Skip to content

Stoch! Stoch! Stoch!

1234568

Komentarz

  • Stereotypy działają: protestanci z Wisły pracowali, a katolicy z Bawarii się obijali.
  • Działają, ale wyznaniowe ;-) Poza tym Titisee to Badenia-Wirtembergia, niedaleko Fryburga.
  • No, nareszcie! Pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Kubacki trzeci, Żyła czwarty, Wolny szósty (najlepsze miejsce w karierze). Kamil wrócił na drugie miejsce w klasyfikacji ogólnej i objął prowadzenie w rywalizacji o Małą Kryształową, a drużyna odskoczyła Niemcom w Pucharze Narodów. Jest dobrze :-)
  • Żyła czwarty raz z rzędu czwarty. Ma chłop szczęście/pecha ;)
  • marniok napisal(a):
    Żyła czwarty raz z rzędu czwarty. Ma chłop szczęście/pecha ;)
    Ale i największy szacun z całej ekipy.
  • edytowano February 2019
    Zmarł jeden z najlepszych w historii skoków zawodnik, Fin Matti Nykanen. Zagubił się chyba człowiek.
    +
  • o, masakra. +++
  • Mój rocznik...

    +++
  • Radość, że Nasi.
    Smutek, że Nykanen. +++
  • Dziś Kamil (po wczorajszym słabszym występie w drużynówce) indywidualnie znokautował rywali w Lahti
  • Druzynowo nasi wczoraj zdeklasowali rywali, przewaga na drugimi Niemcami to ok 80 pkt. Indywidualnie zwyciężyliby Jakub Wolny przed P. Żyłą i K. Stochem.
  • No to chyba ostatecznie się wyjaśnił problem "tego czwartego" w drużynie.
  • Fajnie to wyglada! A ten czwarty za chwike moze byc tym pierwszym.
    Tylko szkoda ze szwabstwo podkupi Horngachera
  • Polska teraz jest jak Małysz kiedyś. Walec drogowy.
  • Tylko jeszcze z Bibim chłopaki muszą pogadać
  • Moim zdaniem skoki to jedna z niewielu dziedzin, w której Polacy wyzbyli się jakichkolwiek kompleksów. Oni wiedzą, że są dobrzy, niekoniecznie, że cały czas najlepsi, ale po prostu są dobrzy. Oni wiedzą, że nikt nie musi ich poklepywać po plecach. Jak chcą, to oni kogoś poklepią.
  • Wczoraj dało się widzieć szał radości u Niemców, że jednak tym razem Polakom się nie dali.
  • edytowano March 2019
    Po pierwszej serii zrezynowany wyłączyłem telewizor. Teraz pacze w tvp info i oczom nie wierzę....
    Jakim cudem można awansować z 27 na 1 i z 18 na 2 miejsce? Ktoś policzy prawdopodobieństwo takiego wyczynu?
    Dla mnie bąba bomb.
  • pora na nowy dłuuuuugi wątek:

    Ku! Ba! Cki!

    :)
  • edytowano March 2019
  • edytowano March 2019
    padłę i rozum mi się stanęło!!!! :))
  • edytowano March 2019
    A mię to ominęło bo byłem w podróży. Ale muszą się celebryty irytować, uczulone na znak Krzyża który Dawid robi przed skokiem. Kuczok się kiedyś rzucał że nie może patrzeć na to jak to ujął "wymię ojca" na belce startowej..
  • Jak mawiają internetu: skocznia normalna tylko konkurs pop*lony:)

    A. Dawidowi się należało. Po prostu.
  • Brzost napisal(a):
    A mię to ominęło bo byłem w podróży. Ale muszą się celebryty irytować, uczulone na znak Krzyża który Dawid robi przed skokiem. Kuczok się kiedyś rzucał że nie może patrzeć na to jak to ujął "wymię ojca" na belce startowej..
    Tolerancja religijna to trudna sztuka - zwłaszcza dla nowoczesnych demokratów i liberałów.
  • Gdzie indziej już ustaliśmy że wyznawców Molocha.
  • Brzost napisal(a):
    A mię to ominęło bo byłem w podróży. Ale muszą się celebryty irytować, uczulone na znak Krzyża który Dawid robi przed skokiem. Kuczok się kiedyś rzucał że nie może patrzeć na to jak to ujął "wymię ojca" na belce startowej..
    Podczas popzednich zawodow, chyba w Inssbrucku, realizator transmisji w powtorkach skokow Kubackiego i Wolnego zawsze pokazywal ten moment w ktorym robia znak krzyza. Az mnie bawila ta jego fascynacja
  • Skończy się na tym, że każą Johanssonowi zacząć się żegnać. Wąsy już ma.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.