Skip to content

Szło, szło, aż doszło - NOWE...

1246710

Komentarz

  • 7dmy napisal(a):
    Cytować słowa psychotrola z Twittera @smok05 jako prawdy objawione to delikatnie rzecz biorąc pomyłka.
    po prawie roku czytania smoka róznież doszedłem do wniosku że to mąciciel i realnie anty-dobrazmiana.
    Raz mu odpisałem, że manipuluje infrmacją, i przestałem go czytać (jakoby PiS i sam PJK głosuje za proaborcyjnym projektem Ratujmy Kobiety)

  • margerytka napisal(a):
    7dmy napisal(a):
    Cytować słowa psychotrola z Twittera @smok05 jako prawdy objawione to delikatnie rzecz biorąc pomyłka.
    Smok nie jest psycholem, litości
    Ewidentne objawy manii, ale lubię go czytać.
  • Z tego co widzę bierze się wypowiedzi MSZ Niemiec za stanowisko Polski w sprawie reparacji. To jest jakieś nieporozumienie, delikatnie mówiąc. A co ma Niemiec mówić? Mówi to samo co pół roku temu. Wg nich jest sprawa załatwiona, czy to kogoś tu dziwi?
  • Przemko napisal(a):
    margerytka napisal(a):
    7dmy napisal(a):
    Cytować słowa psychotrola z Twittera @smok05 jako prawdy objawione to delikatnie rzecz biorąc pomyłka.
    Smok nie jest psycholem, litości
    Ewidentne objawy manii, ale lubię go czytać.

    No tak, gada jak to on ale nie mozna mu odmówic wyrazistości no i konsekwencji :)
  • bPBS zapowiada zmiany w 500+, że na pierwsze dziecko itp. Minister Rafalska zdementowała jej słowa.
    Czy ktoś ma potwierdzenie tego zdarzenia?
    Znalazłem tylko info z RMF i zet.
  • Smok5 to człowiek czasu totalnej beznadziei, radykalny fajter walący po oczach. Lubiłem go czytać, ale kiedy odszedł z Rebelii straciłem kontakt z jego twórczością. Na pewno musi być na anty, taki typ.
  • Nic mi akurat Czaputowicz nie przeszkadza. Wygrzebywanie tematu reparacji od początku raczej było właśnie po to, żeby nim móc grać na Niemcach. Może kiedyś coś z tego będzie, ale na razie to bardzo dobre narzędzie do szantażowania. A Mularczyk w tle tematowi nie daje zgasnąć, też dobrze.
  • marniok napisal(a):
    bPBS zapowiada zmiany w 500+, że na pierwsze dziecko itp. Minister Rafalska zdementowała jej słowa.
    Czy ktoś ma potwierdzenie tego zdarzenia?
    Znalazłem tylko info z RMF i zet.
    To jest coś na kształt durnych kawałów - będzie dyskoteka ! Hurrra ! A kto będzie grał ? Hans na cekaemie ! Uuuuuu.

    Tak tutaj - będzie 500+ na każde dziecko ! Hurra ! A kiedy ? Może nigdy ! Uuuuu. Bo nie wiadomo czy się pieniądze znajdą, ale szum robić trzeba i furtkę, jakby coś nie wyszło. Inna sprawa, że po takiej zapowiedzi i kontrze Rafalskiej menjstrim podchwyci i będzie pompował, że gówno z tego wyjdzie. A tu wyjdzie ! I znowu mejnstrim idiotów z siebie zrobi.
  • A patrzę, że Beatka dostała Ministerstwo Dobrych Nowin. Zdaje się, że jej zadaniem jest komunikowanie ludożerce potencjalnych sukcesów. Czy we współczesnej polityce stworzono gdziekolwiek takie ministerstwo, czy to jest kolejny przełomowy pomysł Kaczora ?
  • marniok napisal(a):
    bPBS zapowiada zmiany w 500+, że na pierwsze dziecko itp. Minister Rafalska zdementowała jej słowa.
    Czy ktoś ma potwierdzenie tego zdarzenia?
    Znalazłem tylko info z RMF i zet.
    Interia i onet przytoczyły taką informację za zetką. Było na końcu, że premier o tym pomyśle dowiedział się z mediów i nie było to z nim konsultowane.
  • Cyrylica napisal(a):
    Interia i onet przytoczyły taką informację za zetką. Było na końcu, że premier o tym pomyśle dowiedział się z mediów i nie było to z nim konsultowane.
    Oczywiście ! Nie wiedział premier, nie wiedziała Rafalska, to jest autorski pomysł minister Beaty Szydło. I to dzięki niej za jakiś czas program wejdzie w życie ! +7% do słupków dla Beaty naszej kochanej.

