Skip to content

Smoleńsk - teraz kwiecień (2017)(2019)

1567810

Komentarz

  • Strajk głosowy to prowadził senator Bo by Sands i 9 innych bojowników IRA. Reszta strajków to farsa.
  • Do wyborów niech nie będzie niczego. Żadnych rozliczeń, żadnych śledztw, żadnych aresztowań. Jedną z głównych cech dzisiejszych Polaków jest ujmowanie się za kopanym. Nawet jeżeli mu się należy. Zadziwiające prawda ? Ale jednak, ostatnie wybory to pokazały (oczywiście jest to z jednych wytłumaczeń).
  • Warto wysłuchać pana Antoniego Macierewicza. Mówi nie tylko o tym, co się dzieje śledztwie smoleńskim, ale również o KONFEDERATACH.

  • z dziś, WPROST

    mój komęt: a to hulles!
  • V Pravdie niet isviestii
    W Isviestiakh niet pravdy
  • edytowano June 2019
    //kol. wachmistrz założyl nowy wątek o ILS
    ja tylko dla porządku odnośnik tu wrzucę na przyszłość...//

  • Smoleńsk to nie jest jakaś tam katastrofa lotnicza, którą specjalna komisja musi wyjaśniać, bo wygląda podejrzanie i nie wiadomo, co się dokładnie stało. Wiadomo. Wywiady wszystkich szanujących się państw świata dokładnie wiedzą, co się stało, ze zdjęciami i dokumentacją techniczną włącznie.
    Problem w tym, że 10.04.2010 to był początek III wojny - atak rosji na państwo NATO. Niektóre kraje, w tym Polska, a kto wie, czy również nie Ameryka - dały się zaskoczyć. Nie mamy więc wyjścia, Trzeba zacisnąć zęby i w milczeniu się zbroić, A temat ruszyć, dopiero kiedy będzie się gotowym do walki.
    Co do zdrajców - muszą być powieszeni oczywiście, ale też w momencie dogodnym dla Polski. Żeby nie było tak, że władze państwa polskiego powieszą świnię, a będą musiały zapłacić za człowieka. Ścierwa zdrajców nie są warte wzmocnienia wrogów Polski.
  • Gnębą objawieł dawnosz temusz
    Nik nie pundzie do więźnia. Chibasz isz na czy miesiomce za niedopaczenie
    "Tomasz Arabski, były szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, został skazany na 10 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata."

    https://wiadomosci.onet.pl/kraj/sad-oglosil-wyrok-w-procesie-tomasza-arabskiego-ws-organizacji-lotu-do-smolenska/mr3g8ep

    Muwiełem? Muwiełem isz nik nie pundzie do więźnia? Danegusz Arabskiegusz nawet na czy mniesience nie posadzeli, ino zawiasów dżwiowych tera zaposiadywa.

  • Łelkambak :)
  • edytowano June 2019
    Małgorzata Wassermann napisal(a):
    Dla mnie liczy się fakt, że ustalono osobę odpowiedzialną i potępiono jej działanie. Wysokość kary w tym wypadku ma dla mnie mniejsze znaczenie. Ale decyzje co do apelacji to będzie nasza wspólna - rodzin i pełnomocników
  • los napisal(a):
    Łelkambak :)
    Długie pożegnania...
  • extraneus napisal(a):
    Małgorzata Wassermann napisal(a):
    Wysokość kary w tym wypadku ma dla mnie mniejsze znaczenie.
    Nualesz tylesz to dajo za potromcenie koguś hulajnogo kiedysz sie nie zachoweło należytegusz niedopaczenia.

  • edytowano June 2019
    extraneus napisal(a):
    Małgorzata Wassermann napisal(a):
    Dla mnie liczy się fakt, że ustalono osobę odpowiedzialną i potępiono jej działanie. Wysokość kary w tym wypadku ma dla mnie mniejsze znaczenie.
    co ona piempszy! Jakie to suabe
  • peterman napisal(a):
    los napisal(a):
    Łelkambak :)
    Długie pożegnania...
    Cusz, zaposiadywem takie słabostkie osobowościowe isz stemskniełem sie za forumnem.

