Skip to content

Blaski i nędze Unii Europejskiej

14143454647

Komentarz

  • @rozum.von.keikobad powiedział(a):
    @Ms, kobieta do slupowania będzie droższa niż facet?

    Jeszcze raz: może mam spojrzenie na jakiś patologiczny segment rynku, ale z luźnych obserwacji, im mniejsza sp. z o.o., tym bardziej fikcyjny zarząd i tym bardziej faktycznym zarządcą jest właściciel. Więc zostaje kwestia odpowiedniego doboru płciowego i tak już dziś fikcyjnego zarządu.

    Przepisu nie popieram, ale polskiego januszowego smallbizu nie zabije.

    Polski januszowy smalbiz w ogóle nie odnotuje tego przepisu tak jak wieś nie odnotowała piątki dla zwierząt. Wieś piątkę zauważy może teraz kiedy ona wypłynie jako pomysł kogo innego.

  • edytowano November 2023


    nie znaczy nie
    do Merkel by nie podskoczył,
    https://www.tagesanzeiger.ch/kuss-attacke-auf-baerbock-kuessen-kann-man-lernen-470899004903
    «Man muss sich nur mal vorstellen, Angela Merkel hätte 2014 Philipp Lahm so geküsst.»
    Annalena Baerbock seinerzeit über den Kuss des Ex-Fussballfunktionärs Luis Rubiales
    

    proszę se przedstawić , że tak pocałowała by A. Merkel piłkarza Philippa Lahma
    komentarz AnLena Baerbock po aferze z Luisem Rubialesem
    foto poniżej

  • Pan przewodniczący Charles Michel wspomniał tutaj krótko, w konkluzjach Rady jest zaledwie krótki akapit na temat dyskusji, jak napisano – pogłębionej, na temat sytuacji finansowej i rewizji wieloletnich ram finansowych. Wiemy, że nie było zgody i nie ma zgody, a więc o co chodzi? Powiedzcie państwo wreszcie, jaka jest sytuacja budżetu. Jaka jest sytuacja finansów Unii Europejskiej. Europejczycy mają prawo to wiedzieć

    – powiedziała europoseł Beata Szydło.

    Źródło omówienia.
    Czyli podniesienie stóp procentowych spowodowało, że obsługa KPO stała się niemożliwa, więc robi się ciekawie123.

  • Jakoś mu nie wierzę, że odblokują i że zależy im na tych pieniądzach dla Ukrainy.

    "Komisarz Khan: UE znajdzie sposób, aby uniemożliwić Węgrom zablokowanie 50 miliardów euro dla Ukrainy

    Johannes Hahn zdementował pogłoski medialne jakoby Komisja Europejska rzekomo omawiała ustępstwa wobec Budapesztu, takie jak odblokowanie części środków dla Węgier w zamian za wsparcie przeglądu budżetu do 2027 roku. „Nie damy się szantażować” – podkreślił. Khan wyjaśnił, że Komisja Europejska ma rozwiązania umożliwiające zatwierdzenie rewizji budżetu bez wsparcia Węgier.

  • Wraca dożynanie watahy, tym razem w wersji EU.
    TLDR: Beacie Kempie, Beacie Mazurek, Patrykowi Jakiemu i Tomaszowi Porębie zostanie uchylony immunitet za lajkowanie na Ćwierkaczu.

    https://www.gosc.pl/doc/8562293.Parlament-Europejski-uchylil-immunitet-czworgu-eurodeputowanym

  • Jakoś mnie nie dziwi że akurat im, za bystrzy nie są.

  • edytowano November 2023

    @Przemko powiedział(a):
    Jakoś mnie nie dziwi że akurat im, za bystrzy nie są.

    Po donosie knura Gawła.

    A był to oficjalny klip PiS.

  • Lubię takie nokałty prztyknięciem.

  • Nic im nie zrobią. To takie upokorzonko-ostrzeżenie z komunikatem "nie lubimy was".

  • Niesamowite jest, że ktoś od nas to w ten sposób bagatelizuje. Ciężko uwierzyć.

  • Jeśli to do mnie to staram się zachowywać równowagę między bagatelizowaniem a histeryzowaniem. Ostrzeżeń się nie bagatelizuje, ale nie żeby zaraz w płacz, bo to tylko rozzuchwala ostrzegającego.

  • Niezupełnie.

  • @los powiedział(a):
    Lubię takie nokałty prztyknięciem.

    Znaczy kto kogo znokałtował?

  • Europarlament niezbyt bystrych polskich posłów.

  • @Przemko powiedział(a):
    Jakoś mnie nie dziwi że akurat im, za bystrzy nie są.

    Dobrze zrozumiałem:
    jako euro-posłowie z PiS oraz jako członkowie PiS powinni przewidzieć (być bystrym), że polubienie oficjalnego klipu partii PiS grozi zdjęciem immunitetu poselskiego?

