Skip to content

Co mi się nie podoba w rządzie PiS

1121315171832

Komentarz

  • No i gites.
  • Jest lepszy od Ławrowa!
  • christoph napisal(a):
    Jest lepszy od Ławrowa!
    Wręcz doskonały! Zuch!
  • chudopachołek napisal(a):
    Wygląda na to, że mimo zaklęć i wypierania się jak żaba błota przez Błaszczaka przyjęliśmy do Polski po cichu 28 tysięcy muzułmanów. Jestem z Warszawy, optycznie to potwierdzam. http://echointernetu.pl/2017/11/10/imigranci-z-krajow-islamskich-juz-sa-w-polsce-te-dane-przerazaja/
    Zgadza się, troche tego ludzkiego gówna chodzi po warszawie. W centrum jest nadywżka.
    Warto być czujnym ale ostatecznie jak UE by się uparło i opłacało ich tu pobyt to przepisowo nie wiem czy możemy zabronic im tu mieszkać ( przy obecnym należeniu do uni ).

    Oczywiście można sprawić aby ichniejszy pobyt był tutaj piekłem dla nich. I na tym się muszą zwykli Polacy skupiać. Chyba nawet w sejmie był jakis apel brudasów, żeby rząd cos zrobił z atakami nienawiści hehe.

    Zawsze jak ich mijam na ulicy to mówię: "nie chcemy was tu jebane śmiecie". Tyle można zrobić bez narażania się na konflikt z prawem.

    Strachliwy ton wklejonego tekstu, też jest nie na miejscu. Jeżeli będą sprawiać za duży problem to się ich po prostu zlikwiduje/eksterminuje. Narazie po prostu trzeba im dać do zrozumienia, że nie chcą tu żyć, mieszkać.
  • loslos
    edytowano April 2018
    Bardzo proszę o nienazywanie gównem stworzonych na obraz i podobieństwo Boga tylko ze względu na miejsce urodzenia.

    A jak chce kolega sprawić, by "ichniejszy pobyt był tutaj piekłem dla nich", nie mógłby kolega zacząć od zdrajców? First things first.

    Będzie kilka kampanii wyborczych, proszę przećwiczyć hasełko "nie chcemy was tu jebane śmiecie". To godne mężczyzny, zaczepianie przyjezdnych to jak bicie przedszkolaków.
  • edytowano April 2018
    los napisal(a):
    Bardzo proszę o nienazywanie gównem stworzonych na obraz i podobieństwo Boga tylko ze względu na miejsce urodzenia.
    Wprawdzie wypowiedź dotyczy muzułmanów ale jednak miejsce urodzenia jest tu istotne, Kieruję się prawdopodobieństwem.

    Dlatego biorę to na siebie, że jakichś tam ułamek nie zasługuje na taką ocenę ( może nawet duży?), możliwe też, że istnieją dobrzy muzułmanie.


    EDIT:.

    Nie będę już do tego wracał. Powiedzmy, że raz mi się ulało i to tyle. Na forum się powstrzymam - lubię to miejsce i nie chcę niepotrzebnych konfliktów.


  • loslos
    edytowano April 2018
    Pokaże koledze palcem całkiem wiele osób, którzy na 100% zasługują na taką ocenę. Skórę mają białą.
  • W Polsce jest bardzo dużo Czeczenów. Codziennie przechodzą obok mojego domu - niedaleko mają swój przechodni(?) ośrodek. Do głowy by mi nie przyszło, że można ich w jakikolwiek sposób zaczepiać, nie mówiąc o zwymyślaniu. A za takie wpisy jak wyżej - banowałabym.
    los napisal(a):
    Bardzo proszę o nienazywanie gównem stworzonych na obraz i podobieństwo Boga tylko ze względu na miejsce urodzenia.
    +1

  • Ja wynajmowałem Czeczenom mieszkanie. Bardzo sympatyczna kobieta i kilkoro dzieci, doraźnie pojawiał się ojciec jeżdżący na ciężarówkach.

    To nie oni są naszymi wrogami.
  • pono sporo Indusów jeździ na Uberze w Warszawie, nativni spikerzy angielscy ;-)
    opowiadał mi pilot polskich wycieczek po Indiach
  • los napisal(a):
    Maria napisal(a):
    rozum.von.keikobad napisal(a):
    Śp. GIlowska, Gęsicka, Płażyński, PR-owo sprawdzał się Religa, a na zapleczu Balazs.
    Miałam dorzucić - tylko wymieniaj aktualnie pracujących, a nie poległych pod Smoleńskiem, ale se pomyślałam - to chyba oczywiste. No i łup :D
    Ciche założenia przyjmuje tylko ten, co ma dobrą wolę.

