Skip to content

Postępy postępu

1525355575866

Komentarz

  • W ogóle zapomniałem o istnieniu NW, okazało się że funkcjonują cały czas przy PZPN, mają status oficjalnego doradcy, agresja na stadionach i te sprawy.

  • Zmieniam temat. Waham się czy nie do działu HUMOR, ale...

    Generalnie - pyszne!

  • @Sarmata1.2 powiedział(a):
    Chciałbym przeprosić za wszelkie szkody jakie mogło wywołać moje zachowanie – rozpoczął ceniony sędzia piłkarski.

    – Po głębszym zbadaniu sprawy stało się dla mnie oczywiste, że zostałem wprowadzony w błąd. Nie wiedziałem, że wydarzenie na którym wystąpiłem było powiązane z polskim, skrajnie prawicowym ruchem politycznym. Gdybym był tego świadomy, odrzuciłbym zaproszenie. Wartości promowane przez ten ruch są sprzeczne z moimi osobistymi poglądami – podsumował arbiter główny ostatniego finału mistrzostw świata
    🤮

    No i właśnie, prawica robi z siebie już pluszowych męczenników walki za Sprawę a jak widzę wszystko rozbija się o upokorzenie przy składaniu samokrytyki, gdyż nikomu w ogóle do głowy nie przyjdzie że w sytuacji sędziego można by zrezygnować z takiej samokrytyki i stracić taka robotę i karierę zepsuć, tak postępują tylko frajerzy. Małe upokarzanko, zwiększona czujność na przyszłość i tyle. I o to upokarzanko właśnie chodzi, nie chodzi o walkę o zasady, prawdę i wierność sobie ale że trzeba się upokorzyć aby nie być frajerem. No więc za komuny nie chodziło tylko o to, nie porównujmy się w ogóle z tamtymi ludźmi bo nic nas z nimi nie łączy.

  • edytowano June 2023

    Takie sprawy, jak ta z Marciniakiem przypominają – gdyby ktoś zapomniał – że jest świat rzeczywisty i wirtualny. W wirtualnym takie patologiczne organizacje jak Nigdy Więcej są niczym, ludzie się wzmagają, szydercze memiki płyną strumieniami, lajki idą w tysiącach, „normalność” zwycięża, w świecie rzeczywistym moc sprawczą (czyli jedyną prawdziwą) mają ci drudzy. Taki Marciniak poszedł spać w swoim prajmie, wielki i złoty, wszędzie zapraszany, pozytywnie oceniany, medialnie napompowany jak zeppelin helem, bla bla, bla, a obudził się jako parszywieńki faszysta z całkiem realnym widmem ukrócenia kariery. Od takiego nagłego i niespodziewanego przeskoku mógł się zgorączkować chłopina, doznać szoku, poczuć jak zbrodniarz ze Srebrenicy i dokonać tego pisemnego ekwiwalentu lizania butów. Gdzie wasza empatia?!

  • Przecież nikt nie ma żalu do Marciniaka. Ot, może rzeczywiście mi się zdawało, że żyje w wolnym kraju.

  • @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):
    Przecież nikt nie ma żalu do Marciniaka. Ot, może rzeczywiście mi się zdawało, że żyje w wolnym kraju.

    A, to coś musiało mi się przewidzieć, kiedy czytałem posty na poprzedniej stronie.

  • @Motes powiedział(a):

    @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):
    Przecież nikt nie ma żalu do Marciniaka. Ot, może rzeczywiście mi się zdawało, że żyje w wolnym kraju.

    A, to coś musiało mi się przewidzieć, kiedy czytałem posty na poprzedniej stronie.

    Normalna sprawa. Mnie tak się leguralnie zdarza.

  • Złe języki plotą, że wszystko skończyło się wesołym oberkiem: połowę doli za sędziowanie tego meczyku przytuli organizacja Może Kiedyś.

  • Jakoś symboliczne zdało mi się, że meczyk odbędzie się w Stambule, pod dobrotliwym spojrzeniem humanistycznego Erdogana.

  • @Motes powiedział(a):
    Takie sprawy, jak ta z Marciniakiem przypominają – gdyby ktoś zapomniał – że jest świat rzeczywisty i wirtualny. W wirtualnym takie patologiczne organizacje jak Nigdy Więcej są niczym, ludzie się wzmagają, szydercze memiki płyną strumieniami, lajki idą w tysiącach, „normalność” zwycięża, w świecie rzeczywistym moc sprawczą (czyli jedyną prawdziwą) mają ci drudzy. Taki Marciniak poszedł spać w swoim prajmie, wielki i złoty, wszędzie zapraszany, pozytywnie oceniany, medialnie napompowany jak zeppelin helem, bla bla, bla, a obudził się jako parszywieńki faszysta z całkiem realnym widmem ukrócenia kariery. Od takiego nagłego i niespodziewanego przeskoku mógł się zgorączkować chłopina, doznać szoku, poczuć jak zbrodniarz ze Srebrenicy i dokonać tego pisemnego ekwiwalentu lizania butów. Gdzie wasza empatia?!

