci.
  • los napisal(a):
    raste napisal(a):
    Czyli Tusk był lepszy bo chciał zajebać Kaczyńskiego. Aha
    Tak, bo Polski nie ruszał, chciał tylko, by był spokój. I bardzo uważał, by się ludziom nie narazić.
    Nie wiem, czy chodziło o spokój. Po prostu był bezwzględny w działaniu i miał mocną osłonę medialną.
  • edytowano May 2018
    Oglądam program o parze Książe Harry i Meghan Markle. Obydwoje są zdrowo popierdolonymi nowoczesnymi komunistami. Zwłaszcza poglądy tej metyski są przerażające!

    Chciałbym, żebyśmy odgrodzili się od zgniłego zachodu wielkim murem. Wprowadźmy narodowy komunizm wojenny na kształt Korei północnej (bez najskrajniejszych jego przegięć), może jakoś uda się przetrwać.

    Wszystko będzie lepsze od nadciągającej dyktatury zbolszewizowanych samic!

    ;)
  • extraneus napisal(a):
    Oglądam program o parze Książe Harry i Meghan Markle. Obydwoje są zdrowo popierdolonymi nowoczesnymi komunistami. Zwłaszcza poglądy tej metyski są przerażające!

    Chciałbym, żebyśmy odgrodzili się od zgniłego zachodu wielkim murem. Wprowadźmy narodowy komunizm wojenny na kształt Korei północnej (bez najskrajniejszych jego przegięć), może jakoś uda się przetrwać.

    Wszystko będzie lepsze od nadciągającej dyktatury zbolszewizowanych samic!

    ;)
    Nie oglądałam tego od początku, ale z tego, co mówili dziennikarze, ojciec Megan opuścił rodzinę gdy miała dwa lata, a jej mama harowała, żeby utrzymać rodzinę, stąd prawdopodobnie jej feministyczny przechył. Doświadczenia kształtują świadomość, ale feminizm to jeszcze nie bolszewizm.
  • Mówię wam ona jest straszna, zobaczyłem w niej zło, Hilary Clinton ma godną następczynię 8-X
  • Anglia ma znowu szanse na bycie mocarstwem. Ma wszelkie atuty: ogłupiałe i podatne na manipulacje społeczeństwo, bogactwa i perwersyjne, niemoralne i psychopatyczne elity. Z tego może być tylko mroczna potęga albo katastrofa.
  • Rafał napisal(a):
    Anglia ma znowu szanse na bycie mocarstwem. Ma wszelkie atuty: ogłupiałe i podatne na manipulacje społeczeństwo, bogactwa i perwersyjne, niemoralne i psychopatyczne elity. Z tego może być tylko mroczna potęga albo katastrofa.
    Ciekawe i trafne

  • los napisal(a):
    raste napisal(a):
    Czyli Tusk był lepszy bo chciał zajebać Kaczyńskiego. Aha
    Tak, bo Polski nie ruszał, chciał tylko, by był spokój. I bardzo uważał, by się ludziom nie narazić.
    Sześciolatki to nie Polska. Emeryci to nie Polska. Kupujący towary z wyższym VATem to nie Polska. I pewnie nie ludzie.
  • Morawiecki jest o niebo lepszy od Tuska.
    Jak komuś imponuje podlectwo i pajacowanie w polityce to owszem- pewnie Tusk lepszy.

  • Niektórym bardzo rozsądnym wydawałoby się ludziom ów rozsądek wyłączał się, gdy słyszeli nazwisko Kaczyński i już jechali. Że gorszy - najpierw było od Tuska ('05), potem od Kwaśniewskiego, a potem równo Jaruzel, Gomułka, Bierut, a na końcu Stalin i Hitler.
    Może niektórzy mają podobnie z nazwiskiem Morawiecki? Najpierw gorszy od Szydło... na kim teraz skończymy?
  • Ja odnoszę wrażenie że tutejsza ocena Morawieckiego stała się bardziej merytoryczna i oparta na jego dokonaniach w rządzie, a nie poprzednio. Na razie jest premierem wyraźnie gorszym od Szydło. Wicepremierem był jakim takim.
  • Nie no, ja się tylko gupio pytam o te osiągnięcia, bo mi umkły.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Nie no, ja się tylko gupio pytam o te osiągnięcia, bo mi umkły.
    :D
  • los napisal(a):
    raste napisal(a):
    Czyli Tusk był lepszy bo chciał zajebać Kaczyńskiego. Aha
    Tak, bo Polski nie ruszał, chciał tylko, by był spokój. I bardzo uważał, by się ludziom nie narazić.
    To już jest odlot. Tusk nie ruszał Polski. 4 lat Platformie zabrakło żeby pozostały zgliszcza.
  • edytowano May 2018
    Osiągnięcia? Milioner, o ile nie miliarder zażądał zwrotu przez ministrów uczciwie zarobionych pieniędzy. Wiadomo, zanim złodziej zbiednieje, reszta wymrze. Na szczęście tej szumowinie, i jego przyszywanemu tatusiowi, fucka pokazało solidarnie trzech sprawiedliwych: Stróżyńska, Jackiewicz i Szałamacha. Brawo Wy!
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Nie no, ja się tylko gupio pytam o te osiągnięcia, bo mi umkły.
    1. Nie zjadł nadzienia mięsnego z pierogów w piątek.

