Skip to content

Marsz Niepodległości 2017, 2020

1101113151622

Komentarz

  • romeck napisal(a):
    @Erka i ty???
    Uważam teorię o ustawce PAD, PMM i HGW za absurdalną, jednocześnie jestem zdania, że tak to dokładnie wyglądało z zewnątrz. Dokładnie. A pryszczata jestem – to też fakt :)

  • Erka czy Twój post o zbiórce (na patelni?)jest aktualny?

  • Patrzcie, to juz nie "Marsz Niepodległosci" a "Biało-czerwony Marsz".
    Nazwa tez przeszkadzała?
  • uhrr napisal(a):
    Patrzcie, to juz nie "Marsz Niepodległosci" a "Biało-czerwony Marsz".
    Nazwa tez przeszkadzała?
    Kopyrajt?
  • a w tvpinfo przed chwilą widziałam taka nazwę
  • erka napisal(a):
    Nawiązując do mojego wczorajszego posta o koleżance – przeprosiła mnie! Powiedziała: "trochę mnie poniosło i chciałabym cię bardzo przeprosić". Kopara mi opadła (bo koleżanka mocno lewicowa i dość kłótliwa).
    Czyli kierownictwo macie na poziomie:)
    erka napisal(a):Odpowiedziałam, że nie ma sprawy i już o tym zapomniałam.
    Po chrześcijańsku. Oni tego języka nie rozumieją.
  • edytowano November 2018
    Słucham PADa w RN w RM. Temat - 11 XI. Pytania jak na tt. O "zawłaszczanie" itp.
    peterman napisal(a):
    uhrr napisal(a):
    Patrzcie, to juz nie "Marsz Niepodległosci" a "Biało-czerwony Marsz".
    Nazwa tez przeszkadzała?
    Kopyrajt?
    Prezydent. I tą razą jestem całkowicie po jego stronie.
  • Decyzja HGW UCHYLONA.
  • I kto by się spodziewał? he, he...
  • Członkowie Komitetu Narodowych Obchodów Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej

    Do Komitetu Narodowych obchodów Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej Prezydent RP powołał:

    rzedstawicieli partii politycznych i ugrupowań:

    m.in.:
    Hannę Gronkiewicz-Waltz – Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej,
    przedstawicieli samorządu terytorialnego:

    Rafała Dutkiewicza – Unia Metropolii Polskich,
    http://www.prezydent.pl/aktualnosci/wydarzenia/art,733,sklad-komitetu-narodowych-obchodow-setnej-rocznicy-odzyskania-niepodleglosci-rzeczypospolitej-polskiej.html
  • He he he
  • No i PiS przepalił. Chyba, ze każe wojsku i policja lać Bosaka et consortes.
  • DMC napisal(a):
    No i PiS przepalił. Chyba, ze każe wojsku i policja lać Bosaka et consortes.
    Myślę że Dirty Dancer nie może się już tego doczekać.
  • Z RM, szeregowymi PiSowcami, klubami GP mogli zrobić swój marsz i organizować go od roku, to bawią się w jakieś pseudomakiaweliczne sztuczki.
  • DMC napisal(a):
    Z RM, szeregowymi PiSowcami, klubami GP mogli zrobić swój marsz i organizować go od roku, to bawią się w jakieś pseudomakiaweliczne sztuczki.
    Gdyby nie durne ruchy PiS przez ostatni rok - byłby to pewnie największy marsz jaki widziała Polska po 1989 roku.
  • edytowano November 2018
    peterman napisal(a):
    DMC napisal(a):
    Z RM, szeregowymi PiSowcami, klubami GP mogli zrobić swój marsz i organizować go od roku, to bawią się w jakieś pseudomakiaweliczne sztuczki.
    Gdyby nie durne ruchy PiS przez ostatni rok - byłby to pewnie największy marsz jaki widziała Polska po 1989 roku.
    Dla ścisłości durne ruchy PiS i prezydenta.
  • raste napisal(a):
    Czyli parę lat temu policjant mógł się utrzymać a teraz nie może?
    Jeśli przez ostatnie kilka lat nie wzrosły Koledze wydatki na mieszkanie, prąd, żywność i inne podstawowe to zazdroszczę...
  • edytowano November 2018
    Mogli iść z narodowcami w zasadzie nie widzę problemu. Zamiast tego takie g... wywołano.

