Skip to content

Co mi się nie podoba w rządzie PiS

1111214161732

Komentarz

  • Rafał napisal(a):
    No to może Pan Mateusz go kopnie. JarKacz da się przekonać. Po co Gliński Panu Mateuszowi? Że bez jaj, a Selin ma?
    Gliński sprawdził się w oczach Pana Mateusza po wypadku PBS, gdy obaj natychmiast rzucili się na chama do rządzenia po swojemu, podejmując decyzje których PBS by nie podjęła. Takiego cennego, dobranego jak w korcu maku sojusznika nie ma co porzucać przedwcześnie.

    Dziadyga zostaje.
  • peterman napisal(a):
    Rafał napisal(a):
    No to może Pan Mateusz go kopnie. JarKacz da się przekonać. Po co Gliński Panu Mateuszowi? Że bez jaj, a Selin ma?
    Gliński sprawdził się w oczach Pana Mateusza po wypadku PBS, gdy obaj natychmiast rzucili się na chama do rządzenia po swojemu, podejmując decyzje których PBS by nie podjęła. Takiego cennego, dobranego jak w korcu maku sojusznika nie ma co porzucać przedwcześnie.

    Dziadyga zostaje.
    No ale Pan Mateusz nie jest idiotą. Z takimi ludźmi jak Gliński nie da się wygrać wyborów i pozostać Premierem i następcą JarKacza
  • Moze pani Glinska i jej fundacja ma jakieś plusy dodatnie?
  • Rafał napisal(a):
    peterman napisal(a):
    Rafał napisal(a):
    No to może Pan Mateusz go kopnie. JarKacz da się przekonać. Po co Gliński Panu Mateuszowi? Że bez jaj, a Selin ma?
    Gliński sprawdził się w oczach Pana Mateusza po wypadku PBS, gdy obaj natychmiast rzucili się na chama do rządzenia po swojemu, podejmując decyzje których PBS by nie podjęła. Takiego cennego, dobranego jak w korcu maku sojusznika nie ma co porzucać przedwcześnie.

    Dziadyga zostaje.
    No ale Pan Mateusz nie jest idiotą. Z takimi ludźmi jak Gliński nie da się wygrać wyborów i pozostać Premierem i następcą JarKacza

    Pan Mateusz nie wygra również wyborów z takimi ludźmi jak Pan Mateusz - jeśli sam tego nie rozumie, to co mówić o jakimś tam Glińskim?
  • Chyba rozumie. A to za gitarkę złapie i pobrzdąka, a to ze staruszkami albo dziećmi się spotka. To się nazywa ocieplanie wizerunku. Agencje pijarowe mają pełne ręce roboty, choć podobno ostatnio zdarza się tam więcej samobójstw.
  • christoph napisal(a):
    Moze pani Glinska i jej fundacja ma jakieś plusy dodatnie?
    Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności ... może. Spore pieniądze, spory ruch.


    Stocznia?
    Nie bardzo. Byt mikro, wokół którego - za sprawą córki Bigosa - powstało nieproporcjonalnie dużo szumu. Co najmniej połowa pieniędzy pochodzi od władzy centralnej i samorządowej. Projekty gdzie w tytule, a to Wola, a to Targówek, "mieszkańcy dzielnicy", "mieszkańcy w ośrodku kultury". To mówi o skali działania. Gdyby fundację rozwiązano, realny świat najprawdopodobniej nie dostrzegłby jej braku.

    Renata Koźlicka Glińska w pierwszej fundacji zarabia jako pracownik etatowy, w drugiej jest członkiem Rady Nadzorczej.
  • edytowano April 2018
    Marek Zagórski będzie ministrem cyfryzacji.
    2001-2005 poseł z listy PO
    8 maja 2006 z rekomendacji Samoobrony RP objął urząd sekretarza stanu MRiRW
    W wyborach prezydenckich w 2010 był członek komitetu poparcia Bronisława Komorowskiego
    Obecnie u Jarosława Gowina
    #NieNaTakiPISgłosowałem

    Ukończył Uniwersytet Szczeciński, Wydział Humanistyczny, kierunek Pedagogika oraz podyplomowe studia w zakresie finansów i bankowości w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

