Skip to content

Marsz Niepodległości 2017, 2020

1141517192022

Komentarz

  • Do tego w tumie luckim.
  • Bosak wyjaśnił. To nie flaga państwowa. Przestępstwa nie było i innego niebezpieczeństwa także nie było. Może nieestetyczne dla niektórych, ale nic poza tym.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Marsz relacjonowali nie tylko polscy, lecz także zagraniczni dziennikarze. Jeden z nich - Christian Davies, piszący dla "Guardiana" - sfotografował ratowników medycznych i strażaków, którzy dzierżą race. - Nie mogę uwierzyć własnym oczom. Ratownicy medyczni i strażacy na służbie, stojący metry od prezydenta Dudy, łamią prawo, odpalając race w tłumie - napisał Davies na Twitterze. 
  • To dzierżą czy odpalają?
  • ethanol napisal(a):
    Marsz relacjonowali nie tylko polscy, lecz także zagraniczni dziennikarze. Jeden z nich - Christian Davies, piszący dla "Guardiana" - sfotografował ratowników medycznych i strażaków, którzy dzierżą race. - Nie mogę uwierzyć własnym oczom. Ratownicy medyczni i strażacy na służbie, stojący metry od prezydenta Dudy, łamią prawo, odpalając race w tłumie - napisał Davies na Twitterze. 
    Za takie bezprawie powinni nas co najmniej z Wujni wywalić.
  • Cezary Gmyz: Po raz ostatni pytam: czyja to raca?
    image
  • Notto napisal(a):
    "Komendant Stołeczny Policji wyznaczył nagrodę w wysokości 5 tysięcy złotych dla osoby, która przyczyni się do ustalenia sprawców, którzy spalili flagę Unii Europejskiej."

    Odpowiedź szefa MW:
    :D
    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    W nawiązaniu :

    https://mobile.twitter.com/MWszechpolska/status/1061991168807002112
  • Zawsze uważałem, że Niemcy mają sześciokątne (sechkantmutter) łby, a tu wychodzi iż co poniektórzy synowie Albionu również.
  • Świetny film "Niepodleglość" w tvp1. Kawał dobrej roboty
  • Widziałem. Też jestem pod wrażeniem.
  • uhrr napisal(a):
    Świetny film "Niepodleglość" w tvp1. Kawał dobrej roboty
    Rewelacyjny. Właśnie się pozachwycałam w sąsiednim wątku (o filmach).
  • Świetny.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Idiotę mamy za wicepremiera
    Gliński napisal(a):
    Spalenie flagi UE podczas marszu z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości było godzeniem w wartości innych ludzi.
  • Pracuje z ludziamu kultury, a wśród nich niestety roi się od idiotów. Może więc jest w tym metoda: wysłać idiotę do idiotów to się porozumieją, a ci którzy idiotami nie są jakoś go zniosą dla dobra Polski.
  • los napisal(a):
    Idiotę mamy za wicepremiera
    Gliński napisal(a):
    Spalenie flagi UE podczas marszu z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości było godzeniem w wartości innych ludzi.
    Skąd wiesz? Ja tam nie wiem co to za Inni Ludzie.
  • los napisal(a):
    Idiotę mamy za wicepremiera
    A to ci nowina! :D
  • On nie jest idiotą, po prostu tak został narysowany.
  • raste napisal(a):
    los napisal(a):
    Idiotę mamy za wicepremiera
    Gliński napisal(a):
    Spalenie flagi UE podczas marszu z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości było godzeniem w wartości innych ludzi.
    Skąd wiesz? Ja tam nie wiem co to za Inni Ludzie.


