Skip to content

Szaleństwo LGBTQWERTY

145791012

Komentarz

  • Cyrylica napisal(a):
    Jak daleko jeszcze zajdzie to szaleństwo?
    Pszedobżeli. Wyskikli pszed mondroś etapu. Asz czeba beło Bodnaru spuścieć zes ańcucha.

    Aktualno muszo se subito załatwieć menczenika. Dlategusz prowokajo. A wtedysz jusz bedo se mogli podżyneć.
  • TecumSeh napisal(a):
    No to grubo.
    Był czas kiedy mocno próbowałem się przekonać do Franciszka, ale on mi to wytrwale uniemożliwia.
    Szkoda zachodu. Antypapież, a przynajmniej prestidigitator i błazen. Idealne wcielenie papieża z "Obozu Świętych".
  • edytowano August 2019
    Podobno jakaś loża obrała za punkt honoru zniszczenie lub chociaż marginalizacje Polski i Hiszpanii. Z całkowitym przeoraniem świadomości społecznej opartej na ścisłym związku z Kościołem katolickim. W Hiszpanii krwawa rewolta nie przyniosła efektów, więc nastąpiło izolowanie faszystowskiej dyktatury. Z pewnością były pomocne ugruntowane wyobrażenia - no wiecie panie, inkwizycja, Torquemada, Indianie. Komu by się chciało poczytać o Leyes Nuevas. Ale to jeszcze było za mało, bo nie mogło skutecznie działac wewnątrz kraju. Ale wstrząs jakim był Sobór Watykanskii to już dla karlistow i innych frankistowskich think tankow zbyt duży rozmiar kapelusza. Analogicznie - kaczystowska dyktatura ma solidne podstawy, ale czy tylko mnie się wydaje, ze trzęsienia ziemi na Watykanie nie przetrwa? W tym wątku chyba tłumaczyć nie trzeba o jakie trzęsienia chodzi.
  • los napisal(a):
    ms.wygnaniec napisal(a):
    Sugerujesz, że kultura zachodnia przetrwała do naszych czasów?
    Pociągi są bardzie punktualne i czyściejsze niż w czarnej Afryce. Woda w miejskich rurach ciągle im jakaś płynie.

    Ja rozumiem, że na manifestację w obronie życia nienarodzonych przychodzi kilkaset tysięcy w Paryżu i potrzeba ichniego ZOMO aby sobie z tym poradzić. Co z tego, skoro to się nie przekłada na wybory i te polityczne i te konsumenckie.
    Druga sprawa to niewyobrażalna pobłażliwość, to rozkłada...
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Polecam też kazus Irlandiej, która dała się spedalizować w tempie rekordowem.
    A ma kulega jakieś materiały odnośnie tego jak to przebiegało i kto czego zaniechał?
    A konkretnie, a nie ogóne pierdzenie w klawiaturę

  • Nie jestem badaczem dziejów Kościoła, ale jeszcze 10 lat temu biegali za katolickie państwo, teraz zrobili se referendum i 2/3 było za abortusem
  • To tylko poszlaka za tym że owo "katolickie państwo" było raczej atrapą. Niemożliwe aby się tak zdechrystianizowali przez jedną krótką dekadę.
  • Moze
    Fakt, że nie musieli myśleć o Aglji jako o wrogu. Który czy cha (3cha)
    Amieli zbitke pojeciowa Irol-katol.
    Po wstąpieniu do Unji lubelskiej, ekhm bruxelskiej

    Tak jakoś mnie się kojarzy w tą strone
  • Brzost napisal(a):
    To tylko poszlaka za tym że owo "katolickie państwo" było raczej atrapą. Niemożliwe aby się tak zdechrystianizowali przez jedną krótką dekadę.
    W Quebec poszło jeszcze szybciej. I na Malcie.
  • edytowano August 2019
    Beł takisz hycleroski fizolof Nycze kturen muwieł wiency nisz sto lat temusz isz u nasz wew Jewropie ksześijańctwo to jusz ino dechtura vel antrapa. Czeba ino silno dmuchś a dekorancje sie zmienio. Nualesz on beł waryjat.
  • Dumny z polskiego pochodzenia
  • christoph napisal(a):
    Dumny z polskiego pochodzenia
    Nualesz muwie isz to beł hyclerowiec-waryjat.
  • Rafał napisal(a):
    Sugestie przemilczania, ignorowania i oczekiwania na uwiąd tej zbrodniczej totalitarnej ideologii są szkodliwe i oparte na błędach w rozumowaniu i pomijaniu doświadczenia. To są sugestie z arsenału technik pijarowych wysnutych ze zwulgaryzowanych teorii behavioralnych i tak zwanej psychologii społecznej. Nie warto się kierować tym prymitywnym chłamem. Trzeba prosto - Złu się przeciwstawiać, powstrzymywać je, dawać świadectwo Prawdzie.
    Nie mam zamiaru niczego przemilczać, ignorować i niczego nie oczekuję. Po prostu mam na tą całą gejozę wyjebane. I jakoś tak się dziwnie składa, że ta gejoza na mnie też, nasze drogi się nie krzyżują.
  • Krzyżują się w sposób oczywisty.
  • @JORGE
    Kolega może sobie pozwolić na luksus mania wywalone z racji niepracowania w korpo i braku progenitury...
  • JORGE napisal(a):
    Po prostu mam na tą całą gejozę wyjebane. I jakoś tak się dziwnie składa, że ta gejoza na mnie też, nasze drogi się nie krzyżują.
    Gejoza ino paczy skomd sie Kulega wyjebał majonc na nio wyjebane poczę spokojno zajmywa to mniejsce.

