Skip to content

Stoch! Stoch! Stoch!

1235789

Komentarz

  • Ja się bałem że przegra z Wellingerem mimo przewagi z pierwszej rundy. Te 142m Niemca zrobiły wrażenie.
  • Brąz w drużynie to byłoby coś!
  • Mania napisal(a):
    Aż mi łzy poszły :-)
    Złoty Kamil!
    Jako i mnie
    :)>-

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Tak wygląda radość
    image
  • marniok napisal(a):
    Brąz w drużynie to byłoby coś!
    Żartuje Kolega?
    To plan minimum.
    Złoto to byłoby coś, ale będzie ciężko. Srebro to byłby sukces, do osiągnięcia przy sprzyjających warunkach. Gorzej niż brąz to porażka. Taki jest układ sił dziś w skokach.
  • Prasowy tytuł dnia:
    Ząb oszalał z radości
    :-D
  • edytowano February 2018
    Szaranowicz chyba płakał jak mówił o zdobyciu złota przez Kamila. :)
  • marniok napisal(a):
    Szaranowicz chyba płakał jak mówił o zdobyciu złota przez Kamila. :)
    Jak się ujrzało radość Stocha, to się nie dało nie płakać. Ze szczęścia. Najpiękniejszy jest szczęśliwy człowiek i to się udziela.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • "Szanowny Pan

    Kamil Stoch

    Panie Kamilu!

    Ma Pan tysiące listów i pewnie ich nie czyta. Ja muszę napisać, bo serce kołacze i spać nie daje. Świat Pana podziwia. Klaszcze i chce więcej. Ja się chwalę. Gdy Pan pod niebem, tam, wysoko, leci, ja zaciskam „Zdrowaś”.

    Dziś, w święto Matki Boskiej Gromnicznej, czytam w styczniowym numerze „WPiS-u”:

    „ – Przed oddaniem skoku zawsze się Pan żegna...

    – Robię tak zawsze, od małego.

    Skoki dedykuję Panu Bogu.

    Jemu zawdzięczam wszystko.

    I dostałem dwa złote medale.

    Pan Bóg jest bardzo hojny.

    – Jakie jest Pana ulubione miejsce na świecie?

    – Dom”.

    Tu skończyłem czytanie, bo oczy się spociły, a łezki spadały na kredowy papier „WPiS-u” – kap... kap! Dotąd tylko Cię podziwiałem, jak innych. Teraz Cię kocham, bo Twoje przeżegnanie znaczy więcej niż moich siedem kazań.

    Ucałuj ręce Twoich Rodziców. Jak Oni pięknie Cię wychowali. Ucałuj Ewę!

    Kamil, ale Ty masz gust. Kamil, leć wysoko, daleko i jeszcze dalej.

    Podziwiam, gratuluję i życzę: Szczęść Boże!

    Łowicz, 2 lutego 2018 r."

    http://niedziela.pl/artykul/135511/nd/Kamil-skacze-Biskup-zaciska-„Zdrowas”

    :)
  • Piękne:)
  • edytowano February 2018
    Piotr Żyła gra Mazurka Dąbrowskiego dla Kamila Stocha,po dzisiejszym zwycięstwie :-)
  • edytowano February 2018
    Brąz dla drużyny. Brakło 3,3 punktu do srebra.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Stoch znokautował rywali!

    Ale to żadna niespodzianka :-) Niespodzianką jest mistrzostwo świata w hali i rekord świata sztafety 4x400.
  • 4 medale, 2 złote. No nieźle
  • Brzost napisal(a):
    Stoch znokautował rywali!

    Ale to żadna niespodzianka :-) Niespodzianką jest mistrzostwo świata w hali i rekord świata sztafety 4x400.
    To jest faktycznie niesamowite. Zdarzało się już wcześniej, ale lata po wyścigu, na skutek dyskwalifikacji rywali. Ale zdobyć złoto na stadionie w sztafecie, nie mając żadnego klasowego zawodnika osiągającego sukcesy indywidualnie, to jest naprawdę coś wielkiego. I to jeszcze na finiszu, po zewnętrznej.
  • Lubię patrzeć jak Niemcy zsuwają się w dół. Hura Kamil!
  • A jak Wam się podobał dzisiejszy pokręcony konkurs? ;-)
  • Kręcił nie tylko wiatr.
  • Stoch mówił, że gdzieś 30 metrów za progiem całkowicie stracił noszenie i nie był w stanie nic więcej z tego skoku wyciągnąć.
    Pierwszy skok naprawdę dobry!
  • W pojedynczym konkursie zawsze coś takiego może się zdarzyć. Vide olimpiada na średniej skoczni.
    Natomiast jeśli nie zdarzy się jakaś katastrofa, to powinien całkowicie zdominować ten sezon - kryształowa kula, mistrzostwo olimpijskie, wygrana w turnieju 4 skoczni, wygrana w Raw Air i Willingen 5.
    W klasyfikacji wszechczasów jest siódmy - prawie na pewno przegoni Schmitta, bardzo możliwe, że przed końcem kariery przeskoczy Weissfloga i Ahonena. Kto wie, może nawet Małysza.
  • czego sobie i Wam zyczę
    jak pisano kiedyś w listach
  • TecumSeh napisal(a):
    W klasyfikacji wszechczasów jest siódmy - prawie na pewno przegoni Schmitta, bardzo możliwe, że przed końcem kariery przeskoczy Weissfloga i Ahonena. Kto wie, może nawet Małysza.
    To zależy, jakie kryteria przyjmiemy. Wg mnie Małysza już dawno przeskoczył. 3 złota olimpijskie i 2* 4 skocznie, w tym raz bez porażki.
  • Chodzi o liczbę zwycięstw w PŚ.
  • extraneus napisal(a):
    Stoch mówił, że gdzieś 30 metrów za progiem całkowicie stracił noszenie i nie był w stanie nic więcej z tego skoku wyciągnąć.
    Pierwszy skok naprawdę dobry!
    Jak więc widać termin "okienko pogodowe" zatacza coraz szersze kręgi.
    I we wczorajszym konkursie sędziowie się nie popisali.
  • To zależy, jakie kryteria przyjmiemy. Wg mnie Małysza już dawno przeskoczył. 3 złota olimpijskie i 2* 4 skocznie, w tym raz bez porażki.
    Ja jednak rzeknę, że dla mnie te Puchary Świata zawsze więcej ważyły niźli jakieś pojedyncze prestiżówki jak IO czy MŚ. I w tym zakresie jednak Małysz dłużej dominował całe sezony IMHO. No ale jest jeszcze czas.
  • Piękne zawody, fenomenalny Stoch!
    Radocha!
  • I Kubacki drugi! Czuję się jak (za przeproszeniem) w czasach Wyścigu Pokoju, gdy zwyciężał Szurkowski przed Hanusikiem, Czechowskim albo (parę lat później) Szozdą.
  • edytowano March 2018
    Barnevernet będzie teraz musiał za karę wyrobić podwójną stawkę rabunku polskich dzieci.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.