Skip to content

Szaleństwo LGBTQWERTY

16781012

Komentarz

  • Kreska jakby polityczna?
    Kolega ma dostęp do lewicowe prasy?
    U nasz na wsi od 2016 na poczcie już tego nie kupisz (cenzura?), a kiosk ruchu dawno zlikwidowali
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    los napisal(a):
    ms.wygnaniec napisal(a):
    Sugerujesz, że kultura zachodnia przetrwała do naszych czasów?
    Pociągi są bardzie punktualne i czyściejsze niż w czarnej Afryce. Woda w miejskich rurach ciągle im jakaś płynie.

    Opisałeś cywilizację, a nie kulturę



    Że cywilizacja jest materialna a kultura duchowa? Herezją manichejską ten pogląd zajeżdża. My katolicy nie oddzielamy ducha od materii. Nawet mówimy, że kelner jest uprzejmy dlatego, że kiedyś była dobra teologia. Teologia od dawna nie jest dobra ale kelner rozpędem ciągle jest uprzejmy. Wyschło źródło w górach ale woda w miejskich rurach ciągle płynie. Już niedługo.
  • Jest też tak, że ludzie nie doceniają ogromu pracy duchowej, jaki jest niezbędny, żeby woda w rurach jednak płynęła. To nie jest tak, że przyjdzie skacowany luj, wrzuci łopatą chloru do kotła z wodą i naciśnie guzik "płynąć". To wiele samodyscypliny, poświęcenia i ciężkiej pracy.
  • A co dopiero taki prund
    Żeby zapewnić tostowość i elektromobilność
  • Peem więcej - polska niedola wynika tylko i wyłącznie z niedoborów ducha w materii. Bo mówiąc kolokwialnie - ludzie nie wkładają serca w swoją pracę i odbija się to złymi skutkami. Bo co - wkładają?
  • los napisal(a):
    Wyschło źródło w górach ale woda w miejskich rurach ciągle płynie. Już niedługo.
    Eskalacja obrzydliwej mody trwa w najlepsze. Dotyczy to głównie wschodniej Hiszpanii. Lokalna gazeta "El Periódico Mediterráneo" donosi, że młodzi ludzie w wieku od 12 do 16 lat wypróżniają się w publicznych basenach pośród turystów i urlopowiczów, a następnie robią zdjęcia i filmują swoje "wyczyny". Później publikują wszystko w mediach społecznościowych.
    Szczury defekują pożywienie, więc kryzys wkracza w bardzo ostrą fazę.
    A co do merituma, to sam napisałeś, że siła materii bierze się z siły ducha, a Ty opisałeś inercję.
    Może lekarstwem na 'Globalne Zmiany Klimatu' jest powrót do Wiary? czyli prymat efektywności wykorzystania zasobów nad zmonetyzowanym zyskiem.

  • Kurde, jak Masztalski szczał do basenu z trampoliny to się ludzie obóżali. Wyprzedził swoje czasy!
  • W GaPolu optymistyczny artykuł Lisiewicza. Zwraca uwagę na mocne poparcie, jakiego udzieliły abp. Jędraszewskiemu episkopaty Czech, Słowacji i Węgier. Z Watykanu słowa poparcia nadesłał kardynał Zenon Grocholewski.
    Powołując się Górnego, Lisiewicz przewiduje, że "Non possumus" abp. Jędraszewskiego zostanie przyjęte przez polskich hierarchów ponad politycznymi podziałami. Zdecydowane stanowisko w sprawie ideologii LGBT ma zostać przyjęte przez biskupów diecezjalnych 27 sierpnia na Jasnej Górze.
    Ano, zobaczymy. Niebawem.
    Nie tylko my. Bacznie przygląda się naszemu kościołowi reszta kościołów katolickich na świecie. Bardzo bacznie.
  • edytowano August 2019
    Oczywiście. Lobby lawendowe czy tęczowe w Watykanie też. Całemu ważnemu Episkopatowi się nie przeciwstawią otwarcie szczególnie jak inne go poprą.
    Iskra?
  • Maria napisal(a):
    Lisiewicz przewiduje, że "Non possumus" abp. Jędraszewskiego zostanie przyjęte przez polskich hierarchów ponad politycznymi podziałami. Zdecydowane stanowisko w sprawie ideologii LGBT ma zostać przyjęte przez biskupów diecezjalnych 27 sierpnia na Jasnej Górze.
    Koleżanka to potrafi rozbawić.

    Choć w tym biznesie cuda powinny być brane pod uwagę.

  • Ano, zobaczymy.
    Śmiać (albo nie) się będziemy potem.
  • Maria napisal(a):
    W GaPolu optymistyczny artykuł Lisiewicza. Zwraca uwagę na mocne poparcie, jakiego udzieliły abp. Jędraszewskiemu episkopaty Czech, Słowacji i Węgier. Z Watykanu słowa poparcia nadesłał kardynał Zenon Grocholewski.
    No i to wspaniałe świadectwo kardynałów w Polsce, Prymasa, zakonników....
    Może lepiej aby nas nie obserwowali?

