Skip to content

Szaleństwo LGBTQWERTY

1235712

Komentarz

  • No tak.
  • janosik napisal(a):
    Chodakiewicz w jednym może mieć racje że lgbt jest etapem przejściowym na dobicie resztek jakiejkolwiek cywilizacji. Potem liberalne elity mogą wprowadzić na zaorane pole równie dobrze obyczajowy zamordyzm, wajcha się tak przestawi, że nasze zaściankowe restrykcje będą miłym wspomnieniem. W każdym razie chodzi o to żeby mogli robić co chcą, raz w jedna raz w drugą stronę w zależności od etapu.
    Polecam zaznajomić się z historią zmaterializowanego marksizmu u władzy, i jak to tam ze wspólnymi żonami oraz tolerancją dla homoseksualistów było. Studium przypadku, lata 1918-1941 ;)
    Napiszę za kilkoma mądrymi osobami, w czasie technologicznej osobliwości (singularity) ostatnią rzeczą jakiej pragną ludzie, jest ontologiczna labilność. Dlatego masz rację, tu chodzi o władzę nad umysłami i sumieniami. LGBTQWERTY, to tylko poręczny taran, ale to już jest wszystko dobrze opisane.


  • romeck napisal(a):
    Rafał napisal(a):
    Nie ma żadnego tytułu. Ja jestem takim samym spadkobiercą twórczości jego brata jak on. Jestem Polakiem.
    ... i byl autorem wiersza "Czerwona Zaraza"!
    zatem to nie arcy biskup Marek jest autorem tego wyrażenia, zatem bardzo dobrze, mogę mówić:

    Jak powiedział harcerz Szarych Szeregów, dowódca "Parasola" i poeta: 'czerwona zaraza'.
    "Czekamy ciebie, czerwona zarazo,
    byś wybawiła nas od czarnej śmierci,"

    Generalnie trafne, ale jako źródło trawestacji w wykonaniu hierarchy KRK dość ryzykowne.
  • Bez ryzyka nie ma zysku. Dotyczy też duszpasterstwa.
  • Gej o LGBT
  • No straszna dzicz z tych Węgrów. Strach pomyśleć co by było gdyby nie JoJo u nas. Jacyś konfederaci mogliby zablokować Lidla albo Biedronkę czy Ikeę. Tak być nie może. Witek nie dala się poznać bo ją przesunięto na odcinek sejmowy coby żaden krewki poseł lub strażnik sejmowy nie uszkodził Nitrasa albo opluł Muchy. Zobaczymy jak Mario, ale od dłuższego czasu jakiś cichy i pojednawczy.
  • Może głowa go boli.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Może głowa go boli.
    Na ogół niewątpliwie zwłaszcza.
  • Take cuś propsywam. Krutko i kąkretno. Niek ich zobaczo.
  • I to są nasi przeciwnicy ? Wrogowie ? Naściągane z całej Polski największe fajfusy, sraki ludzkie ? To oni mają wykończyć naszą cywilizację ?
  • Cywilizacja może się wykończyć nie przez przemoc fizyczną tylko przez procesy gnilne.
  • JORGE napisal(a):
    I to są nasi przeciwnicy ? Wrogowie ? Naściągane z całej Polski największe fajfusy, sraki ludzkie ? To oni mają wykończyć naszą cywilizację ?
    Tylko jeżeli staniemy się nimi.
  • JORGE napisal(a):
    I to są nasi przeciwnicy ? Wrogowie ? Naściągane z całej Polski największe fajfusy, sraki ludzkie ? To oni mają wykończyć naszą cywilizację ?
    nie.

    przeciwnicy siedzą na mega wypasionych jachtach popijając mega drogie wina
    a to ich frontowy pułk ds rozwalających porządek na ulicy (w mediach) tylko

    tak sobie myślę, ale casus europosła biedronki na to wskazuje...
  • image
    USA embassada in London
  • W pierwszej chwili pomyślałem, że nasza w Berlinie.
  • yusek napisal(a):
    W pierwszej chwili pomyślałem, że nasza w Berlinie.
    może w przyszłym roku, jak hegemon każe suwerenowi
  • JORGE napisal(a):
    I to są nasi przeciwnicy ? Wrogowie ? Naściągane z całej Polski największe fajfusy, sraki ludzkie ? To oni mają wykończyć naszą cywilizację ?
    Jak to idzie?
    Najpierw cię ignorują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz.

    Tyle klasyk.
    Ty jesteś na etapie chyba śmiechu.
    Oni - na zachodzie już wygrali, u nas - walczą. Niestety, coraz bardziej skutecznie.
    I nie, nie ta garstka idioto-przebierańców. Ci tylko zrażają do ideologii LGBT, więc podejrzewam, że nawet nie są hojnie sponsorowani.

