Skip to content

Co mi się nie podoba w rządzie PiS

1568101132

Komentarz

  • Przy całym szacunku jest podział zadań
    Za wszystko odpowiadał tylko cesarz w starożytnym Rzymie.
  • christoph napisal(a):
    Przy całym szacunku jest podział zadań
    Za wszystko odpowiadał tylko cesarz w starożytnym Rzymie.
    nienienie, nie za wszystko - a za działanie urzędów państwowych
  • KAnia napisal(a):
    7dmy napisal(a):
    Nie jest odpowiedzialny za stan samorządu w Poznani, za to odpowiedzialni są mieszkańcy Poznania, widać im to pasuje.
    http://wuppoznan.praca.gov.pl

    mylący jest ten adres: gov.pl
    poza tym już mówiłam, że nie będę rozmawiać w ten sposób
    plonk
  • Urząd pracy podlega staroście lub prezydentowi miasta na prawach powiatu
  • A WUPy u marszałka
  • gov.pl cholera
  • a państwo istnieje czysto teoretycznie
    już to słyszałam
  • No i wątek posła Wróblewskiego w zasadzie wyczerpuje temat. W *rządzie* nie podoba się forumowiczom, że poseł (nawet nie członek rządu) nic nie zrobił w sprawie, która w ogóle nie podlega ani jemu, ani rządowi, a samorządowi obsadzonemu przez PO. To oczywiście przykład skrajny, ale wątek jasno prowadził w tę stronę.
  • A dla ciekawych kwestii domenowej:
    Abonentami Nazw w Domenie .gov.pl mogą być powołane Jednostkowym Aktem Prawnym:
    organy władzy publicznej, z wyłączeniem wójtów, burmistrzów i prezydentów miast oraz stowarzyszeń gmin,
    organy samorządu zawodowego, reprezentujące osoby wykonujące zawody zaufania publicznego.

    https://www.dns.pl/gov/regulamin.html
  • Ech, ten rozumowy plural... Jak on uwielbia ustawiać wszystkich w jednym szeregu.
  • edytowano March 2018
    plonkuję - i odpada mi problem z "rozumowym pluralem" i z innymi obrzydliwościami tego człowieka
  • KAnia napisal(a):
    plonkuję - i odpada mi problem z "rozumowym pluralem" i z innymi obrzydliwościami tego człowieka
    Winszuję. Jaka będzie reakcja administracji, taka jak zawsze "odpierdol się od Kanii", "dostajesz ostrzeżenie" i "załóż sobie własne forum"?
  • edytowano March 2018
    kwestie p. posła wielce zasłużonego dla wyboru p. prez.Dudy i wprowadzeniu zmian około TrybKon już wyjaśnione

    a teraz o co chodzi z tym PUPem?
    moze wystarczy napisać do prezydenta Poznania? albo poczekać na kolejne granty np. w miejscowej Izbie Gospodarczej?
  • Wątek, czyste emocje. Niczym flamenco.
  • edytowano March 2018
    KAnia przesadzasz z tym plonkowaniem.
  • A właśnie nie. Sam człowiek decyduje z kim rozmawia.
  • Ciekawe, że wraz z odejściem premier Szydło upadło całkowicie zainteresowanie Polską w europejskiej antyestabliszmentowej i antyunijnej opinii publicznej. Był taki moment, że Szydło biła rekordy popularności a Polską te środowiska były autentycznie zainteresowane. Teraz to wszystko padło, mało kto w ogóle o Polsce wspomina.

    Zauważył to nawet Targalski - piszę nawet, bo jemu prorosyjskości nikt nie przypisze a pamiętam, że w szczycie popularności PBSz wielu kręciło noskami, że takie np. Voice of Europe, które robiło olbrzymią kampanię Polsce i Szydło, to tuba Putina.
  • extraneus napisal(a):
    Ciekawe, że wraz z odejściem premier Szydło upadło całkowicie zainteresowanie Polską w europejskiej antyestabliszmentowej i antyunijnej opinii publicznej. Był taki moment, że Szydło biła rekordy popularności a Polską te środowiska były autentycznie zainteresowane. Teraz to wszystko padło, mało kto w ogóle o Polsce wspomina.

