Skip to content

Blaski i nędze Unii Europejskiej

1373840424347

Komentarz

  • edytowano June 2023

    (@christoph, ależ da się)

  • Conehead.

  • Wiluś czy Krzychu?

    👣

    🐾
    🐾

  • Wywiad z imamem nt nachodzców i nie tylko.
    Polsat.
    Wątek polski też obecny i to jak!

  • edytowano June 2023

  • Zara zara, a to na tem forumku...? A nie, to u Ziemniakewicza byo.

    Mianowicie: Kumisja Erłopejska dojszła do wniosku, że kupienie iluś tam milijardów śmiercionek od Fajzera to była lekka przesada i zaproponowała, ażeby to zbadać. Nłale, Wonder Jeleń powiedziała: "Ja tu jezdem kerowniczką i uroczyście ukręcam sprawie łeb, tak?" I okazało się, że szpony Kumisji są zbyt krótkie.

    Tak tegdy sprawą zajął się Erło-Par-Lament. Erłoosłowie podnieśli lament, że tyle miliardów cebulionów poszło się ebać, bez jakiejkolwiek procedurki, tak więc należy powołać speckomicję śledczą i wyśledzić co & jak. Zawezwali tedy Wonder Jeleń przed swe oblicze. A pani Urszulka w tenże śpiew: "Ta nie czytaliście w gazetce głomby, że uroczyście ukręciłam sprawie łeb? Walcie się na ryo, bre!" Posmutniała speckomicja, ale dla porządku wezwała też kerownika Fajzera. Ten odburknął, że nie ma czasu dla szmondactwa i posłał zastępczynię swoją. No więc ją pytają, jak to z tymi milijardami bełło. A ona: "Ech, wicie rozumicie, ja to w tym zarządzie tylko paprotką jestem dla parytetów. A ten gieszeft, co panowie pytacie, to sam oberkerownik robił osobiście z Wonder Jeleniem i mnie nie wpuścili do room where it happened, więc w sumie to grrrówno wiem. Kwity? A nie nie nie, przy tak skromnych kwotach to się u nasz na gębę załatwia. Pa!"

    Tenże Ziemniakiewicz opisał też pokrótce, że jak łysy Szolc był kerownikiem Hamburka, to narobili przewałów na bez kozery 47 mln cebulionów. Notto, już się Szwabici rozgrzali, żeby teżse speckomicję zrobić y wyśledzić co & jak. No ale jak wiadomo, w Rajchu zanim działają, to muszą się namyśleć. I kedy tak se myśleli, to jeden rzucił: "Taysze, no ale jeśli czarno na białym nasmarujemy, że banda łysego skręciła prawie pisiont baniek, to będziemy musieli go wylać!" "Godnie prawi! Nalać mu berliner wajsa!!!" "A przecie łysy szczególnym dobrem Rajchu!" "Godnie prawi! I szybko pije! Jeszcze jednego mu nalać!!!" "Tak tedy poddaję pod głosowanie wnioseczek formalny o ukręcenie sprawie łba" "Godnie prawi! Nalać berliner wajsa! Uchwała podjęta przez proklamację!!!"

    I coś tam jeszcze RAZ-u kwękał, że ci oto dżentelmeni i dżentelmenki połczają nas re praworządnoś.

  • Wszystko bez tę rewolucję nominalistą, co to jej niby nie mieliśmy.

  • Bohaterowie są zmęczeni:

    Biedroń, pytany o komentarz do uchwalonej rezolucji, przyznał w rozmowie z polskimi dziennikarzami w Strasburgu, że w Parlamencie Europejskim czuć już zmęczenie Polską i sprawą naszej praworządności. - Kiedy rozmawiam z moimi kolegami i koleżankami, to - jak tylko widzą, że znowu zajmujemy się naszym krajem - od razu widać frustrację i zmęczenie. - Pytają, ile można się zajmować tą Polską. Przyjmujemy rezolucję za rezolucją i widać, że wszyscy chcieliby, żeby w końcu coś zaczęło się dziać. A tymczasem nic się nie dzieje i stąd ta frustracja - podkreślił.

    https://www.money.pl/gospodarka/unia-uderzyla-w-polske-widac-frustracje-i-zmeczenie-6918556129020768a.html#:~:text=Europarlamentarzysta Lewicy Robert,ta frustracja - podkreślił

  • Od początku pisałem że rezolucje nie działają, tylko bomby. W obie strony.