    Nie będę pisała tego, co powiedział Wróblewski (Mania to już wcześniej cytowała), posłuchaj go Jorge, bo naprawdę warto, skoro sprowadzasz rzecz do ulicznych burd.
    Mimo, że akurat styl mówienia pana W. mnie akurat nie odpowiada, a niektóre pytania walą swoją swoją oczywistością, wysłuchałam. Początek możesz pominąć - gadka faceta, który nie jest katolikiem. Ale od 1.53 zaczyna właściwy temat i opisuje zjawisko, które możesz u nas zaobserwować coraz częściej. W dużych korporacjach z całą pewnością. Oczywiście pod warunkiem, że zaczniesz patrzeć dalej niż własna firma i pobliska ulica.
    A od 10 minuty masz wyjaśnienie jakie pieniądze za tym idą.
    https://www.youtube.com/watch?time_continue=135&v=vWPVWbLQx7w

    Walka, nie - nie walka, wojna rozpoczęła się od rewolucji w 1968 r. Jej przebieg i katastrofalne skutki przewidział św. JPII, będąc jeszcze kardynałem.
    Sądzę, że wymuszona abdykacja Benedykta XVI to był jeden z niezbędnych etapów.
    To wojna o rząd dusz, o ulepienie nowego człowieka.
    Zawsze zaczyna się od konieczności unicestwienia Boga.
  • edytowano August 2019
    Swoją drogą podobieństwa tego, co teraz obserwujemy do rewolucji bolszewickiej i jej następstw jest
    (tu nasuwa mi się wiele określeń)
    przerażające, fascynujące, niesamowite,...

    Wpisujecie następne.

    Ps. Swego czasu napisałam na forum, że niezależnie od mojej opinii nt. PiS, z całą pewnością będę na tę partię głosowała w wyborach do sejmu ponieważ tylko w jej zwycięstwie widzę szansę na zatrzymanie LHBT. Obecnie jeszcze wyraźniej jest to widoczne.
  • Cudzołożnice cudzołożnicom właśnie wymyśliły, żeby zaspamować odpowiednie instytucje watykańskie doniesieniami o rzekomej pedofilii abpa Jędraszewskiego.
  • romeck napisal(a):

    nie.

    przeciwnicy siedzą na mega wypasionych jachtach popijając mega drogie wina
    I kleją z pedałów i nas, że na tą pluszową apokalipsę damy się nabierać. A swoje dzieci krótko trzymają w szkołach z internatem. Im dłużej będziemy się koncentrować na tej nic nie wartej gierce tym szybciej będą nam uciekać rzeczy ważne.

  • Maria napisal(a):

    Jak to idzie?
    Najpierw cię ignorują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz.

    Tyle klasyk.
    Ty jesteś na etapie chyba śmiechu..
    Te etapy wszyscy przechodziliśmy 15 lat temu. Był śmiech, było lekceważenie, była też pewna doza niepewności, może nawet już strachu ? A teraz ? Etap machnięcia ręką. Te wszystkie pojeby istnieją do momentu kiedy będzie obserwator, jak w fizyce kwantowej. Przestaniemy się nimi zajmować to wrócą do superpozycji, czyli w ich przypadku niebytu.
  • JORGE napisal(a):
    Te wszystkie pojeby istnieją do momentu kiedy będzie obserwator, jak w fizyce kwantowej. Przestaniemy się nimi zajmować to wrócą do superpozycji, czyli w ich przypadku niebytu.
    Nualesz i fizyku kwantemu kiedysz sie jemusz zakce siku i wyndzie, to mogo sie wewtęczasie czomstki napjerdzielać wew akcenlerantorze.

    Ino dziecka muwio isz umio cuś wydeletać zamykejonc oczodoły.

  • Gnębą napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    Te wszystkie pojeby istnieją do momentu kiedy będzie obserwator, jak w fizyce kwantowej. Przestaniemy się nimi zajmować to wrócą do superpozycji, czyli w ich przypadku niebytu.
    Nualesz i fizyku kwantemu kiedysz sie jemusz zakce siku i wyndzie, to mogo sie wewtęczasie czomstki napjerdzielać wew akcenlerantorze.

    Ino dziecka muwio isz umio cuś wydeletać zamykejonc oczodoły.

    Problem w tym, ze oni się nami uważnie zajmują. co skutkuje utratą pracy. napadami na księży, kościoły. LIcznymi oskarżeniami wobec kościoła i iksięży- wyssanymi z palca najczęściej. Będzie to masówka w mediach społecznych.To będzie szwedzki potop, bo mają tu jurgieltników, którzy na tym zarabiają.
  • Sugestie przemilczania, ignorowania i oczekiwania na uwiąd tej zbrodniczej totalitarnej ideologii są szkodliwe i oparte na błędach w rozumowaniu i pomijaniu doświadczenia. To są sugestie z arsenału technik pijarowych wysnutych ze zwulgaryzowanych teorii behavioralnych i tak zwanej psychologii społecznej. Nie warto się kierować tym prymitywnym chłamem. Trzeba prosto - Złu się przeciwstawiać, powstrzymywać je, dawać świadectwo Prawdzie.
  • Rafał napisal(a):
    Sugestie przemilczania, ignorowania i oczekiwania na uwiąd tej zbrodniczej totalitarnej ideologii są szkodliwe i oparte na błędach w rozumowaniu i pomijaniu doświadczenia. To są sugestie z arsenału technik pijarowych wysnutych ze zwulgaryzowanych teorii behavioralnych i tak zwanej psychologii społecznej. Nie warto się kierować tym prymitywnym chłamem. Trzeba prosto - Złu się przeciwstawiać, powstrzymywać je, dawać świadectwo Prawdzie.
    tak
  • Polecam zabijanie śmiechem.

    Najlepszą technikę zastosowała nieodżałowana Dzisiejsza Młodzież - wzięła ogłoszenia z pedalskich stron i beznamiętnym głosem zaczęła czytać. Aż sami pedałowie byli zażenowani.

    Miał rację Davila twierdząc, że tych co cytują manifesty najłatwiej pokonać przypominając fakty.

    A teraz Cejro do ciebie - za to co tej dziewczynie zrobiłeś - nie daruję!
  • A co jej zrobił?
  • Widziałeś ją ostatnio? No właśnie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.