Skip to content

Marsz Niepodległości 2017, 2020

18911131422

Komentarz

  • Na te chwile trudno cokolwiek powiedzieć. Nie wiadomo jak nowy marsz zostanie zorganizowany, czy ludzie to kupią, czy dotychczasowi organizatorzy zaakceptują i nie będą wieszać psów ...
  • randolph napisal(a):
    Na te chwile trudno cokolwiek powiedzieć. Nie wiadomo jak nowy marsz zostanie zorganizowany, czy ludzie to kupią, czy dotychczasowi organizatorzy zaakceptują i nie będą wieszać psów ...
    Na TT sajgon. Bosak zaprasza na MN o 14:00, a PAD na BCM o 15:00. Oba mają iść tą samą trasą. A ludzie już kupili - pójdą z PADem. Lata wyrabiania i promowania marki zostały zawłaszczone przez PiS. Narodowcy, przy żenującym poparciu 1%, zgromadzili wokół MN wielu ludzi, różnych ludzi. Ale to nie jest ich elektorat, jeśli będą mieli okazję iść tą samą trasą, o zbliżonej godzinie z Prezydentem i Premierem, to pójdą. Przy Narodowcach zostanie garstka kiboli.
  • Parafrazując Grzegorza Brąza- odebrali już nam nawet chorągiewkę i piosenkę.
  • edytowano November 2018
    Takie coś jest w WP:

    https://wiadomosci.wp.pl/hanna-gronkiewicz-waltz-wyreczyla-pis-marsz-niepodleglosci-i-tak-zostalby-rozwiazany-6314508189492865a

    Ale to WP, więc raczej... no nie wiem, brzmi mało prawdopodobnie. Z drugiej strony spotkanie PMM i PADa trwało bardzo krótko, od razu podano nazwę nowego marszu, a TVP zaczęła puszczać reklamy z Premierem (wprawdzie nie wprost marszu, ale ogólnie obchodów państwowych). Co myślicie?
  • Polskie piekiełko buzuje :-(


    Tomasz Sommer
    @1972tomek

    Ciekawe czy Prezydent i Premier uzgodnili rąbnięcie Marszu z HGW. Ona podrzutka a oni ścinka. W każdym razie mamy dwa marsze. Ja idę z niezależnym.
    09:40 - 7 lis 2018
  • W mojej ocenie postkomuna usilnie dążyła do 'ubrania' PiS w organizację Marszu Niepodległości, tak na rympał.
    Mamy pełzający strajk w policji.
    Ciekawe123.
    A Narodowcy mają tyle do powiedzenia, co Polska podczas Wojny Północnej.
    Na Marszu raczej będę.
  • Mania napisal(a):
    Polskie piekiełko buzuje :-(


    Tomasz Sommer
    @1972tomek

    Ciekawe czy Prezydent i Premier uzgodnili rąbnięcie Marszu z HGW. Ona podrzutka a oni ścinka. W każdym razie mamy dwa marsze. Ja idę z niezależnym.
    09:40 - 7 lis 2018
    Od razu pomyślałem że będzie to odebrane jako ustawka.
  • Pytanie za 100 pkt, czy policja zdecyduje się aresztować uczestnika Marszu Niepodległości z transparentami rasistowskimi jeżeli to będą pracownicy mediów Agory czy TVN?
  • Zależy jaką rasę będą obrażać.
    Jeśli białą to wszystko w porządku.
  • No i czy Jacek Hugo Bader zostanie napastowany. A może by tak napastować wszystkich redachtorów Aborczej?
  • los napisal(a):
    A może by tak napastować wszystkich redachtorów Aborczej?
    Napastować y obtoczyć w pierzu ;)

  • Kurak rwie włosy z łysej głowy, wietrząc ustawkę:

    https://mobile.twitter.com/Matka_Kurka/status/1060224446928171010

    i dalej.
  • edytowano November 2018
    No i RuchoNarodowcy zostali z ręką w nocniku, bo nawet jak dziś sąd potwierdzi ich prawo do manifestacji, to i tak tłum normalnych ludzi pójdzie na marsz państwowy a nie z Ruchowcami. Chłopaki przecwaniaczyli stawiając warunki Prezydentowi i rządowi i teraz mogą sobie w 100 osób przejść bocznymi uliczkami Śródmieścia. Po wczorajszym porannym wywiadzie PMM w GaPolu tak przeczuwałem że władza sie wkurzyła na nacjonalistów i będzie jakaś niespodziewana akcja rządowa. Pewnie był telefon do Ratusza a ten bukiet róż z którymi pokazywali wczoraj Hankę przysłali z Kancelarii.
  • Puścili Bosaka na bosaka.
  • W pojedynku we trzech zawsze przegrywa ten, który pierwszy wykona ruch, elementarna teoria gier. Tu wizualizacja

