Skip to content

Szaleństwo LGBTQWERTY

1356712

Komentarz

  • Kuba_ napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Na ostatnim powiększeniu ten kolo z wytatuowanym serduszkiem to jakiś konkretny ksiądz, kolega wiadomego arcybiskupa-fundadora.
    Wygląda jakby uciekł z teledysku Rammstein.
    Oni wszyscy wyglądają jak jeden wielki teledysk Rammstein - tyle że w punkowym teledysku musieliby ich jakoś przyodziać, bo tyle golizny to tylko w katedrze, a nie w punkowym teledysku.
  • loslos
    edytowano August 2019
    Kuba_ napisal(a):
    los napisal(a):
    Suchejcie, a o co z tą sodomią idzie? Dlaczego jest to takie ważne dla ateistów? Dla nich rzecz powinna mieć rangę upodobania/braku upodobania do zupy pomidorowej.
    To jest dobre pytanie, katolikom też można je zadać. Ciekawa sprawa, dla mnie odpowiedź brzmi tak samo dla obu stron - bo tak mówi Bóg i tak naucza Kościół.
    Z katolikamy i Żydowinamy prosta sprawa - w grubej książce rzecz jest dosyć jednoznacznie zakazywana. Dlaczego nie wolno gotować koźlęcia w mleku jego matki? Bo zakazali. Kropka. Tak samo mężczyznom nie wolno chędożyć mężczyzn.

    Dla ateisty rzecz powinna mieć znaczenie trzeciorzędne a nie ma. Dlaczego? Bo chędożenie nie ma tu nic do rzeczy, jest tylko przysłonką.

  • los napisal(a):
    Dlaczego nie wolno gotować koźlęcia w mleku jego matki?
    Iszby uciekajomc nie wieżgło i nie kopło cebrzyka zes mlekiem. Albowię wtedysz pobożne Żydy zostałyby sie głodne - bez koźlemcia, bez mleka i jeszcze zes dupo skopano przes dane uciekajomce koźlemcie.

    Koniec dowodu z wiary i rozumu

    Totysz kwała Panu isz oszczeg!

  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    uhrr napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    los napisal(a):
    Czyli nie o upodobania w tej czy innej sferze idzie tylko o KK. Warto o tym pamiętać. Pewno większość uczestników sodomskich parad upodobania ma całkiem konwencjonalne.
    Jeden mój znajomy oświadczył, że paradował, bo córeczka go o to prosiła. Tak bełło.
    a coreczka w jakim wieku?
    Jakieś 16-17 lat.

    Ciekawe zjawisko. Dużo nastoletnich dziewuszek na teczowych marszach. Maszerują grupkami z flagami lgbt, wypuszczone
    jak mniemam, wprostt z postępackch liceow im. jackowkuroniow. Przekonane, ze walczą o tolerancję i "love" i wszystkie inne szczytne idee. Potem moze ktoras spotka jakas nastepna wersja Simona Mola i odda sie idei tolerancji do konca.

    I wtedy zniknie w ciszy, tak jak w wielkiej ciszy potoczyly sie dalsze losy dziewczyn Kamerunczyka.
  • A tymczasem wyłoniła się grubsza pedofilska afera z telewizyjnym Tęczowym Music Box'em. Jazzowy muzyk światowej sławy (!) gwałcił pono dziewczynki i płacił im za milczenie. Dziś jest 83-latkiem i leży w szpitalu.
  • Mania napisal(a):
    A tymczasem wyłoniła się grubsza pedofilska afera z telewizyjnym Tęczowym Music Box'em. Jazzowy muzyk światowej sławy (!) gwałcił pono dziewczynki i płacił im za milczenie. Dziś jest 83-latkiem i leży w szpitalu.
    o! Ciekawe.
    I sam autor - dziennikarz śledczy afer giełdowych. (rocznik 1971)
    - Niestety, w Polsce nie ma wolnych mediów – twierdzi dziennikarz – a przecież to ważny składnik demokracji. Dlatego próbował tworzyć medium obiektywne, wspomniane NGI. Już w pierwszych dniach jego działania zadzwonił do niego mężczyzna ze Szczecina – jak powiada – z propozycją korupcyjną. Prowadząc gazetę, takich ofert miał wiele, m.in. od funduszy emerytalnych, które proponowały, że założą mu konto w Szwajcarii, pod warunkiem by nie poruszał spraw dla nich niewygodnych. Podobną propozycję dostał od byłego attaché ambasady, który poinformował, że pieniądze nie grają roli. Zrobić to chciał jeden z największych banków na świecie, aby ochronić swojego menedżera, opisywanego w tekście przez naszego gościa.