    Tak, ci z dobrą wolą przyjmują zwłaszcza ciche założenia, że najlepszym argumentem są chamskie przysrywki ad personam.

    Więc cóż, też wykażę się dobrą wolą. Im więcej w rząd i prezydenta srają ci, których tam nie wzięli, tym mam o nich lepsze zdanie.
  • edytowano April 2018
    Muzułmanie są naszymi wrogami. To fakt, to niepodważalne. To wynika z ich ideologii totalitarnej udającej wiarę. To nie jest wiara. To nawet nie jest herezja. To zbrodniczy system społeczno-polityczny z dominującą ideologią totalną. Są naszymi wrogami z własnego wyboru ci świadomi - konwertyci oraz ich przywódcy. Reszta z przymusu i wychowania, będącego w istocie brutalną indoktrynacją.
    To oczywiście ludzie których godność ludzką należy szanować. To jednak też niebezpieczni wrogowie, bez skrupułów i z zasadami wymagającymi od nich tępienia nas, nawet fizycznie, jeśli się nie konwertujemy na islam. Nie chodzi o tępienie muzułmanów tylko o zakazanie islamu jako ideologii totalitarnej jak komunizmu i nazizmu. Dlatego mamy prawo nie chcieć tutaj muzułmanów praktykujących islam czyli zbrodnię.
  • Maria napisal(a):
    rozum.von.keikobad napisal(a):
    Śp. GIlowska, Gęsicka, Płażyński, PR-owo sprawdzał się Religa, a na zapleczu Balazs.
    Miałam dorzucić - tylko wymieniaj aktualnie pracujących, a nie poległych pod Smoleńskiem, ale se pomyślałam - to chyba oczywiste. No i łup :D
    Religa Smoleńska nie dożył, a Balazs nigdzie nie leciał.
    Ale skoro to nie wystarczy, to ktoś z waszych ulubieńców (bo moich niekoniecznie) - Patryk Jaki, he he he.
  • Rafał napisal(a):
    Muzułmanie są naszymi wrogami. To fakt, to niepodważalne. To wynika z ich ideologii totalitarnej udającej wiarę. To nie jest wiara. To nawet nie jest herezja. To zbrodniczy system społeczno-polityczny z dominującą ideologią totalną. Są naszymi wrogami z własnego wyboru ci świadomi - konwertyci oraz ich przywódcy. Reszta z przymusu i wychowania, będącego w istocie brutalną indoktrynacją.
    To oczywiście ludzie których godność ludzką należy szanować. To jednak też niebezpieczni wrogowie, bez skrupułów i z zasadami wymagającymi od nich tępienia nas, nawet fizycznie, jeśli się nie konwertujemy na islam. Nie chodzi o tępienie muzułmanów tylko o zakazanie islamu jako ideologii totalitarnej jak komunizmu i nazizmu. Dlatego mamy prawo nie chcieć tutaj muzułmanów praktykujących islam czyli zbrodnię.
    Zgadzam się z Kolegą. W Japonii islam jest zakazany administracyjnie i "cały cywilizowany, demokratyczny świat" jakoś z tym żyje.
  • z tą Japonią poproszę o linka
  • edytowano April 2018
    dzięki
    nawet medykamenty wymagają prób na Japończykach przed dopuszczeniem ich na rynek Japonii. traktują siebie jak inną rasę

    wazny jest komentarz poniżej artykułu, do niedawna nawet chrześcijanstwo było zakazane

    Powyższe wyliczenie, aczkolwiek słuszne, jest nieco jednostronne, bowiem w Japonii obowiązują takie a nie inne prawa imigracyjne nie tylko wobec muzułmanów ale wszlekich innych przybyszów. Innymi słowy: Japonia ma jedno z najbardziej na świecie restrykcyjnych praw imigracyjnych, stąd nie ma tam nie tylko problemu muzułmańskiego ale i murzyńskiego i wszelkiego innego.

