Skip to content

Postępy postępu

1495052545567

Komentarz

  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Czyli nie rodzic, a obcy człowiek wie lepiej... upaństwowienie dzieci postępuje.
    Mongołowie, Turcy, Ujgurowie, Wikingowie, w pewnym momencie Anglicy i Niemcy, wszyscy oni upaństwawiali dzieci. Stara tradycja, zwłaszcza u ludów koczowniczych.

  • Angolski system wysyłania 6 latków do internatu był dla mnie czystą patologią.
  • Jak się prowadzi dużo wojen, potrzeba janczarów.
  • Wiem ale nie szanuję.
  • Przemko napisal(a):
    ms.wygnaniec napisal(a):
    Jedna z matek uczniów z Great Salt Bay Community School w Maine zażądała przeprowadzenia śledztwa w sprawie swojego dziecka. Wszystko to po tym, jak znalazła u swojej 13-letniej córki opaskę spłaszczającą piersi. Dziecko pierwotnie twierdziło, że dostało ją od przyjaciółki. Potem przyznała, że dostała je od pracownika szkoły, który zachęcił ją do tego, aby zachowała to przed rodzicami w tajemnicy. 13-latka od dawna miała myśleć nad korektą płci, a szkoła, bez wiedzy matki, wspomagać ją w tym działaniu.
    Źródło omówienia.
    Czyli nie rodzic, a obcy człowiek wie lepiej... upaństwowienie dzieci postępuje.
    No to jak obcy człowiek to jeszcze niekoniecnzie upaństwowienie, może to prywatna inicjatywa nauczyciela?

    Takie rzeczy dzieją się jak Ameryka długa i szeroka, to samo w Angolii, choć może słabiej. Kuratoria, a przynajmniej ich część, zostały przejęte przez skrajne lewactwo, a Demokraci nie ruszą palcem - potrzebują tych głosów. Dla nas w sumie dobrze, bo wsparcie dla Ukrainy będzie płynąć - ale dla tych dzieci niekoniecznie.
  • image
    W Stanach pewna matka wystąpiła przed szkolnym zgromadzeniem, tłumaczę obszerny fragment:

    ,,Dzień dobry, nazywam się Lindsay Graham i jestem kotem. Miau, miau. Nie jestem kobietą przebraną za kota - jestem kotem. Proszę o podniesienie ręki tych wszystkich, którzy wierzą, że faktycznie jestem kotem? Świetnie - teraz proszę o podniesienie ręki tych wszystkich, którzy uważają, że ich dziecko, albo którykolwiek uczeń tej szkoły, uwierzyłby, że jestem kotem. Nikt? No właśnie. A dlaczego?

    Bo nie jesteście głupi. I wasze dzieci nie są głupie. Prawda jest ważniejsza od fantazji. Świat rzeczywisty ISTNIEJE. Rozsądek jest wrodzony, i jest czymś, do czego jesteśmy biologicznie predysponowani. Wystarczy jeden rzut okna na mnie i już wiecie jaka jest prawda - jestem kobietą przebraną za kota. Możecie też słusznie dojść do wniosku, że gdybym naprawdę wierzyła, że jestem kotem, oznaczałoby to, że mam problemy psychiczne. A jeśli mam problemy psychiczne, i nie jestem w stanie dostrzegać rzeczywistości - czy nie stanowię zagrożenia dla dzieci, z którymi mam kontakt?

    Zdradzę wam tajemnicę - tak naprawdę nie jestem kotem. Samo to, że się nazwę kotem, nie czyni mnie nim. Nie zgodzilibyście się mnie tak nazywać tylko dlatego, że tego bym od was żądała. Ani ogon, ani uszy, ani wąsy, ani kostium nie uczynią ze mnie kota. Tak jak ani szminka, ani buty na obcasie, ani długie włosy nie uczynią z mężczyzny kobiety. Szkoła publiczna nie jest miejscem na robienie eksperymentów społecznych, promowanie alternatywnych rzeczywistości i płciowych ideologii.

