Skip to content

PAD - co dalej

1222325272852

Komentarz

  • qiz napisal(a):
    A co u Kingi?
    patrz wyżej wymieniony artykuł
  • No ja nieczytaty
    I mało zinternetowany po stonogowemu
    I co w tej obyczajowce?
    Jakieś szczegóły ? Spali przed ślubem? Albo i bez ślubu ?
    Pod chupą sie pobrali?

    Mnie tam pani Kornhauser Duda sie podoba to i mąż ma u mnie kredyt
  • randolph napisal(a):A tu nic, cala zgraja mowi jednym glosem. Lapinski, Soloch, Szczerski. Wszyscy konsekwentnie brna w bagno, mowiac ze walcza o czystosc.
    KAnia już zauważyła - w tym roku cichaczem odeszli Magierowski i Sadurska. To już świadczyło o tym, że w obozie prezydenckim coś nie halo.

    A Szczerski podobno mógłby być Ministrem Spraw Zagranicznych, ale nie chce w rządzie pod przewodnictwem Beaty Szydło. Hehehe. W KurskiTV dziś słyszałam.
  • margerytka napisal(a):
    qiz napisal(a):
    A co u Kingi?
    patrz wyżej wymieniony artykuł
    Streść proszę, co tam jest o prezydenckiej córce?
  • qiz napisal(a):
    A co u Kingi?
    Nie wiem. A jakie to ma znaczenie? Śp. Prezydent Lech Kaczyński też miał córkę - i wcale mu nie zaszkodziła
  • erka napisal(a):
    Szczerski podobno mógłby być Ministrem Spraw Zagranicznych, ale nie chce w rządzie pod przewodnictwem Beaty Szydło. Hehehe. W KurskiTV dziś słyszałam.
    krakówek pipkolony

  • qiz napisal(a):
    peterman napisal(a):
    Matka Kurka wrzucał wczoraj przez cały dzień fotki układające się w kalambur sugerujący obyczajówkę. Niemniej jak dla mnie nadal jesteśmy w tej sprawie w lesie. Mrocznym i nieprzyjaznym.
    dużo wrzucał tam fotek żonidła... Ale przecież sam się nie dowiedział. Ktoś mu musiał sprzedać niusa. Ktoś z góry.
    Foty Dubienieckiego też wrzucał. A jak ktoś zapytał, czy chodzi o ułaskawienie wspólnika Dubienieckiego przez PADa, to MK zaprzeczył. Ale nic konkretnego nie napisał.
  • erka napisal(a):
    qiz napisal(a):
    peterman napisal(a):
    Matka Kurka wrzucał wczoraj przez cały dzień fotki układające się w kalambur sugerujący obyczajówkę. Niemniej jak dla mnie nadal jesteśmy w tej sprawie w lesie. Mrocznym i nieprzyjaznym.
    dużo wrzucał tam fotek żonidła... Ale przecież sam się nie dowiedział. Ktoś mu musiał sprzedać niusa. Ktoś z góry.
    Foty Dubienieckiego też wrzucał. A jak ktoś zapytał, czy chodzi o ułaskawienie wspólnika Dubienieckiego przez PADa, to MK zaprzeczył. Ale nic konkretnego nie napisał.

    Janecki w dzisiejszym wsieci wiele wyjaśnił, na mnie wystarczająco. Obyczajówka jest zbędna.
  • randolph napisal(a):
    Jest mozliwe, nawet wielce prawdopodobne. Wasaty mysliwy i polglowek jednej osobie rowmiez byl przekonany, ze racja po jego stronie. HGW jest pewna slusznosci swoich dzialan. Pierwszy za sprawa dominujacych u niego deficytow intelektualnych, druga -moralnych. Czlowiek nie robi niczego - co wymaga wysilku - bez przekonania. Chyba ze jest przymuszany.
    Aha. Sądzę że się Kolega myli. Wąsaty był i jest umoczony że hej. To że jest głupi nie oznacza że nie był agentem. Jest pewien swojego interesu i interesu swojej grupy. Ta jego głupota też może nieco symulowana bo kombinował nieźle. HGW w sposób widoczny nie jest pewna słuszności swoich działań. Jest pewna swojego interesu i swojej niesłuszności i dlatego strasznie się boi. Może boi się najbardziej swojej grupy. Oni obydwoje przez długie lata pracowali dla swoich grup sprzedając publice stworzone dla siebie opozycyjne i profesjonalne legendy.PAD też?
  • margerytka napisal(a):
    https://twitter.com/_Frau_Herta_/status/927509545882091522
    że to przyszła prawniczka? i że tatko dba o interes córci i jej karierę w najlepszej kaście?