  • Mnie tylko rozbawia, jak w temacie przyczyn radykalizacji 3 pokolenia przybyszów, wdzięcznie omija się kastowość społeczeństw zachodniej europy.
    Druga sprawa to:

    (zamieszki we Francji)Nie da się tak naprawdę wyjaśnić obecnego rozwoju sytuacji bez powrotu do zmiany modelu społeczeństwa, jaka nastąpiła w latach 70. Moim zdaniem od tego wszystko się zaczyna. W tamtym czasie myśleliśmy, że robimy nowy krok w emancypacji człowieka, przechodząc od nowoczesnego państwa narodowego do społeczeństwa jednostek
    powiedział były szef wywiadu wojskowego (DGSE) Pierre Brochand w wywiadzie dla dziennika „Le Figaro”

    Źródło omówienia okraszone opisem politycznego terroru lewackiego.
    Zaintrygowała mnie ta wypowiedź, bo gdzieś mi umknęła dyskusja, o owym przechodzeniu.
    O ciekawe123 jak o tym dyskutowano i gdzie?

  • Jak czytam szefem wywiadu był w latach 2002-2008, a w latach 70-tych był dyplomatą. https://en.wikipedia.org/wiki/Pierre_Brochand

  • A propolis naszego Gryzonia - wrócił niniejszym na pokoje wałgiellońskie.

    https://klubjagiellonski.pl/2023/07/12/francja-w-ogniu-jakie-sa-strukturalne-przyczyny-ostatnich-zamieszek/

  • loslos
    edytowano July 2023

    A nie są zamieszki przypadkiem efektem znakomitej asymilacji imigrantów? Bo o ile wiem, to żabie święto narodowe przypada jutro a jest to rocznica rozwalenia jednego budynku, wymordowania pewnej ilości ludzi, masowego wandalizmu i ogólnie robienia tzw. bydła. No to przyjezdni się dostosowują. Zauważcie, że nie są to niedawni przyjezdni, którym Allach nakazuje zachowywać się przyzwoicie, tylko któreś pokolenie, które już zdążyło przesiąknąć wartościami republikańskimi. Robienie bydła do nich należy.

  • Losie coś ty taki cięty na żabojadów?

  • Znam ich.

  • edytowano July 2023

    @los powiedział(a):
    A nie są zamieszki przypadkiem efektem znakomitej asymilacji imigrantów? Bo o ile wiem, to żabie święto narodowe przypada jutro a jest to rocznica rozwalenia jednego budynku, wymordowania pewnej ilości ludzi, masowego wandalizmu i ogólnie robienia tzw. bydła. No to przyjezdni się dostosowują. Zauważcie, że nie są to niedawni przyjezdni, którym Allach nakazuje zachowywać się przyzwoicie, tylko któreś pokolenie, które już zdążyło przesiąknąć wartościami republikańskimi. Robienie bydła do nich należy.

    Pojawiły się i takie wytłumaczenia, że zamieszki są immanentną częścią francuskiej kultury tak że są przejawem doskonałej asymilacji. U Kożuszka w rozmowie padło źródło

  • @los powiedział(a):
    A nie są zamieszki przypadkiem efektem znakomitej asymilacji imigrantów? Bo o ile wiem, to żabie święto narodowe przypada jutro a jest to rocznica rozwalenia jednego budynku, wymordowania pewnej ilości ludzi, masowego wandalizmu i ogólnie robienia tzw. bydła. No to przyjezdni się dostosowują. Zauważcie, że nie są to niedawni przyjezdni, którym Allach nakazuje zachowywać się przyzwoicie, tylko któreś pokolenie, które już zdążyło przesiąknąć wartościami republikańskimi. Robienie bydła do nich należy.