    To, co robicie, jest jeszcze gorsze niż okłamywanie naszych dzieci - wy je ZMUSZACIE, żeby uczestniczyły w waszym kłamstwie, w waszych gierkach. Zmuszacie je, żeby zaprzeczały temu co widzą ich oczy, i zmuszacie je do powtarzania waszych kłamstw. Zapytam ponownie:

    czy jestem kotem?

    Uczycie dzieci, że prawda nie istnieje, fakty nie są prawdziwe, a biologia kłamie."

    - - -

    Z jednej strony - wielki szacunek dla tej odważnej kobiety. Z drugiej - to przerażające, że daliśmy się zepchnąć już tak blisko ściany i dotarliśmy do punktu, w którym musimy kłócić się już nawet o to, że - cytuję - ,,świat rzeczywisty ISTNIEJE".

    https://www.facebook.com/100044216600346/posts/pfbid02JiLmJxxm9cCAPCvrNaQSZNz9ADAQyWCm9nN8N8WRnGDKLCtHRtp2P1vLt5nhPvA7l/
  • edytowano April 2023

    Pani Lindsay już niedługo beńdzie robić za wzór rozsądku, gdyż na starcie rozgrzewa się już mec. Feijóo.

    Alberto Núñez Feijóo - hiszpański prawnik i polityk, niejako, centroprawicy, przewodniczący Partii Ludowej, zapowiada, że w ramach europejskiej Agendy 2030 zgłosi w Europarlamencie wniosek o "Uznanie klimatu za podmiot prawa międzynarodowego".

    https://www.outono.net/elentir/2022/02/08/feijoo-pretende-que-el-clima-sea-sujeto-de-derecho-como-si-se-tratase-de-una-persona/

    We wtorek rząd Galicji opublikował komunikat, w którym zapowiada, że w przyszłym tygodniu rozpocznie rozpatrywanie pierwszej "galicyjskiej ustawy klimatycznej", i w związku z tym postuluje: "Jednym z celów tego rozporządzenia jest uznanie klimatu za przedmiot prawa". Dalej nota Xunty wchodzi w nieco bardziej szczegółowy zakres tego twierdzenia i precyzuje, że przedmiotem prawa będzie "klimat Galicji". Wygląda na to, że PP jest zmęczona rywalizacją z PSOE i teraz konkuruje z Podemos o to, kto wymyśli największą bzdurę.

  • Mam nadzieję, że dotyczy to tylko jednej Galicji.

  • Czekejcie, Deepl nie wytrzymał szajbeczki mec. Feijóa i słowo "sujeto" przetłomaczył nietrafnie jako "przedmiot" (objeto). A powinno być "podmiot".

    Klimat podmiotem prawa.

  • No, podmiotem.


    A reprezentować ten podmiot będzie niejaki Alberto Núñez Feijóo - hiszpański prawnik. !!!

  • Przecież subiekt to sprzedawca.

  • Takoż. Sujeto znaczy właściwe wszystko, m.in. osoba.

  • delestoile na tt
    relacja z konkursu retorycznego we Francy

    Nic śmieszniejszego niż 10-latka preorująca, że „nowoczesna genetyka jasno stwierdza, że rasy nie istnieją”. „Ja też nie lubiłam Niemców, bo znałam ich tylko z książek o II wojnie, ale poznałam ich osobiście i pozbyłam się uprzedzeń”
    Spodziewałem się tego, ale nie aż tak pojebane

  • komedie nie nadążają, lewica zawsze była potworna i komiczna

  • edytowano April 2023

    Niby o zmarłych tylko dobrze ale:

    https://www.fakt.pl/polityka/czy-wykladowca-pedofil-wykladal-na-uw/p6nn4lh

    Tak sobie pomyślałam, że towarzystwo zaczyna wymierać bo w sumie to ciężko się żyje w chaosie jaki sobie zgotowali.

    Oczywiście oficjalnie to będą umierać na frasunek jaki im opresyjne społeczeństwo zafundowało.

    Ciekawam czy jëj perfekcyjn0$ć zszedł na samobója, dragi, czy chorobę przenoszoną drogą płciową?