    [Dodane do powyższego Komentarza – listopad 2015] Po jakiejś publikacji internetowej przytaczającej powyższy tekst, napływają do naszej Redakcji masy emaili od (najczęściej przypadkowych) czytelników oburzonych “bzdurami o islamie i Japonii”. Zatem raz jeszcze, szczególnie dla tych, którzy jakoś nie potrafią doczytać do końca i nerwowo rwą się do pisania: Uwagi prosimy kierować do strony źródłowej, a nasze stanowisko wyraziliśmy w Komentarzu.
  • Polecam też wypowiedź Cezarego Mecha o tym jak rząd Japonii, by pensje Japończyków wzrosły, odwrotnie niż polski rząd, zablokował sprowadzanie pracowników z zagranicy i wymusił na japońskich korporacjach wzrost płac.
  • tego Mecha, co go lubie czytać? taki ekonomista z NBP i uni Navarry (katolickiej)?
    często go cytuję w rozmowach.
    muszę poszukać tej wypowiedzi o Japonji
  • edytowano April 2018
    Być może też jesteśmy inni. Przynajmniej powinniśmy inni być. To się nazywa tożsamość.Jak się z własną tożsamością walczy lub chociaż o niej zapomina to przychodzą inne i najbardziej brutalna i bezwzględna zwycięża.
    Pojedynczy Czeczeni może i są mili i ujmujący. Czeczeńskie rodziny i społeczności doświadczyły rosyjskich okrucieństw. Czeczeńscy wygnańcy są godni pomocy. To jednak nie powinno zwalniać z najwyższej ostrożności wobec nich. Są podejrzani i niezbyt godni zaufania. Główna przyczyna tkwi w islamie i dzikim obyczaju klanowym. Doświadczyli skrajnej przemocy, wręcz ludobójstwa. I co robią? Pod Kadyrowem służą w brygadach zwyrodniałych morderców od specjalnych poruczeń. Ich ciemiężono więc innych ciemiężą dla mocnego ciemiężcy. Nic nowego. Powielają model rozwoju Kozactwa. Gorzej bo z islamską ideologią. Prawda że fasadowo, że przecież nie wierzą w nic. Jednak jak wyżej - islam to nie wiara, to totalitarna ideologia. Nie trzeba wierzyć. Wystarczy się podporządkować i ją narzucać innym, przy okazji realizując swoje interesy.
    I my o mało nie podzieliliśmy takiego losu w przeszłości. Kim byśmy byli gdyby Napoleon jednak wygrał? Ostatnio byłem w Szkocji. Kim stali się Szkoci gdy ich Anglicy złamali, a ich przywódcy i arystokracja i król zdradzili. Dostarczyli karnych, inteligentnych i wyjątkowo sprawnych żołnierzy i oficerów Imperium Brytyjskiemu. Walczyli i trzymali za pysk oraz zabijali dla niego wszędzie: w Południowej Afryce, Indiach, Birmie i we wszystkich koloniach. Pokonany i złamany naród potrafi być bardziej okrutny i perfidny niż zwycięski.
  • christoph napisal(a):
    tego Mecha, co go lubie czytać? taki ekonomista z NBP i uni Navarry (katolickiej)?
    często go cytuję w rozmowach.
    muszę poszukać tej wypowiedzi o Japonji
    To było w "Rządach pieniądza", w marcu lub lutym o 9.00 w Polskim Radiu 24.
  • dzięksy
  • Czyli "administracyjny zakaz islamu" to ostre przepisy antyimigracyjne. Dobrze wiedzieć, jaką to precyzją pojęciową posługuje się Kolega.
  • Który Kolega?
  • edytowano April 2018
    chudopachołek napisal(a):
    Zgadzam się z Kolegą. W Japonii islam jest zakazany administracyjnie i "cały cywilizowany, demokratyczny świat" jakoś z tym żyje.
    Kolega wierzy we wszystko co przeczytał w Internecie? W takim razie może coś więcej niż prawicowe ziny:

    http://www.aii-t.org/e/

    https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_mosques_in_Japan
  • Kuba_ napisal(a):
    https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_mosques_in_Japan
    Obecność piosenkarza Sławomira (zdjęcie nr 3 w ruchomej galerii) mimo wszystko zaskakuje ;-)

  • U mnie nie ma żadnej galerii, także nie wiem o co cho :)
  • edytowano April 2018
    Kuba_ napisal(a):
    U mnie nie ma żadnej galerii, także nie wiem o co cho :)
    A, przepraszam, to pod tym drugim linkiem było. http://www.aii-t.org/e/
  • Jest, jest. Opalony i dobrze odżywiony.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.