  • Jeśli Lynx lynx też przyjmie zdecydowane stanowisko, będzie to można z pewnością uznać za cud.
  • Lynx Lynx :D dossskonałe!
  • los napisal(a):
    Peem więcej - polska niedola wynika tylko i wyłącznie z niedoborów ducha w materii. Bo mówiąc kolokwialnie - ludzie nie wkładają serca w swoją pracę i odbija się to złymi skutkami. Bo co - wkładają?
    Jak to mówią, jaka płaca taka praca...
  • Płaca jest zawsze za niska. Naprawdę Michał Anioł dostawał takie kokosy?
  • Maria napisal(a):
    W GaPolu optymistyczny artykuł Lisiewicza. Zwraca uwagę na mocne poparcie, jakiego udzieliły abp. Jędraszewskiemu episkopaty Czech, Słowacji i Węgier. Z Watykanu słowa poparcia nadesłał kardynał Zenon Grocholewski.
    Powołując się Górnego, Lisiewicz przewiduje, że "Non possumus" abp. Jędraszewskiego zostanie przyjęte przez polskich hierarchów ponad politycznymi podziałami. Zdecydowane stanowisko w sprawie ideologii LGBT ma zostać przyjęte przez biskupów diecezjalnych 27 sierpnia na Jasnej Górze.
    Ano, zobaczymy. Niebawem.
    Nie tylko my. Bacznie przygląda się naszemu kościołowi reszta kościołów katolickich na świecie. Bardzo bacznie.
    Episkopat Ukrainy też
    https://wpolityce.pl/m/kosciol/459882-episkopat-ukrainy-w-obronie-abp-jedraszewskiego
  • Brzost napisal(a):
    Jeśli Lynx lynx też przyjmie zdecydowane stanowisko, będzie to można z pewnością uznać za cud.
    Ale że niby do jednego 'niepokornego' wybawi z niewoli domu kaznodziejskiego kolejnego?
  • Tym razem ja nie chwytam metafory.
  • edytowano August 2019
    los napisal(a):
    Płaca jest zawsze za niska. Naprawdę Michał Anioł dostawał takie kokosy?
    Michał Anioł robił w innej branży. Nie każdy wykonuje zawód do którego został stworzony przez Niebiosa. Niektórzy pracują żeby nie umrzeć z głodu na ulicy.
  • Brzost napisal(a):
    Tym razem ja nie chwytam metafory.
    Jeżeli wnioskowałem, że chodzi o Rysia, to w pewnej archidiecezji przebywa pewien ksiądz z diecezji praskiej (i nie o Czechy mi się rozchodzi), w niektórych kręgach mający opinię niepokornego (złośliwi nazywają go ulubionym pasażerem taksówki Kuźniara), a teraz pewien Pies Boży, cierpi męki ścisłej klauzuli (co prawda w ograniczonym zakresie czasowym). Dlatego pozwoliłem sobie na złośliwą uwagę, że wzmiankowany lynx, jak już podejmie jakie zdecydowane stanowisko to raczej w tym kierunku.

  • A ja poczekam. Codziennie sobie gadam w tomacie z Panem Jezusem. A do 27. naprawdę tylko kilka dni i nie będę spekulować. O!
  • Słuchajcie, nie mogę znaleźć wątku, w którym była analiza listy firm wspierających sodomię. Ponieważ analiza ta umocniła we mnie zamiar rezygnacji z usług Citibanku, chciałbym się upewnić, że nie wpadnę z deszczu pod rynnę. O ile się zorientowałem z deklaracji organizatorów, tylko dwa banki były na tej liście (drugi to BNP Paribas). Mam rację, czy coś przeoczyłem?
  • Uwaga lekrama: jest taki jeden niewielki pańswowy z liściem klonowym w logo. Sprawdzony przeze mnie. Wart rozważenia. No i wizerunkowo jakoś mi do Pana Brzosta pasuje ;)
  • los napisal(a):
    Płaca jest zawsze za niska. Naprawdę Michał Anioł dostawał takie kokosy?
    Powiem więcej, wg powszechnie panujących teorii psychologii zarządzania ludzie nie pracują dla pieniędzy. Nie chce mi się tematu rozwijać, ale tak faktycznie jest. Jeżeli pracownik przychodzi po podwyżkę to nie o pieniądze tu chodzi.
  • Pani_Łyżeczka napisal(a):
    Uwaga lekrama: jest taki jeden niewielki pańswowy z liściem klonowym w logo. Sprawdzony przeze mnie. Wart rozważenia. No i wizerunkowo jakoś mi do Pana Brzosta pasuje ;)
    Jest tylko jeden szkopuł. Równocześnie poszukuję banku, w którym możliwe jest wspólne konto małżonków a bank z liściem, z tego co widzę, nie ma takiej opcji.
  • JORGE napisal(a):
    Powiem więcej, wg powszechnie panujących teorii psychologii zarządzania ludzie nie pracują dla pieniędzy.
    Ktusz komusz za te pszepienkne tejorie zapłacieł?

  • Nie tylko dla pieniędzy.
  • Brzost napisal(a):
    Słuchajcie, nie mogę znaleźć wątku, w którym była analiza listy firm wspierających sodomię. Ponieważ analiza ta umocniła we mnie zamiar rezygnacji z usług Citibanku, chciałbym się upewnić, że nie wpadnę z deszczu pod rynnę. O ile się zorientowałem z deklaracji organizatorów, tylko dwa banki były na tej liście (drugi to BNP Paribas). Mam rację, czy coś przeoczyłem?
    Z grubsza wszystko. Praktycznie wszystkie większe firmy wzięły udział w akcji wspierania sodomii.
  • JORGE napisal(a):
    los napisal(a):
    Płaca jest zawsze za niska. Naprawdę Michał Anioł dostawał takie kokosy?
    Powiem więcej, wg powszechnie panujących teorii psychologii zarządzania ludzie nie pracują dla pieniędzy. Nie chce mi się tematu rozwijać, ale tak faktycznie jest. Jeżeli pracownik przychodzi po podwyżkę to nie o pieniądze tu chodzi.
    tak.
    z nam i z teorii (już 25 lat)
    i z... życia w tych 25 latach

    dwa- to uproszczenie, bo dla wypłaty, dla pieniędzy wstaje się rano i szuka nowej,
    ale to mała część dezycji w sprawie... finansów w pracy

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.