Skip to content

PAD - co dalej

1414244464752

Komentarz

  • ombretta napisal(a):
    P. Zofia jakiś czas temu postradała rozum. Najzupełniej dosłownie. Także nie ma co się nad nią pastwić.
    Nad nią nie ale ze PAD taki?
  • peterman napisal(a):
    ŁELKAM BAK!!! :):):)
    :-) :-) :-)

  • marniok napisal(a):
    ombretta napisal(a):
    P. Zofia jakiś czas temu postradała rozum. Najzupełniej dosłownie. Także nie ma co się nad nią pastwić.
    Nad nią nie ale ze PAD taki?
    Czyli PAD wyrządził krzywdę tej kobiecie, stawiając ją na świeczniku jako swojego doradcę.
  • pisałem to wyżej
    to smutne, chciał sie schować za autorytet pani Zofii , a tu ją obnażył
  • ombretta napisal(a):
    P. Zofia jakiś czas temu postradała rozum. Najzupełniej dosłownie. Także nie ma co się nad nią pastwić.
    Podobnie przykro było patrzeć na końcówkę życia Stanisława Lema. Z racji wieku jak i nazwiska pytano go o różne rzeczy, a on odpowiadał... o wszystkim, już takie gupoty wypisywał w felietonach...
  • Dziękuję za życzliwą pamięć :-)
    christoph napisal(a):
    pisałem to wyżej
    to smutne, chciał sie schować za autorytet pani Zofii , a tu ją obnażył
    Z czego płynie wniosek, że nie należy chować się za cudzym autorytetem, tylko pracować nad wyrobieniem własnego. Niestety nic nie wskazuje na to, że PAD ma jakąś własną strategię kreowania autorytetu, woli iść za radami pochlebców z kancelarii, którzy podpowiadają mu to, co widać.

    PAD musi zrozumieć jedno: nie ma najmniejszego sensu głosować na podróbkę Donalda Tuska, skoro można będzie zagłosować na oryginał.
  • KAnia napisal(a):
    marniok napisal(a):
    ombretta napisal(a):
    P. Zofia jakiś czas temu postradała rozum. Najzupełniej dosłownie. Także nie ma co się nad nią pastwić.
    Nad nią nie ale ze PAD taki?
    Czyli PAD wyrządził krzywdę tej kobiecie, stawiając ją na świeczniku jako swojego doradcę.

    O ile wiem, to wtedy gdy ją mianował swoim doradcą, było z nią znacznie lepiej. Niestety choroba z czasem postępuje i teraz jest naprawdę źle.
  • ombretta napisal(a):
    KAnia napisal(a):
    marniok napisal(a):
    ombretta napisal(a):
    P. Zofia jakiś czas temu postradała rozum. Najzupełniej dosłownie. Także nie ma co się nad nią pastwić.
    Nad nią nie ale ze PAD taki?
    Czyli PAD wyrządził krzywdę tej kobiecie, stawiając ją na świeczniku jako swojego doradcę.
    O ile wiem, to wtedy gdy ją mianował swoim doradcą, było z nią znacznie lepiej. Niestety choroba z czasem postępuje i teraz jest naprawdę źle.


    Rację ma Macierewicz, który otacza się TYLKO ludźmi o półtorej pokolenia młodszymi...
  • Witaj ombretto!
  • ombretta napisal(a):
    KAnia napisal(a):
    marniok napisal(a):
    ombretta napisal(a):
    P. Zofia jakiś czas temu postradała rozum. Najzupełniej dosłownie. Także nie ma co się nad nią pastwić.
    Nad nią nie ale ze PAD taki?
    Czyli PAD wyrządził krzywdę tej kobiecie, stawiając ją na świeczniku jako swojego doradcę.
    O ile wiem, to wtedy gdy ją mianował swoim doradcą, było z nią znacznie lepiej. Niestety choroba z czasem postępuje i teraz jest naprawdę źle.