  • Rafał napisal(a):
    Krzyżują się w sposób oczywisty.
    W moim świecie pedalstwo znam tylko z opowieści. Tak jak wiele innych patologii. Fakt, robi się coraz węziej (allium ma rację), ale czy to źle ?
  • Znam z pracy czterech homoseksualistów i jedna lesbijke.
    Jeśli ogólnie można o nich powiedzieć że są anty-PIS (a w zasadzie anty-Kaczor) to się ani słowem nie zająkną na temat LGBT, obecnych protestów i postulatów tych środowisk.
    Dwóch z nich to zaprzysięgli antyklerykałowie. Koleżanka ma swoją partnerkę ale nie chce słyszeć o adopcji dzieci. Tamci (trzech z czterech) w ogóle dzieci traktują jak coś najgorszego co może spotkać ich w ich sytuacji życiowej. Można powiedzieć że to są "pedały starej, dobrej daty".
    Jeden z tej czwórki jest dla mnie zastanawiający w tym sensie że na Ukrainie ma znajomą rodzinę (matka plus syn i córka) których wspiera finansowo. Nie potrafię się dowiedzieć jakie relacje ich łączą.
    Nie afiszują się ze swoimi skłonnościami, tak jak nikt z nas, pozostałych nie opowiada o swojej alkowie.
  • los napisal(a):
    ms.wygnaniec napisal(a):
    Sugerujesz, że kultura zachodnia przetrwała do naszych czasów?
    Pociągi są bardzie punktualne i czyściejsze niż w czarnej Afryce. Woda w miejskich rurach ciągle im jakaś płynie.

    Opisałeś cywilizację, a nie kulturę

  • Brzost napisal(a):
    To tylko poszlaka za tym że owo "katolickie państwo" było raczej atrapą. Niemożliwe aby się tak zdechrystianizowali przez jedną krótką dekadę.
    A jak się ma sytuacja u nas? Bo 17% restrykcyjnie, a 38% liberalnie to też nie jakieś gigantyczne cyferki.

  • abp Henryk Hoser

    "Alegoria o tęczowej zarazie jest bardzo adekwatna.(...) Jej ofiarami padają rzesze ludzi uczestniczących w marszach czarnych i kolorowych. (...) Chodzi o chorobę antropologiczną zaraźliwą już o cechach pandemii".
    za Niedziela, ‏ @ArturStelmasiak
  • Krótko i zwięźle. Więcej takich.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Warto dodac ze na Zachodzie pandemii nie tylko nie leczonej ale z zakazem leczenia i przymusem roznoszenia. Teraz o to u nas walka aby tak i u nas bylo skoro nie moze na razie byc jak bylo wedle slow rezyserki Holland.
  • Rafał napisal(a):
    Warto dodac ze na Zachodzie pandemii nie tylko nie leczonej ale z zakazem leczenia i przymusem roznoszenia. Teraz o to u nas walka aby tak i u nas bylo skoro nie moze na razie byc jak bylo wedle slow rezyserki Holland.
    Walką ? A na czym polega ta walka ? Kto walczy, bo nie zauważyłem ?
  • Ten kto chce żyć. Jak kto przeprasza za to, że się urodził, to istotnie się podda każdemu naciskowi, choćby miał on wagę kartki papieru.
  • No teczowi walczą. W zasadzie to są w szeregach wojsk inwazyjnych z Zachodu i pomaga im silna totalna V kolumna. A u nas zarysowuje się linia obrony.
  • Pierdolicie. Jedyną realną wojną w Polsce jest walka PiS z PO. I wszystko co ważne i sprawcze rozgrywa się na tym polu. Że co, że pedały w marszu pójdą ? Że ksiądz z ambony parę słów powie ? Pfff. Ale to prezydent miasta zwalnia nauczyciela, który był na kontrmarszu, to konserwatysta PO Schetyna instrumentalnie wykorzystując sodomię chce postawić prawo w Polsce na głowie. Żeby zdobyć władzę, pedały nikogo tak naprawdę nie interesują, wszyscy nimi gardzą, są chwilowym wygodnym narzędziem w prawdziwej wojnie. Zostawcie ich. Jeżeli chcecie walczyć to walczcie z realnym przeciwnikiem.
  • Jeżeli ktoś zna ludzi z PO to wie z kim na do czynienia. W skrócie - to są ludzie kompletnie niepredysponowani do sprawowania władzy, ale jej zasmakowali (na różnym szczeblu). Są już bezideowi (nawet jak część była kiedyś) i zrobią wszystko, żeby ponownie być podwieszonym, zdemolują państwo, rozsadzą społeczeństwo, nie cofną się przed niczym. Z nimi się nie rozmawia i nie negocjuje, ich się tępi jak najgorszą zarazę. Oni mogą naprawdę zniszczyć Polskę. W najbardziej prymitywny sposób.
  • JORGE napisal(a):
    Jeżeli ktoś zna ludzi z PO to wie z kim na do czynienia. W skrócie - to są ludzie kompletnie niepredysponowani do sprawowania władzy, ale jej zasmakowali (na różnym szczeblu). Są już bezideowi (nawet jak część była kiedyś) i zrobią wszystko, żeby ponownie być podwieszonym, zdemolują państwo, rozsadzą społeczeństwo, nie cofną się przed niczym. Z nimi się nie rozmawia i nie negocjuje, ich się tępi jak najgorszą zarazę. Oni mogą naprawdę zniszczyć Polskę. W najbardziej prymitywny sposób.
    Czerwoni towarzysze też stęsknili się za Władzią. Wenderlich jest już chyba w każdej lodówce.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.