    Level Master
  • edytowano January 2018
    No Andrzejku jak jest ? Bo wybory za rok ? Ty masz 53% zaufania, Becia 73%. Trudna to decyzja, ale rozumiesz musimy postawić na konia, który wygra. No chyba, że kto jest twoim ulubionym politykiem PiSu ? No kto ? No ? A. A... N. N... T.T... No ! ANTONI !
  • JORGE napisal(a):
    No Andrzejku jak jest ? Bo wybory za rok ? Ty masz 53% zaufania, Becia 73%. Trudna to decyzja, ale rozumiesz musimy postawić na konia, który wygra. No chyba, że kto jest twoim ulubionym politykiem PiSu ? No kto ? No ? A. A... N. N... T.T... No ! ANTONI !
    Wymyslil Jaroslaw jak moje obolale serce troche ukoic.
  • JORGE napisal(a):
    No Andrzejku jak jest ? Bo wybory za rok ? Ty masz 53% zaufania, Becia 73%. Trudna to decyzja, ale rozumiesz musimy postawić na konia, który wygra. No chyba, że kto jest twoim ulubionym politykiem PiSu ? No kto ? No ? A. A... N. N... T.T... No ! ANTONI !
    Żeby postraszyć Dudaczeskiego, czeba napompować Donka.
  • No takie bajki to ja lubie.
  • polmisiek napisal(a):
    Nic mi akurat Czaputowicz nie przeszkadza. Wygrzebywanie tematu reparacji od początku raczej było właśnie po to, żeby nim móc grać na Niemcach. Może kiedyś coś z tego będzie, ale na razie to bardzo dobre narzędzie do szantażowania. A Mularczyk w tle tematowi nie daje zgasnąć, też dobrze.
    Reperacje to zwrot w polityce globalnej. Ma to taką moc rażenia, że rozniosło się po całym świecie, który nawet nie umie wskazać Polski na globusie. Sprawdzono.
  • JORGE napisal(a):
    Cyrylica napisal(a):
    Interia i onet przytoczyły taką informację za zetką. Było na końcu, że premier o tym pomyśle dowiedział się z mediów i nie było to z nim konsultowane.
    Oczywiście ! Nie wiedział premier, nie wiedziała Rafalska, to jest autorski pomysł minister Beaty Szydło. I to dzięki niej za jakiś czas program wejdzie w życie ! +7% do słupków dla Beaty naszej kochanej.

    Level Master
    To dobrze, że tak można na to spojrzeć. Pomyślałam, że ją gnoją.
  • JORGE napisal(a):
    Cyrylica napisal(a):
    Interia i onet przytoczyły taką informację za zetką. Było na końcu, że premier o tym pomyśle dowiedział się z mediów i nie było to z nim konsultowane.
    Oczywiście ! Nie wiedział premier, nie wiedziała Rafalska, to jest autorski pomysł minister Beaty Szydło. I to dzięki niej za jakiś czas program wejdzie w życie ! +7% do słupków dla Beaty naszej kochanej.

    Level Master
    JORGE. Niektórzy tutaj przeginają z krytyką Dobrej Zmiany, ale ty przeginasz w drugą stronę. Można wszystko zinterpretować jako genialne posunięcia Kaczyńskiego ale to jest myślenie życzeniowe. W polityce jest ciągła gra i raz się wygrywa a raz przegrywa. Improwizacja. Nie da się wszystkiego zaplanować.

    Co do Szydło to wydaje mi się że tą wypowiedzią gra pod siebie. Nie daje o sobie zapomnieć mówiąc "500+ To ja"
  • Oczywiście mocno odjeżdżam. W każdym razie, nie miałem racji, że weto było ustawką. Znaczy było, ale w głowie Dudy, Kaczora zaskoczył. I nie chodzi o żadną zdradę czy tam takie, po prostu chciał się upodmiotowić. No nie powiem wyszło mu, a przy okazji wyciszył wycie. Wilk syty, owca cała. Ale jestem prawie pewien, że wtedy zaczął się rodzić plan B w głowie Kaczyńskiego. Wg mnie Szydło może być takim planem B, nawet w kontekście straszaka. I zdaje się, że główną rolą pani Beaty jest teraz leżenie i wstawanie od czasu do czasu celem podbicia sobie słupków.
  • raste napisal(a):

    JORGE. Niektórzy tutaj przeginają z krytyką Dobrej Zmiany, ale ty przeginasz w drugą stronę.
    Ja tylko podaję możliwości. Nie wiem jak jest naprawdę. Przegięcie moje ma jednak mocne strony, bo przepraszam, co nie wychodzi w kwestii taktycznej ? Jeżeli chcemy porozmawiać o wtopach PiSu to bardzo chętnie, ale bardziej o strategii. Ale to nie teraz, nie mam zamiaru dolewać oliwy do ognia.