    *Papierosek*

    EDIT chociaż wygląda, że mimo wszystko jakoś się ułoży. To dobrze.
  • A w ogóle Duduś i Matołuszek pragną chyba stworzyć duet głupi i głupszy, a Ozyrys to firmuje.image
  • trza zrobić ściepę narodową na nowe pasujące meble do tego wnętrza
    główni aktorzy roztańczeni - ok
    mnie się zdjęcie podoba,
    brakuje Ziobro,
    noale trojak to śląski taniec
  • pisorz?
  • nie!
    gdyby tak czterddziestoletni
    Duda, Morawiecki i Ziobro wystąpili razem
    od Gowina młody jest min. Ociepa, ale dla nich trzech jeszcze zbyt młody
  • edytowano November 2018
    A z narodowcami jest trochę tak jak ze słoikami z wielkich miast. Dopóty dzban wodę nosi dopóki mu się ucho nie urwie. Myślał Jarkacz i kanclerskie głowy Brudzińskiego, Suskiego i samego Pana Mateusza, że można latami nimi pomiatać, postponować, lekceważyć, ignorować potrzeby, dumę i interesy a oni jak twardy elektorat plwociny z gęby zetrą i zagłosują na nich i pójdą jak owieczki na marsz który wskażą. No nie zagłosowali i nie pójdą. I co im zrobicie? Czy chociaż pisior okaże się mądry po szkodzie?
    PS: Przecież to jest dokładnie ten sam powód dla którego platfusy przegrały: ostentacyjna pogarda dla ważnych grup społecznych, dla ważnego elektoratu. Prawda że to inne grupy i mniej liczne niż pogardzane przez platfusa, ale jednak wystarczająco liczne aby PiS przegrywał z koalicjami totalnymi ze wsparciem zagranicy.
  • Wystarczyło z przejęciem zawieszonego marszu poczekać do decyzji sadu. A ponieważ obie primadonny wyszły przed orkiestrę, wiec być moze swedziowie uznali ze będzie większy dym i zamieszanie jesli odwieszą narodowcom marsza.

    Także PAD z Matoluszem to są nastojaszcze strategi. Nie rozumiem co się stało z Satrapą, który takie gierki wygrywał na czczo przed śniadaniem lub w poobiednie drzemki, a teraz jakby zostawił szachownice na pastwę dwóch młodych, nieslychanie ambitnych baranów.
  • edytowano November 2018
    posix napisal(a):
    EDIT chociaż wygląda, że mimo wszystko jakoś się ułoży.
    Na jakiej podstawie można tak sądzić?
    los napisal(a):
    pisorz?
    Pisorz mnie straszy codziennie po wyjściu z metra na Pl.Wilsona. Jakiś bank reklamuje ;-)
  • Ambasador
  • Druga strona odsłania się co do swoich zamiarów:

    "Obchody niepodległości będą miały wielki finał. Będzie to finalny akord kompromitacji władzy. W chwili szczególnej, wzniosłej, która powinna nas skłaniać do patriotycznej refleksji, do narodowej zgody, będziemy mieli zamieszki, petardy, przemoc i chaos."

    https://opinie.wp.pl/bierzynski-to-byla-sprytna-polityczna-pulapka-w-ktora-politycy-pis-wskoczyli-bez-wahania-6314785421744257a
  • posix napisal(a):
    Mogli iść z narodowcami w zasadzie nie widzę problemu. Zamiast tego takie g... wywołano.

    *Papierosek*

    EDIT chociaż wygląda, że mimo wszystko jakoś się ułoży. To dobrze.
    Nie. Nie mogli. Narodowcy nie zgodzili się na wspólną organizację wspólnego marszu.
  • Onet, wp i główny ściek są już po stronie Mł.Wszechp., już kochają faszystów!
    Co za niespodzianka! B-)
  • Nie da się ukryć, że zamiast wielkiego święta mamy wielki niesmak. Nie tylko z powodu marszu czy też jego braku, lecz całokształtu obchodów, a raczej ich rażących niedostatków. Zapowiedzi było co niemiara - niedowład organizacyjny oraz niewątpliwy brak pomysłów, czym wypełnić lukę spowodowaną buntem ludzi tzw. kultury doprowadziły do tego, że mamy w ofercie:
    śpiewanie hymnu o 12.00
    rozsyłanie flag przez parę prezydencką
    mszę św
    pewnie jakieś orędzie
    może jakiś koncert, ale nie jestem pewna
    kilku nowych generałów
    25-pośmiertnie odznaczonych
    coś jeszcze?

    jakieś wystawy?
    jakieś nowe muzea?
    festyny?
    wojsko coś pokaże?
    ...
    cokolwiek?
    dopiszcie, jeśli wiecie, bo mnie trzęsie ze złości, że na telewizyjnym gniocie u Kurskiego się zaczęło i skończy.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.