Skip to content

PAD - co dalej

1181921232452

Komentarz

  • Premier powiedziała, że nie widzi żadnego innego kandydata PiS w przyszłych wyborach prezydenckich niż Andrzej Duda "ani powodu, dla którego nie mielibyśmy go popierać". - Jestem też przekonana, że on wygra w tych wyborach - podkreśliła.
    Beata Szydło powiedziała(a):
    - Uważam, że uda się znaleźć porozumienie. Mam wrażenie, że w dyskusje o reformie sądownictwa wkradło się zbyt dużo niepotrzebnych emocji. Zmiany w wymiarze sprawiedliwości to jedna z najtrudniejszych naszych reform, ale też jedna z najbardziej oczekiwanych. Musimy też brać pod uwagę kontekst polityczny. Środowiska walczące ze zmianami w sądach, opozycja parlamentarna, chcą wykorzystać różnice między nami, aby nas podzielić
    dodała Całym swoim politycznym życiem Jarosław Kaczyński udowodnił, że potrafi doprowadzić nasze środowisko do władzy i, co więcej, jestem przekonana, że dzięki niemu będziemy rządzić przez następną kadencję
    i jeszcze - Uważam, że uda się znaleźć porozumienie. Mam wrażenie, że w dyskusje o reformie sądownictwa wkradło się zbyt dużo niepotrzebnych emocji. Zmiany w wymiarze sprawiedliwości to jedna z najtrudniejszych naszych reform, ale też jedna z najbardziej oczekiwanych. Musimy też brać pod uwagę kontekst polityczny. Środowiska walczące ze zmianami w sądach, opozycja parlamentarna, chcą wykorzystać różnice między nami, aby nas podzielić


    wszystko w wywiadzie w Gościu Niedzielnym, który został streszczony przez onet.
  • los napisal(a):
    qiz napisal(a):
    Naukowiec mierzy to, co mierzalne i dostrzegalne.
    Widziałeś kiedyś takiego na WF?

    kodomita żydobanderowiec sekciarz smoleńsko-laskowy, buehe hehe ;)
  • Rafał napisal(a):
    I jeszcze jedno: PAD gra ostro i może przegra. Jego oferta jest jednak jasna: nie będzie Senat ani żadne ciało w pełni kontrolowane przez zarząd PiS kontrolować w pełni sądownictwa.
    Pewnie, a jak teraz sami się kontrolują, czyli ekstrakt kuruw i złodziejuw, to jest pysznie.

  • A co do wyborów- Mieszkanie PLUS, zajebanie arbuzów i paru grubasów w pierdlu (od Hajki począwszy) to gwarancja większości. Ze wskazaniem na konstytucyjną.
    Więc niech się fircyk Aduś schowa.
  • Jeśli celem jest władza PiS i silne, opresyjne państwo socjalne to może i tak. Peronizm rulez. Ja jednak nie na to się umawiałem. Do tego to działa dość krótko i zawsze prowadzi do kryzysu gospodarczego i spadku poziomu życia w perspektywie 10-20 lat, a czasem wcześniej.
  • A Salazaryzm?
  • W negocjacje PADa i JarKacza wkracza Zofia Romaszewska. Niepokoi ją kierunek, w jakim zmierza polska demokracja, twierdzi, że poprawki PiS są nie do przyjęcia i takie tam. I to tuż przed kolejnym spotkaniem JarKacza z Prezydentem.

    https://wpolityce.pl/polityka/363221-zofia-romaszewska-dolewa-oliwy-do-ognia-te-poprawki-absolutnie-nie-zasluguja-na-przyjecie?strona=1

    Tu do posłuchania:
    http://www.radiozet.pl/Radio/Programy/Gosc-Radia-ZET/Zofia-Romaszewska-PiS-gra-z-Andrzejem-Duda-nieczysto.-Ich-poprawki-nie-zasluguja-na-przyjecie
  • ..., z szacunku dla siwego łba.
  • Czy te babcie nie mają wnuków?
  • Romaszewski zza grobu, czyli ciąg dalszy wpływów obcych na politykę polską...

    czyje usta mówią zwiędłymi usty Zofii Romaszewskiej? braci Słowian? narodu wybranego?

    Bida my!
  • DMC napisal(a):
    Czy te babcie nie mają wnuków?
    10/10

    Od lat zycze takim osobom pogodnej emerytury i radosci z wychowywania wnukow.
    Bo takich osob jest wiecej.
    Ale, ale pani Romaszewska seniorka nie ma wnukow :(
  • christoph napisal(a):
    A Salazaryzm?
    Musiałbym poczytać i rozeznać więcej. Sporo czasu minęło od Salazara, Franco i Piłsudskiego - przynajmniej od ich początków. Zmieniły się okoliczności i obyczaje. Dwóch pierwszych miało szczęście rządzić bardzo długo. Nie nie jestem pewien czy to było dobre dla Hiszpanów i Portugalczyków, mimo że na początku było.
  • edytowano October 2017
    Ja tam bym wieku nie wypominała. Braku wnuków tym bardziej. Pani Zofia ma córkę. I o nią dba tak, jak zapewne dbałaby o wnuki. Córka Pani Zofii chciała być prezesem TVP, ale nie wyszło. Córka Pani Zofii ma od jakiegoś czasu problemy z finansowaniem Biełsatu (zresztą niedawno MSZ wypowiedziało umowę o finansowaniu). Także Pani Zofia dba o córkę i jej interesy.