    Nualesz nie bede nadużyweł i wew szytuancji kąfliktowej na ten tychmiast sie oddale na upaczono pozyncje zostawiejonc danegusz polemniste zez mojo zimno angielsko flegmo.
  • uhrr napisal(a):
    extraneus napisal(a):
    Małgorzata Wassermann napisal(a):
    Dla mnie liczy się fakt, że ustalono osobę odpowiedzialną i potępiono jej działanie. Wysokość kary w tym wypadku ma dla mnie mniejsze znaczenie.
    co ona piempszy! Jakie to suabe

    Nie tylko MW tak uważa.

  • peterman napisal(a):
    Nie tylko MW tak uważa.

    https://twitter.com/Matka_Kurka/status/1139150489554214913
    "wyrok dla Arabskiego to jest prawdziwy cud!"

    Cusz, i takiemisz cudamy skączeliśmy. Radowajmy sie!

  • Czy to było z powództwa cywilnego rodzin? Czy można się odwołać i zażądać wyższego wyroku? Symbolicznie to byłoby jakby chociaż pół roku odsiedział i został pozbawiony praw publicznych na 5 lat. A kolejny Tusk oczywiście. No i co z Janickim?
  • Ok spowyższem

    Jednak kiedy RM nie daje samolotu Panu Prezydentowi i jego świcie do Smoleńska a daje do Moskwy (najbliższe bezpieczne wg HEAD), to joby lecą za sabotaż polskiej racji stanu.
  • Gnębą napisal(a):
    extraneus napisal(a):
    Małgorzata Wassermann napisal(a):
    Wysokość kary w tym wypadku ma dla mnie mniejsze znaczenie.
    Nualesz tylesz to dajo za potromcenie koguś hulajnogo kiedysz sie nie zachoweło należytegusz niedopaczenia.


    Uznałem za potrzebne wyeksponować pochwałę niesprawiedliwości z tych akurat ust wygłoszoną.
  • Gnębą napisal(a):
    extraneus napisal(a):
    Małgorzata Wassermann napisal(a):
    Wysokość kary w tym wypadku ma dla mnie mniejsze znaczenie.
    Nualesz tylesz to dajo za potromcenie koguś hulajnogo kiedysz sie nie zachoweło należytegusz niedopaczenia.



    czyliż niedopaczenia były równowagowe

    w samolot pierdyknęła (takojakby) hulajnoga
    teraz - moskalska czy arabska?
  • peterman napisal(a):
    uhrr napisal(a):
    extraneus napisal(a):
    Małgorzata Wassermann napisal(a):
    Dla mnie liczy się fakt, że ustalono osobę odpowiedzialną i potępiono jej działanie. Wysokość kary w tym wypadku ma dla mnie mniejsze znaczenie.
    co ona piempszy! Jakie to suabe
    Nie tylko MW tak uważa.

    https://twitter.com/Matka_Kurka/status/1139150489554214913
    Piotr Wielgucki
    @Matka_Kurka
    Jako weteran sal sądowych powiem wszystkim marudzącym, że wyrok dla Arabskiego to jest prawdziwy cud! Dla mnie pełne zaskoczenie na plus.
    nie, pisze o czymś innym
  • extraneus napisal(a):
    Małgorzata Wassermann napisal(a):
    Dla mnie liczy się fakt, że ustalono osobę odpowiedzialną i potępiono jej działanie. Wysokość kary w tym wypadku ma dla mnie mniejsze znaczenie. Ale decyzje co do apelacji to będzie nasza wspólna - rodzin i pełnomocników
    96 trupów z najwyższej półki (+7 do 10 jako doczyszczanie) w zamian za 10 miechów w zawiasach.

    To jest kurwa dil. Bezlitosny miecz sprawiedliwości Prawa i Sprawiedliwości po prostu.

