Skip to content

Olimpiada

Nu, przepłynęli łódeczki ze sportsmienami i przy okazji okazałem dzieciom, że patrzcie, u nas już ciemno, a w Paryżewie o tej samej godzinie jeszcze jasno, a to hetza!

Wzruszyło mnie niemożebnie, że końkurs surfingu odbędzie się, a jakże, w Republice Fhąsuskiej, ale na drugiem końcu świata, na Tahiti, gdyż fala Pacyfiku lepsza.

Natomiast cały ten szoł pederastów przebierańców, jaki przy tym zrobili, to jakaś taka feta zboczonego wyuzdania. Jak to ujon synalek mój, gieneralnie tańczyła dziewczyna przebrana za chłopa, przebranego za dziewczynę. I tak se myślę, nu jakie to wspaniałe, że każdy pokręcony obywatel mógł zamanifestować swoje pokręcenie, bhawo bhawo! Każdą różnicę przekroczymy i tak dojdziemy do ideału angrodyna szatanisty.

Przy okazji igrzysk olimpijskich.

Na których to igrzyskach jak się przekroczy kreskie o dwa centymetry, to jest spalony i się bramka nie liczy. Co wiency, kerownictwo sportowe danych igrzysk to ostatnie ważniaki białego świata, które potrafią szybko i bezbłędnie odpowiedzieć na dramaticzne pitanje "What is a woman, tak?"

«13456789

Komentarz

  • Łoooo i jeszcze pani śpiewa, że Imagine theres no nothing, easy goin fella! Imagine all der people living in relative peace!

    Łooooo, Imagine theres no countries -- zaraz po tym jak dwieście countries machało swojemi flagi. And no religion too!

  • Imaginujcież sobie, że nie ma złotych medali, I wonder if you can! I że bonusów dla działaczy nie ma...

    Kurwy.

    You may say it's cokolwiek niespójne.

  • I zboki i baby z brodami i faceci przebrane za baby. Posrał się ten świat.

  • I gołe jaja jakegoś zboka pomalowane na niebiesko.

  • edytowano 26 July

    otwarcie olimpiady czarną mszą

  • Pojawił się i złoty cielec.

  • Jak to ujon synalek mój, gieneralnie tańczyła dziewczyna przebrana za chłopa, przebranego za dziewczynę.

    Mój zmarkotniał i dodał NIE WYGLĄDA TO DOBRZE

  • Podobno też nie ma ruskich, bo gremialnie odmówili przyjazdu po tym, jak Francuzi uznali że nie wpuszczą nikogo poza samymi sportowcami gdyż za duże ryzyko szpiegostwa?

  • @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):
    Imaginujcież sobie, że nie ma złotych medali, I wonder if you can! I że bonusów dla działaczy nie ma...

    Kurwy.

    You may say it's cokolwiek niespójne.

    To już było, jak bracia oddzieleni zaczęli odmawiać Credo nicejskie. Logika jest pierwszą ofiarą rewolucji.

  • Nawet żydzi na tt oburzeni z parodii Ostatniej Wieczerzy.
    https://pbs.twimg.com/media/GTcv966WMAAgqze?format=jpg&name=medium

  • @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):
    Babiarz jednak nie strzymał: "Imagine... Czyli świat bez nieba, narodów i religii. I to jest wizja tego pokoju... który wszystkich ma ogarnąć... To jest wizja... komunizmu... niestety ;__;"

    Kocham ja tego człowienia!

    Jak to bez religii? Organizatorzy promują kult szatana.

  • "To w sumie jedna wielka ceremonia kakao" - skomentował człowień na Twitterzu, nawiązując do programu Pana Kożuszka.

  • @JORGE powiedział(a):

    @peterman powiedział(a):
    "To w sumie jedna wielka ceremonia kakao" - skomentował człowień na Twitterzu, nawiązując do programu Pana Kożuszka.

    Chyba trafnie.

    Ale powiem tak na marginesie, że odcinki Kożuszka wspólnie z byłą gwiazda rocka mi nie bardzo odpowiadają. Coraz słabszy humor jest, taki seksualno-obleśny, naprawdę trzeba tak pajacować ? Natomiast kiedy Kożuszek jest sam trzyma poziom.

    Dobre są też rozmowy Trzech Panów K. u Kożuszka.

  • edytowano 27 July

    Nie oglądam olimpiady. Rozpoczęcie było obrzydliwe. We Francji już nie ma normalnych ludzi, tylko same zboki? Parodia Ostatniej Wieczerzy obleśna. Syf i świat na opak.

  • @JORGE powiedział(a):
    Ale powiedz Ignac po co to oglądać ? Jaki postęp zrobiłeś w życiu, jaką wartość wyniosłeś (i twoja rodzina) ? Pojebany szoł dla pojebanych ludzi, no kto mógł się tego spodziewać ...

    Wiesz pan, może to głupio zabrzmi, ale podobało mi się, jak płynęły Sekwaną łódki z reprezentacjami wszystkich krajów, nawet Wysp Hula-Gula.

  • Imagine there's no countries...

  • and there’s no genders too.

  • nawet flagę olimpijska wciągnęli na maszt do góry nogami - ta ceremonia to była parodia wszystkiego: kultury, człowieka, wiary i sportu

  • Zawiesili Babiarza w obowiązkach służbowych.

  • @Cyrylica powiedział(a):
    Zawiesili Babiarza w obowiązkach służbowych.

    Szybko poszło.

  • Rona Howarda oszczędzili

  • edytowano 27 July

    @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):

    @Cyrylica powiedział(a):
    Zawiesili Babiarza w obowiązkach służbowych.

    Szybko poszło.

    Czy ja wiem, dziwne że go od razu nie wyrzucili.

  • Za obrazę uczuć religijnych?

  • Gdyby ktoś miał doń jakiś kontak, niech poda. Chętnie mu pogratuluję.

  • edytowano 27 July

    Anna-Maria Żukowska 💁🏻‍♀️
    ·
    Jul 27, 2024
    @AM_Zukowska
    ·

    Nie no @tvp_info czy Wyście zwariowali?! My tu się możemy przekomarzać na Twitterku o sensy,ale żeby z tego powodu zawieszać dziennikarza?

    Nie znam środowiska sportowego,dlatego proszę @tzimoch i @K_Stanowski o przekazanie red. Babiarzowi słów wsparcia ode mnie. To jest skandal.
    Onet Wiadomości
    @OnetWiadomosci
    🔴 Z ostatniej chwili http://dlvr.it/TB7vbl
    Anna-Maria Żukowska 💁🏻‍♀️
    @AM_Zukowska

    I Babiarz mi ani brat ani swat. Nie sądzę, żebyśmy mieli zbliżone poglądy czy styl życia albo postawy etyczne. Ale to nie jest istotne. Zawieszenie dziennikarza z powodu jakiejś totalnej pierdoły, w której nikogo nie obraził ani nic, to nadgorliwość i kompletna głupota.
    3:53 PM · Jul 27, 2024

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.