Skip to content

PAD - co dalej

1434446484952

Komentarz

  • erka napisal(a):
    Pigwa napisal(a):
    Nie chcę wyjść na czepialską, ale PAD zawsze mówił z głowy; dziwne, że dziś z kartki czyta (?).
    Tak! To było bardzo dziwne.
    Może sobowtór? B-)
  • Pigwa napisal(a):
    erka napisal(a):
    Pigwa napisal(a):
    Nie chcę wyjść na czepialską, ale PAD zawsze mówił z głowy; dziwne, że dziś z kartki czyta (?).
    Tak! To było bardzo dziwne.
    Może sobowtór? B-)

    Wiem! To jego Zły Brat Bliźniak! Od czterech miesięcy!
  • Człowiek w masce!
    Bastylia!
    Czyli u nas PKiN!
    Trza sprawdzić kto podmienił
    U Dimasa to władza a tu chyba ta okrrrrropna pozycja
  • Ja bym się przemówienia nie czepiała. Widać chyba, że zestresowany. Podobało mi się szczególnie zakończenie.
  • "Jeśli ktoś będzie miał okazję widzieć się z "naszym" Panem @prezydentpl proszę go zapytać dlaczego nie wyszedł lub w jakikolwiek nie zareagował na żarty ze #Smolensk na gali Polsatu i czy nie pojawiły mu się wtedy przed oczami twarze przyjaciół, którzy tam zginęli @AndrzejDuda"
    http://niezalezna.pl/211238-prezydent-duda-byl-na-gali-polsatu-a-tam-zarty-ze-smolenska-internauci-zbulwersowani
    Andrzej Duda oglądał skecz "Ucha prezesa" - serialu, w którym nazywany jest "Adrianem" - u boku samego Zygmunta Solorza.

    W scence wykonanej na oczach prezydenta kabareciarz Robert Górski, parodiujący w "Uchu prezesa" Jarosława Kaczyńskiego, kpił ze słów prezesa PiS wygłoszonych podczas jednej z miesięcznic smoleńskich:

    "Utorujemy sobie drogę do prawdy. Prawdy, do której uparcie dążymy i do której się zbliżamy.
    (śmiech publiczności)
    I przy której już jesteśmy naprawdę blisko
    (znów śmiech publiczności).
  • Smoleńsk 2010 jako kryterium człowieczeństwa.

    Duda nie zdał tego testu.
  • Jasne. Cała reszta zdała i zdaje na szóstkę. Usilne poszukiwanie potknięć Prezydenta, a następnie ich rozdmuchiwanie do monstrualnych rozmiarów oraz ciężkie i ponure interpretacje to zajęcie jałowe, a moim zdaniem szkodliwe. Tak jak ta powyższa interpretacja. Trzeba było jeszcze jaśniej: Nie wstał, nie wyszedł, nie strzelił Solorza w ryj więc jest zwolennikiem przemysłu pogardy, a może nawet sam sikał na znicze przed Pałacem po kryjomu. Dlaczego trzeba koniecznie udowadniać że mamy Prezydenta godnego pogardy i lekceważenia? Przecież to są ataki jeszcze ostrzejsze niż na Komorowskiego.

    I proszę nie pisać że ad personam albo za ostro napisałem. Koleżanka, ni mniej ni więcej, orzekła że Prezydent nie zdał egzaminu z człowieczeństwa. Do jakiego działu to się nadaje?
  • A ja się pytam, dlaczego w ogóle PAD chodzi na gale Superaka, Polsatu, albo do szatni piłkarzy. Kufa, on ma być Prezydentem. Czy POTUS bywa na podobnych imprezach? Chyba nawet ni na Super Bowl?
  • Staszek2 napisal(a):
    A ja się pytam, dlaczego w ogóle PAD chodzi na gale Superaka, Polsatu, albo do szatni piłkarzy. Kufa, on ma być Prezydentem. Czy POTUS bywa na podobnych imprezach? Chyba nawet ni na Super Bowl?
    pójście na taką czy inną galę to żaden problem - tylko trzeba wiedzieć, jak się zachować

    ale przyłączanie się do towarzystwa, które rechocze ze Smoleńska i pokłada się ze śmiechu, gdy parodiowany przez aktorzynę brat pana Prezydenta Kaczyńskiego mówi, że prawda wkrótce wyjdzie na jaw...