    1) ta pani nie jest i nigdy nie była prawnikiem, więc jej mianowanie na doradcę do spraw reformy sądownictwa przez doktora prawa od początku było kuriozalne
    2) nawet gdyby była w dniu mianowania specjalistą najwyższej rangi, to funkcja doradcy nie jest dożywotna, o ile mi wiadomo
    3) nie mam zamiaru roztkliwiać się nad biedną panią Zofią, której na starość pomerdało się do tego stopnia, że interes własnych córek stawia wyżej niż interes Ojczyzny, takich jak pani Zofia są w Polsce niestety tysiące, a Polska jest tylko jedna
    4) krzywda poszkodowanych - choćby tylko od lipca - przez brak uczciwych sądów w Polsce jest ważniejsza niż samopoczucie tysiąca biednych pań Zoś, którym na starość zachciało się ręcznie sterować prezydentem RP
  • Co ma stan psychiki i umysłu Pani Zofii do jakości ustaw sądowniczych? Co poza kolejnym wątpliwym i naciąganym argumentem przeciw Prezydentowi, a za Ministrem Ziobro?
  • Rafał napisal(a):
    Co ma stan psychiki i umysłu Pani Zofii do jakości ustaw sądowniczych? Co poza kolejnym wątpliwym i naciąganym argumentem przeciw Prezydentowi, a za Ministrem Ziobro?
    Ma łaskawy Kulega recht. Należałoby porządnie wygarbować skóry aktualnie orzekającym swędziom i przypomnieć im, że ferują wyroki w imieniu suwerena, czyli pisoskiej tłuszczy. A te wyroki jak do tej pory są zbyt łagodne.
  • O widzę Kolega też z rygorystów. Czy myśli Kolega, ze jak już KRS i SN zostanie obsadzone nowymi swędziami to te wyroki jak za dotknięciem różdżki staną się surowsze? No i jakie to wyroki są za łagodne? Może te które nie zapadły? Bo z tego co wiem, a mogę się mylić bo nie jestem prawnikiem, to wyroki zapadają po procesie, a proces wymaga oskarżenia, a oskarżenie wnosi prokurator lub jest z powództwa cywilnego. No a czy Kolega może mi wskazać jakieś oskarżenie w sprawie reprywatyzacji w Warszawie, katastrofy w Smoleńsku itd? Zatrzymania owszem już są, ale czy jakieś sensowne akty oskarżenia są nie wiem.No więc niech się pojawią. Trza tym swędziom szanse dać.

    No i pytanie oboczne czy chodzi o surowość wyroków czy może jeszcze o coś?
  • Prof. Cenckiewicz publikuje dokument dot. AON. „Teraz już wiecie, dlaczego Macierewicz zlikwidował ten zakamuflowany szaniec komuny!”
    https://wpolityce.pl/polityka/369928-prof-cenckiewicz-publikuje-dokument-dot-aon-teraz-juz-wiecie-dlaczego-macierewicz-zlikwidowal-ten-zakamuflowany-szaniec-komuny
  • Ja rozumiem ostrożność, czujność i podejrzliwość. Zakładanie jednak, że słowo i rozkaz generała Siwickiego ma moc sprawczą wobec setek absolwentów tej uczelni wojskowej przez następne 10-20 lat jest bzdurne.
  • Rafał napisal(a):
    Ja rozumiem ostrożność, czujność i podejrzliwość. Zakładanie jednak, że słowo i rozkaz generała Siwickiego ma moc sprawczą wobec setek absolwentów tej uczelni wojskowej przez następne 10-20 lat jest bzdurne.
    Idąc dalej, należało zostawić tę uczelnię z jej od lat obsadzoną i nie do ruszenia postkomuszą kadrą zostawić w spokoju.

