Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1611612614616617634

Komentarz

  • @qiz powiedział(a):
    No, co tam spieprzył w Americe? Spodnie obsikał?

    Obecnie to już nic nie mógł, bo amerykanie mają pamięć do nielegalnych nagrań z imprez w knajpach oraz niezłych doradców, którzy oglądali Reset.

  • @ms.wygnaniec powiedział(a):

    @qiz powiedział(a):
    No, co tam spieprzył w Americe? Spodnie obsikał?

    Obecnie to już nic nie mógł, bo amerykanie mają pamięć do nielegalnych nagrań z imprez w knajpach oraz niezłych doradców, którzy oglądali Reset.

    Okeeej? To czemu dani doradcy nie doradzili, żeby poprzeć PiS, zamiast mu różne zardzewiałe dolchsztosy w plery wbijać?

  • @Pigwa powiedział(a):
    SOP podlega Kierwinskiemu -- tak, to aż tak ponury cyrk.

  • SOP - śmieszne przygłupy. Kiedyś wszedłem na dużą imprezę z oficjelami, którą ochraniali, z nożem opinela, o którym zapomniałem, a przy wyjściu im pokazałem pytając kim są i czy z jakiegoś kastingu tu przyszli. Fajnie, że teraz na legalu już będzie można nimi pomiatać.

  • @pantelej powiedział(a):

    @Pigwa powiedział(a):
    SOP podlega Kierwinskiemu -- tak, to aż tak ponury cyrk.

    To tylko plamy na papierowej pulpie.

  • @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):

    @ms.wygnaniec powiedział(a):

    @qiz powiedział(a):
    No, co tam spieprzył w Americe? Spodnie obsikał?

    Obecnie to już nic nie mógł, bo amerykanie mają pamięć do nielegalnych nagrań z imprez w knajpach oraz niezłych doradców, którzy oglądali Reset.

    Okeeej? To czemu dani doradcy nie doradzili, żeby poprzeć PiS, zamiast mu różne zardzewiałe dolchsztosy w plery wbijać?

    Bo to byli nacjonalistyczno-populistyczno trumpoluby?

  • @MiejSen powiedział(a):
    SOP - śmieszne przygłupy. Kiedyś wszedłem na dużą imprezę z oficjelami, którą ochraniali, z nożem opinela, o którym zapomniałem, a przy wyjściu im pokazałem pytając kim są i czy z jakiegoś kastingu tu przyszli. Fajnie, że teraz na legalu już będzie można nimi pomiatać.

    nie brać proszę tego osobiście
    ale
    Opinel to na grzyby, bagietke posmarować i Brie pokroić

  • edytowano 10 January

    Jeżeli silni nieumundurowani ludzie wkraczają do pałacu prezydenckiego i bez podania jakiegokolwiek wyjaśnienia urzędnikom dokonują rewizji i aresztowania gości Prezydenta RP, to NIKT w Polsce nie jest bezpieczny w jakimkolwiek miejscu w Polsce się znajduje - czy w swoim domu, czy w kościele, czy w zakładzie pracy.
    To jest gestapo, tylko na razie nie rozstrzeliwują Polaków.

    Jak koleżance takie rozumowanie pozwala zachęcić osoby niezachęcone do udziału np w proteście jutrzejszym jutro to spoko. Ale to jest kładzenie za dużych ciężarów na nasze barki, bo ludzie, ktorych zachęcam do przyjścia jutro, a którzy poszli w takim mśleniu porównawczym bardzo daleko, to już stracili poczucie wpływu na cokolwiek.

  • @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):

    @ms.wygnaniec powiedział(a):

    @qiz powiedział(a):
    No, co tam spieprzył w Americe? Spodnie obsikał?

    Obecnie to już nic nie mógł, bo amerykanie mają pamięć do nielegalnych nagrań z imprez w knajpach oraz niezłych doradców, którzy oglądali Reset.

    Okeeej? To czemu dani doradcy nie doradzili, żeby poprzeć PiS, zamiast mu różne zardzewiałe dolchsztosy w plery wbijać?

    Ponieważ nie chcą robić tu kolejnego Afganistanu, lud wybrał sobie władzę i tyle.

  • @pantelej powiedział(a):

    @Pigwa powiedział(a):
    SOP podlega Kierwinskiemu -- tak, to aż tak ponury cyrk.

    Na pewno nie uzgodnili?

  • @Przemko powiedział(a):

    @pantelej powiedział(a):

    @Pigwa powiedział(a):
    SOP podlega Kierwinskiemu -- tak, to aż tak ponury cyrk.

    Na pewno nie uzgodnili?

    No raczej na pewno, skoro tak twierdzi szefowa Kancelarii. A jeśli założyć, że uzgodnili, to chyba jakiś ślad po tym pozostał?

  • @MiejSen powiedział(a):
    SOP - śmieszne przygłupy. Kiedyś wszedłem na dużą imprezę z oficjelami, którą ochraniali, z nożem opinela, o którym zapomniałem, a przy wyjściu im pokazałem pytając kim są i czy z jakiegoś kastingu tu przyszli. Fajnie, że teraz na legalu już będzie można nimi pomiatać.

    Mnie tam się zdarzyło wejść do siedziby Sądu Najwyższego z półmetrowej długości łańcuchem o kilkucentymetrowych oczkach w kieszeni.

    A bywałam tam na obiadach, do pewnego czasu ich stołówka w podziemiach naprawdę nieźle karmiła. Potem to przejęła jakaś sieciówka i jedzenie się pogorszyło.
    Ech, wspomnienia, wspomnienia... ;)

  • @Pigwa powiedział(a):

    @Przemko powiedział(a):

    @pantelej powiedział(a):

    @Pigwa powiedział(a):
    SOP podlega Kierwinskiemu -- tak, to aż tak ponury cyrk.