    Against modern fusbal, co nie? Marciniak jest częścią tego systemu.

  • Konfa ma chyba dobre kontakty z afd.
    Żeby się spotkać przypadkiem w warszawskiej piwiarni, to trza mieć albo farta albo kilku ludzi, którzy się znają

  • Ups. Tego drugiego oświadczenia nie widziałem. Wcześniejsze było jeszcze do strawienia.

  • Jak sobie ten złamas Marciniak spojrzy teraz w lustro.

  • @christoph powiedział(a):
    Konfa ma chyba dobre kontakty z afd.
    Żeby się spotkać przypadkiem w warszawskiej piwiarni, to trza mieć albo farta albo kilku ludzi, którzy się znają

    pewnie przyjaciele ich przyjaciół są ich przyjaciółmi

  • @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):
    Przecież nikt nie ma żalu do Marciniaka. Ot, może rzeczywiście mi się zdawało, że żyje w wolnym kraju.

    Ja mam. Miękki siurek i tyle.

  • Nie znam się to się wypowiem.

    Pan sędzia, jak ktoś wyżej napisał, jest częścią systemu, który jest taki, że nie można zatańczyć np. z konfederatą mikkowskim.
    Zapomniał się, zagalopował, przez nieuwagę przeszedł przez ulicę dwa metry obok zebry, a zawsze przechodził po pasach. Przeprosił, zrozumiał 'grzech' i →dostał drugą szansę, 3min 0sek

  • A mnie ciekawi1, czy jakiś ciemniejszy piłkarz zrobi jakiś ostrzejszy faul w finale, a Marciniak po całej aferze będzie się mu bał dać czerwonej czy nawet żółtej.

  • @rozum.von.keikobad powiedział(a):
    A mnie ciekawi1, czy jakiś ciemniejszy piłkarz zrobi jakiś ostrzejszy faul w finale, a Marciniak po całej aferze będzie się mu bał dać czerwonej czy nawet żółtej.

    Ciekawe czy będzie klękanie na początku...

  • A własnie, swędziowe jak dotąd nie klekali. Rasiści.

  • edytowano June 2023

    @los powiedział(a):
    A własnie, swędziowe jak dotąd nie klekali. Rasiści.

    Oczywiście, że klękali. Proszę wpisać "Premier League kneeling" w goglowej wyszukiwarce z grafikami i wyskoczy jakiś milion obrazków z tym rytuałem.

    Próbowałem dodać zdjęcie, ale chyba nie umiem.

  • A to przepraszam za ignorację czy agnostycyzm w tomacie jak kto woli grekę. Przez te lata nie potrafiłem w sobie wzbudzić fascynacji do kopania balonu w skórze i stąd ta niewiedza.

  • Ciekawym jak go kibice extraklasy przywitają?

  • Przyśpiewką Jaszczura.

  • Zmuszenie polskich sędziów do klękania byłoby wielkim zwycięstwem ZiS. Będę się przyglądał rozpoczęciu tego meczu.

  • Samo klękanie nie jest jeszcze najgorsze, gorsze jest to, do czego owo klękanie prowadzi.

    MSPANC

  • @marniok powiedział(a):
    Ciekawym jak go kibice extraklasy przywitają?

    Marciniak na Legii był już okrzyknięty ku**ą nie raz i nie dwa. Jak widać, nie bez racji.

  • Nu, a skoro już o realnym świecie mówimy, a nie o internatowych napinaczach, to proponuję pięć minut z człowiekiem, który zatopił Bud Lajt i został w związku z tym milionerem.

    https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/aqeWA0p_460svvp9.webm

  • Ale zjeb, hehe.

    Ale co powiedzieć o tych, którzy go lansują, zapraszają na salony i z nim gadają, a zamiast pukać się w głowę upewniają zboka, że wszystko jest OK?

    👣

    🐾
    🐾

  • W każdem bądź razie akurat patronem dnia dzisiejszego jest św. Charles Lwanga (i Towarzysze), który zginął z rąk pederasty śmiercią męczęńską chroniąc młodych chłopców przed zboczeńcem.
    Fajnie, że jest on patronem wszystkich, którzy cierpią krzywdy wyrządzane przez degeneratów wszelkiej maści a jego święto co roku zbiega się z rozpoczęciem miesiąca pychy dewiantów.
    Przypadek? Nie sądzę.

    https://en.wikipedia.org/wiki/Charles_Lwanga

    👣

    🐾
    🐾

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.