    Właściwie nie muszę zaglądać do złonetowych czy GW-nianych portali. Wystarczą posty kolegi. Tym bardziej, że jest ich co niemiara i na każdy temat (nadmiar czasu?).
  • A tu taki wtręt zupełnie oczywiście bez związku:

    smok05‏ @smok05
    5 godz.5 godzin temu
    Studenci dziennikarstwa nagrodzili nagrodą @MediaTory Piątka. Czyli rośnie nam Urbanowy narybek.
  • A co będą oni robić po studiach?
  • edytowano December 2017
    los napisal(a):
    A co będą oni robić po studiach?
    Jak to co? To samo co Piątek ;)
  • Ale ilu studentów, trzech, czy trzy tysiące ?
  • JORGE napisal(a):
    Ale ilu studentów, trzech, czy trzy tysiące ?
    Przyznaje? Ponad 10 tys. z całego kraju.
  • To świadczy i o studentach i o tych, którzy ich uczą dzienniq.restwa.
    Q...! Nawet za komuny tak nie było.
    Dziękujemy, panie Gowin.
  • Czas na ustawę medialną.
  • Wniosek? Jedyna dobra uczelnia dziennikarska w Polsce to WSKSiM w Toruniu.
  • Maria napisal(a):
    Rafał napisal(a):
    Ja rozumiem ostrożność, czujność i podejrzliwość. Zakładanie jednak, że słowo i rozkaz generała Siwickiego ma moc sprawczą wobec setek absolwentów tej uczelni wojskowej przez następne 10-20 lat jest bzdurne.
    Idąc dalej, należało zostawić tę uczelnię z jej od lat obsadzoną i nie do ruszenia postkomuszą kadrą zostawić w spokoju.

    Właściwie nie muszę zaglądać do złonetowych czy GW-nianych portali. Wystarczą posty kolegi. Tym bardziej, że jest ich co niemiara i na każdy temat (nadmiar czasu?).
    O la, la. Nerwowość Koleżanką ogarnia skoro takie złośliwości jak ta o nadmiarze czasu. Odpowiem tym samym; argumentów brakuje?
    Co do meritum to nie postulowałem zostawiania starej kadry w akademii. Zwróciłem jedynie uwagę, ze jej absolwenci z lat 90-tych i 2000-nych niekoniecznie są ruskimi agentami nawet gdyby generał Siwicki mógł sobie tak roić.
  • Maria napisal(a):
    A tu taki wtręt zupełnie oczywiście bez związku:

    smok05‏ @smok05
    5 godz.5 godzin temu
    Studenci dziennikarstwa nagrodzili nagrodą @MediaTory Piątka. Czyli rośnie nam Urbanowy narybek.
    No i jaki stąd wniosek? Czy taki że studia dziennikarskie zaplanował Urban i trzeba je rozwiązać, dziennikarzy wszystkich, no bo to dotyczy nawet tych najnowszych, zwolnić i zatrudnić na to miejsce gimnazjalistrów?
  • Rafał napisal(a):
    Maria napisal(a):
    A tu taki wtręt zupełnie oczywiście bez związku:

    smok05‏ @smok05
    5 godz.5 godzin temu
    Studenci dziennikarstwa nagrodzili nagrodą @MediaTory Piątka. Czyli rośnie nam Urbanowy narybek.
    No i jaki stąd wniosek? Czy taki że studia dziennikarskie zaplanował Urban i trzeba je rozwiązać, dziennikarzy wszystkich, no bo to dotyczy nawet tych najnowszych, zwolnić i zatrudnić na to miejsce gimnazjalistrów?
    Oczywiście. Przecież dokładnie tak, jak rozumiem, postąpił AM ze skomuszałą uczelnią wojskową. Studia rozwiązał, zwolnił wszystkich wojskowych, nawet tych najnowszych i na ich miejsce zatrudnił gimnazjalistów.
  • Na ten post, jawnie ironiczny, najwyraźniej Koleżance łatwiej odpowiedzieć niż poprzedzający go.Pewnie był zbyt merytoryczny.
    Zresztą dajmy spokój. Przecież to nie jest dyskusja tylko deklaracje wiary. Ja szukam argumentów. Nie znajduję argumentów za agenturalnością Prezydenta, a nawet Ministra Solocha. Nie znajduję argumentów za bezbłędnością Ministra Macierewicza, w szczególności w zakresie koncepcji organizacji armii polityki kadrowej. Chciałbym się czegoś dowiedzieć w tych sprawach. W szczególności na temat przedmiotu sporu w sprawie organizacji i argumentów obu stron. Także w sprawie kryteriów doboru kadr i awansów w armii.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.