Skip to content

Smoleńsk - teraz kwiecień (2017)(2019)

15791011

Komentarz

  • los napisal(a):
    Jorge, rozmawiasz nieuczciwie. Nie zauważyłeś tekstu "Rosjanie (jeśli to oni) mnie nie obchodzą." Dlatego wypalam ci go gorącym żelazem na czole.
    Nie rozumiem ? Chodzi o to co odpowiedziałem posix'owi ? Ale co to ma wspólnego jedno z drugim ?
  • To, że jestem w stanie przyjąć twoją argumentację w sprawach międzynarodowych. Na krajowym podwórku domagam się jednak haków.

    AK generalnie Niemców nie ruszała ale miejscowi kolaboranci nie mieli łatwo.
  • los napisal(a):
    To, że jestem w stanie przyjąć twoją argumentację w sprawach międzynarodowych. Na krajowym podwórku domagam się jednak haków.
    A precyzyjniej - szubienic.

  • edytowano March 2019
    No właśnie - korzyści z zaniechania prawdy o Smoleńsku i kary za Smolensk nie ma i być nie może. Nie ma i nie może być dla narodu i dla brata. Być może jakieś mogą być dla motłochu i dla podstępnego padalca. Nie wiem bo do motłochu się nie wliczam i padalcem podłym nie jestem.
  • Maria napisal(a):
    los napisal(a):
    To, że jestem w stanie przyjąć twoją argumentację w sprawach międzynarodowych. Na krajowym podwórku domagam się jednak haków.
    A precyzyjniej - szubienic.

    A konkretniej - śliskich posadzek, kawałków mięsa stających nagle w przełyku, niebezpiecznych potańcówek, naderwanych balustrad, niezabezpieczonych przewodów w łazience, niestrzeżonych kąpielisk strzeżonych.
  • Dobrze strzeżonych niestrzeżonych kąpielisk strzeżonych ;)
  • edytowano March 2019
    Takoż jednoczesnego posiadania piły motorowej i potomstwa ze schizofrenią.
  • Rybnik?
  • Rybnik.
  • //na boku:
    kto rozpoczął wątek? (użyszkodnik usunęłłasię)
    //

    //dozmienię tytuł wątasa
    //
  • Gdy nie ma kary, to jest bezkarność.
  • edytowano March 2019
    posix napisal(a):

    Jakim trzeba być zerem aby nie pomścić morderstwa brata, mając ku temu wszelkie możliwe środki,
    Ja tego nie jestem w stanie ogarnąć.

    Jeżeli bratem się nie przejął to nie przejmie się nikim.
    ależ to głupiutkie
  • Dyzio_znowu napisal(a):
    posix napisal(a):

    Jakim trzeba być zerem aby nie pomścić morderstwa brata, mając ku temu wszelkie możliwe środki,
    Ja tego nie jestem w stanie ogarnąć.

    Jeżeli bratem się nie przejął to nie przejmie się nikim.
    ależ to głupiutkie
    głęboki komęt
    itp., itd...
  • Jak ktoś pisze takie osądy znaczy, że ma (delikatnie mówiąc) wąskie spojrzenie na teraźniejszość, Polskę, politykę i historię po 10.04.2010
  • Dlaczego rozmawiasz Dyziu z osobami, które mają wąskie spojrzenie na teraźniejszość, Polskę, politykę i historię?
  • edytowano March 2019
    Bo mnie to wkurza, to skrajnie głupie albo ze złej woli podłe ubliżanie obrażanie przez klawiaturowców Kaczyńskiemu, który wie 1000% razy więcej od Was o całej sytuacji i jeszcze ma nas wszystkich jako Polskę na głowie.


    Mam prawo do swojego zdania o takich ludziach , czy nie?
    Moim zdaniem i tak łagodnie się z nim obchodzę- nie pisze , że podlec tylko może głupek.
  • Dyzio_znowu napisal(a):
    Bo mnie to wkurza, to skrajnie głupie albo ze złej woli podłe ubliżanie obrażanie przez klawiaturowców Kaczyńskiemu, który wie 1000% razy więcej od Was o całej sytuacji i jeszcze ma nas wszystkich jako Polskę na głowie.