    Znaczysie - fachowiec.
  • Ale już w 2011 był na liscie wyborczej PiSu (jako SKL-owiec).
  • edytowano April 2018
    A skład rządu Jarosława Kaczyńskiego mamy przypominać? Dorn, Sikorski, Kluzik-Rostkowska, Ujazdowski a przecież wymieniam tylko tych z "rozdzielnika" PiSu, a nie koalicjantów.
  • Zatem nie powinnam się czepiać i ten fachowiec od Gówina jest najlepszym kandydatem. Być może.
  • Zagórski na ile go znam z medialnych wypowiedzi (czyli niewiele) to rozgarnięty facet. Czy jest "najlepszy" to nie wiem, ale zdziwienie, że ktoś w PiS był kiedyś albo będzie w przyszłości w PO czy okolicach jest ciężko zrozumiałe, bo takie przypadki są liczne i to na bardziej eksponowanych miejscach.
  • rozum.von.keikobad napisal(a):
    Zagórski na ile go znam z medialnych wypowiedzi (czyli niewiele) to rozgarnięty facet. Czy jest "najlepszy" to nie wiem, ale zdziwienie, że ktoś w PiS był kiedyś albo będzie w przyszłości w PO czy okolicach jest ciężko zrozumiałe, bo takie przypadki są liczne i to na bardziej eksponowanych miejscach.
    Chętnie bym poznała nazwiska tych z PO, którzy faktycznie się sprawdzili. Zwłaszcza na tych eksponowanych stanowiskach. To nie złośliwość z mojej strony - naprawdę ich nie znam.

  • Śp. GIlowska, Gęsicka, Płażyński, PR-owo sprawdzał się Religa, a na zapleczu Balazs.
  • ks. Marcin Iżycki, Dyrektor Caritas Polska napisal(a):
    W związku z informacją o zamiarze przekazania nagród ministerialnych na rzecz Caritas, pragnę podkreślić, że Caritas przyjmuje tylko i wyłącznie dobrowolne datki na cele charytatywne.
    Piękny plaskacz wymierzony JK. Zapunktował u mnie ks. Iżycki.

  • rozum.von.keikobad napisal(a):
    Śp. GIlowska, Gęsicka, Płażyński, PR-owo sprawdzał się Religa, a na zapleczu Balazs.
    Miałam dorzucić - tylko wymieniaj aktualnie pracujących, a nie poległych pod Smoleńskiem, ale se pomyślałam - to chyba oczywiste. No i łup :D
  • los napisal(a):
    ks. Marcin Iżycki, Dyrektor Caritas Polska napisal(a):
    W związku z informacją o zamiarze przekazania nagród ministerialnych na rzecz Caritas, pragnę podkreślić, że Caritas przyjmuje tylko i wyłącznie dobrowolne datki na cele charytatywne.
    Piękny plaskacz wymierzony JK. Zapunktował u mnie ks. Iżycki.

    Ładne.
  • Maria napisal(a):
    rozum.von.keikobad napisal(a):
    Śp. GIlowska, Gęsicka, Płażyński, PR-owo sprawdzał się Religa, a na zapleczu Balazs.
    Miałam dorzucić - tylko wymieniaj aktualnie pracujących, a nie poległych pod Smoleńskiem, ale se pomyślałam - to chyba oczywiste. No i łup :D
    Ciche założenia przyjmuje tylko ten, co ma dobrą wolę.
  • los napisal(a):
    ks. Marcin Iżycki, Dyrektor Caritas Polska napisal(a):
    W związku z informacją o zamiarze przekazania nagród ministerialnych na rzecz Caritas, pragnę podkreślić, że Caritas przyjmuje tylko i wyłącznie dobrowolne datki na cele charytatywne.
    Piękny plaskacz wymierzony JK. Zapunktował u mnie ks. Iżycki.

