Skip to content

PAD - co dalej

1444547495052

Komentarz

  • edytowano December 2017
    na apostolską stolicę Jędruś, tj. ambasador przy SA, plus dożywotni senator i pensja prezydencka, tudzież protokół i tytulatura, bardzo godne

    dogadają się
  • Czy jest gdzieś w sieci relacja z tej gali? Chciałbym na własne oczy zobaczyć urywki i w całości skecz i zachowanie obecnych, w tym Prezydenta.
  • edytowano December 2017
    Rafał napisal(a):
    Czy jest gdzieś w sieci relacja z tej gali? Chciałbym na własne oczy zobaczyć urywki i w całości skecz i zachowanie obecnych, w tym Prezydenta.
    Nie Prezydenta, tylko "Zbyszek kogoś tam wyśle".



    Dawajcie łapki w dół.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Która sekunda, bo od tych żarcików dostaję depresji.
  • los napisal(a):
    Która sekunda, bo od tych żarcików dostaję depresji.
    Gdzieś po drugiej minucie. Przeskakiwałam, bo ich nie znosiłam nigdy. Ucha zresztą też. Płakać się chce. Obrzydliwe i podłe.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Gdyby nie Kania to o dupie Dody w ogóle bym nie wiedział, cudowni jesteście.
  • Powiedziałbym że takie sobie. Aluzje do Smoleńska mocno zawoalowane. Można przeoczyć gdyby Koleżeństwo nie wskazało. Paskudna i głupia była raczej powszechna i nachalna wesołość widowni. No i Pazura !?
    Wizyta na tej imprezie to było ryzyko. Znowu Prezydent dał się ograć. Ten brak doświadczenia po 2 latach jest jednak zastanawiający i zasmucający. Tam naprawdę nikogo nie maja od PR w tej Kancelarii? Jak odejdzie Szczerski to i w dyplomacji prezydenckiej będzie kaszana.

    Co do wizyt na galach to chyba w polskiej praktyce i nie tylko polskiej to norma, wręcz obowiązek. Podobnie z promowaniem polskiego biznesu.Prezydent Polski to zupełnie inny zakres obowiązków niż w USA. Zakres nie wspominając o skali.

    No a widać było jak odbierał te żenujące wygłupy?
  • los napisal(a):
    Która sekunda, bo od tych żarcików dostaję depresji.
    Nauczyłem się nie słuchać / nie zaglądać do rzeczy w stosunku do których mam chociażby najmniejsze won-tpliwości. O większych nie mówiąc. Bezinteresownie polecam.
  • Ohyda. Nie dałam rady do końca.
  • a co z chanukką?
  • Przerażające jest to, że są dwie Polski. Oni ryczą z dowcipów, które inni uważają za podłe. Ten śmiech wywołuje we mnie fizyczny ból.
  • edytowano December 2017
    Nie ma czegoś takiego jak dwie Polski.

    Historia i tradycja nie pozwalają Ich uznawać za Polaków, Oni również się nie utożsamiają, kpiąc z rzeczy świętych dla Polaka. Polska nie przechodzi im przez gardło, więc zastępczo używają określenia Tenkraj, nie odczuwając najmniejszej potrzeby przejęcia nielubianego słowa na własny użytek.

    Przedpaństwowa wspólnota plemienna Tenkraju.
  • Prezydent sam siebie nie szanuje, więc nie dziwota, że i i inni go nie szanują.
  • 7dmy napisal(a):
    TW Zegarek pokazał Prezydentowi że go nie szanuje.

    Wyobraża ktoś sobie aby zrobił coś takiego Tuskowi?

    I tu nasuwa się jedno pytani, czy kontrola skarbowa, sanepid, inspekcja pracy, straż pożarna i co tam jeszcze szykuje się do rozpoczęcia planowych i systematycznych kontroli w biznesach Pana Kroka?
    Wprost naprzeciwnie, biznesy Arka mają się coraz lepiej, sądząc po ostatnim hurtowym zakupie Netii i panabembenkowych stacji telewizyjnych.

    http://www.rp.pl/Media-i-internet/171209659-Solorz-swietuje-25-lecie-Cyfrowy-Polsat-przejmuje-Netie-i-stacje-telewizyjne-Grupy-ZPR.html
  • christoph napisal(a):
    a co z chanukką?
    image
  • Jak tam Zygmuntowi Piotrowi idą odsetki za Polkomtela? Toć to był uczciwy esbecki biznes stulecia!

  • 7
    AnnaE napisal(a):
    Rafał napisal(a):
    Czy jest gdzieś w sieci relacja z tej gali? Chciałbym na własne oczy zobaczyć urywki i w całości skecz i zachowanie obecnych, w tym Prezydenta.
    Nie Prezydenta, tylko "Zbyszek kogoś tam wyśle".

    imageObrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.

    Dawajcie łapki w dół.
    Obrzydlistwo. Stwierdzam bez uprzedzen po obejrzeniu calosci tego filmiku
  • randolph napisal(a):
    Nie ma czegoś takiego jak dwie Polski.

    Historia i tradycja nie pozwalają Ich uznawać za Polaków, Oni również się nie utożsamiają, kpiąc z rzeczy świętych dla Polaka. Polska nie przechodzi im przez gardło, więc zastępczo używają określenia Tenkraj, nie odczuwając najmniejszej potrzeby przejęcia nielubianego słowa na własny użytek.