  • Leżeć i pachnieć to chyba nie ona.
  • Oczywiście istnieje możliwość, że Beatka wybiegła przed szereg. Jeżeli tak, to o ile dobrze rozumiem sposób sprawowania władzy przez Morawieckiego, już jej nie ma. Znaczy nie dziś, ale przy najbliższej rekonstrukcji, żeby nie dało się pokojarzyć faktów. Też bym tak zrobił. Ale nie sądzę, Szydło jest wizerunkowo potrzebna i wykazuje się ogromną lojalnością. Raczej wszyscy o wszystkim wiedzieli.
  • Tak. PiS coraz lepiej wygląda i utrzymuje się u władzy. Nie ma z kim przegrać. Zupełnie jak PO w 2009 roku.

    Tylko czy jeszcze jest energia na jakiekolwiek zmiany czy tylko trwanie u władzy. Wszystko zaczyna zwalniać.
  • christoph napisal(a):
    Leżeć i pachnieć to chyba nie ona.
    Do czasu każdy da radę. Najważniejszą sprawą w kontekście Szydło jest utrzymanie jej popularności. Jeżeli dało się ją odwołać u szczytu chwały to znaczy, że bez problemu będzie można ją też przywrócić. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, mało realny to scenariusz, ale możliwy. W określonych przypadkach.
  • raste napisal(a):
    Tak. PiS coraz lepiej wygląda i utrzymuje się u władzy. Nie ma z kim przegrać. Zupełnie jak PO w 2009 roku.

    Tylko czy jeszcze jest energia na jakiekolwiek zmiany czy tylko trwanie u władzy. Wszystko zaczyna zwalniać.
    Tego nie wiemy. Gdybym był u władzy to bym chciał, żeby ludzie o władzy zapomnieli. W kontekście bieżących spraw. Jakaś delikatna propaganda sukcesu, ale zbytnio się nie interesujcie, zajmijcie się sami sobą, własnym życiem, drobnymi sprawami. Dopiero przed wyborami totalna propaganda i zmasowany atak na czachy, połączony z konkretami. Wszystko co poważne wymaga ciszy.
  • qiz napisal(a):
    Reperacje to zwrot w polityce globalnej. Ma to taką moc rażenia, że rozniosło się po całym świecie, który nawet nie umie wskazać Polski na globusie. Sprawdzono.
    No i dobrze poszło w świat. To, że Polska się domaga reparacji wiedzą wszyscy, a o fakcie że Polska jednak nie chce (jakby tak się stało) już nikt. Tak to działa. Ale jeszcze raz chcę wrócić do tematu, naprawdę uważasz, że dostaniemy jakiekolwiek Euro od Hitlerowców ?

  • Cyrylica napisal(a):
    marniok napisal(a):
    bPBS zapowiada zmiany w 500+, że na pierwsze dziecko itp. Minister Rafalska zdementowała jej słowa.
    Czy ktoś ma potwierdzenie tego zdarzenia?
    Znalazłem tylko info z RMF i zet.
    Interia i onet przytoczyły taką informację za zetką. Było na końcu, że premier o tym pomyśle dowiedział się z mediów i nie było to z nim konsultowane.
    A przekaziory podały że chodzi o rok 2020 czy jak zwykle ominęły najważniejsze?
  • JORGE napisal(a):
    Smok5 to człowiek czasu totalnej beznadziei, radykalny fajter walący po oczach. Lubiłem go czytać, ale kiedy odszedł z Rebelii straciłem kontakt z jego twórczością. Na pewno musi być na anty, taki typ.
    @smok05 na twitterze
  • qiz napisal(a):
    Żeby postraszyć Dudaczeskiego, czeba napompować Donka.
    Mam fazy. Raz uważam, że Donek był. I koniec. A czasami widzę jego powrót i wielki problem. Jest coś w Tusku co nie pozwala mi go lekceważyć, to coś o czym pisze los, on jest w stanie ponownie uwieść miliony ludzi.

  • JORGE napisal(a):
    qiz napisal(a):
    Żeby postraszyć Dudaczeskiego, czeba napompować Donka.
    Mam fazy. Raz uważam, że Donek był. I koniec. A czasami widzę jego powrót i wielki problem. Jest coś w Tusku co nie pozwala mi go lekceważyć, to coś o czym pisze los, on jest w stanie ponownie uwieść miliony ludzi.

    Sam? Akurat. Bez mendiów jest nikim, nie ma go.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.