    Na pewno wszystkie wpłaty będą dobrowolne :)>-
  • Ta, sprzedaż cegły też była całkiem dobrowolna

  • Spinanie się o Zagórskiego, kiedy MinKult jest Gliński... First things first.
  • DMC napisal(a):
    Spinanie się o Zagórskiego, kiedy MinKult jest Gliński... First things first.
    Nie spinam się.
    A Gliński won po pierwsze.
  • los napisal(a):
    ks. Marcin Iżycki, Dyrektor Caritas Polska napisal(a):
    W związku z informacją o zamiarze przekazania nagród ministerialnych na rzecz Caritas, pragnę podkreślić, że Caritas przyjmuje tylko i wyłącznie dobrowolne datki na cele charytatywne.
    Piękny plaskacz wymierzony JK. Zapunktował u mnie ks. Iżycki.

    O wow! Ostro pojechali...
  • edytowano April 2018
    Ostro? Zwyczajnie mają pewne zasady i się ich trzymają. Nie mają zasad z sondaży. Nie należą też do klakierów władzy.
  • edytowano April 2018
    Maria napisal(a):
    los napisal(a):
    ks. Marcin Iżycki, Dyrektor Caritas Polska napisal(a):
    W związku z informacją o zamiarze przekazania nagród ministerialnych na rzecz Caritas, pragnę podkreślić, że Caritas przyjmuje tylko i wyłącznie dobrowolne datki na cele charytatywne.
    Piękny plaskacz wymierzony JK. Zapunktował u mnie ks. Iżycki.

    Ładne.

    Dyplomacja. Piękne kung fu
  • Wszystkie wpłaty mogą być dobrowolne, kuleżanko. Ale ks. ~życki mówi o dobrowolnych datkach, hłe, hłe...
  • Wygląda na to, że mimo zaklęć i wypierania się jak żaba błota przez Błaszczaka przyjęliśmy do Polski po cichu 28 tysięcy muzułmanów. Jestem z Warszawy, optycznie to potwierdzam. http://echointernetu.pl/2017/11/10/imigranci-z-krajow-islamskich-juz-sa-w-polsce-te-dane-przerazaja/
  • vigilate napisal(a):
    Maria napisal(a):
    los napisal(a):
    ks. Marcin Iżycki, Dyrektor Caritas Polska napisal(a):
    W związku z informacją o zamiarze przekazania nagród ministerialnych na rzecz Caritas, pragnę podkreślić, że Caritas przyjmuje tylko i wyłącznie dobrowolne datki na cele charytatywne.
    Piękny plaskacz wymierzony JK. Zapunktował u mnie ks. Iżycki.

    Ładne.
    Dyplomacja. Piękne kung fu

    Ai Ki Do :)
    =


    nie spotkałem wśród księży (zwykli prezbiterzy) pisowców!
  • Pojedzie Kolega w góry a nie na Gøry to znajdzie
  • romeck napisal(a):
    vigilate napisal(a):
    Maria napisal(a):
    los napisal(a):
    ks. Marcin Iżycki, Dyrektor Caritas Polska napisal(a):
    W związku z informacją o zamiarze przekazania nagród ministerialnych na rzecz Caritas, pragnę podkreślić, że Caritas przyjmuje tylko i wyłącznie dobrowolne datki na cele charytatywne.
    Piękny plaskacz wymierzony JK. Zapunktował u mnie ks. Iżycki.

    Ładne.
    Dyplomacja. Piękne kung fu
    Ai Ki Do :)
    =


    nie spotkałem wśród księży (zwykli prezbiterzy) pisowców!

    Wszyscy pełowcy? Biskupi to nie dziwota, choć generalnie bliżej im do SLD i PSL.
  • W rozmowie z Katolicką Agencja Informacyjną ks. Marcin Iżycki, dyrektor Caritas Polska nie krył zaskoczenia taką decyzją. - Deklaracja o przekazaniu Caritas premii, otrzymanych uprzednio przez członków rządu, była dla nas niespodzianką. Oczywiście, jeśli zostaną przekazane, przyjmiemy te środki i planujemy je przeznaczyć na dwa programy, które prowadzimy w Polsce od lat: „Skrzydła” i „Tornister pełen uśmiechów” – wyjaśnia ks. Iżycki, dodając, że oba programy mają na celu wsparcie dzieci i młodzieży z niezamożnych polskich rodzin.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.