    (...)książce „Wyrok”. Pokazał jak działalność Komisji Nadzoru Finansowego utrwala działanie struktur mafijnych na rynku kapitałowym. KNF to struktura fasadowa, wykorzystująca dziennikarzy i służby do swoich celów – powiada.
    żródło (2019)

    pogóglałem, na razie jeden njus, o jego njusie (twitter)...


    a na uśmiech: Alicja Bachledówna-Córusiówna w Tęczowym Music Boksie

    https://www.youtube.com/watch?time_continue=12&v=Mo5MfmDutv8
  • Troszkie mie cuś Szumlińskiem zapachło.

    Biere popa korna i pacze zes ostrożnem dystansę.
  • edytowano August 2019
    romeck napisal(a):
    TecumSeh napisal(a):
    Oni to kit, gorzej że tą nowomową my się posługujemy.
    i wyobraź sobie, że w mediach społecznościowych powoli starą-dobrą, właściwą nomenklaturą powoli się nie da, bo te słowa są "wycinane"...
    Ale mnie nie o media społecznościowe chodziło. Taką nowomową gadają w naszych gazetach, forach, telewizjach i radiach. I my między sobą.
  • "Dlaczego nie publikuję nazwiska oskarżanego muzyka? ."

    Tajemnica zachowana, a Wikipedia juz zaktualizowala jego profil.
  • Wystarczy w Google wpisać muzyk i popatrzeć na podpowiedzi.
  • Gnębą napisal(a):
    Troszkie mie cuś Szumlińskiem zapachło.

    Biere popa korna i pacze zes ostrożnem dystansę.
    http://www.musiq.pl/index.php?content=forum&artystaid=22114&checksum=b27fb21d50
  • Najpierw pedo, później kapucha?

    To byłoby nader typowe...
  • Trawestacja ziemniakowego dowcipu:

    - My Niemcy dbamy o równe prawa homoseksualistów, nie tak jak wy Polacy. W Bundestagu jest ponad 50 homoseksualnych deputowanych! A ilu w tym waszym Sejmie?

    - Nie wiem.
  • Mam córkę, wiem swoje, choć powyższe nie jest pozbawione czesc racji.
    uhrr napisal(a):
    "Dlaczego nie publikuję nazwiska oskarżanego muzyka? ."