    przecież Duda znał osobiście Pana Prezydenta Kaczyńskiego, był jego urzędnikiem, Prezydent Kaczyński mu ufał
    zna też osobiście pana Premiera Kaczyńskiego, który mu zaufał i zrobił go prezydentem

    to jest tak samo - a może nawet jeszcze bardziej niegodziwe niż słowa o ubeckich metodach wypowiedziane o Panu Macierewiczu, któremu to UB ubeckimi metodami zgładziło ojca

    zło wciąga prezydenta w tempie zastraszającym
  • Była już gala, gdy Dudzie Doda pokazała Du.ę. Nie umiał się wtedy zachować jak Prezydent Polski. I niczego go to nie nauczyło.
  • A jak powinien się wtedy zachować?
  • Wstać i wyjść. To trudne?
  • Po pierwsze już stał, po drugie zobaczył tę dupe gdy się odwróciła. Nie da się wszystkiego przewidzieć, musiałby w ogóle nigdzie nie chadzać.

    image
  • Nie o dupie tylko o radosnych i subtelnych żarcikach z Katastrofy Smoleńskiej mówimy.
  • Na ile widzę to nie są to żarty ze Smoleńska tylko z Jarra.
  • Z bólu Jarra po stracie brata i przyjaciół. Obrzydliwość.
  • los napisal(a):
    Nie o dupie tylko o radosnych i subtelnych żarcikach z Katastrofy Smoleńskiej mówimy.
    To po pierwsze.
    Po drugie, Prezydent Polski nie powinien dopuścić do powstania takiego zdjęcia, jak to wklejone. Przecież te pośladki zostały wypięte na majestat Rzeczypospolitej.
    I nie usprawiedliwia Dudy, że nie jest spostrzegawczy, e nie zauważył, co się działo na scenie w tym momencie, a co widzieli wszyscy. Dokładnie w chwili, gdy zauważył, powinien zakończyć ten żenujący spektakl ze swoim (mimowolnym, powiedzmy) udziałem,
  • los napisal(a):
    Z bólu Jarra po stracie brata i przyjaciół. Obrzydliwość.
    Zgadza się. Obrzydliwość.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • z bólu po stracie brata i z nieugiętej wiary, że prawda zatryumfuje

    rechotali z tego, że ktoś wierzy w Prawdę
    w zwycięstwo Prawdy nad złem i śmiercią
    przecież to niczym nie różni się od rechotu, że ktoś wierzy w Boga, który jest Prawdą
  • Wyobraża sobie ktoś D.Trumpa na imprezce zorganizowanej przez CNN?
  • Mania napisal(a):
    Wyobraża sobie ktoś D.Trumpa na imprezce zorganizowanej przez CNN?
    albo raczej na evencie redakcji "Dabiq"
  • Trump jest na otwartej wojnie z mendiami, Duda jest?
  • Tylko jednostronnej. Jako cel strzelnicy, który szczerzy zęby.
  • los napisal(a):
    Tylko jednostronnej. Jako cel strzelnicy, który szczerzy zęby.
    Dokładnie tak. Zrobili sobie z niego żarty, a on jest taki równiacha.
  • A ja bym postawił 5 zł, że to nie szczelnica.
  • Przemko napisal(a):
    Trump jest na otwartej wojnie z mendiami, Duda jest?
    Może i nie jest, ale jest coś takiego jak honor i majestat urzędu, jakby tak szumnie to nie brzmiało.
  • Pad pad(ł)

    MM szykuje się na prezia
  • edytowano December 2017

    Filioquist napisal(a):
    MM szykuje się na prezia
    Może ten Epidiaskop to nie był taki głupi pomysł...
  • na prezia w ustroju prezydenckim (nowa konstytuta, elektorat bedzie myślał, że to dla Jędrusia)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.