    Od dawna miałem takie przeczucie. Ta "rrewolusja" będzie im się odbijać czkawką do końca świata i jeden dzień dłużej.

  • @Brzost powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    A nie są zamieszki przypadkiem efektem znakomitej asymilacji imigrantów? Bo o ile wiem, to żabie święto narodowe przypada jutro a jest to rocznica rozwalenia jednego budynku, wymordowania pewnej ilości ludzi, masowego wandalizmu i ogólnie robienia tzw. bydła. No to przyjezdni się dostosowują. Zauważcie, że nie są to niedawni przyjezdni, którym Allach nakazuje zachowywać się przyzwoicie, tylko któreś pokolenie, które już zdążyło przesiąknąć wartościami republikańskimi. Robienie bydła do nich należy.

    Od dawna miałem takie przeczucie. Ta "rrewolusja" będzie im się odbijać czkawką do końca świata i jeden dzień dłużej.

    Francja jest dumna z rewolucji

    przypomniał mnie się kawal o wizycie u psychologa ,
    gościu z moczeniem na pytanie czy pomogła odpowiedział
    moczę się dalej, ale teraz jestem z tego dumny

  • @peterman powiedział(a):
    A propolis naszego Gryzonia - wrócił niniejszym na pokoje wałgiellońskie.

    https://klubjagiellonski.pl/2023/07/12/francja-w-ogniu-jakie-sa-strukturalne-przyczyny-ostatnich-zamieszek/

    Prawdę ktoś napisał.

  • A to le pouvre Grisogne się zawiedzie, kiedy z cudzoziemcami dobijemy do żabiego poziomu ale samochody będą jeździć a nie płonąć i będzie spokój i ogólna sielanka. Wieczerza pod lipą.

  • Mógłby się Gryzoń zdecydować czy zamieszki urządzają pracujący czy nie pracujący.

  • @los powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    A nie są zamieszki przypadkiem efektem znakomitej asymilacji imigrantów? Bo o ile wiem, to żabie święto narodowe przypada jutro a jest to rocznica rozwalenia jednego budynku, wymordowania pewnej ilości ludzi, masowego wandalizmu i ogólnie robienia tzw. bydła. No to przyjezdni się dostosowują. Zauważcie, że nie są to niedawni przyjezdni, którym Allach nakazuje zachowywać się przyzwoicie, tylko któreś pokolenie, które już zdążyło przesiąknąć wartościami republikańskimi. Robienie bydła do nich należy.

    Grzesio Górny czyta forum https://wpolityce.pl/swiat/658913-mlodzi-kontestatorzy-z-imigranckich-rodzin

    Wszyscy czytajo.

  • @peterman powiedział(a):
    Kolega Gryzoń wieszczo:

    W komętach pełno jadu na PiS, który niby się zamotał we własną sieć. A ja nie pamiętam, nie zanotowałem, by kiedykolwiek partia była przeciw zarobkowej e/imigracji.
    ?

  • Budżet się Wujni nie dopina, w związku z czym są propozycje nowych podatków:

    https://wpolityce.pl/swiat/660620-politicofrancja-niemcy-i-portugalia-chca-nowych-oplat-w-ue

    Dotychczas było dzielenie się pieniędzmi, a teraz długami.

  • @janosik powiedział(a):
    Budżet się Wujni nie dopina, w związku z czym są propozycje nowych podatków:

    https://wpolityce.pl/swiat/660620-politicofrancja-niemcy-i-portugalia-chca-nowych-oplat-w-ue

    Dotychczas było dzielenie się pieniędzmi, a teraz długami.

    Nie ma na to zgody! Przy czym zostało to przyklepane w fefnastym kamieniu milowym, który ktoś podpisał, ale KPRM odmawia odpowiedzi na pytanie, kto.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.