    Mam prawo do swojego zdania o takich ludziach , czy nie?
    Moim zdaniem i tak łagodnie się z nim obchodzę- nie pisze , że podlec tylko może głupek.
    Ja wszystko rozumiem. Ale dlaczego z nimi rozmawiasz? Rozmawiać (dobrowolnie) należy tylko z osobami, które się darzy najwyższym szacunkiem.

  • Nie bardzo rozmawiam. Opitoliłem tylko.
  • A kim ty jesteś, by opierdalać obce dorosłe osoby?
  • Polakiem
  • Nie czynisz tego narodu w ten sposób lepszym.
  • A tymczasem Antoni zaleca powściągliwość do czasu wypowiedzi prokuratury.

  • Kol Jorge napisał:
    "No i kompletnie nie wiem dlaczego Kaczyński stracił twoje zaufanie, bo co ? "

    1.) Brak zdecydowanego działania w celu wyjaśnienia 10.04.2010.
    2.) Złe traktowanie ludzi którzy są mu życzliwi. Rozstrzelanie Misiewicza.
    3.) Powiedział, że zakładał porażkę w 2015.
    4.) Mateusz Morawiecki premierem. Pozbycie się Szydło i Macierewicza. "Zaufajcie"
    5.) Zbyt daleko idące żydofilstwo. Poczucie bycia inteligencją, kimś lepszym. "nie wychowałem się na podwórku"

    To tak z grubsza. Nie lubię i nie ufam.
  • edytowano March 2019
    posix napisal(a):
    >To tak z grubsza. Nie lubię i nie ufam.
    OK, bo myślałem że oburzyłeś się po moich nieuprawnionych insynuacjach, że Kaczor katastrofę przehandlował. Nie lubisz i nie ufasz, masz prawo, ale się nie zgadzam, bo:

    1.) Brak zdecydowanego działania w celu wyjaśnienia 10.04.2010.

    Nie wiemy tego co Kaczyński. Mimo wszystko nie zakładałbym, że bliźniak nie chce wyjaśnienia śmierci bliźniaka. Jeżeli robi nie tego szybciej to znaczy, że się nie da.

    2.) Złe traktowanie ludzi którzy są mu życzliwi. Rozstrzelanie Misiewicza.

    To jest polityka i działanie w nieustannym okrążeniu. Kto jest nieuważny ten ponosi konsekwencje.

    3.) Powiedział, że zakładał porażkę w 2015.

    No i co ? Ja zawsze zakładam możliwość porażki, ale robię wszystko żeby jej nie było.

    4.) Mateusz Morawiecki premierem. Pozbycie się Szydło i Macierewicza. "Zaufajcie"

    Uważam, Morawieckiego za bardzo dobry wybór. Szydło i Macierewicz to wg mnie mało sprawni politycy sprawczy.

    5.) Zbyt daleko idące żydofilstwo. Poczucie bycia inteligencją, kimś lepszym. "nie wychowałem się na podwórku"

    To nie żydofilstwo, to pragmatyzm. I na koniec, jeżeli ktokolwiek może się uważać za inteligencję to właśnie Jarosław Kaczyński. No nie wychował się na podwórku, ma się tego wstydzić ? To nie jest czucie się kimś lepszym to jest stwierdzenie faktu.

  • 1.) Brak zdecydowanego działania w celu wyjaśnienia 10.04.2010.

    Nie wiemy tego co Kaczyński.
    To był kiedyś klasyczny argument miękkich obrońców Jaruzelskiego i stanu wojennego. Jeśli coś wygląda jak kaczka i kwacze jak kaczka to lepiej - z behawioru - założyć że to kaczka,, niż dorabiać piętrowe tłumaczenie z niewiedzy.
  • randolph napisal(a):

    1.) Brak zdecydowanego działania w celu wyjaśnienia 10.04.2010.