    I jeszcze cytat z córki Pani Zofii

    image
  • niech się obie zapiszą do kodu
  • DMC napisal(a):
    Czy te babcie nie mają wnuków?
    właśnie dlatego preziem Wawy powinien zostać Jaki. Rzygam już tymi "styropianowcami".
  • córka to taka żydobanderosorosówa
  • edytowano October 2017
    qiz napisal(a):
    córka to taka żydobanderosorosówa
    Klimat jej konta na TT też sugerowałby taką tezę.
  • Takwięc nie oceniajmy po nazwisku. Że tatuś był trochę wporzo (trochę- bo uwalił Olszewskiego do senatu, bojąc się, że sam nie wejdzie), to nic o mamusi ani o córci nie mówi. Ot, taka Róża Graf Granat Hajl von Junginingen.
  • I pan prezydent Andrzej Duda, i pan prezes stoją na stanowisku, że nie ma potrzeby ujawniania tego aneksu; że w tej chwili nie ma takiej konieczności - oświadczył Łapiński.

    Pan prezes wspomniał, że na podobnym stanowisku stał śp. prezydent Lech Kaczyński - dodał Łapiński.
  • Łapiński różne rzeczy mówi ... nie wierzę jak psu.
  • Akurat tutaj można wyciągnąć jasne wnioski. Miałby być ujawniony aneks, byłby w 2015. Pewnie jest to wydmuszka. Zaraz zostanę zjechany, ale może Antoni to zajebisty rewolucjonista i ostatni sprawiedliwy czyściciel ubeków, ale w jego umiejętności administracyjno-polityczne nie wierzę, a w tym przekonały mnie 2 ostatnie lata marazmu w WP.
  • No ale PAD i AM nie żyją w przesadnej przyjaźni.

    Gdyby aneks był wydmuszką, prezydent mógłby go spokojnie opublikować, miałby nawet dodatkowy argument w konflikcie z AM.
  • Aneks to są zbyt poważne rzeczy, czy jest to wydmuszka czy nie i zakładam, że całym tym interesem rządzi JarKacz, a Duda pewnych granic nie odważy się przekroczyć.
  • Jeśli jest wydmuszką, to poważny nie jest, no chyba że jako potencjalne narzędzie szantażu wobec osób, które nie znają treści.
  • Jeśli jest wydmuszką, to jest kompromitacją PiSu.
  • Tym prezydent raczej się nie przejmuje.
  • Pigwa napisal(a):
    Tym prezydent raczej się nie przejmuje.
    JarKacz się przejmuje, a nie sądzę, że Andrzej jest gotowy na wojnę atomową z naczelnikiem.
  • edytowano October 2017
    DMC napisal(a):
    Akurat tutaj można wyciągnąć jasne wnioski. Miałby być ujawniony aneks, byłby w 2015. Pewnie jest to wydmuszka. Zaraz zostanę zjechany, ale może Antoni to zajebisty rewolucjonista i ostatni sprawiedliwy czyściciel ubeków, ale w jego umiejętności administracyjno-polityczne nie wierzę, a w tym przekonały mnie 2 ostatnie lata marazmu w WP.
    No właśnie nie mogę tego rozgryźć. Może tak jak Kolega spekuluje. A może to jest najtwardszy i najbardziej wytrwały zawodnik Dobrej Zmiany, który systematycznie oczyszcza wojsko i służby z obcej agentury, buduje silną uzbrojeniem, organizacją i duchem armię oraz cenne sojusze szczególnie z USA? Tak twierdzą jego żarliwi zwolennicy. A może to jest cyniczny gracz, smoczy język JarKacza i żądny władzy, ale nieudolny fanatyk jak twierdzą jego wrogowie? Są poszlaki na prawdziwość każdej z tych odpowiedzi.
  • Nie ma to jak poszlaki oparte na twierdzeniach wrogów...
  • Nie chcę tu nikogo obrażać i wyzywać, ale ile trzeba mieć złej woli (albo rubli z jurgieltu), żeby stawiać tak sprzeczne z logiką tezy, jak powyższe?

    Gdyby aneks był wydmuszką, to by szoguny bronka nie rozpruwały sejfów. A Bronek wszystko by ujawnił i rozbroił "bombę".
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.