Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1612613615617618637

Komentarz

  • @peterman powiedział(a):

    @Cyrylica powiedział(a):

    @romeck powiedział(a):

    @Brzost powiedział(a):
    Nie.
    Mówi żeby protestować godnie i nie dać się prowokować.

    A jak protestuje godnie PAD?
    Śle listy?

    Chyba robi, co może. Bardzo się o niego boję. Widziałam, jak drżały mu ręce podczas ostatniego oświadczenia i zeszczuplał bardzo. Drogo go to kosztuje.

    Nic dziwnego. Walczy właśnie o życie, jak najbardziej dosłownie.

    Dobrze że choć teraz choć skuteczniej byłoby kilka lat wcześniej. Wtedy ten poprzedni prezydent też nie żył.

  • edytowano 10 January

    @Cyrylica powiedział(a):

    @romeck powiedział(a):

    @Brzost powiedział(a):
    Nie.
    Mówi żeby protestować godnie i nie dać się prowokować.

    A jak protestuje godnie PAD?
    Śle listy?

    Chyba robi, co może. Bardzo się o niego boję. Widziałam, jak drżały mu ręce podczas ostatniego oświadczenia i zeszczuplał bardzo. Drogo go to kosztuje.

    Nic dziwnego. Walczy właśnie o życie, jak najbardziej dosłownie.

    @Cyrylica powiedział(a):
    Oczywiście. Za rządów Tuska jeden prezydent już stracił życie.

    W Waszyngtonie i Moskwie również siedzą ci sami ludzie.

  • Szef @BBN_PL @JacekSiewiera w @tvn24 : z punktu widzenia formalnego, zatrzymanie w Pałacu Prezydenckim Panów @WasikMaciej i @Kaminski_M_ nie budzi zastrzeżeń.

  • @yanusson powiedział(a):
    Szef @BBN_PL @JacekSiewiera w @tvn24 : z punktu widzenia formalnego, zatrzymanie w Pałacu Prezydenckim Panów @WasikMaciej i @Kaminski_M_ nie budzi zastrzeżeń.

    Dziwny gość. Przecież to zdanie stoi w oczywistej sprzeczności z wcześniejszymi słowami PAD o tym, że MK/MW są posłami.

  • Marcin Mastelerek w Polsat News: dlaczego siedmiu funkcjonariuszy w moim gabinecie zajmowało się dwoma parlamentarzystami? Dlaczego wychodząc uderzono Mariuszem Kamińskim o futrynę? Dlaczego kobiety popłakały się?

  • @yanusson powiedział(a):

    @yanusson powiedział(a):
    Szef @BBN_PL @JacekSiewiera w @tvn24 : z punktu widzenia formalnego, zatrzymanie w Pałacu Prezydenckim Panów @WasikMaciej i @Kaminski_M_ nie budzi zastrzeżeń.

    Dziwny gość. Przecież to zdanie stoi w oczywistej sprzeczności z wcześniejszymi słowami PAD o tym, że MK/MW są posłami.

    Nie doceniasz rozsądku wielu ludzi.

  • qizqiz
    edytowano 10 January

    @yanusson powiedział(a):
    Szef @BBN_PL @JacekSiewiera w @tvn24 : z punktu widzenia formalnego, zatrzymanie w Pałacu Prezydenckim Panów @WasikMaciej i @Kaminski_M_ nie budzi zastrzeżeń.

    Kolejny kret. Ale to resortowiec. Nie chcial Dudus opcji zero i ma

  • edytowano 11 January

    Podobno barierki wróciły pod sejm. Szybko poszło >:)

    __

    Edit:

    Ziobro podobno już po operacji raka krtani. Mój Śp. dziadek też to miał i do końca życia miał w gardle taką dziurę którą musiał zatykać jak chciał mówić. Obecnie już tego otworu podobno się nie robi, więc Zbyszka na szczęście to ominęło.

  • Jacek Kaczmarski też tak miał.

  • I bardzo dobrze.
    Zdaję sobie sprawę, że cała misterna konstrukcja budowana przez PAD runęła, ale trudno. Niech się sądy duszą teraz we własnym sosie.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • edytowano 11 January

    @AnnaE powiedział(a):
    I bardzo dobrze.
    Zdaję sobie sprawę, że cała misterna konstrukcja budowana przez PAD runęła, ale trudno. Niech się sądy duszą teraz we własnym sosie.

    Teraz dopiero się zacznie.

