Skip to content

Stoch! Stoch! Stoch!

edytowano March 2015 w Forum ogólne
marniok napisal(a):
Stoch, Stoch, Stoch!
=D> =D> =D>
/romeck: tylko tak się daje przenieść wątek z innego/
Otagowano:
«13456789

Komentarz

  • Dyzio_znowu napisal(a):
    Stoch prowadzi po I serii- 8pkt przewagi
    Fraitag sie wywalił
    marniok napisal(a):
    Tak, Niemiec Fraitag upadł, Kamil wygrywa po pierwszej serii. Chyba tylko kataklizm odbierze mu dzisiaj zwycięstwo i tryumf w całym 66TCS. Może jeszcze wygrać wszystkie cztery konkursy, to byłoby coś.
    marniok napisal(a):
    65 pkt przewagi nad drugim w klasyfikacji ogólnej TCS Wellingerem. Sobota zaplanowana. Rano cztery odcinki KK, a popołudniu Oberstdorf.
    Dyzio_znowu napisal(a):
    chyba Bischofsdorf
    Brzost napisal(a):
    Dyzio_znowu napisal(a):
    chyba Bischofsdorf
    Bischofshofen.
    los napisal(a):
    :D
  • Brzost napisal(a):
    Nie oglądałem tego konkursu bo byłem w pracy, ale mam skojarzenia z wątkiem niemieckim. Czy Freitag tak się poobijał, że nie był w stanie skakać w drugiej serii, czy to psychika mu siadła, jak dotarło do niego, że po raz kolejny przegrywa.
  • Konkurs Vier Skoczni,
    juz trzeci konkurs i trzecia z rzędu wygrana Stocha!

    Czy dobije do Svena Hannawalda?
    Jedyny który wygrał wszystkie cztery zjazdy w 2001/2002
  • romeck napisal(a):
    Brzost napisal(a):
    Nie oglądałem tego konkursu bo byłem w pracy, ale mam skojarzenia z wątkiem niemieckim. Czy Freitag tak się poobijał, że nie był w stanie skakać w drugiej serii, czy to psychika mu siadła, jak dotarło do niego, że po raz kolejny przegrywa.
    Też byłem/jestem w pracy.... :-$
    Upadek był fest, rozjechal sie nartami prawie w szpagat. Przy lądowaniu tyły nart nasadził na siebie. Ale wstał i o własnych siłach zszedł z zeskoku. Myślałem że będzie walczył ale...
  • Niemcy w kopaną mistrzami świata byli przez 3 miesiące (od finału do porażki z Polakami), a proszę- rekord Hannawalda może paść dopiero po 17 latach.

    Czy mię się zdaje, czy wygrywając toto Stoch będzie najbardziej zacnym ski (skaj?)dżamperem wewświecie?
    2 złota olimpijskie, Puchar Świata, złoto MŚ indywidualnie, złoto MŚ drużynowo (!), brąz też, TCS x 2...
    A wszystko w 5 lat.
    No chiba dominator, w wieku 30 lat.
  • edytowano January 2018
    no jeszcze nie- Nykaenen, Szliri 53 pucharów św. Ammann, Małysz
  • edytowano January 2018
    Nykanen:
    3 złota olimpijskie + 1 drużynowe
    4 x Puchar Św.
    1 x Mistrzostwo Św. + 4 druż.
    1 x Mistrz, Św. w Lotach
    2 x Turniej 4 Skoczni
    46 x konkurs PŚ
  • Ammann:
    4 x złoto olimpijskie
    1 x Mistrz. Św.
    1 x Mistrz.Św. w Lotach
    1 x Puchar Św.
    23 x konkurs PŚ
  • edytowano January 2018
    Stoch:
    2 x złoto olimpijskie
    1 x Puchar św
    1 x 4 Skocznie (na razie)
    1 x Mistrz Św, + 1 druż.
    25 x konkurs PŚ
  • Jesli Stoch wygra w tym sezonie wszystko- 2 x Olimpiada, Puchar Św., 4 Skocznie i mŚ w Lotach to będzie na poziomie Nykanena
  • Ammanna kanonizowali? O-:
  • trep napisal(a):
    Ammanna kanonizowali? O-:
    Hehe, tak samo to przeczytałam i w pierwszej chwili się zdziwiłam. :D
    Kamil Stoch rządzi i sobota będzie dla nas! :)
  • Kamil i Dawid prowadzą po I serii w Bishofsdorfie!!!
  • Szkoda że Dawid tak dobrze nie skakał w Garmischbrucku i Innshofen ;-)
  • Ale w Oberst-Partenkirchen był 3
  • edytowano January 2018
    TCS wygra Stoch (z czterema zwycięstwami) , Kubacki będzie trzeci.
  • Stoch wygrywa 4 konkurs! Kubacki bez podium
  • No to sankcje dla Polski już przesądzone.
  • Stoch, Stoch, Stoch, Stoch!!!
    ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^
  • Matka Kurka mnie zbanował "Wypad, pajacu!"

