Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1666667668669671

Komentarz

  • Nie wiem. Wieczorek to komunistyczny buc bez śladu rozumienia co to takiego nauka ale Gdula coś myśli. Jeśli z jednej strony wziąć naukowych bonzów z PANu i dziesiątków komitetów, komisji, rad, zespołów i innych ciał zbiorowych a z drugiej Wieczorka i Gdulę, to zaskoczę cię - bardziej bym kibicował Wieczorkowi i Gduli. Kierownictwo polskiej nauki jest strasznie skorumpowane.

  • @JORGE powiedział(a):
    To nie jest żaden demon. To jest niechcący obudzony narcyz psychopata, który bardzo świadomie ustawił swoją pozycję i drogę. Nie jest ona zbieżna z polskim interesem.

    Hipnotyzuje ludzi, to jest fakt. Nawet epidiaskop stoi przed nim na baczność.

  • @los powiedział(a):

    @JORGE powiedział(a):
    To nie jest żaden demon. To jest niechcący obudzony narcyz psychopata, który bardzo świadomie ustawił swoją pozycję i drogę. Nie jest ona zbieżna z polskim interesem.

    Hipnotyzuje ludzi, to jest fakt. Nawet epidiaskop stoi przed nim na baczność.

    Żeby była jasność, nie chcę żeby wyglądało to, że Donka lekceważę. Zawodnikiem w niektórych aspektach był mocnym. W końcu zrobił to co miał zrobić. Mi chodzi, żeby całe zagadnienie wypośrodkować. Przede wszystkim dlatego, że demonizowanie i histeria powodują, że przeciwnik staje się gigantem, chociaż nie jest.

  • Jak zwykle ciekawa dyskusja zaczepiają również o kwestię nowego otwarcia w PiS. Panowie mają rację, póki co nie widać żadnej zmiany ani jakościowej ani ilościowej, na lidera wysuwany jest Błaszczak w miejsce Kaczyńskiego. A wkurw ludzi na PiS jak był tak jest i tak jak panowie mówią lud może uznać przy wyborach prezydenckich że jest za wcześnie na powrót PiS do jakiejkolwiek władzy i odda kraj Platformie dla zasady.

  • 7my7my
    edytowano 28 September

    @Przemko powiedział(a):
    Oprócz niemieckiego ma też trochę wsparcia amerykańskiego ponieważ Amerykanie uważają, że silne Niemcy są im w Europie potrzebne. A menedżerem Tusk jest jak Tomasz Lis, o którym sędzia powiedział, że "zatrzymał się w latach 90-tych".

    On ma wsparcie elit politycznych zachodu, establishmentu tradycyjnego czy tam liberalnego, nie tylko niemieckiego, ale z racji że jest częścią EPL a Europą rządzą Niemcy najbardziej ich widzimy.

    Wkręcił się, jest częścią większej całości, on pracuje na nich a oni na jego, bo ustawił w ich głowach, że w Polsce dzieje się to samo co u nich,

    czyli obrona systemu, ładu przed siłami antysystemowym, populistami, faszolkami.

  • Zdrada państwa za obcy jurgielt, a w szczególności zdrada na rzecz niemcorosji powinna być w Polsce karana śmiercią.
    To jest czyn gorszy niż morderstwo ze szczególnym okrucieństwem.
    Taką mamy historię.
    Prawo i Sprawiedliwość to najlepsza część narodu - w wielu przypadkach są to osoby, które zdobyły się na heroizm w obronie Polski, a pełną skalę tego heroizmu poznamy być moze dopiero na Sądzie Ostatecznym. Niestety posiadają jedną zasadniczą słabość - skala niegodziwości i zbrodni naszych wrogów zaskoczyła ich i do dziś stoją bezradni przed antypolskim spiskiem UE (czyli niemcorosji), nie potrafiąc trafnie zdiagnozować wroga.
    Jarosław Kaczyński zdefiniował tuska jako niemieckiego agenta, a PO jako partię zewnętrzną. Nie zdefiniował jednak UE jako rosyjsko-niemieckiej siatki agenturalnej mającej na celu zniszczyć Europę.
    Ścisła współpraca niemiecko-rosyjska była widoczna nie tylko w akcji oczerniania Polski przed całym światem jako rzekomo "niepraworządnej". Była też widoczna w akcji nielegalnego sprowadzenia do Europy (w tym do niemiec) milionów muzułmańskich mężczyzn w weiku poborowym.

  • @trep powiedział(a):
    Argument, że anusofilia to zuooo, gdyż tak twierdzi Kościół już nie trafia, bo kto by się tam takimi pierdołami przejmował. Zwłaszcza, że pan papież "kazał ich błogosławić".

    No kazał. I co pan zrobisz?

  • Pozorowanie pracy premiera RP wypełnia najwyżej połowę czasu pracy tuska, reszta to niemieckie konsultacje.
    Tak było w latach 2007-2014, tak jest też teraz.
    Tylko jedno mnie dziwi - że polskie służby specjalne nic na ten temat nie wiedzą.