    Zauważył to nawet Targalski - piszę nawet, bo jemu prorosyjskości nikt nie przypisze a pamiętam, że w szczycie popularności PBSz wielu kręciło noskami, że takie np. Voice of Europe, które robiło olbrzymią kampanię Polsce i Szydło, to tuba Putina.
    +zyliard
  • 7dmy napisal(a):
    Bo skrajna prawica europejska paradoksalnie jest proizraelska, AFD robi sobie seminaria z byłymi szefami mosadu.
    Oj. Może skrajna prawica nie jest probanksterska i w tym jest clue.
  • 7dmy napisal(a):
    Bo skrajna prawica europejska paradoksalnie jest proizraelska, AFD robi sobie seminaria z byłymi szefami mosadu.
    Skoro jest antymuslimska, to nawet trudno się dziwić.
  • I z hamasem
  • W rządzie PiS nie podoba mi się że przestał robić cokolwiek od stycznia
  • Zgadza się. Tak pan Mateusz działał w BZ WBK.
  • Jeśli miał zyski z tego nic nie robienia to był dobrym prezesem. Być może JarKacz uznał że od połowy kadencji i w roku wyborów samorządowych należy nic nie robić. Znaczy należy tylko kończyć zaczęte - to co rokuje dopinać, co nie rokuje zamykać lub zamrażać. Niczego nowego nie zaczynać i robić dobre wrażenie oraz dogadywać się z kim się da, a jak się nie da to przynajmniej zagadywać problem do lepszego czasu.To wszystko w celu kupienia drugiej kadencji i sukcesu w samorządowych. Potem znowu klasyka: przyspieszenie do połowy i znowu to samo.
  • Mnie siem nie podobało jak Jarosław Kaczyński powiedział ( tak to zapamiętałem przynajmniej ), że on w tych wyborach zakładał porażkę.
  • Rafał napisal(a):
    Jeśli miał zyski z tego nic nie robienia to był dobrym prezesem. Być może JarKacz uznał że od połowy kadencji i w roku wyborów samorządowych należy nic nie robić. Znaczy należy tylko kończyć zaczęte - to co rokuje dopinać, co nie rokuje zamykać lub zamrażać. Niczego nowego nie zaczynać i robić dobre wrażenie oraz dogadywać się z kim się da, a jak się nie da to przynajmniej zagadywać problem do lepszego czasu.To wszystko w celu kupienia drugiej kadencji i sukcesu w samorządowych. Potem znowu klasyka: przyspieszenie do połowy i znowu to samo.
    To głupio bo trzeba służby tworzyć. Szkoda że nie wiadomo co tam u Mario
  • posix napisal(a):
    Mnie siem nie podobało jak Jarosław Kaczyński powiedział ( tak to zapamiętałem przynajmniej ), że on w tych wyborach zakładał porażkę.
    Nieudacznik. Nawet klęska wyborcza mu nie wyszła.
  • raste napisal(a):
    posix napisal(a):
    Mnie siem nie podobało jak Jarosław Kaczyński powiedział ( tak to zapamiętałem przynajmniej ), że on w tych wyborach zakładał porażkę.
    Nieudacznik. Nawet klęska wyborcza mu nie wyszła.
    Los wstawił po tamtych wyborach scenkę ze starego filmu, który o podobnym przypadku traktował ;-)
  • raste napisal(a):
    Rafał napisal(a):
    Jeśli miał zyski z tego nic nie robienia to był dobrym prezesem. Być może JarKacz uznał że od połowy kadencji i w roku wyborów samorządowych należy nic nie robić. Znaczy należy tylko kończyć zaczęte - to co rokuje dopinać, co nie rokuje zamykać lub zamrażać. Niczego nowego nie zaczynać i robić dobre wrażenie oraz dogadywać się z kim się da, a jak się nie da to przynajmniej zagadywać problem do lepszego czasu.To wszystko w celu kupienia drugiej kadencji i sukcesu w samorządowych. Potem znowu klasyka: przyspieszenie do połowy i znowu to samo.
    To głupio bo trzeba służby tworzyć. Szkoda że nie wiadomo co tam u Mario
    Też ciekawym, ale w tej sprawie to chyba lepiej że nie wiadomo niż wiadomo. No bo może nic nie robi, ale może robi. Jak to drugie to dobrze robi. Bo jakby było wiadomo to by źle robił.
  • Uwalenie kandydatury Jakiego w Warszawie to też coś, co mi się zdecydowanie nie podoba.
    Na jego miejscu ogłosiłbym już, że nie startuję, bo moment dogodny na wejście do gry chyba już minął; zresztą widać, że PiS raczej by mu przeszkadzał, niż na full wspierał.
    Dworczyk jakoś mi nie pasuje, ale ja się nie znam, może się nada?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.