    przepraszam, ale logicznie rzecz biorąc, Duda tym bardziej powinien być zainteresowany wyczyszczeniem stajni Augiasza, w której progenitura ma pracować
    powinien być motorem tych zmian, a nie hamulcem
    nie kupuję tego

    poza tym jest Wassermannówna - gotowy wzorzec do naśladowania dla młodej panny Dudzianki, po co oglądać się na jakieś relikty komunizmu
  • KAnia napisal(a):
    że to przyszła prawniczka? i że tatko dba o interes córci i jej karierę w najlepszej kaście?

    przepraszam, ale logicznie rzecz biorąc, Duda tym bardziej powinien być zainteresowany wyczyszczeniem stajni Augiasza, w której progenitura ma pracować
    powinien być motorem tych zmian, a nie hamulcem
    nie kupuję tego

    poza tym jest Wassermannówna - gotowy wzorzec do naśladowania dla młodej panny Dudzianki, po co oglądać się na jakieś relikty komunizmu
    zachecam do czytania artykułu Janeckiego, zdaje sie że nikt sie wzorcami ani stajniami nie przejmuje
  • Ehhh, jutro Prezydent będzie w Radiu Maryja. Zobaczymy, co powie.
  • Będzie smęcił, że jest najwierniejszym z wiernych, a dzięki jego staraniom ratowana jest dobra zmiana.
  • edytowano November 2017
    margerytka napisal(a):zachecam do czytania artykułu Janeckiego, zdaje sie że nikt sie wzorcami ani stajniami nie przejmuje
    Semka wrzucił fragmenty na TT:

  • A może ktoś zagroził, że Kindze może się stać krzywda?
  • Mania napisal(a):
    A może ktoś zagroził, że Kindze może się stać krzywda?
    to niech przeniosą dziewuche na studnia na UW i wtedy 24/7 i bedzie pod okiem BOR i matki
  • DMC napisal(a):
    Będzie smęcił, że jest najwierniejszym z wiernych, a dzięki jego staraniom ratowana jest dobra zmiana.
    Pewnie tak. Kurcze... i nominacji generalskich znów nie będzie, i ustawa medialna poszła w zapomnienie, i program cela+ nie ruszy... wszystko szlag trafił.
  • Mania napisal(a):
    A może ktoś zagroził, że Kindze może się stać krzywda?
    To znaczy, że dobra zmiana może zwijać żagle i nie stratować w 2019. Tym razem to PiS i Przyjaciele są tymi, którzy mówią "I am the one who knocks".
  • Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, Pad będzie Adrianem albo go nie będzie wcale.
    Kto mu pozostał?
    Romaszewska z córką i ten łysy pajac?
    Gowin złożył wiernopoddańczy hołd JarKaczowi, Ciastek ledwo przędzie bo K'15 się sypie.
    Kasta znienawidzonych koleżków po fachu i rodzina to za mało by zaistnieć.
    Za trzy lata nikt nie będzie wiedział kto to jest Pad....
  • Ależ to jest smutne...
  • Też mnie kurwa febra trzęsie...
  • edytowano November 2017
    erka napisal(a):
    DMC napisal(a):
    Będzie smęcił, że jest najwierniejszym z wiernych, a dzięki jego staraniom ratowana jest dobra zmiana.
    Pewnie tak. Kurcze... i nominacji generalskich znów nie będzie, i ustawa medialna poszła w zapomnienie, i program cela+ nie ruszy... wszystko szlag trafił.
    No pewnie tak będzie czy też nie będzie. I tak będzie dlatego że PAD jest, wedle definicji Losa, systemowcem a PiS to antysystemowcy. To można łatwo dowieść nawet na bazie krótkiego lamentu Koleżanki: Nominacje generalskie - PAD uważa że armia i szerzej obrona narodowa to jest pewien system i chce dyskutować o jego kształcie i reformować.To budzi irytację jeśli nie wściekłość antysystemowców którzy system chcą rozwalić - wywalić postsowieckich trepów, czyli w zasadzie wszystkich poza wybranymi przez siebie po uważaniu, oraz dobrać sobie kadrę oficerską z podoficerów i nowego naboru a także działaczy antysystemowych. W mediach zapewne PAD też dojrzy jakiś system z ochroną wolności słowa, pluralizmu opinii i własności, pilnowaniem etyki dziennikarskiej, misją itp. Antysystemowcy zaś zechcą obecny układ rozwalić, zaprzańców pogonić, tytuły kazać im posprzedawać i obsadzić media żarliwymi patriotami sprawdzonymi w bojach z systemem. Co do programu cela+ PAD z pewnością postrzega wymiar sprawiedliwości jako system z ochroną praw obywatela, w tym pokrzywdzonego ale i oskarżonego, prawem stabilnym i nie działającym wstecz oraz z zakazem sądzenia we własnej sprawie, a także jasnym i z sankcją umiarkowaną ale nieuchronną znaczy system sprawny. Antysystemowcy zaś zechcą obecny stan rozwalić, wszystkie elementy ustawić od nowa i mieć pod swoją kontrolą oraz dokonać aktów sprawiedliwości dziejowej wstecz i wszerz, surowo i publicznie, znowuż dokonując pełnej wymiany kadr na wierne sprawie.
    To jest naprawdę tragiczny pat.
  • W 2019 Czerepach będzie mu zmieniał pampersa.
  • @Rafał:
    PAD z pewnością
    ja bym funta kłaków nie dał za to, że PAD coś z pewnością...
    a ad rem, to faktycznie coś jest na rzeczy z "gdyby mnie straszono"...
    Polecam łaskawej uwadze koleżeństwa zapomnianą już nieco pękającą starą oponę w dyliżansie prezydenckim.