  • 96 trupów z najwyższej półki (+7 do 10 jako doczyszczanie) w zamian za 10 miechów w zawiasach.

    To jest kurwa dil. Bezlitosny miecz sprawiedliwości Prawa i Sprawiedliwości po prostu.
    Prawcio i Sprawiedliwostka
  • No ale prokuratura chyba się odwoła aby Arabskiego zapuszkować na dłużej i bez zawiasów. Może by tak został świadkiem koronnym?
  • Rafał napisal(a):
    No ale prokuratura chyba się odwoła aby Arabskiego zapuszkować na dłużej i bez zawiasów. Może by tak został świadkiem koronnym?
    Kiedysz une tysz kcieli jemusz wrenczeć ino zawiasów dżwiowych. To tera sie zes nienacka zrobio srogie? Pedzo isz sie pszejemzyczeli i kcieli pedzieć "powieszenie"?

    "W mowach końcowych prokurator wnioskował o karę 1,5 roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na cztery lata dla Arabskiego. Kar w zawieszeniu zażądał także dla pozostałych oskarżonych."

  • No rzeczywiście. Nie wiem czym się kierowali. Trochę się wyzłośliwię: może tak profilaktyczne na wypadek przegranej w kolejnych wyborach na jesieni. Jeśli tak to płonne nadzieje. Jeśli totalna dojdzie do władzy nie będzie litości. Będą wsadzać pod byle pretekstem, bez zawiasów, do cel z niebezpiecznymi kryminalistami. Nadzwyczajna kasta już przebiera nogami aby się wyżyć za swoje strachy i upokorzenie. Nie ma sensu się do nich przymilać. Bandytów trzeba tępić konsekwentnie i do końca. Jak leżą to nie podawać ręki do powstania tylko dowalić aby nie powstali. Tu się stosuje zalecenie Zdradka bezczelnie odwrócone w stosunku do przyzwoitych ludzi. Trzeba mu przywrócić właściwy kierunek. A do tego jeszcze bardzo, bardzo daleko.
  • qiz napisal(a):
    To jest kurwa dil. Bezlitosny miecz sprawiedliwości Prawa i Sprawiedliwości po prostu.
    Ale co ma partia do sądu?

    Może wpływać na wyrok? Czyli jednak sądy powinny być ZALEŻNE? Pisoskie???
    Sędzia powinien najpierw skonsultować się z Biurem Politycznym PiS?

    ps.
    sprawa jest z powództwa cywilnego (rodziny zmarłych pozwały)
    Czekamy na ruch państwa polskiego....



  • Gnębą napisal(a):
    Rafał napisal(a):
    No ale prokuratura chyba się odwoła aby Arabskiego zapuszkować na dłużej i bez zawiasów. Może by tak został świadkiem koronnym?
    Kiedysz une tysz kcieli jemusz wrenczeć ino zawiasów dżwiowych. To tera sie zes nienacka zrobio srogie? Pedzo isz sie pszejemzyczeli i kcieli pedzieć "powieszenie"?

    "W mowach końcowych prokurator wnioskował o karę 1,5 roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na cztery lata dla Arabskiego. Kar w zawieszeniu zażądał także dla pozostałych oskarżonych."

    stawiam, że prokuratura działała REALNIE co do możliwości uzyskania WYGRANIA sprawy.
  • romeck napisal(a):
    stawiam, że prokuratura działała REALNIE co do możliwości uzyskania WYGRANIA sprawy.
    Nualesz pocusz wogule tak upokażajęcy wygryweć? Zwyciemstwem, isz tak peem, pierdusowem.

    Albowię wew globus światowy pomaszerywała tera informancja isz kuceliśy sie latamy ino o to czylisz naszo hulajnogie prawilnie puszczeli hulajnożeć po krzywem chodniku.

    I tera za te krzywizne danemusz Arabskiemusz postulowamy zaposiadyweć zawias dżwiowy.

    Nurmalnie, od tegusz perlistegusz humera i satyra asz kce sie popuszczeć w majty!

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.