    Na pewno nie uzgodnili?

    No raczej na pewno, skoro tak twierdzi szefowa Kancelarii. A jeśli założyć, że uzgodnili, to chyba jakiś ślad po tym pozostał?

    Wiesz skoro wszędzie krety to czemu nie w kancelarii Dudy.

  • @Przemko powiedział(a):

    @Pigwa powiedział(a):

    @Przemko powiedział(a):

    @pantelej powiedział(a):

    @Pigwa powiedział(a):
    SOP podlega Kierwinskiemu -- tak, to aż tak ponury cyrk.

    Na pewno nie uzgodnili?

    No raczej na pewno, skoro tak twierdzi szefowa Kancelarii. A jeśli założyć, że uzgodnili, to chyba jakiś ślad po tym pozostał?

    Wiesz skoro wszędzie krety to czemu nie w kancelarii Dudy.

    No to muszą mieć na to jakiś świstek trzykrotnie kserowany, nagranie albo inny dowód.

  • Ojtam ojtam

  • @Przemko powiedział(a):

    @Pigwa powiedział(a):

    @Przemko powiedział(a):

    @pantelej powiedział(a):

    @Pigwa powiedział(a):
    SOP podlega Kierwinskiemu -- tak, to aż tak ponury cyrk.

    Na pewno nie uzgodnili?

    No raczej na pewno, skoro tak twierdzi szefowa Kancelarii. A jeśli założyć, że uzgodnili, to chyba jakiś ślad po tym pozostał?

    Wiesz skoro wszędzie krety to czemu nie w kancelarii Dudy.

    A to babsko ktoś prześwietlił? Bo z jej wypowiedzi nie wynika, żeby protestowała.

  • loslos
    edytowano 10 January

    Prześwietlili ją równie starannie jak panią Turczynowicz-Kieryłło.

  • @qiz powiedział(a):

    @Przemko powiedział(a):

    @Pigwa powiedział(a):

    @Przemko powiedział(a):

    @pantelej powiedział(a):

    @Pigwa powiedział(a):
    SOP podlega Kierwinskiemu -- tak, to aż tak ponury cyrk.

    Na pewno nie uzgodnili?

    No raczej na pewno, skoro tak twierdzi szefowa Kancelarii. A jeśli założyć, że uzgodnili, to chyba jakiś ślad po tym pozostał?

    Wiesz skoro wszędzie krety to czemu nie w kancelarii Dudy.

    A to babsko ktoś prześwietlił? Bo z jej wypowiedzi nie wynika, żeby protestowała.

    No akurat jej wypowiedzi wynika, że protestowała.

    Oczywiście może kłamać.

    Ale trochę nie widzę sensu w takich założeniach. Owszem, gdyby Kierwiński twierdził, że weszli za zgodą szefowej Kancelarii, to można by się zastanawiać, kto kłamie.

  • A miała dowód, że ci milicjanci to nie byli przebierańcy?

  • Tak na co dzień to by mogła w razie wątpliwości wezwać SOP, tylko tu akurat SOP już był na miejscu.

  • @ms.wygnaniec powiedział(a):

    @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):

    @ms.wygnaniec powiedział(a):

    @qiz powiedział(a):
    No, co tam spieprzył w Americe? Spodnie obsikał?

    Obecnie to już nic nie mógł, bo amerykanie mają pamięć do nielegalnych nagrań z imprez w knajpach oraz niezłych doradców, którzy oglądali Reset.

    Okeeej? To czemu dani doradcy nie doradzili, żeby poprzeć PiS, zamiast mu różne zardzewiałe dolchsztosy w plery wbijać?

    Bo to byli nacjonalistyczno-populistyczno trumpoluby?

    Szkoda, że nie udało się awansować naszych na "sonawabiczów, ale naszych sonawabiczów".

  • Bo nikogo nie zabiliśmy, więc wg Zachodu jesteśmy przedmiotem a nie podmiotem polityki. I chyba nie bardzo chcemy się poprawić. Tzn. Donek nie miałby nic przeciw ale on gra w innej drużynie.

  • Dokładnie, żeby być naszym sonawbiczem, najpierw trzeba być sonawbiczem.

  • @yanusson powiedział(a):
    Dudens apeluje o spokój.

    Wesensie - odwołuje protest 11. stycznia pod Sejmem?

  • Nie. Mówi żeby protestować godnie i nie dać się prowokować.

  • @Brzost powiedział(a):
    Nie.
    Mówi żeby protestować godnie i nie dać się prowokować.

    A jak protestuje godnie PAD?
    Śle listy?

  • @romeck powiedział(a):

    @Brzost powiedział(a):
    Nie.
    Mówi żeby protestować godnie i nie dać się prowokować.

    A jak protestuje godnie PAD?
    Śle listy?

    Chyba robi, co może. Bardzo się o niego boję. Widziałam, jak drżały mu ręce podczas ostatniego oświadczenia i zeszczuplał bardzo. Drogo go to kosztuje.

  • Chciał tak bardzo być prezydentem wszystkich... A tu klops.

  • @Cyrylica powiedział(a):

    @romeck powiedział(a):

    @Brzost powiedział(a):
    Nie.
    Mówi żeby protestować godnie i nie dać się prowokować.

    A jak protestuje godnie PAD?
    Śle listy?

    Chyba robi, co może. Bardzo się o niego boję. Widziałam, jak drżały mu ręce podczas ostatniego oświadczenia i zeszczuplał bardzo. Drogo go to kosztuje.

    Nic dziwnego. Walczy właśnie o życie, jak najbardziej dosłownie.

  • Oczywiście. Za rządów Tuska jeden prezydent już stracił życie.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.