Skip to content

Smoleńsk - teraz kwiecień (2017)(2019)

15678911»

Komentarz

  • edytowano June 2019
    Gnębą napisal(a):

    Nualesz pocusz wogule tak upokażajęcy wygryweć? Zwyciemstwem, isz tak peem, pierdusowem.
    to pytanie do Rodzin - ktoś im doradzał...

    i lepsze pierdusowe w garści, niż nic, bo przynajmniej można dodawać do imienia Arabskiego słowo SKAZANY:

    Natomiast - czy państwo polskie coś zrobi?
  • romeck napisal(a):
    i lepsze pierdusowe w garści
    Polemizałbym. Rzeczony przedwojenny krur Pierdus zaposiadyweł czeźwiejszy obglond szytuancji.
    romeck napisal(a):
    Natomiast - czy państwo polskie coś zrobi?
    Pszeca zrobieło jusz szysko - czylisz postumęt szmolęski. Wincy sie nie spodziewejta, bo nic wincy nie umio. Co osobisto przewidziełem jusz wew styczniu 2018.

    Nualesz nadieżdu zaposiadyweć sie zezwala. Ku pokszepieniu mnienśnia sercowegusz.
  • edytowano June 2019
    romeck napisal(a):
    Gnębą napisal(a):

    Nualesz pocusz wogule tak upokażajęcy wygryweć? Zwyciemstwem, isz tak peem, pierdusowem.
    to pytanie do Rodzin - ktoś im doradzał...


    Niemiec z Gliwic?
  • christoph napisal(a):
    romeck napisal(a):
    Gnębą napisal(a):

    Nualesz pocusz wogule tak upokażajęcy wygryweć? Zwyciemstwem, isz tak peem, pierdusowem.
    to pytanie do Rodzin - ktoś im doradzał...


    Niemiec z Gliwic?

    ? (nie znam)
  • edytowano June 2019
    Gnębą napisal(a):
    romeck napisal(a):
    Natomiast - czy państwo polskie coś zrobi?
    Pszeca zrobieło jusz szysko - czylisz postumęt szmolęski. Wincy sie nie spodziewejta, bo nic wincy nie umio. Co osobisto przewidziełem jusz wew styczniu 2018.

    Nualesz nadieżdu zaposiadyweć sie zezwala. Ku pokszepieniu mnienśnia sercowegusz.
    e, niektórzy fforumowicze już wew styczniach latach rzondów PO-PSL! :/

    (wesensie, że jak PiS dojdzie, to tak jakby w tej materii dalej rządził Tusk & consortes)
  • romeck napisal(a):
    już wew styczniach latach rzondów PO-PSL
    Tedysz pardomsik. Nie zauważełem isz Kulega swojem zapytaniem zapytywa zez ironiczno żartobliwościo.
  • edytowano June 2019
    Gnębą napisal(a):
    romeck napisal(a):
    już wew styczniach latach rzondów PO-PSL
    Tedysz pardomsik. Nie zauważełem isz Kulega swojem zapytaniem zapytywa zez ironiczno żartobliwościo.
    moj kominaut: ja niestety nie, ale koledzy przewidzieli. ja miałem większą nadzieję....
    wciąż liczę, że jeśli (JEŚLI) w jesiennych wyborach będzie większość konstytucyjna, to nie będą się opierniczać i bać tylko przerobią post-PRL na nawóz
  • romeck napisal(a):
    będzie większość konstytucyjna
    A dlapoczemusz tasz wielgoś komstytuncyjna?

    Cusz takiegusz komstytuncja chamywa iszbysz danegusz Arabskiegusz rzomd nasz mocarny niemuk wziomć za dupe?

  • a wyłącznie dla sampoczucia, że już MOGĄ się Tuska & consortes (i całej komuszej esbecko-ubeckiej mafii) nie bać.

    noji będą F-35 mieć na jakiś Farmazonów i Matki , co straszą na wiecach.
  • A jak będzie z tym fff?
    Każdy start z adiunktem tego generała z usa będzie uzgadniany?
  • romeck napisal(a):
    nie bać.
    Nualesz jak ktuś zaposiadywa ogulno lenkowo bojaźliwoś to chibasz jemu mus maszerywać do dochtora od nerw a nie do Sejmasa kturen pszeca jezd jaskinio zes zbujcamy.

    Pszed wojno muwieli do takichsz bojomcych "kury wyprowadzeć iszby sie wysikeli*, a nie robieć politykie", nualesz te powojenne bojomce to chibasz i kur sie bojo.

    *(napisełem omuwiejoncy gdysz wyszczegam sie paskudzieć pienkne polskie mowe grubszemy wyrazamy)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.