Skip to content

Marsz Niepodległości 2017, 2020

1121315171822

Komentarz

  • Mania napisal(a):
    @Ferb; mieliby oznajmiać, że chodzi o dowartościowanie? Boszsz...
    Kto rozumie, ten rozumie.
    Taaa, dlatego zakaz flag innych niż państwowe, z ostrzeżeniem, że wywalą każdego, kto się nie podporządkuje. Już widzę kluby Gazety Polskiej, które tego posłuchają. Że to nie partia polityczna? MW, ONR i pierdyliard organizacji typu "Narodowy Pcim" to też nie partie.
    MN zawsze był swoistym Hyde Parkiem, gdzie mógł iść każdy mający Polskę w sercu. I mógł to zademonstrować. Byli Korwiniści, solidaryści krzyczący hasła "a na drzewach zamiast liści będą wisieć korwiniści!", przez sebków, tradsów, monarchistów, pisowców. Kogo tam nie było! Teraz (formalnie) ma wyglądać to następująco:
    image
  • Ta grafika trafia w sedno.
  • @Ferb; preziem W-wy będzie Trzaskowski, więc będzie niejedna okazja, żeby pokrzyczeć kto ma wisieć zamiast liści. To święto ma być wyjątkowe, z udziałem wojska, które ma gwarantować porządek i zapobiec prowokacjom, a nastroje są rozkręcone na full. Niełatwa sytuacja. Zamiast więc srożyć się na prezydenta idiotę, lepiej pomodlić się jutro wieczorem na różańcu za Polskę i prosić św. Michała o pogonienie stąd wszystkich diabłów.
    Ludzie, którzy jadą 300 km z dziećmi na jutrzejsze obchody chcą tylko zademonstrować patriotyzm i niekoniecznie- w tym dniu- krzyczeć "precz z faszyzmem", "precz z komuną", "precz z preczem" czy czymkolwiek.
    Jest czas walki i czas świętowania. Jutrzejszy dzień, tak to widzę, jest dniem świętowania.
  • loslos
    edytowano November 2018
    Exspectans napisal(a):
    Romaszewska, Atiyah, może JarKacz - kto następny? :(
    Zegar tyka. Wszystkich.
  • Marsze marszami ale gdzieś umknęła kluczowa kwestia, czyli gdzie spotykamy się po marszach?
  • Wy sobie na Marsz, a do miasta Łodzi Tusk przyjechał. Zupełnie nie rozumiem czemu nie do Berlina, albo chociaż nie został w Brukseli.
  • edytowano November 2018

    #11listopada Jest porozumienie w sprawie wspólnego Marszu Niepodległości "Dla Ciebie Polsko" Wyruszy o godzinie 15 z ronda Romana Dmowskiego, przejdzie Alejami Jerozolimskimi, Mostem Księcia Józefa Poniatowskiego i zakończy się na Rondzie Waszyngtona - podaje MON.


    image

    Nareszcie!
  • Rafał napisal(a):
    Wy sobie na Marsz, a do miasta Łodzi Tusk przyjechał. Zupełnie nie rozumiem czemu nie do Berlina, albo chociaż nie został w Brukseli.
    Nagroda dla Małej Hanki za najlepsze cyferki.
  • To ja tylko przypomnę - nieformalny premier Jonny Daniels ma naprawdę dużo pracy w tych dniach
    https://www.facebook.com/Lemingopedia/videos/2215552685124463
  • qiz napisal(a):
    To ja tylko przypomnę - nieformalny premier Jonny Daniels ma naprawdę dużo pracy w tych dniach
    https://www.facebook.com/Lemingopedia/videos/2215552685124463
    Piękne!
    (Widziałem na twiterze)
  • edytowano November 2018
    No dobra, idę :/ Z Budyniem i Marniokiem jestem umówiona o 14:30 pod pasażem handlowym na patelni między wejściami do metra centrum (czyli w tym samym miejscu, co pisałam wyżej, tylko godzina inna). Będzie jeszcze mój tata, brat, być może Eowina z siostrą. Ktoś ma ochotę dołączyć i spotkać się na ww. miejscu zbiórki? :) Następnie o 15:00 każdy idzie tam, gdzie chce - jedni za Prezydentem, ja z tatą do sekcji z racami :D