    Nie wiemy tego co Kaczyński.
    To był kiedyś klasyczny argument miękkich obrońców Jaruzelskiego i stanu wojennego. Jeśli coś wygląda jak kaczka i kwacze jak kaczka to lepiej - z behawioru - założyć że to kaczka,, niż dorabiać piętrowe tłumaczenie z niewiedzy.
    +10000000000000000000000000

    Na dodatek wszystkie wiewióry już nie ćwierkają, ale wyją i to nie tylko przy pełni, że sam dziadziuś świadom swych licznych, łagodnie mówiąc, pomyłek miota się i nie bardzo wie, jak z nich wybrnąć.
    A najhrubsza z nich to próba przestawienia Polski na łagodny, czy też, mądrze mówiąc, koncyliacyjny kurs wobec Wujni. Co, jak pamiętamy, było bezpośrednim powodem podmiany premierów. Reszta, to być może - konsekwencje tegoż.
  • Do wyborów nie mam innego wyjścia jak głosowanie na jego nominatów. Rozliczenie z błędów mu się należy. I dobrze mu życząc życzę aby przez nas i krótko po wygranej bo jak nie i dożyje swoich dni bez kary to może z nim być krucho.
  • randolph napisal(a):

    1.) Brak zdecydowanego działania w celu wyjaśnienia 10.04.2010.

    Nie wiemy tego co Kaczyński.
    To był kiedyś klasyczny argument miękkich obrońców Jaruzelskiego i stanu wojennego. Jeśli coś wygląda jak kaczka i kwacze jak kaczka to lepiej - z behawioru - założyć że to kaczka,, niż dorabiać piętrowe tłumaczenie z niewiedzy.
    Nie przypominam sobie zdania, które ty popełniłeś a ja bym się zgodził.
  • edytowano March 2019
    No to pospekulujmy co to za straszną wiedzę może mieć Jarkacz na temat Smoleńska:
    1. Są dowody że to Ruscy ale Amerykanie nie życzą sobie ujawniania. Spokojnie można to życzenie olać bo niby co nam zrobią jak ujawnimy? Wojna atomowa, wyrzucenie Polski z NATO, wycofanie wojsk? Rosja nas napadnie? Co zyskamy jak nie ujawnimy? Nie widzę tych korzyści jak dotąd. Jeśli to obecność rotacyjna i Patrioty za kupę kasy, mało i za jakiś czas to słabo - chyba nie warto. No bo jeśli to za 2% na wojsko to jako tako.
    2. Są dowody że to nasi, wiadomo którzy. Co zyskujemy nie ujawniając zdrajców i zbrodniarzy i ich nie ścigając ? No powiedzmy że to jacyś wysocy urzędnicy międzynarodowi i unijni. I co ? Wyrzucą nas z UE, Bundeswehra nas zaatakuje, czy jak?
    3. Winien bałagan i miernota. Nie da się nikomu niczego udowodnić, ale jednak to bałagan i miernota platfusa więc można by go choć pogonić za rażące niedbalstwo i narażenie bezpieczeństwa państwa i puścić z torbami za odszkodowania. No wtedy trzeba by się wycofać z wersji o wybuchu i zamachu. To by jakoś tłumaczyło brak aktywności. Jaka jednak korzyść z bezkarności tych gnojów?

    Są jakieś inne wersje? Marsjanie, Eskimosi ?
  • JORGE napisal(a):
    randolph napisal(a):

    1.) Brak zdecydowanego działania w celu wyjaśnienia 10.04.2010.

    Nie wiemy tego co Kaczyński.
    To był kiedyś klasyczny argument miękkich obrońców Jaruzelskiego i stanu wojennego. Jeśli coś wygląda jak kaczka i kwacze jak kaczka to lepiej - z behawioru - założyć że to kaczka,, niż dorabiać piętrowe tłumaczenie z niewiedzy.
    Nie przypominam sobie zdania, które ty popełniłeś a ja bym się zgodził.

    Nu a dla mnie niektóre obserwacje kolegowe tudzież wnioski wydawały i wydaja się interesujace, ale zarówno to zdanie jak i poprzednie pozostają bez związku z meritum czyli 10.04.10
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.