Skip to content

Kanał 0

1161718192022»

Komentarz

  • To zweryfikuje czas. Ja tylko wrzucam informację.

  • @celnik.mateusz powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    Kolejny koleżka, którego zdanie nic mnie nie obchodzi.

    To akurat nie ma znaczenia. Jeżeli projekt wypali to stanie się częścią sceny politycznej.

    Jeżeli wypali, to się zainteresujemy. Być może.

  • @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):

    @celnik.mateusz powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    Kolejny koleżka, którego zdanie nic mnie nie obchodzi.

    To akurat nie ma znaczenia. Jeżeli projekt wypali to stanie się częścią sceny politycznej.

    Jeżeli wypali, to się zainteresujemy. Być może.

    Im lepsza reklama tym większa szansa że wypali. Znajomi piszą ciekawe tekstu ale że portal niszowy to nikogo nie interesuje.

    https://nowyswiat24.com.pl/2024/09/11/czy-kryzys-zadluzenia-pokona-gospodarke-panstwa-srodka/

  • edytowano 25 September

    Kanał zero - 1,31mln subskrybcji

  • Zmieniam zdanie. Może to i jest oferta PiS dla idiotów? ;-)

  • W internacie trzeba wybrać stronę i kliknąć, kompletny idiota sobie nie poradzi. Telewizor jest lepszym medium.

  • Ale tylko pod warunkiem, że pilot się gdzieś nie zapodzieje.

    👣

    🐾
    🐾

  • Dla starych idiotów tv jeszcze ma znaczenie, młodzi idioci telewizji nie umieją podłączyć inaczej niż internetem

  • Suodkie

  • @los powiedział(a):
    Suodkie

    Cieszymy się, że dokopał Gdule, ale przestawia rzeczywistoś w sposób przekłamany. Mówi, że ssp to są dojne krowy dla wszystkich, i że nie ma różnicy jaka partia itd.

    A czy faktycznie nie ma różnicy?

  • Obrazek owszem ładny, ale nieco mylący, gdyż wiele w nim zielonych szczałek.

    Fajnie by było, gdyby kto zsumował delty; mielibyśmy obrazek mondżejszy.

  • Gdzieś dzisiaj widziałem, że za ciemnej pisoskiej nocy było 115 dużych baniek plus a za peowskiego dnia jakiś spory minus, ale nie chce mi się tego szukać a pamięć mam zawodną.

  • Pomyliłem nierząd wielgości:

    Łączny wynik wszystkich analizowanych firm w drugim kwartale 2024 r. pokazał stratę rzędu 322 mln zł, kiedy rok temu w analogicznym okresie te same firmy zaraportowały 11,5 mld zł zysku.

  • @KAnia powiedział(a):
    Ae to trzeba by przyznać, że rząd PiS zrobił coś dobrze, a to nie może ośmiogwiazdkowcowi przejść przez gardło.

    Stanowski to nie ośmiogwiazdkowiec, ale siedzący na płocie. Taki sobie model biznesowy wymyślił. Jak raz brzydko powie o Tusku, to pamięta, że o Kaczyńskim też trzeba, choćby bez sensu. W każdym razie, intelektualnej uczciwości tam nie ma co szukać, ale i tak raczej bardziej obrywa PO niż PiS. Być może tak trzeba, być może inaczej się nie da ośmiogwiazdkowej blokady mentalnej przebić.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.