    Kto da więcej?
  • DMC napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Nie no, ja się tylko gupio pytam o te osiągnięcia, bo mi umkły.
    1. Nie zjadł nadzienia mięsnego z pierogów w piątek.

    Kto da więcej?
    Chyba nie godzi się nam, grzesznikom, publicznie rozliczać ludzi świętych za życia!
  • DMC napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Nie no, ja się tylko gupio pytam o te osiągnięcia, bo mi umkły.
    1. Nie zjadł nadzienia mięsnego z pierogów w piątek.

    Kto da więcej?
    =))
  • qiz napisal(a):
    DMC napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Nie no, ja się tylko gupio pytam o te osiągnięcia, bo mi umkły.
    1. Nie zjadł nadzienia mięsnego z pierogów w piątek.

    Kto da więcej?
    Chyba nie godzi się nam, grzesznikom, publicznie rozliczać ludzi świętych za życia!

    :-O
  • Goorsky w tomacie:
    image
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Nie no, ja się tylko gupio pytam o te osiągnięcia, bo mi umkły.
    No jako wicepremier szczerzył zęby do finansjery i skutecznie załatwiał kontynuację finansowania długu, polepszanie ratingów i napływ inwestycji zagranicznych. Wiele razy pisałem że po to był i niczego więcej nie należy po nim oczekiwać.
    Jako premier miał załatwić to samo politycznie, czyli milczącą zgodę KE na polskie reformy. I tu zawodzi na całej linii, a nawet pogarsza sytuację bo dołożył konflikt z Żydami i pogorszenie opinii w USA.
  • edytowano May 2018
    no nie no
    bronię Morawieckiego, on osobiście na żydowską/ukrainską/litewską minę z ustawą (konsultowaną z Izraelem) nie wsadził Polski
  • Nadpremier Jonny Daniels otworzył bezpośrednie połączenie z Singapurem. Podczas wizyty na Półwyspie Malajskim towarzyszy mu wicepremier Piotr Gliński.
    image
  • Widmo Brexitu i słaby funt zniechęca Europejczyków do pracy na Wyspach Brytyjskich. Dotyczy to także Polaków, którzy zaczęli opuszczać Zjednoczone Królestwo. Część wróci do kraju.

    Opuszczenie Unii Europejskiej przez Zjednoczone Królestwo to nie tylko problem na przedsiębiorców, którzy znacząco ograniczyli polski eksport na Wyspy. To przede wszystkim problem dla mieszkających tam na stałe obywateli unijnych państw i brytyjskiej gospodarki, która już teraz boryka się z brakiem pracowników.

    Jak donosi dziennik "The Times", po raz pierwszy od 2010 r. spadła łączna liczba obcokrajowców zatrudnionych w Wielkiej Brytanii. Głównym motorem zmiany byli pracownicy z Polski i siedmiu innych krajów Europy Wschodniej, które do wspólnoty dołączyły w 2004 r. To wśród nich odnotowano największy spadek rok do roku od 1997 r.

    Liczb pracowników z Polski, Czech, Estonii, Słowacji, Słowenii, Węgier, Litwy i Łotwy spadła w ciągu 12 miesięcy o 91 tys. Ubytku na rynku pracy nie zrekompensował nawet wzrost - o 60 tys. - zatrudnionych pochodzących z Rumunii i Bułgarii. Łączna liczba obywateli unijnych zatrudnionych w Zjednoczonym Królestwie w okresie od stycznia do marca tego roku wyniosła 2 mln 29 tys. osób i było o niemal 30 tys. niższa niż przed rokiem. Największą grupę nadal stanowią Polacy.

    Zdaniem Matyldy Setlek, szefowej agencji marketingowej All 4 Comms "oferowane stanowiska i pensje są mniej atrakcyjne niż, gdy przybywali na Wyspy". - Wielu z nich decyduje się opuścić Zjednoczone Królestwo i wrócić do Polski - dodała w rozmowie z "The Times".

    Media, które poinformowały o spadku nie miały wątpliwości i pisały wprost, że to początek procesu, które określiły mianem: "Brexodus".
  • edytowano May 2018
    extraneus napisal(a):
    Nadpremier Jonny Daniels otworzył bezpośrednie połączenie z Singapurem. Podczas wizyty na Półwyspie Malajskim towarzyszy mu wicepremier Piotr Gliński.
    image
    Daniels chodzi często w ukrainskim zestawie sino-żołtyj / garnitur i krawatka
    noji tym razem nie Glinski
  • edytowano May 2018
    Glińskiego nie ma na zdjęciu, ale otwierał połączenie razem z Danielsem i formalnie to on jest kierownikiem oficjalnej wycieczki do Singapuru.
    image
  • w podróż samolotem też bym zabrał Danielsa!
    Jacka
  • christoph napisal(a):
    no nie no
    bronię Morawieckiego, on osobiście na żydowską/ukrainską/litewską minę z ustawą (konsultowaną z Izraelem) nie wsadził Polski
    Jeśli Tusk zlikwidował 1 Warszawską Dywizje Pancerną a Morawiecki ją na powrót formuje to niech nikt nie mówi , że rudy był lepszy dla Polski
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.