  • @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):

    @trep powiedział(a):
    Argument, że anusofilia to zuooo, gdyż tak twierdzi Kościół już nie trafia, bo kto by się tam takimi pierdołami przejmował. Zwłaszcza, że pan papież "kazał ich błogosławić".

    No kazał. I co pan zrobisz?

    Nie wiem jak trep ale ja się nie posłucham.

  • @KAnia powiedział(a):

    Jarosław Kaczyński zdefiniował tuska jako niemieckiego agenta, a PO jako partię zewnętrzną. Nie zdefiniował jednak UE jako rosyjsko-niemieckiej siatki agenturalnej mającej na celu zniszczyć Europę.

    ... w sytuacji gdy połowa obywateli RP głosuje na partię rusko-pruską? Mainstrimowe media w Europie ogłosiłyby go wariatem, nic by politycznie nie zyskał.
    Ta prawda jest znana pisowcom, ludzie na X piszą o tym otwarcie.

  • Piszecie, że nie ma żadnego planu - tyle że właśnie ten brak planu... to jest plan.

    Wracam do wpisów sprzed roku. Po co na listach pojawił się Kołodziejczak? Przecież głosów nie przysporzył, jak nawet komuś zabrał, to PSL, więc prawdopodobnie pozbawił mandatu jakiegoś zasłużonego działacza PO / PSL. Był, żeby robić zadymę, zamieszanie i destabilizować państwo - chyba głównie z pozycji opozycji przeciwko mniejszościowemu rządowi Morawieckiego / Czarnka, ale o ileż wygodniej taką destabilizację robić z pozycji władzy.

  • @JORGE powiedział(a):
    Przymioty Tuska jako człowieka są żadne, szefem jest tragicznym, a to potrafię ocenić, ma najgorszy z możliwych styl zarządzania zespołem.

    To jest świadome, Jorge, tak samo jak danie Komorowskiego na prezydenta a Kopacz na premiera. To jest testowanie - ile jeszcze plwocin polska twarz przyjmie. Idzie na to, że jest to naczynie bez dna.

  • Przyjrzałem się dorobkowi Sankowskiego i Borowika. Ani jeden ani drugi nie ma nic wspólnego ze sztuczną inteligencją. Ot, jedna kamaryla zastąpiła drugą. Zieeew.

  • Zapomnieliście o tym bandycie?

  • @los powiedział(a):
    Przyjrzałem się dorobkowi Sankowskiego i Borowika. Ani jeden ani drugi nie ma nic wspólnego ze sztuczną inteligencją. Ot, jedna kamaryla zastąpiła drugą. Zieeew.

    No i masz ...

  • edytowano 28 September

    A nie, właśnie zniknął z fejsika, nie nagrywa już regularnie filmów z kuchni z chlaniem.

    "Alkoholowe imperium polityka-celebryty-biznesmena runęło z hukiem i komornicy zajmują majątek w nieruchomościach oraz spółkach, ale z restauracji Czarcia Łapa w Lublinie Palikot nie zamierza rezygnować."

    https://jawnylublin.pl/czarcia-lapa-szykuje-sie-do-otwarcia-a-do-drzwi-palikota-pukaja-komornicy/

  • Póki, co największą rysę na wizerunku Tuska zrobił ... bóbr. Ale jadą na internetach !

  • @JORGE powiedział(a):
    Póki, co największą rysę na wizerunku Tuska zrobił ... bóbr. Ale jadą na internetach !

    Nawet na politico.eu o tym napisali, a więc kwestia uwalenia żeglugi śródlądowej w Polsce jest bardzo bardzo ważna, żadnego zwalania na bobry, przyroda jest święta.

  • edytowano 29 September

    @Smok_Eustachy powiedział(a):

    Jadą a PiS ma to gdzieś, zamiast wziąć bobra na sztandar.

    A widzisz, kolego, traktujesz sprawy czasami w zbyt uproszczony sposób, no i oczywiście czepiasz się PiSu w wymyślonych sytuacjach.

    Po pierwsze największą moc ma przekaz kiedy nie jest robiony przez partię, jest wtedy najbardziej wiarygodny. Gdyby PiS podchwycił bobra na dużą skalę by zjawisko zarżnął szybciutko.

    A po drugie, PiS inteligentnie się przyłączył, nawet Morawiecki tłitem skleił z Donalda, ale delikatnie. Mam na fejsie profil PiS i widzę co wrzucają.

    Jeszcze raz chcę podkreślić jedną rzecz - na dzień dzisiejszy nic w PiS złego się nie dzieje. Dokładnie tak jest w partii, która oddała władzę, ale cały czas jest bardzo silna, co pokazało wygranie wyborów. Rozliczenia rewolucyjne są w partiach, które przegrały. W dużych organizmach, zorganizowanych, funkcjonują procesy.

  • 7my7my
    edytowano 29 September

    @JORGE powiedział(a):

    @Smok_Eustachy powiedział(a):

    Jadą a PiS ma to gdzieś, zamiast wziąć bobra na sztandar.