  • @AnnaE powiedział(a):
    I bardzo dobrze.
    Zdaję sobie sprawę, że cała misterna konstrukcja budowana przez PAD runęła, ale trudno. Niech się sądy duszą teraz we własnym sosie.

    Rozumiem chęć ratowania życia MK, MW i jego własnego. Obawiam się jednak, że prawdziwa "zabawa" dopiero się zacznie.

  • Wielgucki na ćwierkaczu:
    Za @AndrzejDuda
    trudno nadążyć, ale z tego co rozumiem, on nie chce wydać drugiego aktu łaski na mocy art 136 konstytucji, ale wszczyna procedurę ułaskawienia na mocy 567 k.p.k. I ta procedura dotyczy tylko i wyłącznie prawomocnych wyroków. Czyli oprócz prawa łaski, mamy drugą procedurę ułaskawienia po prawomocnym wyroku. Ma to jakiś sens, w czasach bandyckich rządów i sądów, trzeba ratować ludzi, jak się da. Nie potępiam.

    Edit:

    Tyle tylko, że w tej procedurze, to @Adbodnar
    musi wyrazić zgodę albo sąd.

  • @Staszek2 powiedział(a):
    Wielgucki na ćwierkaczu:
    Za @AndrzejDuda
    trudno nadążyć, ale z tego co rozumiem, on nie chce wydać drugiego aktu łaski na mocy art 136 konstytucji, ale wszczyna procedurę ułaskawienia na mocy 567 k.p.k. I ta procedura dotyczy tylko i wyłącznie prawomocnych wyroków. Czyli oprócz prawa łaski, mamy drugą procedurę ułaskawienia po prawomocnym wyroku. Ma to jakiś sens, w czasach bandyckich rządów i sądów, trzeba ratować ludzi, jak się da. Nie potępiam.

    Edit:

    Tyle tylko, że w tej procedurze, to @Adbodnar
    musi wyrazić zgodę albo sąd.

    Definicja kompromisu zatem.

    Czekamy.

  • Oberpedał zapinacz biedronia wiceministra Śmishek już się podkłada atakując prezia za podwójne ułaskawienie.

  • @ms.wygnaniec powiedział(a):

    @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):

    @ms.wygnaniec powiedział(a):

    @qiz powiedział(a):
    No, co tam spieprzył w Americe? Spodnie obsikał?

    Obecnie to już nic nie mógł, bo amerykanie mają pamięć do nielegalnych nagrań z imprez w knajpach oraz niezłych doradców, którzy oglądali Reset.

    Okeeej? To czemu dani doradcy nie doradzili, żeby poprzeć PiS, zamiast mu różne zardzewiałe dolchsztosy w plery wbijać?

    Bo to byli nacjonalistyczno-populistyczno trumpoluby?

    bo wybrali Niemcy bo Niemcy mają "większy potencjał". Tylko nie zauważyli, co Niemcy z tym "większym potencjałem" robią.

  • edytowano 12 January

    "Iran ukradł tankowiec amerykańskiej firmie. Stany Zjednoczone oświadczyły, że w odwecie zbombardują Jemen. Jemen grozi za to atakiem na Izrael. Iran grozi atakiem Iraku."

    A to wszystko Rosja.

  • edytowano 12 January

    Kościół Święty w mądrości swojej takie oto czytania przewiduje na dzisiaj (1 Sm 8, 4-7. 10-22a):

    "Sami będziecie narzekali na króla, którego sobie wybierzecie, ale Pan was wtedy nie wysłucha».

    Odrzucił lud radę Samuela i wołał: «Nie, lecz król będzie nad nami, abyśmy byli jak wszystkie narody, aby nas sądził nasz król, aby nam przewodził i prowadził nasze wojny!»

    Samuel wysłuchał wszystkich słów ludu i przekazał je do uszu Pana. A Pan rzekł do Samuela: «Wysłuchaj ich głosu i ustanów im króla!»"

    oraz Ps 89 (88):
    "Błogosławiony lud, który umie się cieszyć
    i chodzi, Panie, w blasku Twojej obecności."

    Można pewne podobieństwa do współczesności dostrzec.

  • Z aktualności o darmowych produktach gugla. Translate coś jakość obniżył od tygodnia. Hmm? YT informuje, że: Chcesz mnie bez reklam? Kup premium, kup. Blokowanie reklam jest nielegalne! - To jest siła perswazji. Rozglądam się czy po mnie jadą. Po co tak naciskają? Starczy się wylogować, zalogować znowu i jest luz na kilka tygodni z upomnieniami.