    Dodatkowe info - Marniok ma 2 wejściówki na dzisiejszy koncert na Stadionie. Spotykamy się o 19:00 na peronie metra Stadion Narodowy. Ktoś coś?
  • erka napisal(a):
    No dobra, idę :/ Z Budyniem i Marniokiem jestem umówiona o 14:30 pod pasażem handlowym na patelni między wejściami do metra centrum (czyli w tym samym miejscu, co pisałam wyżej, tylko godzina inna).
    O, jakiś konkret! :-)
    To pewnie dołączę, bo o 13:45 chciałem być na zbiórce Wielkopolan pod salą kongresową. Wspólne przejście pod patelnię, a potem każdy i tak idzie gdzie chce.
  • ferb napisal(a):
    erka napisal(a):
    No dobra, idę :/ Z Budyniem i Marniokiem jestem umówiona o 14:30 pod pasażem handlowym na patelni między wejściami do metra centrum (czyli w tym samym miejscu, co pisałam wyżej, tylko godzina inna).
    O, jakiś konkret! :-)
    To pewnie dołączę, bo o 13:45 chciałem być na zbiórce Wielkopolan pod salą kongresową. Wspólne przejście pod patelnię, a potem każdy i tak idzie gdzie chce.
    Git! :)
  • edytowano November 2018
    To je dobre :-)

  • Zemsta Hanki - podpalaczki. We wszystkich stolicach świata podświetlanie na biało- czerwono, a Pałac Kultury ....
    image
  • Poniekąd słusznie - toć to twór całkowicie obcy. Pałac Stalina jakby nie było.
  • Koncert na Narodowym był świetny.
  • Oglądałam w tv. Cudny. Ryczałam, jak Celińska śpiewała z dziećmi Modlitwę o pokój.
    Zdziwiło mnie, że koncert był również w polsacie i tvn. Wprawdzie ze sporym poślizgiem, ale zawsze. Tylko jak oni sobie poradzili z tym patriotyzmem, którym program był przesycony? Jeszcze się im jakiś leming nawróci, ale lemingi pewnie nie oglądały.
  • Jak się maluch w porę obudzi to dołączymy od razu jak nie, będziem się łapać
  • Reżyserem koncertu na Narodowym był Bolesław Pawica, drugim reżyserem i współautorem scenariusza Mariusz Cieślik, dyrektorem Jan Kowalski, pod patronatem @MKiDN_GOV_PL, za co odpowiadał wiceminister Selin.
  • Selin na prezesa TVP!
  • Powtórzyłem Małżonce że chwalą Jej szefa :-)
  • Marsz dla Niepodległej ruszył.
    Godny początek.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Skoro to marsz panstwowy to gdxie na czele marszu prezydent? tvp pojazuje tylo prezesa pis
  • uhrr napisal(a):
    Skoro to marsz panstwowy to gdxie na czele marszu prezydent? tvp pojazuje tylo prezesa pis
    Kura walczy o posadę.
  • uhrr napisal(a):
    Skoro to marsz panstwowy to gdxie na czele marszu prezydent? tvp pojazuje tylo prezesa pis
    prawdopodobnie szedł od Ronda Dmowskiego do N. Światu - tak się domyślam.
  • A jak relacje Marszu w tv bo w środku było bardzo, bardzo spokojnie? Wręcz "nudno"...
  • Rowniez bardzo spokojnie. Widac bylo ogrom tego marszu. Budzil podziw.
  • ogladalem w TV Trwam - ida i ida i ida i konca nie ma
  • Jezzz, co to jest ten pokaz ogni sztucznych?!! Zlepek piosenek, wszystko bez pomysłu.
    Poziom szkolny.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.