Skip to content

Stoch! Stoch! Stoch!

1246789

Komentarz

  • Ale Pudelek się tu zrobił, to już lepiej o sporcie piszcie, też obciach, ale mniejszy :P
  • Gdzie diabeł nie może tam babe poślę..... Wątek był o skoczku i jego sukcesie wielkim sportowym i został zdewastowany i zhejtowany ;)
  • marniok napisal(a):
    Gdzie diabeł nie może tam babe poślę..... Wątek był o skoczku i jego sukcesie wielkim sportowym i został zdewastowany i zhejtowany ;)
    przez baby????
  • przez rycerzy
  • proszę zauważyć wpływ Małysza na skoki
    rozpropagował bułkę z bananem i wąsik (Freitag probuje ten fragment męskiej elegancji zaszczepić u siebie)
  • christoph napisal(a):
    ...wąsik (Freitag ...
    Wyobrażacie sobie Niemca z wąsikiem z międzywojnia? :))

  • romeck napisal(a):
    christoph napisal(a):
    ...wąsik (Freitag ...
    Wyobrażacie sobie Niemca z wąsikiem z międzywojnia? :))

    mogę se wyobrazić, jednak nie tylko elegancja jest w cenie, również u(prze)czulenie na pewne obrazy.
    para frazuję
    rzeczy, które w Polszcze są dowcipne lub patriotyczne, za Odrą moga wywołać reakcje polityczne mocniejsze niż wysypka ;D
  • Dlaczego Tomek Iwan lewituje?
  • romeck napisal(a):
    marniok napisal(a):
    Gdzie diabeł nie może tam babe poślę..... Wątek był o skoczku i jego sukcesie wielkim sportowym i został zdewastowany i zhejtowany ;)
    przez baby????
    Wiadomo że chłopy to psy na baby... Stracili z oczu co ważne...
  • "Nastroje w niemieckiej kadrze po mistrzostwach świata w lotach narciarskich w Oberstdorfie nie są najlepsze. Naszych zachodnich sąsiadów zabolała zwłaszcza porażka w walce o medal w "drużynówce". Lepsi od Niemców - o 10,9 pkt. - okazali się Polacy."
    https://sportowefakty.wp.pl/skoki-narciarskie/733565/werner-schuster-zmartwiony-forma-niemieckich-skoczkow-brakowalo-nam-jakosci
  • Indywidualnie też na finiszu Piątek przegrał ż Kamilem o kilka punktów. Nie dziwię się...
  • Zastanawiałem się, czy to wrzucić tu, czy w wątku o Niemczech ;-)
  • Czyli temu Ryśku Piątku wąsy "na Małysza" nie pomogły jednak :D
  • Szkoda , że z powodu tłumów pod skocznią nie przebił się do studia znany ekspert Apoloniusz Kot i zabrakło jego opinii na temat najnowszego sukcesu.
  • Wystarczy jeden kretyn Apoloniusz Tajner. To przykład faceta który jest niezłym fachowcem i poza tym beznadziejnym, żenującym typkiem. Prędzej czy później te skoki rozwali. Resztę narciarstwa już chyba rozwalił.
  • Drużynowo zwyciezyliśmy w Zakopanym.
    Brawo!
  • I rekord skoczni Stocha!
  • Ciżba pod skocznią była taka , że nie przebił się przed kamery znany podhalańsko-podbeskidzki ekspert Apoloniusz Kot.
  • Wczorajsze zawody nie wyszly naszym Orłom.
    Szykowalismy się na wielką fetę a tu klops.
    Hula o mały włos nie wskoczył na podium.
    Najgorszy moment z możliwych na taką wpadkę (tuż przed IO) ale może to lepiej. Zejdzie powietrze z naszych i z naszych względem nich oczekiwań. Kamil poza 30 konkursu to nie wiem kiedy ostatnio był.
  • marniok napisal(a):
    Wczorajsze zawody nie wyszly naszym Orłom.
    To w sumie dobrze.
    Po co nam enerdowskie robocopy! :)

  • A tak nawiasem mówiąc, wśród obecnej niemieckiej kadry kompletny brak enerdowców. Hannawald był chyba ostatni. Wszyscy dziś najlepsi to Bawarczycy.
  • Stoch prowadzi po pierwszej serii, Kubacki piąty. Mam nadzieję że nie będzie jaj jak tydzień temu...
  • Wygrał!
  • Aż mi łzy poszły :-)
    Złoty Kamil!
  • No! Wreszcie
  • Należało mu się jak mało komu!
    Ale ta punktacja i przeliczniki wiatru, belki... to można zwariować!
    Emocje level hard.
  • 3,4 punkta przewagi, wcale nie tak mało jak się wydawało początkowo.
    Ale w drużynie dziś wygraliby Norwegowie z dużą przewagą. Potem Niemcy, my trzeci. Jest co poprawiać.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.