  • Coś pan, do tłomaczenie stosować Googla? Niecodzienne!
    Tylko deepl.com

  • @MiejSen powiedział(a):
    Z aktualności o darmowych produktach gugla. Translate coś jakość obniżył od tygodnia. Hmm? YT informuje, że: Chcesz mnie bez reklam? Kup premium, kup. Blokowanie reklam jest nielegalne! - To jest siła perswazji. Rozglądam się czy po mnie jadą. Po co tak naciskają? Starczy się wylogować, zalogować znowu i jest luz na kilka tygodni z upomnieniami.

    Polecam Youtube Premium Family, 39 PLN bodajże i 5 osób ma święty spokój, nie ma reklam, są dodatkowe ficzersy takie jak wygodne plejlisty do tworzenia na szybko, no i z Premium mimo że nie oglądasz żadnych reklam to twórcy których programy oglądasz dostają jakiś hajs od youtube.

  • @Przemko powiedział(a):

    @MiejSen powiedział(a):
    Z aktualności o darmowych produktach gugla. Translate coś jakość obniżył od tygodnia. Hmm? YT informuje, że: Chcesz mnie bez reklam? Kup premium, kup. Blokowanie reklam jest nielegalne! - To jest siła perswazji. Rozglądam się czy po mnie jadą. Po co tak naciskają? Starczy się wylogować, zalogować znowu i jest luz na kilka tygodni z upomnieniami.

    Polecam Youtube Premium Family, 39 PLN bodajże i 5 osób ma święty spokój, nie ma reklam, są dodatkowe ficzersy takie jak wygodne plejlisty do tworzenia na szybko, no i z Premium mimo że nie oglądasz żadnych reklam to twórcy których programy oglądasz dostają jakiś hajs od youtube.

    Rozważam od czasu jakiegoś, ale poczekam jeszcze chwilę. Zobaczymy czy się ugną i skasują kanał TV Republika.

  • edytowano 12 January

    @ms.wygnaniec powiedział(a):
    1. Nie cieszymy się.
    2. Despekt nie tylko wobec Metropolity Krakowskiego, ale i całego Epidiaskopu, bo wzmiankowany na drugą kadencję wybran nie został, co pokazuje jego 'popularność' , a teraz trafi z rozdzielnika.
    3. Zdalne zarządzanie diecezją (taka odmiana management by helicopter) się słabo sprawdza, w ocenie zawistnego, lokalnego kleru diecezjalnego.
    4. Co do reszty, to pytanie, kto będzie jeszcze żył za rok pozostaje złośliwie otwarte.
    Jam tylko zasięgał języka, więc nic mojego w uwagach.

    +1

    Dużo bardziej

    @Przemko powiedział(a):

    @MiejSen powiedział(a):
    Z aktualności o darmowych produktach gugla. Translate coś jakość obniżył od tygodnia. Hmm? YT informuje, że: Chcesz mnie bez reklam? Kup premium, kup. Blokowanie reklam jest nielegalne! - To jest siła perswazji. Rozglądam się czy po mnie jadą. Po co tak naciskają? Starczy się wylogować, zalogować znowu i jest luz na kilka tygodni z upomnieniami.

    Polecam Youtube Premium Family, 39 PLN bodajże i 5 osób ma święty spokój, nie ma reklam, są dodatkowe ficzersy takie jak wygodne plejlisty do tworzenia na szybko, no i z Premium mimo że nie oglądasz żadnych reklam to twórcy których programy oglądasz dostają jakiś hajs od youtube.

    Tez korzystam.

  • ja korzystam z ublock origin, odkąd zaczęli upominać za adblocka....

  • Niemal mi jej szkoda :smiley:

  • @kulawy_greg powiedział(a):
    ja korzystam z ublock origin, odkąd zaczęli upominać za adblocka....

    Mam ublock od zawsze na kompie i za niego upominają, ale tak jak napisałem wystarczy się wylogować i pani przedszkolanka idzie dalej z kontrolą, o nas zapomina, a jak się zalogujemy, to już jej nie ma i wraca dopiero po miesiącu. Na telefonie mam adblocka i przez niego korzystam z neta, ale do odtwarzania yt mam taką aplikację ymusic.io. Polecam! Działa na androidzie, choć nie ma jej w sklepach gugla i android przy instalowaniu może informować, że jest z nieznanego źródła i ble ble. Pozwala słuchać w tle i bez reklam, choć nie pozwala obrazu oglądać, co mi odpowiada.

  • @Przemko powiedział(a):

    a jaką odpowiedź dostała?

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.