  • Jeśli faktycznie pedofil to rysują się również inne obcje.

  • @Pani_Łyżeczka powiedział(a):
    Niby o zmarłych tylko dobrze ale:

    https://www.fakt.pl/polityka/czy-wykladowca-pedofil-wykladal-na-uw/p6nn4lh

    Tak sobie pomyślałam, że towarzystwo zaczyna wymierać bo w sumie to ciężko się żyje w chaosie jaki sobie zgotowali.

    Oczywiście oficjalnie to będą umierać na frasunek jaki im opresyjne społeczeństwo zafundowało.

    Ciekawam czy jëj perfekcyjn0$ć zszedł na samobója, dragi, czy chorobę przenoszoną drogą płciową?

    Podobnież świecki zgon miał miejsce w trakcie tzw. imprezy w klubie 'Utopia'.

  • Jemu nic się nie stało.

  • Nowe wyzwania w kwestii edukacji:

    1. 1 za brak zeszytu nielegalne.
    2. Statuty szkolne niezgodne z konstytucją?
    3. Ocena za zachowanie bez wpływu ocen innych.
    4. Szkoła może ingerować tylko w ubiór a w to co na mordzie nie.

    etc.

  • dramat, człowiek tak nienawidzący szkoły, że nie poszedł na studniówkę zajmuje się rozprawą ze szkołą w dorosłym życiu, bo pewnie każda inna instytucja radzi sobie z nim szybko i sprawnie oddalając go.

  • edytowano April 2023

    Jest to pracownik naukowy AGH. Napisałem komentarz na blogu, ale nie linkuje bo znowu będzie:
    Warto się nad tymże strumieniem zatrzymać, gdyż nie wyzywa on od faszystów. Jak wiadomo argumentacja lewicowa skupia się na raczeniu wyzwiskami: towarzysz Stalin kazał wyzywać od faszystów to wyzywają. Mamy tez denialistów, religiantów, szurów itp. Tu tego nie ma albo jest bardzo niewiele. Zaznaczyć muszę jednak, że audycja ta odpowiada obecnej mądrości etapu, która jest już nieaktualna. Nie wiem też, czy faktycznie mamy tu niezgodność z prawem, czy może z jego odjechaną interpretacją. Na pewno prawdą jest twierdzenie, że obecny stan przygotowuje dzieci i młodzież do życia w społeczeństwie, uczy bowiem, że ta całą demokracja to pic na wodę.

  • image

    👣

    🐾
    🐾

  • Centrum pomocy ofiarom gwałtów w Vancouver.

    Najpierw zostali ukarani grzywną za to, że na ich telefonicznej linii pomocowej zatrudniane są jedynie kobiety.

    Następnie zdemolowano ich siedzibę (gdzie m.in. udzielano schronienia ofiarom). Bo zgwałcone kobiety nie chcą, żeby w tym miejscu plątali się faceci / ludzie określający się jako trans, i wysłuchiwali ich historii.

    https://pbs.twimg.com/media/Fu5keb4akAE5Dxk?format=jpg&name=large

  • Zgrabne podsumowanie czym jest ideologia woke, w skrócie - jak marksizm uważał, że środki produkcji są kluczem do rządzenia ludźmi i trzeba to zmienić to ci uważają, że biała skóra jest kluczem, ale idą szerszym frontem bo również uważają, że normalność (queer), biała kolonizacja i inne nowoczesne zabobony. Marksizm nawet nie tuszowany niczym.

  • @Przemko powiedział(a):
    Zgrabne podsumowanie czym jest ideologia woke, w skrócie - jak marksizm uważał, że środki produkcji są kluczem do rządzenia ludźmi i trzeba to zmienić to ci uważają, że biała skóra jest kluczem, ale idą szerszym frontem bo również uważają, że normalność (queer), biała kolonizacja i inne nowoczesne zabobony. Marksizm nawet nie tuszowany niczym.

    Barzo, z barzo dużym wysłuchałem tego zajnteresowanjem.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.