  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Pytanie za 100 pkt, czy policja zdecyduje się aresztować uczestnika Marszu Niepodległości z transparentami rasistowskimi jeżeli to będą pracownicy mediów Agory czy TVN?
    Oczywiscie nie. Po wylegitymowaniu Jojo osobiscie przeprosci zatrzymanych.
  • Co do fragmentu z Dobrago, zlego i brzydkiego to skąd tam taki cmentarz metropolitalny w srodku pustyni?
  • Nazbierało się przez lata.
  • edytowano November 2018
    Niewatpliwie, ale zbieranina to to nie jest. To planistyczny monument.
  • edytowano November 2018
    Bo Hiszpania to piękny kraj, w sumie.

    https://www.bbc.com/news/amp/world-europe-40718253
  • JPSz napisal(a):
    Pewnie był telefon do Ratusza a ten bukiet róż z którymi pokazywali wczoraj Hankę przysłali z Kancelarii.
    Moja sugestia jest odwrotna, że PO wszelkimi siłami dążyła do 1. Ubrania PiS w Marsz Niepodległości, 2. Osłabienia policji ('spontaniczny' pełzający strajk)
    Pytanie, to co szykują?

  • Nic nie szykują, stracili sterowność. Zaczną coś konkretniejszego robić dopiero, kiedy Berlin przejmie bezpośrednią kontrolę.
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    JPSz napisal(a):
    Pewnie był telefon do Ratusza a ten bukiet róż z którymi pokazywali wczoraj Hankę przysłali z Kancelarii.
    Moja sugestia jest odwrotna, że PO wszelkimi siłami dążyła do 1. Ubrania PiS w Marsz Niepodległości, 2. Osłabienia policji ('spontaniczny' pełzający strajk)
    Pytanie, to co szykują?

    Jasnowidz Jackowski gada, że miał telefon od wysoko postawionego wojskowego, że dojdzie do puczu.
  • Jasnowidz i telefon? Co za kompromitacja zawodowa.
  • Nic nie szykują, co najwyżej będą się kładli przed czołem marszu i płakusiali, że ich noga boli.
  • los napisal(a):
    Nic nie szykują, stracili sterowność. Zaczną coś konkretniejszego robić dopiero, kiedy Berlin przejmie bezpośrednią kontrolę.
    Miedź Brzęcząca sugeruje po ostatnich wyczynach p. Gersdorf i sytuacji w policji oraz wiernopoddańczemu hołdowi odnośnie Euro, że to się stało.

  • A jaki był ten hołd, bo ostatnio nie śledzę wiadomości?
  • Ale chyba ciągle jeszcze nie operacyjnie.
  • Ogólnie jasnowitz to kompromitujaca profesja, bez telefonu czy z nim. U starotestamentowych Żydów za paranie się gusłami i usługowe prekognictwo była czapa bez rozprawy.
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    los napisal(a):
    Nic nie szykują, stracili sterowność. Zaczną coś konkretniejszego robić dopiero, kiedy Berlin przejmie bezpośrednią kontrolę.
    Miedź Brzęcząca sugeruje po ostatnich wyczynach p. Gersdorf i sytuacji w policji oraz wiernopoddańczemu hołdowi odnośnie Euro, że to się stało.

    Rozlatujący się Berlin z chaosem imigracyjnym, armią w rozsypce z zepsutym uzbrojeniem, ręcznie sterowaną policją tarciami wśród opcji politycznych na samej górze ...
    Jeśli taki Berlin nas przejął, to znaczy ze rządzący są stadem śmierdzących tchórzy sparaliżowanych strachem, a Gersdorf i reszta buntowszczyków ma więcej odwagi. Być to nie może.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.