    A widzisz, kolego, traktujesz sprawy czasami w zbyt uproszczony sposób, no i oczywiście czepiasz się PiSu w wymyślonych sytuacjach.

    Po pierwsze największą moc ma przekaz kiedy nie jest robiony przez partię, jest wtedy najbardziej wiarygodny. Gdyby PiS podchwycił bobra na dużą skalę by zjawisko zarżnął szybciutko.

    A po drugie, PiS inteligentnie się przyłączył, nawet Morawiecki tłitem skleił z Donalda, ale delikatnie. Mam na fejsie profil PiS i widzę co wrzucają.

    Jeszcze raz chcę podkreślić jedną rzecz - na dzień dzisiejszy nic w PiS złego się nie dzieje. Dokładnie tak jest w partii, która oddała władzę, ale cały czas jest bardzo silna, co pokazało wygranie wyborów. Rozliczenia rewolucyjne są w partiach, które przegrały. W dużych organizmach, zorganizowanych, funkcjonują procesy.

    To jest racja, jeżeli informacja ma naklejkę PiS to jest automatycznie odrzucana przez większość odbiorców, nawet w najoczywistszej sprawie.

    Więc jeżeli jakiś przekaz antyrządowy sam żre to PiS nie powinien poza swoim gettem medialnym specjalnie szarżować.

    Tak samo czasem widać oburzenie PiSowców w sieci jak ktoś powie, że PO jest tak samo zła jak PiS, albo że jest tak żle jak za PiSu.

    Dla większości ludzi poza elektoratem PiS, nie ma gorzej niż PiS, więc nie mają innego języka, aby wyrazić skrajne rozczarowanie Tuskiem.

  • @los powiedział(a):
    Przyjrzałem się dorobkowi Sankowskiego i Borowika. Ani jeden ani drugi nie ma nic wspólnego ze sztuczną inteligencją. Ot, jedna kamaryla zastąpiła drugą. Zieeew.

    A zespół, który zgromadził?

  • Jak kto poda nazwiska to ocenię. Zacznę od sprawdzenia, czy na liście jest prof. Roman Słowiński.

  • Byłem na rowerze zwiedzać bunkry ( okolice warszawy ).

    Obserwacje mam takie, ze po lasach kręci się wielu grzybiarzy. Widziałem wiadra pełne grzybów.

  • @los powiedział(a):
    Jak kto poda nazwiska to ocenię. Zacznę od sprawdzenia, czy na liście jest prof. Roman Słowiński.

    Za wiki:
    Skład Rady Naukowej IDEAS NCBR:
    Marta Kwiatkowska (University of Oxford, przewodnicząca)
    Marek Barwiński (Isomorphic Laboratories)
    Ran Canetti (Boston University)
    Zofia Dzik (Instytut Humanites)
    Aleksander Mądry (Massachusetts Institute of Technology)
    Tim Roughgarden (Columbia University)
    Wojciech Samek (Fraunhofer Heinrich Hertz Institute)
    Marcin Żukowski (współtwórca Snowflake[w innych językach])

  • @celnik.mateusz powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    Jak kto poda nazwiska to ocenię. Zacznę od sprawdzenia, czy na liście jest prof. Roman Słowiński.

    Za wiki:
    Skład Rady Naukowej IDEAS NCBR:
    Marta Kwiatkowska (University of Oxford, przewodnicząca)
    Marek Barwiński (Isomorphic Laboratories)
    Ran Canetti (Boston University)
    Zofia Dzik (Instytut Humanites)
    Aleksander Mądry (Massachusetts Institute of Technology)
    Tim Roughgarden (Columbia University)
    Wojciech Samek (Fraunhofer Heinrich Hertz Institute)
    Marcin Żukowski (współtwórca Snowflake[w innych językach])

    Rada Naukowa to mundrale, którzy nic nie robią tylko dodają splendoru. Wiem to, bo sam jestem w kilku radach naukowych. Pisał kolega o zespole.

  • https://wiadomosci.wp.pl/kaczynski-wsciekly-na-morawieckiego-prezes-pis-oskarza-i-grozi-konsekwencjami-7076679143652224a

    "Otwarty sprzeciw Michała Dworczyka wobec połączenia PiS i Suwerennej Polski wywołał wrzenie w partyjnej centrali na Nowogrodzkiej – wynika z informacji Wirtualnej Polski. - To oddali nas od zwycięstwa w wyborach. Jestem przeciwnikiem takiego rozwiązania - powiedział były szef KPRM w TVN24, dodając, że w Suwerennej Polsce "z jednej strony jest bardzo dużo wartościowych ludzi", ale "z drugiej strony w kierownictwie jest sporo osób, które są cyniczne, radykalne i nastawione na swój indywidualny albo partyjny interes polityczny".

    W otoczeniu prezesa PiS takie słowa jednego z najbliższych współpracowników Mateusza Morawieckiego są interpretowane jako wypowiedzenie posłuszeństwa prezesowi PiS. Nie przez Michała Dworczyka, a przez samego Morawieckiego i jego ludzi. "

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.