    Odzyskania przez Polskę niepodległości - to dopiero było godzenie w wartości innych ludzi!
  • Istnienie Polski jest nie do zniesienia, jako sprzeczne z warunkami życia Niemiec. Polska musi zniknąć i zniknie
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Istnienie Polski jest nie do zniesienia, jako sprzeczne z warunkami życia Niemiec. Polska musi zniknąć i zniknie
    Chyba Kolega dziś lewą nogą wstał. Może tylko się przejęzyczył z niewyspania. Niemcy już ponad tysiąc lat starają się aby Polska znikła. Prędzej sami znikną sturczeni. Mimo wszystko bym wolał aby się spolonizowali. To możliwe jakem wiele razy dowodził na przykładzie własnej rodziny.
  • Ja się pocieszam że Jezus Polskę "szczególnie umiłował".
    Sądzę że niejedno jeszcze przed nami, ale raczej nie znikniemy. A przynajmniej nie tak, by się kiedyś na nowo nie odrodzić.
  • Rafał napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Istnienie Polski jest nie do zniesienia, jako sprzeczne z warunkami życia Niemiec. Polska musi zniknąć i zniknie
    Chyba Kolega dziś lewą nogą wstał. Może tylko się przejęzyczył z niewyspania. Niemcy już ponad tysiąc lat starają się aby Polska znikła. Prędzej sami znikną sturczeni. Mimo wszystko bym wolał aby się spolonizowali. To możliwe jakem wiele razy dowodził na przykładzie własnej rodziny.
    Ale to nie ja, tylko jeden niemiecki pan gienerał, co z Armią Czerwoną wespół w zespół budował Wehrmacht wbrew postanowieniom wersalskim. Jak również organizował kameralną popijawkę w Rapallu.
  • TecumSeh napisal(a):
    Ja się pocieszam że Jezus Polskę "szczególnie umiłował".
    Nu, przypomnę tylko słowa Sao Paulo do Żydów:

    Bo kogo miłuje Pan, tego karze, chłoszcze zaś każdego, którego za syna przyjmuje.
  • edytowano November 2018
    Szturmowiec.Rzplitej
    Ale to nie ja, tylko jeden niemiecki pan gienerał, co z Armią Czerwoną wespół w zespół budował Wehrmacht wbrew postanowieniom wersalskim. Jak również organizował kameralną popijawkę w Rapallu.
    To wsadzaj w cudzysłów, bo naprawdę nie musimy być takimi erudytami jak Szanowny Kolega. I daaaaaaaleko nie jesteśmy.
    Chociaż ja serio tych słów akurat nie odczytałam. ;)
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Rafał napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Istnienie Polski jest nie do zniesienia, jako sprzeczne z warunkami życia Niemiec. Polska musi zniknąć i zniknie
    Chyba Kolega dziś lewą nogą wstał. Może tylko się przejęzyczył z niewyspania. Niemcy już ponad tysiąc lat starają się aby Polska znikła. Prędzej sami znikną sturczeni. Mimo wszystko bym wolał aby się spolonizowali. To możliwe jakem wiele razy dowodził na przykładzie własnej rodziny.
    Ale to nie ja, tylko jeden niemiecki pan gienerał, co z Armią Czerwoną wespół w zespół budował Wehrmacht wbrew postanowieniom wersalskim. Jak również organizował kameralną popijawkę w Rapallu.

    A jeśli cytata to była to ok.
  • Maria napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej
    Ale to nie ja, tylko jeden niemiecki pan gienerał, co z Armią Czerwoną wespół w zespół budował Wehrmacht wbrew postanowieniom wersalskim. Jak również organizował kameralną popijawkę w Rapallu.
    To wsadzaj w cudzysłów, bo naprawdę nie musimy być takimi erudytami jak Szanowny Kolega. I daaaaaaaleko nie jesteśmy.
    Chociaż ja serio tych słów akurat nie odczytałam. ;)
    Forum Frondy: bawiąc - uczy!

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Hans_von_Seeckt
  • Polska może istnieć mając za sąsiadów Niemcy i Rosję chociaż ich istnienie jest sprzeczne z jej interesem. Świat, w szczególności Europa, bez Niemiec i Rosji są jednak do pomyślenia i jestem przekonany że taki świat i Europa byłyby lepsze. Bywało już tak i to przez długie okresy, że Niemcy i Rosjanie żyli bez imperiów. Niemcom to nawet nieźle wychodziło. Co do Rosjan to nie jestem pewien czy taki naród istnieje. Może to własnie tylko świadomość imperialna? Co ma wspólnego Sybirak czy Kozak z Moskalem, jeśli zabraknie brutalnej siły imperium i fatalnego nią zauroczenia?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.