    Przedpaństwowa wspólnota plemienna Tenkraju.
    +1
  • No niestety na liście stu najbogatszych Polaków aż roi się od esbeków i TW. Ma Koleżeństwo jakiś pomysł co z tym zrobić? Jak to się ma do repolonizacji i wsparcia polskiego biznesu rodzinnego? Proszę tylko nie wypisywać naiwnych banialuków o małych i średnich firmach. Nie zbudujemy potęgi gospodarczej i niezależności w oparciu o piekarnie, butiki internetowe, gospodarstwa rodzinne poniżej 50 ha i start upy młodych zdolnych w garażach. Też się przydadzą. Nasyłanie wrogich kontroli na firmy powstałe z układów esbeckich i złodziejskiej prywatyzacji jest metodą szkodliwą.Takie metody mogą być stosowane wobec każdego, uczciwych też i zastosowane szybko przemienią gospodarkę w polityczny folwark. Być może już lepiej poczekać aż dzieci tych wzbogaconych esbeków się ucywilizują i albo splajtują albo odetną się od korzeni.
  • Rafał napisal(a):
    No niestety na liście stu najbogatszych Polaków aż roi się od esbeków i TW. Ma Koleżeństwo jakiś pomysł co z tym zrobić? Jak to się ma do repolonizacji i wsparcia polskiego biznesu rodzinnego?
    (...)
    Być może już lepiej poczekać aż dzieci tych wzbogaconych esbeków się ucywilizują i albo splajtują albo odetną się od korzeni.
    Prof. Strzembosz też tak myślał o swoich. Ja w to nie wierzę.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • jak złe drzewo ma wydać dobry owoc?
  • To i pytam jaki jest pomysł wyjścia z tego. No bo jak nie będzie nic zrobione to młode pokolenie Kulczyków, Solorzów i Staraków będzie Polską gospodarka rządzić.
  • Przemko napisal(a):
    Gdyby nie Kania to o dupie Dody w ogóle bym nie wiedział, cudowni jesteście.
    Była ta informacja szeroko komentowana, ja dowiedziałam się z tutejszego forum - pewnie to nawet w tym wątku było, nie chce mi się sprawdzać.
    Tak bardzo byłam tym zdegustowana, że wryło mi się w pamięć. Inni może nie przeżywali tego aż tak bardzo i szybko zapomnieli.
    Nie dziękuję za wklejenie tego zdjęcia, które jest dla mnie jak policzek, bo jestem Polką.
    W ogóle wydaje mi się, że reagowanie na pewne sytuacje to kwestia pewnej wrażliwości - i wiedzy.
    Na przykład dla kogoś, kto co miesiąc wysłuchiwał przemówień Kaczyńskiego na Krakowskim Przedmieściu przez wiele lat, słowa o "zbliżaniu się do prawdy" to esencja esencji tego, co wówczas mówił. I nadal mówi. Tak było 10.11.2017:
    W żadnej innej sytuacji, czy to w Sejmie, czy w wypowiedziach telewizyjnych czy wywiadach, w żadnej innej sprawie Kaczyński nie mówił o "zbliżaniu się do prawdy" - te jego słowa dotyczą TYLKO I WYŁĄCZNIE tematu Smoleńska.
    No ale żeby mieć takie skojarzenia, trzeba było znać te wszystkie wypowiedzi Kaczyńskiego.
    Co ciekawe, publika na gali znała je doskonale - i chwyciła cały "dowcip" od razu. A skoro publika radośnie rechotała i wszyscy klaskali, to - jak należy się domyślać, "ktoś przysłany od Zbyszka" też klaskał. Gdyby nie klaskał, byłoby to zaraz pokazane przez tych, którzy mu urządzili spektakl z jego udziałem.
    Paradoksalnie to chyba są te "ubeckie metody", o których mówił Duda. A ubecy byli tak perwersyjnie uprzejmi, że zechcieli mu je zademonstrować. Tak właśnie ubecja - ubeckimi metodami - łamie ludzi, niszczy ich kręgosłup moralny.
    Ani się obejrzał, a jego też już zniszczyli.
  • Jeśli o mnie chodzi to znam słowa JarKacza na rocznicach, ale z druku i pobieżnie. Po prostu prawie wcale nie oglądam telewizji od lat. Na Krakowskim Przedmieściu z ludźmi byłem może 2 razy z tego raz gdy wystawiano trumny niedługo po zamachu. Nie sądziłem wtedy że to zamach. Teraz tez nie jestem pewien, ale to najbardziej prawdopodobne, a politycznie to był zamach. Jeśli czegoś słucham to filmików na jutubie zwykle linkowanych przez Koleżeństwo albo znajomych. Tak więc nie wszystko mi się kojarzy z tym samym. Nie wiem jak tam u Prezydenta. Pewnie więcej ogląda bo na swoim stanowisku musi. Dowód z braku dowodu, ze nie okazał niezadowolenia ze skeczu świadczy jedynie o skrajnie negatywnym stosunku Koleżanki do Prezydenta. Już pisałem że nie powinien tam chodzić bo Polsat to wuje.
  • Pan Antoni wyjaśnił to lepiej:
  • @KWyszkowski
    @KWyszkowski
    Skandal, ale miejmy jednak nadzieję, że PAD nie wiedział, że na pogrzebie ofiar zbrodni komuny będzie reprezentował go oficer, któremu SKW odebrało certyfikat bezpieczeństwa.
    13:34 - 15.12.2017


    czy to ten, który się odwołał?
  • Pięknie się AM przejechał po Dudzie.
  • o 17.30 Duda będzie przemawiał

  • Że przemawiał, to na pewno. On właśnie to szczególnie uwielbia.
  • KAnia napisal(a):
    o 17.30 Duda będzie przemawiał

    Dzięki za info.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.