    za niewinność, spytałem czy nieprzejednanie wobec Ariana to aby nie taka kokieteria...
  • Dyzio_znowu napisal(a):
    Matka Kurka mnie zbanował "Wypad, pajacu!"

    za niewinność, spytałem czy nieprzejednanie wobec Ariana to aby nie taka kokieteria...
    Każdy wiiny pajac się tak tłumaczy! :))
    (żartem)
  • Nawiasem mówiąc, Hannawald to Enerdek.
  • Najbardziej lubię patrzeć jak Kamil chłonie (to jego słowa) polski hymn.
  • Dziś obejrzałem program po wiadomościach w TVP1 o Stochu, Małyszu, Hanawaldzie. Dawno czegoś tak mądrego nie widziałem w telewizji. Żadnej.

    O sukcesie który zmienił nas - Polaków (to ten Małysza). O sukcesie który przerósł zwycięzcę (to ten Hannawalda). O dorastaniu do sukcesu Stocha i o tym dlaczego absolutnie nie ma obaw, że ten sukces go nie przerośnie. O walce Kamila z samym sobą, z porównaniami do Małysza, z dźwiganiem presji nie tylko sportowej - i tak dalej. O tym jak dojrzewali... komentatorzy przez te lata ze skoczkami i z czym oni sami musieli się mierzyć (tego się akurat nie spodziewałem i ani myślę się z tego śmiać).

    Kurde, mam ochotę zgrać to skądś i puścić dzieciom jak podrosną. Kawał porządnej dziennikarskiej roboty. Chyba sobie telewizor kupię.
  • Stoch super. Jednak z tym związkiem narciarskim to może być różnie. Żyła jest raptus, ale jego odejście i konflikt z nimi daje do myślenia. Tajner to jest gość dość żenujący. Małysz też zachowuje się podejrzanie. To towarzystwo wyraźnie dostało kolorowego zawrotu głowy, jest bardzo zadowolone z siebie i rozpędza się w samozachwycie i popieraniu swojaków.
  • Jakie odejście Żyły?
    Koledze się z Ziobrą zapewne pomyliło. Jakieś konkrety o popieraniu swojaków poza oczywiście żalami (publicznymi, a jakże) Janka Ziobry?

    Co do Janka Z. - ja wierzę Małyszowi. A on powiedział że Janek widzi błędy wszystkich - tylko nie swoje. Są tacy w sporcie, w siatkówce na przykład Kurek. W efekcie konfliktu jego z trenerem Antigą i wyrzuceniu go z kadry zdobyliśmy mistrzostwo świata.

    Nie widzę żadnego zawrotu głowy, szczególnie u Stocha, ale także u Horngachera czy Małysza. Wręcz przeciwnie - zupełnie nie wiem skąd Kolegi opinia i chętnie usłyszę argumenty.
  • edytowano January 2018
    @TecumSeh
    Tam w tym programie widać było filozoficzną dyspozycję Babiarza, który zbłądził w tym sezonie do skoków (i po prawdzie jest krytykowany za pomyłki , bo on jest zbyt emocjonalny na skoki)
  • Na wp materiał o tym jak Wellinger zdjął czapkę przed Stochem.
    Pokonany Niemiec to Niemiec pokorny :-)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.