    Tajemnica zachowana, a Wikipedia juz zaktualizowala jego profil.
    Łajka przechowuje historię edycji, którą można podglądać.
  • Szczerze pisząc pierwsze słyszę o tym muzyku.
    Co ciekawe, przeglądając zawartość internetów od razu znalazłem wpisy sprzed kilkunastu lat (pod materiałami o jego córce) informujące o tym, że to pedofil molestujący dzieci...
  • Czyli ta nachalnie promowana Marysia Sadowska ( teraz lansująca się jako proaborcyjna feministka), która bardzo mnie irytowała wtedy to okazał nepotyzm w tv.
  • Dyzio_znowu napisal(a):
    Czyli ta nachalnie promowana Marysia Sadowska ( teraz lansująca się jako proaborcyjna feministka), która bardzo mnie irytowała wtedy to okazał nepotyzm w tv.
    Z "Marysi" darto wówczas łacha nawet na forach gazownianych.
  • edytowano August 2019
    Co do tytułu wątku to nie jestem pewien czy diabeł jest szalony. Jest po prostu bezgranicznie zły. Ideologia LGBT to kolejny konsekwentny krok w jego destrukcji świata i degradacji człowieka. Konsekwentnie wykorzystuje nowe zdobycze technologii i przystępuje do działania które one umożliwiają:
    - Możliwe jest już zapłodnienie pozaustrojowe nie wymagające współżycia mężczyzny i kobiety, a więc można skutecznie doprowadzić do niego bez świadomego udziału biologicznych rodziców, a nawet wbrew ich woli. Dlatego intensywnie promuje się in vitro oraz badania nad mutacjami genetycznymi.
    - Skoro możliwa jest przemysłowa "produkcja" ludzi można się obyć bez rodziny, bez małżeństw i naturalnych ról ojca i matki. Biologicznie takie osoby mogą funkcjonować. To otwiera drogę do wychowania i kształtowania ludzi poza rodziną, bez rodziców praktycznie w dowolnej konfiguracji społecznej. Dlatego promuje się związki partnerskie ze szczególną promocją homoseksualnych. Własnie dlatego że są tak różne od naturalnej rodziny i że nie ma w nich tradycyjnych ról matki i ojca oraz łączących ich wzajemnie oraz z dziećmi naturalnych więzi. Oczywiście że adopcja przez takie związki dzieci jest ważnym celem pośrednim i będzie o nią walka.
    - Powoływanie do życia ludzi w powyższy sposób i wychowywanie ich poza rodziną stwarza ogromne możliwości kształtowania ich światopoglądu i świadomości, niejako programowania ich i późniejszego sterowania. Wychowanie do homoseksualizmu będzie tylko jednym ze skutków ubocznych.
    - Nie ma już przeszkód technicznych dla realizacji powyższego planu. Są nadal społeczne: Kościół, rodzina, wspólnoty od sąsiedzkich po narodowe. Teraz przyszła pora na ich zwalczanie. Jest to robione od dawna ale obecnie nabiera to tempa i będzie eskalowane.
  • randolph napisal(a):
    Mam córkę, wiem swoje, choć powyższe nie jest pozbawione czesc racji.
    uhrr napisal(a):
    "Dlaczego nie publikuję nazwiska oskarżanego muzyka? ."

    Tajemnica zachowana, a Wikipedia juz zaktualizowala jego profil.
    Łajka przechowuje historię edycji, którą można podglądać.
    mnie chodzilo o to, ze na wiki pojawila sie notatka o zarzutach prawie natychmiast
  • Rafał napisal(a):
    Co do tytułu wątku to nie jestem pewien czy diabeł jest szalony. Jest po prostu bezgranicznie zły. Ideologia LGBT to kolejny konsekwentny krok w jego destrukcji świata i degradacji człowieka. Konsekwentnie wykorzystuje nowe zdobycze technologii i przystępuje do działania które one umożliwiają:
    - Możliwe jest już zapłodnienie pozaustrojowe nie wymagające współżycia mężczyzny i kobiety,
    Parę lat temu w First Things pisali, że jest już technicznie możliwe "wyprodukowanie" dziecka np. dwóch mężczyzn. Bo niby czemu nie.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Parę lat temu w First Things pisali, że jest już technicznie możliwe "wyprodukowanie" dziecka np. dwóch mężczyzn. Bo niby czemu nie.
    a to znaczyłoby, że już to zrobiono z sukcesem z dwoma np. baranami...