  • I pana Pańkę
    Mlodzież może nie pamietać
  • Mnie mało interesują słowa, a bardziej czyny. I teraz przychodzi wybrać mi się do Canossy, gdyż częściowo broniłem PAD natomiast obecnie mój kredyt zaufania ulega wyczerpaniu. Działania KRS są skandaliczne i oczekiwałem stosownej reakcji, nominacje generalskie są koniecznością i tu trzeba działać, a nie trwać w klinczu (zakładam że p. Antoni Macierewicz też nie jest bez winy) lub ten klincz jasno przedstawić, brak rozwiązania problemów z tz 'kredytami frankowymi' bo spready to miał być jedynie pierwszy krok, brak raportu z kontynuacji Duda Pomoc.
    Zebrało się tego za dużo jak na dwa lata.
  • DMC napisal(a):
    W 2019 Czerepach będzie mu zmieniał pampersa.
    Można jaśniej?
  • edytowano November 2017
    ms.wygnaniec napisal(a):
    Mnie mało interesują słowa, a bardziej czyny. I teraz przychodzi wybrać mi się do Canossy, gdyż częściowo broniłem PAD natomiast obecnie mój kredyt zaufania ulega wyczerpaniu. Działania KRS są skandaliczne i oczekiwałem stosownej reakcji, nominacje generalskie są koniecznością i tu trzeba działać, a nie trwać w klinczu (zakładam że p. Antoni Macierewicz też nie jest bez winy) lub ten klincz jasno przedstawić, brak rozwiązania problemów z tz 'kredytami frankowymi' bo spready to miał być jedynie pierwszy krok, brak raportu z kontynuacji Duda Pomoc.
    Zebrało się tego za dużo jak na dwa lata.
    Oj dużo, ale czy to PAD? A ile po stronie "twardego jądra" Dobrej Zmiany?

    Tak naprawdę to warto by chyba założyć równoległy wątek "Dobra Zmiana - co dalej?" No bo skoro jest tak dobrze to czemu jest tak źle? Co oznacza mydlana opera pod tytułem "Rekonstrukcja rządu"? Ostatnio pojawia się hasło "zmiany strukturalnej" za którą dopiero ma pójść zmiana personalna.Przecież ona nie ma nic, albo bardzo mało, wspólnego z PAD. Chyba że to jakaś kopia językowa do zmian personalnych w wojsku które mają pójść za strukturalnymi, których najwyraźniej MON nie chce uzgodnić.Co oznacza jeden klub z wielu partii? Jaka jest szansa porozumienia pomiędzy SP a Porozumieniem? Toż to są skrajnie sprzeczne programy i podejścia do państwa i gospodarki.Jaki właściwie program ma Dobra Zmiana poza gonieniem kurew i złodziei? I jaki ma tytuł do wyznaczania kolejnych kurew i złodziei? Co oznacza ciągłe podgrzewanie atmosfery w polityce zagranicznej - że Timmermans rozumiem, ale ostatnio na ostro z Ukrainą i Niemcami to po co? Po co tu Erdogan?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.