    Toż chyba wszyscy posłowie totalnych już winni być bezimmunitetowi!

  • Czy Saryusz-Wolski też to lajkował? Przypuszczam że nie bo zajmuje się pracą, to nawet nie był klip do nas skierowany. Jak już się działa aktywnie na social mediach to należy rozumieć jak to działa. Jak widzę to pluszowe kombatanctwo to słabo mi się robi. Los kiedyś pytał "co to jest ten cały pejsbuk" - widzę że dla wielu to cały świat.

  • A pisałeś Przemek o zbyt małej aktywności PiS w internacie?

    Odpuść. Dałeś ciała i najlepsze (dla ciebie), co możesz zrobić, to pozwolić forumowiczom zapomnieć. Niedługo znowu coś się pewnie zdarzy.

  • Celem całej akcji (oprócz doraźnej przemocy symbolicznej wobec Polski) jest demonstracja całkowitej arbitralności egzekucji zjawiska tzw. praworządności.

    O tym, że na końcu tej drogi zaplanowane są wyroki karne uniemożliwiające naszym europosłom start w innych wyborach nawet nie warto wspominać.

  • @los powiedział(a):
    A pisałeś Przemek o zbyt małej aktywności PiS w internacie?

    Odpuść. Dałeś ciała i najlepsze (dla ciebie), co możesz zrobić, to pozwolić forumowiczom zapomnieć. Niedługo znowu coś się pewnie zdarzy.

    Nie wydaje mi się żebym pisał, w ogóle nie mam zdania w tym temacie.

  • @Przemko powiedział(a):
    Jakoś mnie nie dziwi że akurat im, za bystrzy nie są.

    No bez jaj. Nieważne czy bystrzy czy nie, nieważne czy pozerzy czy nie, dokonano cholernego precedensu. To nawet nie jest "przesunięcie Overtona", jego po prostu wykopano.

  • Jak nasi mentorzy i mecenasi zdejmują immunitet polskim europosłom, to to musi być dobre. Zwłaszcza, że są niedorozwinięci i leniwi.

  • edytowano November 2023

    @Staszek2 powiedział(a):

    @Przemko powiedział(a):
    Jakoś mnie nie dziwi że akurat im, za bystrzy nie są.

    No bez jaj. Nieważne czy bystrzy czy nie, nieważne czy pozerzy czy nie, dokonano cholernego precedensu. To nawet nie jest "przesunięcie Overtona", jego po prostu wykopano.

    Rzecz bez znaczenia urasta do rangi okna O., aha, zrobiliście sobie złotego cielca z social mediów to macie.

  • Przemek, naprawdę nie widzisz, że im zawzięciej się bronisz, tym bardziej się pogrążasz? Ale OK - każdy może sobie sam odstrzeliwać, co tylko chce. Volenti non fit iniuria.

  • Naprawdę uważacie, że nasi Europosłowie zrobili coś nie tak ? Ooooo, grubo jedziecie ...

  • loslos
    edytowano November 2023

    Singular proszę. Chyba tylko Przemka to spotkało. Podejrzewam, że też tak nie uważa tylko chlapnął bez zastanowienia i teraz się broni.

    Ale obrona przed tym to sprawa beznadziejna

  • @JORGE powiedział(a):
    Naprawdę uważacie, że nasi Europosłowie zrobili coś nie tak ? Ooooo, grubo jedziecie ...

    Przecież to nie ma znaczenia czy zrobili coś tak czy nie tak. No ale skoro Polska upada z powodu lajka to co my możemy.

  • Przemek, naprawdę nie widzisz, że komuś robisz krzywdę? Sobie oczywiście.

  • Jarosław Kaczyński nie zgadza się z niektórymi forumowiczami https://wpolityce.pl/polityka/670154-prezes-pis-odebranie-immunitetow-europoslom-pis-to-skandal

    To jest tylko pokaz tego, jak wygląda dzisiejszy Parlament Europejski, bo proszę zwrócić uwagę, że nawet sprawozdawca komisji stwierdził, że to nie ma żadnej podstawy, jest tylko czysto politycznym zarzutem. To jest po prostu skandal. To też pokazuje, jaki będzie zakres wolności w Europie, którą niektórzy próbują budować. Za lajkowanie wpisu można będzie stawać przed sądem, natomiast na przykład jak w internecie wisiało wezwanie do zamordowanie mojej bratanicy, to nic się z tego powodu nie stało

  • edytowano November 2023

    Będą dusić "populistów". Czyli już wiadomo, że za dekadę dwie Europa będzie w pełni "populistyczna".

  • Chyba że zaczną zabijać i to raczej hurtowo.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.