  • edytowano August 2019
    Nie ma przypadków. Nie ma "czemu nie?" jest tylko "kiedy i po co?". Słusznie Arcybiskup Jędraszewski mówił o tęczowej zarazie w związku z czarną śmiercią i czerwoną zarazą. Każda z nich ma na celu przenicowanie człowieka i społeczeństwa. Twierdzi że chce stworzyć nowego - lepszego człowieka i nowe - lepsze społeczeństwo czyli Nowy Wspaniały Świat. (Na marginesie - to nic dziwnego że w sąsiednim wątku Koleżeństwo zauważa że odczuwa niechęć do Beatlesów. Ja wiem że to Lennon indywidualnie stworzył Imagine, ale to przecież ich leader. Toż to przewrotny i oszukańczy manifest nihilizmu. Jasno i dobitnie wskazuje wroga - religię. W ich utworach ta przewrotność jest obecna. Muzyka i widowiskowa otoczka to kamuflaż, piękne opakowanie trucizny. My Polacy oraz odbiorcy nieanglojęzyczni nie zwróciliśmy na to uwagi częściowo ze względu na nieznajomość języka i zignorowanie werbalnej treści przekazu. Ulegliśmy jednak niewerbalnemu przekazowi. Czas mija i zabójczy czar mija.) Oczywiście zaraza jest zarazą i niczego stworzyć nie jest w stanie. Jest w stanie zabić, okaleczyć, osłabić i zdegenerować. Czarna i czerwona tak robiły i ta też tak czyni. Zaraza żeruje na zdrowym organizmie. Jak go zabije porzuca i przenosi się na inny lub przyczaja się w formie przetrwalnikowej aż się pojawi nowa ofiara. Te zarazy są pokrewne sobie. Arcybiskup to też przypomniał mówiąc o neomarksizmie. To było tak celne i jasne że tłumaczy furię ataku. Trafił w sedno. Pokazał mechanizm zła. Podkopanie religii, kościoła, narodu i rodziny otwiera ogromne możliwości złu. Eugenika - aborcja, "doskonalenie" potomstwa, eliminacja starych, chorych, niesprawnych z powodu "niskiej jakości życia" stają się możliwe, a w zasadzie pożądane. Nowy Wspaniały Świat potrzebuje nowych wspaniałych ludzi - doskonałych fizycznie i psychicznie, przewidywalnych i posłusznych inżynierom społecznym. Słabsi są odpadem, trzeba ich marginalizować, pomijać a może nawet likwidować. To się już dzieje i to na dużą i rosnącą skalę w krajach szczycących się przywództwem w zakresie praw człowieka.
  • edytowano August 2019
    Jeżeli się Okopiemy to przegramy! Katolicy nie mają 'bronić Wiary', a dawać Świadectwo!
    To nie nasze słowa powodują dyskomfort u LGBT, to nasze słowa powodują, że z powodu grzesznych czynów pali ich sumienie, nasze słowa to lustra, w których mogą to lepiej dostrzec.
  • Oczywiście. Świadectwo i to czynne świadectwo. Określenia obrona i atak są tu zbyt ubogie i nietrafne. Jedno i drugie i znacznie więcej zależnie od sytuacji i możliwości. To już bardziej sprzeciw i propozycja - alternatywa.
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Jeżeli się Okopiemy to przegramy! Katolicy nie mają 'bronić Wiary', a dawać Świadectwo!
    To nie nasze słowa powodują dyskomfort u LGBT, to nasze słowa powodują, że z powodu grzesznych czynów pali ich sumienie, nasze słowa to lustra, w których mogą to lepiej dostrzec.
    Oni mają jakieś sumienie? Mam wątpliwości po tym, co widzę na gejparadach.
  • Jest Apokalipsa pełna efektów specjalnych w finale drogi do końca tego łez padołu, są też niesprzeczne z tym interpretacje mówiące o końcu jako budowie świata wg zamysłu Człowieka, który odrzucił Boga (lub też postawił się w jego miejscu), czego namiastkę obserwujemy.

    Wyboru nie ma, ale gdyby był, to nie wiadomo która opcja gorsza/trudniejsza.
  • Tylko mało ambitni i źle przygotowani studenci pragną łatwych egzaminów.
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Jeżeli się Okopiemy to przegramy! .
    Jeszcze raz - z kim mamy przegrać ? Chyba sami ze sobą, godnego przeciwnika nie widzę.

  • Z upiorami w naszych umysłach. Płoty tamże najtrudniej sforsować.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.