Skip to content

Stoch! Stoch! Stoch!

1234579

Komentarz

  • Po dzisiejszych skokach kwalifikacyjnych nie wygląda to źle :)
  • edytowano March 2018
    W lotach można zyskać i stracić w jednym skoku kilkadziesiąt punktów więc pewnym do końca być nie można ale forma prezentowana przez Kamila daje duże nadzieje na końcowy sukces. Loty w Vikersund są ważne w kontekście serii Planica7 kończącej sezon.
  • Johansson odrobił do Kamila ok 35 pkt. Przewaga na jutro to 55 pkt. Będzie dobrze.
    Ale Norwegowie dzisiaj dali do pieca, ponad 260 pkt przewagi do drugich Polaków.
    W drużynówce czegoś takiego jeszcze chyba nie było....?
  • Nasi poniżej (dostosowanych przecież i tak do ich możliwości na mamutach) oczekiwań.
    Kubacki bardzo słabo, Stoch tak sobie.
    Jutro może być różnie, ale jestem optymistą.
    W Planicy też loty.
  • Dobrze jest, wykolegowaliśmy Niemców, a Stoch nadal number łan.
  • I cykl RawAir i Kryształowa Kula za cały sezon w rękach Kamila Stocha. Brawo!
  • edytowano March 2018
    245 w I serii! Pięknie!
    No i wygrywa! Niecałe 4 punkty przewagi nad Forfangiem.
  • Wygrywa bo lubi :-)
    A swoją drogą jeszcze trwa walka o drugie miejsce w Pucharze Narodów.
  • Wygrywa, bo ma w sobie dużo pokory i wolę walki. Jest bardzo dobry i wie Komu to zawdzięcza.
    I na dodatek ma masę wdzięku :D
  • edytowano March 2018
    Kamil Stoch: wzrost - 1.73 m. Waga: .... - 55 kg.!
    ;;)
    A ja..... lepiej nie mówić :-( Został mi tylko wdzięk. I oczywiście - skromność. :-D
  • 248,5 heh :)
  • Kubacki dzisiaj zawalił, szkoda...
    (Żyły nie liczę, bo to niepoważny sportowiec)
  • No właśnie, gdyby nie drugi skok Kubackiego, pokonalibyśmy Niemców.
  • Nawet ten 2 skok Kubackiego byłby bez znaczenia, gdyby nie kiepskie skoki Żyły. Natomiast dla ochłody, proponuję kolegom zapoznać się z wynikami kadry B, starty w pucharze kontynentalnym. Nie jest dobrze niestety.
  • Ja, starzec pamiętający jeszcze Fijasa i srogą posuchę po nim, nigdy w życiu nie sądziłem, że doczekam dwóch takich polskich skoczków, jak Małysz i Stoch. Jako miłośnik skoków czuję się spełniony i niczego już nie oczekuję ;)
  • Piękne zakończenie świetnego sezonu
  • Pięknie! Wspaniały sezon!

    (Horngacher przedłużył kontrakt na rok - nie wiem, jakie są standardy zatrudniania trenerów w skokach - rok to standard czy tez raczej zapowiedź odejścia Horngachera?)
  • extraneus napisal(a):
    Pięknie! Wspaniały sezon!

    (Horngacher przedłużył kontrakt na rok - nie wiem, jakie są standardy zatrudniania trenerów w skokach - rok to standard czy tez raczej zapowiedź odejścia Horngachera?)
    chyba to pozostawienie sobie przezz Horngahera opcji na inne reprezentacje bo za rok kończa sie kontrakty trenerskie w innych czołowych kadrach
  • Ciekawe, czy Małysz przymierza się do prowadzenia naszych?
  • edytowano March 2018
    extraneus napisal(a):
    Ja, starzec pamiętający jeszcze Fijasa i srogą posuchę po nim
    To kim ja mam się nazwać, skoro pamiętam Fortunę, Pawlusiaka i Bobaka? ;-)
    extraneus napisal(a):
    Ciekawe, czy Małysz przymierza się do prowadzenia naszych?
    Z tego, że dziś machał chorągiewką naszym (oprócz Stocha) chyba nie należy wyciągać jeszcze zbyt daleko idących wniosków. Zresztą świetny skoczek niekoniecznie musi być świetnym trenerem.

    Z zupełnie innej beczki: czy tylko mnie się hymn norweski kojarzy z pieśnią "Ojcze z niebios, Boże, Panie"?

    Z jeszcze innej beczki: zaskoczyły mnie palemki wielkanocne jako trofeum w dzisiejszym konkursie. Po słoweńskich ojro-lizusach tego się nie spodziewałem,
  • edytowano March 2018
    Małysz się nie nadaje
    Jako trener byłby kieszonkowym tyranem jak Mikeska i straciłby autorytet, bo paplałby o problemach do mediów
  • edytowano March 2018
    A ja kobiecą częścią mnie przeczuwam B-) że Orzeł z Wisły "chciałby się sprawdzić w trenerce" ;)

    Palemki były bardzo sympatyczne.
  • No!
    Wczoraj drużynowe zwycięstwo a teraz indywidualne dla Kamila Stocha 4 miejsce.
    Sezon się zaczął wyśmienicie.
    W drugiej serii Kubacki 128m, a Żyła 131m. Ładne skoki mieli.
    Kamil, jeszcze nie w pełnej formie, ale będzie ok.
  • Stoch drugi, a Piotrek Żyła 3 w zawodach w Ruka, Finlandia. Wygrał Japończyk Kobayashi.
    Jakub Wolny 11.
    W generalce Kamil drugi.
    Brawo nasi.
  • edytowano November 2018
    No i oczywiście nasi na czele Pucharu Narodów.

    Ale ciekawostka - chyba najlepszy w karierze wynik Bułgara Zografskiego. Był szósty. Chyba jedyny w tej nacji narciarz i nieźle sobie w tym roku radzi.
  • Trzyma formę, dziś trzeci.Tylko młody Kobayashi na razie poza zasięgiem.
  • fajnie się oglądało..

    ale oglądałem troche również jady szybkiej na łyżwach - ci to śmigają!
  • W tym tygodniu nie ma zawodów. Niemcom nie udało się zorganizować śniegu. Myśleli że jakoś to będzie i nie wyszło. W Wiśle jakoś się udało, choć było cieplej. Czas zweryfikować stereotypy narodowe :-)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.